تاریخ انقضاء: 2024/02 %5 تخفیف

آمینو وی 2000 ژن استار

Genestar Amino Whey 2000

 • پیشگیری از تحلیل عضلانی پس از فعالیت ورزشی
 • کمک به عضله سازی و افزایش حجم عضلات
 • %۱۰۰ مخلوط پروتئین های Whey

برند: ژن استار Genestar

دسته بندی: مکمل آمینو اسید

830,300 تومان

874,000 تومان

نوعقرص
تعداد325 و 975 عددی
نام برندژن استار Genestar
کشورایران
حجم2000 میلی گرم
کاربردافزایش حجم و رشد عضلات
روش مصرفروزانه 4 عدد قرص قبل تمرین و 4 عدد قرص بعد تمرین
مواد شاخصآمینو
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان
کد بهداشتی0839348750175386

آمینو وی 2000 ژن استار (Genestar Amino Whey 2000)

آمینو وی 2000  ژن استار در یک نگاه

آمینو وی 2000  ژن استار (Genestar Amino Whey 2000) ساخت ایران و یک مکمل پروتئینی برای عضله سازی و افزایش حجم است. پودر آمینو عضله ساز با تأمین پروتئین موردنیاز بدن  از تحلیل عضلانی پس از فعالیت ورزشی جلوگیری می‌کند همچنین حاوی %90 پروتئین و شامل پروتئین وی هیدرولیزات و کنسانتره است که به‌خوبی می‌تواند آمینواسیدهای موردنیاز بدن جهت عضله سازی را تأمین کند. با خرید آنلاین آمینو وی 2000  ژن استار به‌راحتی عضله سازی کنید و حجم عضلات خودتان را افزایش دهید.

مشخصات و ترکیبات آمینو وی 2000 ژن استار

پروتئین یکی از مهم‌ترین درشت مغذی‌ها برای عضله سازی است و همه ما برای تأمین آمینواسیدها که بلوک ساختمانی پروتئین‌ها هستند باید در رژیم غذایی روزانه خودمان مواد پروتئینی مصرف کنیم. با افزایش فعالیت بدنی نیاز به پروتئین نیز جهت نگهداری ساختار عضلانی افزایش می‌یابد در غیر این صورت تحلیل عضلانی رخ خواهد داد. با توجه به موارد فوق می‌توان به‌راحتی درک کرد که افراد ورزشکار به دلیل فعالیت بدنی بیشتر در طول روز نیازمند مقدار بیشتری پروتئین هستند که ممکن است تأمین آن از طریق رژیم غذایی برای فرد دشوار باشد.

فواید پودر آمینو وی 2000

 از طرفی مصرف پروتئین‌ها از طریق رژیم غذایی نیاز به روند طولانی هضم و جذب دارد و گزینه مناسبی برای تأمین سریع آمینواسیدهای ضروری نیستند. به همین دلیل اکثر ورزشکاران از مکمل‌های پروتئینی استفاده می‌کنند که با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تهیه‌شده‌اند و حاوی ترکیبی از آمینواسیدها و پروتئین‌های زودهضم برای برطرف کردن نیاز آن‌ها پس از فعالیت بدنی هستند. این مکمل‌ها به‌صورت پودر و قرص در دسترس هستند و افراد مختلف برحسب نیاز می‌توانند از هریک از آن‌ها برای عضله سازی و جلوگیری از تحلیل عضلات ارزشمند خودشان که با زحمت آن‌ها را به دست آورده‌اند، استفاده کنند.

یکی از این مکمل‌ها آمینو وی ژن استار (Genestar) است که به‌صورت قرص تهیه‌شده است تا بدون نیاز به درست کردن شیک در هر شرایطی قابل‌استفاده باشد. این مکمل از پروتئین‌های هیدرولیزات و کنسانتره وی تشکیل‌شده است و تأمین‌کننده نیاز 100% افراد به پروتئین‌های زودجذب است. پروتئین وی هیدرولیزات که به آن پروتئین پیش هضم نیز می‌گویند برای تسهیل جذب پروتئین در بدن تهیه‌ شده و یک گزینه بسیار مناسب برای استفاده پس از تمرینات است.  استفاده از آمینو وی 2000  ژن استاربه حفظ قدرت عضلانی در حین ورزش‌های سنگین کمک  کرده و مانع بروز خستگی زودرس در این مواقع می‌شود. با استفاده از این مکمل به دلیل کیفیت بالا و محتوای کامل آمینواسیدی شما به‌راحتی عضله سازی می‌کنید و حجم عضلات خودتان را نیز حفظ خواهید کرد. لازم به ذکر است که هر ۴ قرص آمینو وی ۳۲ کالری انرژی دارد و حاوی ۸ گرم پروتئین است.

