%2 تخفیف
خرید اینترنتی کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو 80 گرم

کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو 80 گرمی

Mam Darou Psosram Cream 80 gr

13720

  • کمک به درمان التهابات پوستی پسوریازیس
  • درمان سوزش، خارش پوست هنگام خواب
  • کاملا گیاهی و مناسب برای کل بدن
  • تقویت سیتم ایمنی بدن

برند: مام دارو MAM DAROO

دسته بندی: ترمیم کننده

72,600 تومان

74,000 تومان

نوعکرم
نام برندمام دارو Mam Darou
کشورايران
حجم80 گرمی
کاربردکمک به درمان التهابات پوستی پسوریازیس
مناسب برايدرمان پسوریازیس
محل مصرفبه صورت موضعی روی التهابات پوست
روش مصرفدر 2 ماه اول استفاده از کرم پسوریازیس پسوس رام هر روز در 4 نوبت و پس از 2 تا 4 ماه از شروع درمان در هر دو ماه 1 نوبیت از آن کاسته شود
مواد شاخصکاملا گیاهی، موم زنبور عسل، روغن کرچک، عصاره بادام شیرین، عصاره شیرین بیان، ویتامین A و E و ...
محفظهتیوبی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبدون محدودیت

کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو در يک نگاه

کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو (MAM DAROO Psosram Cream 80 gr) تولید شرکت شرکت داروسازی مام در ایران می باشد که برای به عنوان ترمیم کننده در درمان التهابات ناشی از بیماری پسوریازیس کاملا مناسب بوده و باعث کاهش حساسیت های پوستی می شود. ترکیبات این محصول کاملا گیاهی بوده و در تقویت سیستم ایمنی و گلبول های سفید برای ترمیم موضع آسیب دیده پوست بسیار موثر است.

مشخصات و ترکیبات کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو

کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو با ترکیبات منحصر به فردی که دارد باعث درمان التهابات ناشی از پسوریازیس که یک بیماری التهاب پوست مزمن به علت اختلال در سیستم ایمنی می شود. 

کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو با حجم 80 میلی گرم حاوی ترکیبات عصاره هلو، موم زنبور عسل،آب گلبرگ شفابخش گیاهان، اکسید روی، روغن گل سرخ، روغن کرچک، عصاره بادام شیرین، عصاره شیرین بیان، ویتامین A و E و ... می باشد.این محصول کاملا گیاهی می باشد.

خواص کرم پسوس رام مام دارو 

 کرم پسوس رام مام دارو با ترکیبات گیاهی که دارد علاوه بر کاهش التهابات پوستی بسیار آرام بخش می باشد.استفاده از این کرم باعث تقویت سیستم ایمنی می شود.دیگر خواص آن شامل موارد زیر است:

  • کمک به درمان التهابات پوستی پسوریازیس
  • درمان سوزش، خارش پوست هنگام خواب
  • روشن کننده و شاف کننده پوست 
  • مرطوب کننده دست و صورت
  • کاملا گیاهی و آرام بخش
  • کاهش التهاب پوست 

تماس با داروخانه آنلاين داروبوم

طریقه مصرف کرم پسوریازیس پسوس رام 

در 2 ماه اول استفاده از کرم پسوریازیس پسوس رام هر روز در 4 نوبت و پس از 2 تا 4 ماه از شروع درمان در هر دو ماه 1 نوبیت از آن کاسته شود. (در دو ماه اول 4 نوبت در ماه دوم تا چهارم 3 یا 4 نوبت و در ماه چهارم تا ششم 3 یا 2 نوبت و در ماه ششم تا هشتم 2 یا 1 نوبت استفاده شود).

بهتر است قبل از استفاده از این محصول برگه ترکیبات این دارو را به دقت مطالعه کنید در صورت حساسیت به ترکیبات این محصول از استفاده آن اجتناب کنید.

برای استفاده از کرم پسوریازیس پسوس رام کرم را سطوح آسیب دیده پوست تا شعاع 2 سانتی متر در در اطراف محل آسیب دیده،4 نوبت در طول شبانه روز استفاده شود. کرم را روی ضایعات به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود به صورتی که سطح مرطوب باقی بماند.

عوارض کرم پسوس رام

عوارض جانبی این محصول ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد.ممکن است پس از استفاده کرم پسوس رام ضایعات پوست به رنگ قرمز پرنگ درآید که بعد از گذشت مدتی به رنگ اصلی پوست بر می گردد. شما می توانید برای خرید اینترنتی کرم پسوریازیس پسوس رام مام دارو از طریق داروخانه آنلاین داروبوم اقدام فرمایید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده