تاریخ انقضاء: 2024/07

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار

Genestar L Arginine 1000 mg

 • کمک به بهبود عملکرد سلول های عضلانی
 • پاکسازی رادیکال های آزاد از خون
 • ارتقاء سطح سیستم ایمنی بدن
 • افزایش تولید هورمون رشد

برند: ژن استار Genestar

دسته بندی: ال آرژنین

ناموجود

ناموجود
نوعقرص
تعداد100 عددی
نام برندژن استار Genestar
کشورایران
حجم1000 میلی گرم
کاربردتقویت سیستم ایمنی،افزایش حجم و عضله سازی
روش مصرفروزانه 3 عدد همراه غذا میل شود.
مواد شاخصال آرژنین
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان
کد بهداشتی3284569551039232

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار (Genestar L Arginine 1000 mg)

قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم ژن استار در یک نگاه

قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم ژن استار (Genestar L Arginine 1000 mg) ساخت ایران و یک مکمل عالی برای تقویت عضله سازی استقرص ال آرژنین ژن استاربا تولید نیتریک اکسید در بدن خون‌رسانی و اکسیژن‌رسانی را در بدن تسهیل می‌کند. قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم ژن استاربا کمک به چربی سوزی با ساخت توده خالص عضلات کمک می‌کند. با خرید اینترنتی قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم ژن استارمی‌توانید از خواص این مکمل بهره‌مند شوید.

مشخصات و ترکیبات قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار

بدن ما برای ساخت پروتئین نیازمند واحدهای ساختاری به نام آمینواسیدهاست. آمینواسیدها دو دسته هستند ضروری و غیرضروری که برای حفظ سلامتی هر دو گروه آن‌ها موردنیاز است.آمینواسیدهای ضروری باید به‌طور روزانه توسط رژیم غذایی تأمین شوند ولی آمینواسیدهای غیرضروری در بدن ساخته می‌شوند. در شرایط عادی با داشتن رژیم غذایی متنوع می‌توان آمینواسیدهای موردنیاز بدن را تأمین کرد ولی در صورت فعالیت بدنی زیاد قطعاً نیاز به آمینواسیدها و پروتئین‌ها افزایش می‌یابد. افرادی که بدن‌سازی و پرورش اندام کار می‌کنند نسبت به افراد عادی پروتئین بیشتری برای عضله سازی نیاز دارند. پروتئین‌ها در بدن به آمینواسیدها تجزیه‌شده و برحسب نیاز برای ساخت عضلات در قسمت‌های مختلف بدن مورداستفاده قرار می‌گیرد. آرژنین یکی از آمینواسیدهای نیمه ضروری است که در شرایط عادی به‌اندازه کافی در بدن ساخته می‌شود ولی برای افراد بدن‌ساز این آمینواسید می‌تواند ضروری باشد. گوشت قرمز، ماهی، لبنیات و تخم‌مرغ حاوی مقادیر کمیآرژنین هستند که به بدن کمک می‌کنند تا منابع موردنیاز خود را مجدداً تکمیل کند.

افراد همچنین L-arginine اضافی را به‌عنوان بخشی از رژیم منظم خود دریافت می‌کنند. گاهی اوقات ممکن است نیاز بدن به این آمینواسید از توانایی بدن در تولید یا مصرف آن به‌طور طبیعی فراتر رود. این مسئله اغلب در افراد مسن یا افرادی که شرایط پزشکی خاصی دارند صادق است. در این موارد می‌توان این آمینواسید را به‌عنوان مکمل مصرف کرد. برای تأمین این آمینواسید افراد می‌توانند از قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم (Genestar)استفاده کنند. این قرص به تحریک عضله سازی در بدن کمک می‌کند که اولین خواسته همه ورزشکاران است. درواقع می‌توان گفت ال-آرژنین یکی از اسیدهای آمینه است که بدن برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارد. مانند سایر اسیدهای آمینه، L-arginine در ساخت پروتئین نقش دارد و بدن می‌تواند از پروتئین برای ساخت عضله و بازسازی بافت‌ها استفاده کند.

علاوه بر پروتئین‌سازی ال آرژنین باعث آزادسازی اکسید نیتریک در خون می‌شود. اکسید نیتریک باعث انبساط عروق خونی می‌شود که ممکن است به بهبود گردش خون کمک کند. بهبود گردش خون در بدن باعث می‌شود مواد مغذی بیشتری در اختیار تمام ارگان‌ها ازجمله عضلات قرار بگیرد و همین امر باعث افزایش توانایی بدن برای انجام تمرینات خواهد شد. یکی از عملکردهای خاص آرژنین این است که علاوه بر تشدید عضله سازی باعث فرستادن سیگنال‌هایی به بدن برای تقویت این روند از طریق تحریک ترشح هورمون رشد خواهد شد؛ بنابراین این قرص می‌تواند یک مکمل عالی برای عضله سازی باشد. قرص ال آرژنین ژن استار علاوه بر مزایای فوق می‌تواند با تولید هورمون رشد بدن در حالت تعادل مثبت نیتروژن قرار دهد و کمک کند عضله سازی با سرعت بیشتری انجام شود. یکی دیگر از اثرات ترشح بیشتر هورمون رشد، افزایش چربی سوزی است. این هورمون باعث افزایش متابولیسم چربی‌ها می‌شود و آن‌ها را به انرژی تبدیل می‌کند. تولید انرژی بیشتر در بدن توانایی شما را برای انجام تمرینات را بالا می‌برد. این قرص یک مکمل عالی با تمام منافع فوق است که شما می‌توانید به‌راحتی آن را خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید. با خرید آنلاین قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم ژن استار (Genestar L Arginine 1000 mg) می‌توانید از خواص دوگانه آن برای عضله سازی یا چربی سوزی و کاهش وزن استفاده کنید.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایای مصرف قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم ژن استار

ال آرژنین دو اثر شناخته‌شده دارد یکی اینکه به اکسید نیتریک تبدیل می‌شود و دیگری اینکه به بدن در ساخت پروتئین کمک می‌کند. علاوه بر موارد فوق خواص ال آرژنین مجموعه‌ای از مزایای بالقوه را شامل می‌شود که می‌توان از بین آن‌ها به‌سلامت قلب و کاهش درد قفسه سینه تا کمک به ساخت عضلات، ترمیم زخم‌ها و بهبود باروری مردان اشاره کرد. اگرچه ادعاهای زیادی در مورد فواید این آمینواسید وجود دارد، اما همه آن‌ها توسط تحقیقات علمی پشتیبانی نمی‌شوند. یکی دیگر از اثرات مکمل آرژنین 1000 ژن استار (L Arginine 1000) علاوه بر فوایدی که برای بدن‌سازی دارد این است که با تأثیر مستقیم بر سیستم ایمنی می‌تواند از ابتلا افراد به بیماری‌های مختلف پیشگیری کند. این آمینواسید با تقویت سیستم ایمنی بدن به حفظ سلامت عمومی کمک می‌کند. آرژنین رادیکال‌ها آزاد موجود در بدن را حذف کرده و باعث افزایش کارایی سلول‌های سیستم ایمنی بدن می‌شود. ازآنجاکه با تمرینات بدن‌سازی شما تحت‌فشارهای مکرر فیزیکی قرار می‌گیرید احتمال ابتلا به عفونت و آسیب‌دیدگی عضلات افزایش می‌یابد و استفاده از این مکمل یکی از راه‌ها برای مقابله با این موارد است.

این قرص همچنین می‌تواند به بهبود عملکرد ورزشی، بهبود کارکرد کلیه‌ها در افراد دچار نارسایی، بهبود سریع‌تر سوختگی‌ها و زخم‌ها، کاهش اضطراب و رفع مشکلات نعوظ در آقایان کمک کند. هر قرص آرژنین ژن استار حاوی 1000 میلی‌گرم از این آمینواسید است که نیاز شما به آن را کاملاً رفع می‌کند. یکی دیگر از اثرات خوب آرژنین کمک به افزایش حساسیت و عملکرد انسولین در بدن است که می‌تواند منجر به کاهش قند خون شود.

با تمام مزایای فوق حتما قبل از مصرف این مکمل با پزشک مشورت کنید تا دچار عوارض نشوید. اگرچه مصرف مقدار متوسط آرژنین خطری برای سلامتی به دنبال نخواهد داشت اما مصرف دوز بالای آن حتی می‌تواند منجر به مرگ شود. با خرید اینترنتی قرص ال آرژنین 1000 میلی‌گرم ژن استار (Genestar L Arginine 1000 mg)  می‌توانید همین حالا این مکمل را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

پیشنهاد داروبوم به عنوان محصول مشابه با قرص ال آرژنین ژن استار محصول "قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم کارن" جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و عضله سازی است.

مزایا و خواص قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار

 • دخالت در سنتز و ساخت نیتریک اکسید NO (مسئول گشادی عروق و وازودیلاتاسیون)
 • تحریک ترشح و آزادسازی( ریلیز ) هورمون رشدHGH از غده هیپوفیز
 • کاهش بافت آدیپوز چربی بدن و کمک به کاهش وزن
 • کمک به افزایش حساسیت و عملکرد انسولین
 • گسترش و بهبود سیستم ایمنی بدن
 • 1000 میلی گرم آرژنین در هر قرص
 • افزایش توانایی دستگاه تولید مثل
 • افزایش توده و حجم عضلانی

مقدار و نحوه مصرف قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار

 • روزی سه بار هر بار یک قرص همراه با وعده غذایی مصرف نمایید.

عوارض قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار

 • مصرف خیلی زیاد آرژنین میتواند منجر به اسهال، ضعف و سستی و حالت تهوع شود.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار

 • افرادی که ناراحتی قلبی و یا سابقه مشکلات روحی و روانی دارند باید با پزشک معالجشان برای مصرف آرژنین به صورت مکمل مشورت کنند.
 • این دارو برای افرادی که احتمال بروز واکنشهای آلرژیک در آنها زیاد است نباید مصرف شود.
 • در صورت مصرف هر نوع دارو ، قبل از مصرف مکمل با پزشک مشورت کنید .
 • در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی این مکمل مصرف نشود.
 • در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف شود .
نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده