تاریخ انقضاء: 2024/11 %21 تخفیف

کپسول پریفلکس هلث برست 60 عددی

Health Burst PreFlex 60 Cap

12531

 • بهبود عملکرد مفاصل و استخوان
 • افزایش استحکام استخوان‌ها
 • درمان و جلوگیری از آرتروز

برند: هلث برست Health Burst

دسته بندی: آرتروز

343,500 تومان

434,700 تومان

نوعکپسول
تعداد60 عددی
نام برندهلث برست Health Burst
کشورتحت لیسانس آمریکا
کاربردتقویت مفاصل و استخوان
روش مصرفروزانه 3 بار هر بار 1 عدد به همراه وعده غذایی میل شود.
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

کپسول پریفلکس هلث برست در یک نگاه

کپسول پریفلکس هلث برست (Health Burst PreFlex) تحت لیسانس کشور آمریکا می باشد و یک مکمل تقویت فاصل و استخوان عالی است. پریفلکس به عنوان یکی از بهترین کپسول هایی شناخته می شود که برای کاهش مشکلات مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد. این کپسول حاوی گلوکزآمین می باشد که منجر به کاهش تخریب غضروف مفصلی و همچنین، بهبود حرکات مفاصل می گردد. استفاده از این مکمل برای ورزشکارانی که مفاصل آسیب دیده دارند نیز موثر می‌باشد. این کپسول در درمان و جلوگیری از بروز آرتروز بسیار اثر گذار است.

ترکیبات به کار رفته در پریفلکس

 غضروف ها به عنوان یکی از مهم ترین اجزای مفاصل شناخته می شوند که از ضربه خوردن به مفاصل با شدت زیاد جلوگیری می کنند. با فشار آوردن بر روی مفاصل و استخوان ها باعث از بین رفتن سطح غضروف ها و آسیب رسیدن به آن ها می شود. بیشتر آسیب های مفصلی، مربوط به مفصل زانو می باشد. به همین خاطر، لازم است که افراد به حرکات خودشان توجه داشته باشند و در صورت نیاز حرکات اصلاحی انجام دهند.

در کنار تمامی این موضوعات، لازم است که افراد از مکمل های تغذیه ای استفاده کنند که باعث بهبود شرایط فیزیکی آن ها می شود. پریفلکس یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که برای بهبود حرکات مفاصل و کاهش عوارض ناشی از خشکی مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد. اثربخشی فوق العاده این محصول به دلیل وجود ترکیبات زیر می باشد.

نام ترکیب

مقدار در 1 کپسول

Glucosamine HCI

500 میلی گرم

Chondroitin Sulfate

400 میلی گرم

 • گلوکزامین هیدروکلرید Glucosamine hydrochloride

گلوکزامین یک آمینو قند است که به طور طبیعی در انسان تولید می شود. همچنین در صدف های دریایی یافت می شود و یا می توان آن را در آزمایشگاه ساخت. گلوکزامین هیدروکلراید یکی از چندین شکل گلوکزامین است. گلوکزامین هیدروکلراید موجود در این قرص گلوکزامین در ترکیب با کندرویتین سولفات، غضروف کوسه و کافور برای کاهش علائم آرتروز استفاده می شود.
 • کندرویتین سولفات Chondroitin Sulfate

کندرویتین سولفات یک ماده شیمیایی است که در غضروف انسان و حیوان یافت می شود. معمولاً از طریق دهان همراه با گلوکزامین یا سایر مواد برای استئوآرتریت استفاده می شود. کندرویتین سولفات یکی از اجزای سازنده غضروف است. این ماده باعث تحریک بدن جهت تولید کلاژن می شود و همانطور که بیان شد ترکیبش با گلوکزامین هیدروکلرید باعث کاهش درد و علائم آرتروز می شود.

خرید قرص پریفکلس

مزیت های مصرف کپسول پریفلکس هلث برست

پریفلکس یک کپسول فوق العاده عالی است که برای بهبود حرکات مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد. شاید برای بسیاری از افراد این سوال مطرح شود که این کپسول دارای چه مزیت هایی می باشد؟

ترکیبات موجود در این محصول، باعث بهبود شرایط مفاصل می شوند. به همین خاطر، مزیت های بسیار زیادی برای پریفلکس وجود دارد که اگر از آن ها مطلع باشید، راحت تر اقدام به مصرف این مکمل می کنید. در ادامه به مزیت های مختلف مصرف این محصول اشاره می کنیم.

 • کمک به کاهش علائم آرتروز

یکی از مزیت های مصرف پریفلکس این است که باعث کاهش علائم آرتروز می گردد. در صورتی که دارای علائم آرتروز مانند درد مفصل، محدودیت حرکتی، خشکی مفصل و ... می باشید، می توانید با مصرف این محصول این علائم را کاهش دهید از این رو از آن به عنوان قرص برای آرتروز نیز می توانید استفاده نمایید. گلوکزآمین و کندروئیتین موجود در این محصول، باعث بازسازی غضروف های استخوانی می شوند و از آسیب به آن ها جلوگیری می کنند.

 • موثر در بازسازی غضروف های بین مفصلی

با توجه به اینکه بسیاری از بیماری های مفاصل مربوط به از بین رفتن غضروف های بین استخوانی و یا ترک خوردن آن ها می باشند، لازم است که افراد از مکمل های تغذیه ای مناسب برای بازسازی غضروف های بین استخوانی استفاده کنند. پریفلکس دارای گلوکزآمین و کندروئیتین بوده که هر دو باعث بهبود غضروف سازی می شوند.

این دو ترکیب می توانند به واسطه فعال کردن کلاژن سازی در غضروف ها به عنوان یک قرص کلاژن ساز باشد و غضروف های آسیب دیده را ترمیم کرده و باعث افزایش استحکام آن ها شوند. با بازسازی غضروف های بین استخوانی به تدریج خشکی و درد مفاصل کاهش پیدا می کند.

 • کاهش التهاب و درد ایجاد شده در مفاصل

پریفلکس با مهار فاکتورهای التهابی، منجر به کاهش التهاب و تورم ایجاد شده در مفاصل می شود. یکی از علائم بیماری آرتروز و بیماری های مفصلی، التهاب و درد در مفاصل است که این کپسول با کاهش این دو علائم، باعث بهبود بیماری های مفصلی می گردد.

 • کمک به ساخت کلاژن در غضروف ها

کندرویتین به عنوان یکی از بهترین ترکیبات به کار رفته در مکمل های غضروف ساز می باشد. پریفلکس دارای این ماده موثر می باشد. این ماده باعث بهبود کلاژن سازی در غضروف ها می شود. با توجه به اینکه کلاژن یک پروتئین ضروری برای غضروف ها محسوب می شود و کاهش آن ها، باعث کاهش ضخامت غضروف و استحکام آن می شود، می توان با مصرف این مکمل کلاژن ساز، علائم بیماری آرتروز و نازک شدن غضروف بین استخوانی را کاهش داد.

تماس با داروخانه اینترنتی داروبوم

نحوه مصرف پریفلکس چگونه است؟

پریفلکس یک مکمل تغذیه ای است که باید در کنار رژیم غذایی مناسب مورد استفاده قرار گیرد. افرادی که با مشکلات مختلفی در هنگام خم و راست کردن زانو و یا مفاصل دیگر مواجه هستند، می توانند از این کپسول استفاده کنند. در صورتی که پس از مراجعه به پزشک، پزشک پریفلکس را برای شما تجویز کرد؛ حتما مطابق با نظر پزشک پیش بروید و از این محصول استفاده کنید.

ولی در صورتی که پزشک تجویز خاصی برای مصرف این محصول نداشت، می توانید روزانه 3 عدد از کپسول پریفلکس را به همراه وعده غذایی و یا بعد از وعده غذایی مصرف کنید.

عوارض پریفلکس Health Burst

عمده مکمل های تغذیه ای که حاوی ترکیبات ضروری برای بدن می باشند، عارضه جانبی خاصی را ایجاد نمی کنند. ولی داروخانه آنلاین داروبوم توصیه می کند که افراد برای مصرف هر دارو و یا مکمل تغذیه ای، با پزشک متخصص مشورت کنند. در موارد محدودی این احتمال وجود دارد که افراد پس از مصرف پریفلکس، شاهد عوارض جانبی خاصی باشند.

ولی در اکثر موارد این عوارض جانبی پدیدار نمی شوند. بروز حساسیت و یا واکنش های گوارشی مانند اسهال، دل درد، نفخ شکم و ... از عوارض بسیار نادر مکمل های تغذیه ای محسوب می شود. برای جلوگیری از بروز هر گونه عارضه جانبی، بهتر است که مطابق با توصیه های زیر اقدام به مصرف پریفلکس کنید.

 • پریفلکس برای مصرف در دوران بارداری و شیردهی، مناسب است. ولی لازم است که حتما مادران باردار و شیرده قبل از مصرف این محصول با پزشک متخصص مشورت کنند.
 • کندروئیتین موجود در این محصول، می تواند باعث رقیق شدن خون شود. لذا در صورت مصرف داروهای رقیق کننده خون، با پزشک مشورت نمایید.
 • در صورت داشتن هر گونه سابقه حساسیت به مصرف داروها و یا مکمل های تغذیه ای و یا داشتن سابقه بیماری های مختلف، با پزشک برای مصرف پریفلکس مشورت نمایید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده