%5 تخفیف
خرید امگا3 پلاس ویتامین های آ + ث + د + ای

سافت ژل امگا3 پلاس ویتامین آ + ث + د + ای دانا 60 عددی

Daana Omega3 Plus A+C+D+E Vitamins 60 Softgels

13303

  • تأمین ویتامین های D، C، E، A
  • تقویت سیستم ایمنی کودک
  • مناسب کودکان و بزرگسالان
  • تقویت چشم و بینایی

برند: دانا فارما Daana

دسته بندی: ترکیبات مغذی

121,600 تومان

128,000 تومان

نوع محصولسافت ژل
تعداد60 عددی
نام برنددانا Dana
کشور مبدأ برندایران
روش مصرفروزانه دو یا سه عدد همراه آب کافی میل شود
مواد شاخصامگا3، ویتامین A، E، D، C
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت

سافت ژل امگا3 پلاس ویتامین های آ + ث + د + ای دانا در یک نگاه

سافت ژل امگا3 پلاس ویتامینهای آ، ث، د، ای دانا (Daana Omega3 Plus A+C+D+E Vitamins Softgels) مکمل امگا3 است که به همراه ویتامین های دیگر توانسته ترکیب کامل و مناسب برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را تشکیل دهد. این مکمل علاوه ر تقویت سیستم ایمنی بدن، باعث بهبود قدرت بینایی و همچنین کمک به رشد و تقویت حافظه و ذهن کودکان می شود. امگا3 یکی از اسیدهای چرب ضروری برای بدن کودک است تا رشد و نمو بهتری داشته باشد.

مشخصات و ترکیبات سافت ژل امگا3 پلاس

ترکیب ویژه ای از ویتامین های محلول در چربی به همراه ویتامین C و اسیدهای چرب موجود در امگا3 مکملی را بوجود آورده است که می تواند اثرات مثبت بی شماری بر سلامتی و شادابی جسمی مصرف کنندگان داشته باشد.

کپسول امگا3 پلاس ویتامین های آ + ث + د + ای تشکیل شده از روغن ماهی است که به همراه ویتامین های مهم و مورد نیاز بدن ترکیب کاملی را تشکیل داده است.

مزایای امگا3 در تقویت بینایی

1- ویتامین A

این ویتامین محلول در چربی است و قرار گرفتن آن در کنار امگا3 می تواند اثرات بسیار خوبی بر روی بدن بخصوص بهبود قدرت بینایی و محافظت از سلولهای شبکیه چشم داشته باشد. قرص ویتامین A همواره به افرادی که در معرض ضعیف شدن چشم هستند پیشنهاد می شود.

2- ویتامین D

این نیز محلول در چربی است. بهترین منبع جذب ویتامین D بدن، نور خورشید است. همچنین اشکال مختلفی از ویتامین د نیز وجود دارد. ویتامین D3 با منشأ مواد غذایی حیوانی و ویتامین D2 با منشأ گیاهی وجود دارد که کپسول امگا3 پلاس دانا حاوی ویتامین d3 می باشد.

3- ویتامین E

نوع دیگری از ویتامین های محلول در چربی که با اثرات آنتی اکسیدانی قوی که دارد از بدن در برابر عوامل آسیب رسان داخلی و خارجی به خوبی محافظت می کند. یکی از مهمترین مزایای ویتامین E کمک به سلامتی و جوانی پوست است. به همین خاطر در اغلب مکمل جوانساز پوست می توانید ویتامین ای را مشاهده کنید.

4- ویتامین C

یکی از پرفایده ترین مکمله ای موجود که در بسیاری از مواد غذایی، میوه و مکمل های تقویتی وجود دارد ویتامین ث می باشد. این ویتامین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده، به کلاژن سازی سلولها کمک می کند و همچنین با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد از آسیب های سلولی جلوگیری می کند.

مقدار و نحوه مصرف کپسول امگا3 پلاس

بطور کلی مصرف سافت ژل امگا3 پلاس ویتامین های آ،  ث د ای دانا برای کودکان از 6 سال به بالا مجاز محسوب می شود. در سنین 6 تا 12 سالگی روزانه 2 عدد کپسول را مصرف کنید مناسب است. در سنین نوجوانی می توان براساس توصیه پزشک و حساس نیاز مصرف را به روزانه 2 یا 3 عدد در روز افزایش دهید.

عوارض سافت ژل امگا3 پلاس ویتامین های آ + ث + د + ای

این مکمل با هدف تقویت جسمانی افراد توصیه و مصرف می شود. در برخی از مواقع مصرف برخی از ترکیبات این مکمل مضر است. اتمال بروز حساسیت و یا تداخل دارویی نیز وجود دارد بنابراین، در صورت مشاهده هرنوع عوارض و حساسیت مصرف را قطع کرده و به  پزشک مراجعه کنید.

احتمال تداخل دارویی بین سافت ژل امگا3 پلاس ویتامین های آ + ث + د + ای و داروهای حاوی وارفارین و داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی و داروهای گلیکوزیدهای قلبی وجود دارد.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

محصولات مشابه