پروتئین وی بکار رفته در فرمولاسیون آمینو وی 2000  ژن استار (Genestar Amino Whey 2000) حاوی ترکیب کاملی از آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری است که ممکن است تأمین همه آن‌ها از طریق رژیم غذایی ممکن نباشد. با مصرف این قرص شما منبع کاملی از آمینواسیدهای ضروری را دریافت می‌کنید که شامل آمینواسیدهای شاخه‌دار هم هست.  آمینواسیدهای شاخه‌دار شامل لوسین ، ایزولوسین و والین هستند که برای ساخت فیبرهای عضلانی بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشند. این 3 آمینواسید برای عضله سازی آن‌قدر مهم هستند که به‌صورت مکمل مجزا به فروش می‌رسند. این آمینواسیدها در حین تمرینات بدنی به‌عنوان محافظ عضلات عمل کرده و با تبدیل به انرژی از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کنند.

از طرف دیگر این آمینواسیدها چربی سوزی را در بدن تحریک می‌کنند و در حین تمرینات بدنی کمک می‌کنند که شما فقط عضلات خالص بسازید. با مصرف پودر آمینو وی ژن استار تمام آمینواسیدهای موردنیاز بدن تأمین خواهد شد بنابراین روند عضله سازی در بدن با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد. با خرید آنلاین آمینو وی 2000  ژن استار (Genestar Amino Whey 2000) همین ‌الان این مکمل را سفارش داده و عضله سازی را در بدن خودتان فعال کنید.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایای استفاده از آمینو وی 2000  ژن استار

برای کمک به عضله سازی یکی از کارهایی که همه ورزشکاران انجام می‌دهند استفاده از مکمل‌های ورزشی حاوی پروتئین است. دراین‌بین پروتئین وی از سایر پروتئین‌ها معروف‌تر است و به دلیل محبوبیت این مکمل ، همه افرادی که در عرصه ورزش فعالیت می‌کنند از آن استفاده می‌کنند. پروتئین وی یک پروتئین لبنی بی‌ضرر است که طی روند تولید پنیر به دست می‌آید و به همین دلیل به آن پروتئین آب‌پنیر نیز می‌گویند. این پروتئین اساس بیشتر مکمل‌های پروتئینی را تشکیل می‌دهد و به دلیل درصد بالای آمینواسید یکی از بهترین مکمل‌های ورزشی به‌حساب می‌آید. پروتئین وی به 3 صورت پروتئین هیدرولیزات ،ایزوله و کنسانتره وجود دارد و آمینو وی 2000  ژن استار حاوی پروتئین وی هیدرولیزات و کنستانتره است که پروتئین‌هایی با درصد بالای آمینواسید هستند.

فواید آمینو وی ژن استار

در فرمولاسیون آمینو وی ژن استار (Genestar Amino Whey 2000) آمینواسیدهای ارزشمندی مانند گلوتامین و آرژنین وجود دارند که با تحریک ترشح هورمون رشد بدن را در حالت آنابولیک و عضله سازی قرار می‌دهند.  این دو آمینواسید برای ساخت عضلات بسیار حائز اهمیت هستند و  با مکانیسم‌های مختلف باعث افزایش حجم و توده عضلانی خواهند شد.  پروتئین وی یک منبع باورنکردنی از آمینواسیدها و ریزمغذی‌هایی است که با عملکردهای بیولوژیکی به بهبود سلامت عمومی فرد در کنار افزایش توده عضلانی کمک خواهند کرد. پروتئین وی می‌تواند فشارخون را کاهش دهد ،  قند خون را تنظیم کند و علائم استرس و افسردگی را در بدن کاهش دهد. این پروتئین همچنین می‌تواند باعث افزایش تراکم استخوان‌ها شود و از بروز پوکی استخوان در سنین بالا جلوگیری کند.

پروتئین وی با دارا بودن برخی از آمینواسیدها با خواص آنتی‌اکسیدانی در بدن نقش آنتی‌اکسیدان را نیز بازی می‌کند و با از بین بردن رادیکال‌های آزاد مانع ابتلا فرد به بیماری‌های مختلف خصوصاً انواع سرطان‌ها می‌شود. پروتئین وی با ترشح هورمون رشد و انسولین بدن را در حالت آنابولیک قرار داده و اثرات هورمون‌های کاتابولیک ازجمله کورتیزول را خنثی می‌کند. با این اثرات پروتئین وی به‌طور مؤثری باعث رشد عضلات شده و استقامت بدنی فرد ورزشکار را افزایش می‌دهد.

تحقیقات نشان داده است که مصرف روزانه پروتئین وی از طریق مکمل‌هایی مانند آمینو وی  ژن استار در کنار تمرینات بدنی بهترین راه برای رسیدن به حجم و توده عضلانی است. آمینو وی 2000  ژن استار (Genestar Amino Whey 2000) حتی در دوران کات می‌تواند به‌خوبی از توده عضلانی شما محافظت کند و برای کاهش وزن نیز از طریق چربی سوزی کمک می‌کند شما خیلی زودتر به وزن دلخواه خودتان برسید.  با خرید اینترنتی آمینو وی 2000  ژن استار (Genestar Amino Whey 2000) از مزایای این مکمل برای حفظ سلامت عمومی و تسریع عضله سازی در بدن بهره‌مند شوید.

مزایا و خواص آمینو وی 2000 ژن استار

 • حاوی %90 پروتئین شامل پروتئین هیدرولیز، پروتئین وی و کنسانتره
 • کمک به حفظ قدرت عضلانی در حین ورزش های سنگین
 • تامین کننده 100% نیاز بدن
 • تاخیر در بروز خستگی
 • حاوی 12 نوع ویتامین
 • افزایش حجم عضلات

مقدار و نحوه مصرف آمینو وی 2000 ژن استار

 • این مکمل به صورت قرص است و هر 4 قرص ، 32 کالری انرژی دارد و حاوی 8 گرم پروتئین است. اگر میخواهید بیشترین نتیجه را از مصرف این مکمل دریافت کنید باید حتما همراه با یک برنامه تغذیه مدون توسط متخصص تغذیه مصرف کنید.. مصرف آب روزانه تان را حتما بالا ببرید تا متابولیت های ناشی از متابولیسم آمینواسید های دریافتی که افزایش پیدا کرده اند از بدنتان دفع شوند.
 • 4 عدد قرص قبل از تمرین و 4 عدد قرص نیم ساعت پس از تمرین مصرف نمایید.

عوارض آمینو وی 2000 ژن استار

 • از استفاده بیش از مقدار توصیه شده فراورده خودداری کنید زیرا باعث ناراحتی های کلیوی و اختلالات کبدی می شود.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف آمینو وی 2000 ژن استار

 • در صورت حساسیت و آلرژی به موادی مانند شیر،بادام،سویا،تخم مرغ و... حتما با پزشک مشورت کنید.
 • این محصول حاوی فنیل آلانین می باشد لذا در بیماران مبتلا به فنیل کتوری نباید مصرف شود.
 • خانم های باردار و شیرده حتما با صلاحدید پزشک یا مشاور تغذیه مصرف نمایند.
 • در صورت بروز علایم آلرژی مصرف را قطع کرده و به پزشک مراجعه کنید.
 • حتما قبل از مصرف با مشاور تغذیه یا پزشک مشورت کنید.
 • در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی مصرف نشود.
 • بیش از دوز های روی محصول مصرف نکنید.
نظر خود را بنویسید
*
*
1
دیدگاه کاربران
 • سلام میخواستم بدونم تو هر قرص 8گرم پروتعینه؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی هر 4 قرص 8 گرم پروتئین داشته و در واقع هر قرص دو گرم پروتئین دارد.باتشکر -دکتر داروخانه داروبوم