تاریخ انقضاء: 2025/05 %19 تخفیف

سافت ژل امگا 3 ویواتون 30 عددی

Viva Tune Omega 3 30 Softgels

11480

 • کمک به سلامت سیستم قلبی
 •  بهبود سلامت عمومی بدن
 • بهبود عملکرد مغزی

برند: ویواتون VivaTune

111,200 تومان

138,100 تومان

نوعسافت ژل
تعداد30 عددی
نام برندویواتون Viva Tune
کشورسوئیس
کاربردبهبود سلامت قلب و عروق
روش مصرفروزانه 1 تا 3 عدد کپسول همراه با آب یا طبق دستور پزشک یا داروساز مصرف شود.
محفظهجعبه مقوایی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

سافت ژل امگا 3 ویواتون در یک نگاه

سافت ژل امگا 3 ویواتون 30 عددی (Viva Tune Omega 3ساخت کشور سوئیس و یک مکمل غذایی عالی برای تأمین اسیدهای چرب امگا 3 است. همانطور که می‌دانید فواید امگا 3 و روغن ماهی بسیار زیاد است و مصرف آن خطر ابتلا به بیماری های قلبی، افسردگی و فشارخون بالا را کاهش می‌دهد. سافت ژل امگا 3 ویواتون با ترکیبات طبیعی بهترین گزینه برای تأمین امگا 3 بدن است. امگا3 از روغن ماهی غنی ترین منبع اسیدهای چرب امگا 3 در طبیعت است و اکثر مکمل های امگا 3 از آن ساخته می‌شوند. 

مشخصات و ترکیبات سافت ژل امگا 3 ویواتون

اسید ایکوزاپنتائوئیک و اسید دوکوزاهگزانوئیک (EPA و DHA)، اسیدهای چرب امگا 3 موجود در غذاهای دریایی و روغن ماهی هستند. اسید آلفالینولنیک (ALA)، یک اسید چرب امگا 3 گیاهی است که از بذر کتان استخراج می‌شود. 

اسیدهای چرب امگا 3 ازجمله ترکیبات مغذی هستند که برای سلامتی انسان ضروری محسوب می‌شوند زیرا بدن ما آن‌ها را سنتز نمی‌کند. بنابراین برای حفظ سطح مناسب باید آن‌ها را از طریق رژیم غذایی یا مکمل هایی مانند سافت ژل امگا 3 ویواتون مصرف کنید.

مزایای قرص امگا 3

مزایای مصرف قرص امگا 3

از بین اسیدهای چرب امگا تری ALA یک اسید چرب امگا 3 ضروری است به این معنی که بدن شما قادر به تولید آن نیست بنابراین اگر می توانید آن را از رژیم غذایی دریافت کنید. EPA و DHA ضروری در نظر گرفته نمی‌شوند زیرا می‌توانند از ALA تولید شوند. با این وجود برای حفظ سلامتی قلب و عروق بهتر است از روغن های مفید نظیر امگا 3 استفاده شود.

با این حال این فرآیند خیلی کارآمد نیست و نمی‌توان به آن اعتماد کرد تا مقدار قابل توجهی EPA و DHA تولید کند. به همین دلیل برای برخورداری از منافع بی نظیر این اسیدهای چرب ضروری مصرف مکمل هایی مانند سافت ژل امگا 3 ویواتون توصیه می‌شود. از منافع مصرف سافت ژل امگا 3 ویواتون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- کاهش سطح تری گلیسیرید 

مهم ترین دلیل مصرف امگا 3 برای سلامت قلب، توانایی آن‌ها در کاهش سطح تری گلیسیرید است. تری گلیسیرید نوعی چربی است که در خون شما یافت می‌شود و به شکل چربی در بدن ذخیره می‌شود. مقادیر بالای تری گلیسیرید با تجمع چربی در دیواره شریان ها خطر حمله قلبی و سکته را افزایش می‌دهد.

2- کاهش خطر آریتمی

هنگامی که قلب شما به طور غیر طبیعی می‌تپد از آن به عنوان آریتمی یاد می‌شود. برخی از آریتمی ها بی ضرر هستند اما برخی دیگر مانند فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) می‌توانند خطر سکته یا سایر مشکلات جدی قلبی را افزایش دهند. برخی مطالعات ارتباط بین افزایش مصرف امگا 3 و کاهش خطر آریتمی را نشان داده‌اند، اگرچه این اسیدهای چرب یک داروی مؤثر برای درمان مشکلات آریتمی قلب نیستند.

خرید سافت ژل امگا 3 فیش اویل بدون جیوه فرمولیتد ساینس با ارسال رایگان به کل کشور

بیشتر بخوانید :

خرید سافت ژل امگا 3 فیش اویل بدون جیوه فرمولیتد ساینس با ارسال رایگان به کل کشور.

3- کاهش سرعت تشکیل پلاک

پلاک ها که بیشتر از چربی، کلسترول و کلسیم تشکیل می‌شوند، می‌تواند در عروق شما جمع شده و جریان خون غنی از اکسیژن را در سراسر بدن محدود کنند. رژیم غذایی غنی از ماهی و غذاهای دریایی با کاهش خطر حمله قلبی و سکته مغزی به دلیل کاهش ایجاد پلاک های عروقی شناخته شده هستند.

ماهی ها چربی اشباع کم و چربی های امگا 3 زیادی دارند. امگا 3 دارای اثرات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است و همچنین ممکن است عملکرد سلول های اندوتلیال رگ های خونی را بهبود ببخشد. بنابراین ممکن است مصرف آن‌ برای بیماری های قلبی - عروقی مفید باشد. 

4- کاهش فشار خون 

فشار خون بالا می‌تواند منجر به حمله قلبی و سکته مغزی شود. تحقیقات اثرات مطلوب امگا 3 بر فشار خون را نشان داده است. فشار خون سیستولیک (میزان فشار در شریان های شما در هنگام انقباض عضله قلب) و فشار خون دیاستولیک (میزان فشار در عروق بین ضربان های قلب) هر دو در صورت مصرف دوزهای بالاتر امگا 3 کاهش می‌یابد. 

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

بهترین مارک قرص امگا 3 خارجی

قرص امگا 3 انواع داخلی و خارجی دارد که هرکدام بسته به ترکیبات خود می توانند برای افراد خاصی مفید باشند. بهترین مارک قرص امگا 3 خارجی را شما می‌توانید با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نمایید. سافت ژل امگا 3 ویواتون یکی از انواع این مکمل ها است که می‌توانید از منافع آن برای بهبود سلامتی بهره مند شوید.

 • امگا 3 ویواتون

سافت ژل امگا 3 ویواویتون محصولی از کشور سوئیس و تشکیل شده از اسیدهای چرب امگا 3 است. این سافت ژل محصولی است متشکل از روغن حیوانات دریایی و عصاره بذر کتان است. که برای حفظ سلامت عمومی بدن و جلوگیری از بسیاری بیماری ها ضروری است.

 • امگا پلاس ویواتیون

امگا پلاس ویواتیون سافت ژل دیگری است که برای تأمین امگا 3 به بازار عرضه شده است. این مکمل حاوی مقدار بیشتری اسیدهای چرب امگا 3 است و پزشک بر اساس شرایط شما می‌تواند این مکمل را تجویز کند. 

 • سافت ژل امگا 3 آپوویتال

سافت ژل امگا 3 آپوویتال یکی دیگر از مکمل هایی است که برای تأمین اسیدهای چرب امگا تری مورد نیاز بدن تولید و به بازار عرضه شده است. این مکمل حاوی اسیدهای چرب ضروری (روغن ماهی و روغن کتان) و همچنین ویتامین E است. اسیدهای چرب EPA و DHA برای پیشگیری و بهبود بیماری های قلبی- عروقی و همچنین سلامت بینایی حائز اهمیت هستند.

ویتامین E موجود در این مکمل نیز برای پیشگیری از استرس اکسیداتیو که منجر به بسیاری از بیماری های مزمن می‌شود، مفید است. شما می‌توانید با خرید آنلاین یا حضوری، سافت ژل امگا 3 آپوویتال را از داروخانه ها و سایت های معتبر خریداری کرده و از منافع آن بهره مند شوید.

 • امگا 3 21century  

کپسول روغن ماهی (امگا 3) 1000 میلی گرم 21 سنتری یک مکمل با کیفیت است که برای تأمین نیاز بدن به اسیدهای چرب ضروری امگا تری مورد استفاده قرار می‌گیرد. مصرف این مکمل برای سلامت سیستم قلبی – عروقی توصیه می‌شود.

 •  شربت امگا 3 نوتریشن 

شربت امگا 3 نوتریشن برای کودکان و افرادی که مصرف قرص و کپسول برای آن‌ها دشوار است تولید و به بازار عرضه شده است. این مکمل برای رشد عملکرد شناختی و بهبود توانایی یادگیری کودکان بسیار مفید است.

 • کپسول امگا 3 روغن ماهی 18 12

کپسول روغن ماهی 1000 میلی گرم (امگا 3 18/12) یک مکمل ایرانی ساخت شرکت داروسازی دانا است. این مکمل برای پیشگیری از بیماری های قلبی – عروقی، بهبود تمرکز و حافظه و همچنین بهبود افسردگی برای افراد تجویز می‌شود.

مزایای مصرف سافت ژل امگا3

 مقدار مصرف قرص امگا3 برای کودکان

مقدار مصرف قرص امگا3 به سن و جنسیت فرد بستگی دارد و مصرف روزانه آن برای حفظ سلامتی ضروری است. از آنجایی که کودکان در سن رشد هستند و امگا تری نیز جزء ریزمغذی های ضروری محسوب می‌شود در صورت کمبودهای تغذیه ای پزشک مکمل امگا تری مخصوص کودکان را برای فرزند شما تجویز خواهد کرد. امگا 3 مخصوص کودکان معمولا بصورت شربت تولید می شوند تا بلع راحتتری داشته باشند. مقدار مورد نیاز امگا 3 برای کودکان به شرح زیر است:

 • کودکان 1 تا 3 سال: 0.7 گرم در روز
 • کودکان 4 تا 8 سال : 0.9 گرم در روز
 • کودکان دختر 9 تا 13 سال : 1 گرم در روز
 • کودکان پسر 9 تا 13 سال : 1.2 گرم در روز

مقدار و بهترین زمان مصرف امگا 3

بهترین زمان مصرف امگا 3 مانند ویتامین های محلول در چربی همراه با وعده های غذایی است. افرادی که پس از مصرف این مکمل دچار ضعف پاها می‌شوند، می‌توانند آن را قبل از خواب مصرف کنند. همچنین برای پیشگیری از استرس اکسیداتیو حاصل از این اسیدهای چرب، مصرف ویتامین E نیز همراه آن‌ها توصیه می‌شود.

روزانه 1 تا 3 عدد کپسول همراه با آب یا طبق دستور پزشک یا داروساز مصرف شود.

بیشتر بخوانید :

سفارش و خرید آنلاین سافت ژل سوپر میکس امگا 3 6 9 آنتی ای جینگ از داروخانه اینترنتی داروبوم.

انواع مکمل امگا 3

امگا 3 در بسیاری از مواد غذایی، ماهی و گیاهان وجود دارد. افزودن این مواد خوراکی به سبد غذایی می تواند تاحد بسیاری بدن را از این اسید چرب مفید تغذیه کند با این حال، گاه نیاز است با استفاده از مکمل هایی از رسیدن این روغن به بدن اطمینان کسب کرد. مکمل امگا 3 در قالب محصولات مختلفی تولید و عرضه می شوند و شما می توانید بسته به سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 • امگا 3 گیاهی

برای افرادی که نسبت به غذاهای دریایی حساسیت دارند امگا تری با منشأ گیاهی در دسترس است. این مکمل ها از روغن و دانه کتان تهیه می‌شوند و حاوی اسید آلفالینولنیک (ALA) هستند که پیش ساز EPA و DHA است. 

 • امگا 3 ماهی

روغن ماهی و موجودات دریایی نیز ازجمله منابع غنی امگا 3 هستند. توجه داشته باشید مکمل های حاوی روغن کبد ماهی  ممکن است مقادیر زیادی ویتامین A و D داشته باشند. این ویتامین ها می‌توانند در بدن شما جمع شده و برای برخی افراد سمی ‌شوند. اگر باردار هستید از مکمل های امگا 3 که دارای ویتامین A هستند، استفاده نکنید. همچنین افرادی که داروهای رقیق کننده خون (مانند وارفارین) مصرف می‌کنند باید قبل از مصرف مکمل های امگا 3 از جمله  سافت ژل امگا 3 ویواتون با پزشک خود صحبت کنند.

بیشتر بخوانید :

خرید سافت ژل نوتری امگا 3 نوتری سنتری از داروخانه آنلاین داروبوم با بهترین قیمت و ارسال رایگان.

 قیمت مکمل امگا 3

قیمت مکمل های امگا 3 به فاکتورهای مختلفی از جمله ایرانی یا خارجی بودن و همچنین برند آن بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت قرص امگا 3 کانادایی با ایرانی متفاوت است. شما می‌توانید بر اساس بودجه خودتان انواع مکمل های امگا تری را از برندهای مختلف از داروخانه آنلاین داروبوم سفارش دهید و از مزایای آن‌ها بهره مند شوید. 

عوارض مصرف سافت ژل امگا 3 ویواتون

در برخی موارد ممکن است حساسیت به ماهی وجود داشته باشد. بنابراین پیش از مصرف سافت ژل امگا 3 ویواتون به ترکیبات آن دقت کنید. استفاده از قرصهای امگا 3 گیاهی نیز برای کاهش حداکثری عوارض است.

 • تاکنون هیچ عوارضی برای این محصول گزارش نشده است.
 • در صورت بروز حساسیت مصرف قطع گردد.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده