کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون 30 عددی

VivaTune Memoliq Softgel 30 Tabs

13639

 •  کاهش علائم اختلالات روان و زوال عقل
 • بهبود سلامت و عملکرد مغز
 • بهبود عملکرد ذهن
 • تقویت حافظه

برند: ویواتون VivaTune

149,600 تومان

نوعسافت ژل
تعداد30 عددی
نام برندویواتیون VivaTune
کشورتحت لیسانس سوئیس
کاربردبهبود عملکرد مغز، تقویت حافظه
روش مصرفروزانه دو کپسول همراه با آب میل شود.
مواد شاخصجینکوبیلوبا، کوآنزیم کیوتن
محفظهجعبه مقوایی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون 30 عددیدر يک نگاه

سافت ژل ممولیک ویواتیون 30 عددی (VivaTune Memoliq) تولید کشور ایران تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس می باشد. این محصول با توجه به ترکیبات فوق العاده ای که دارد باعث سلامت و بهبود عملکرد مغزی و تقویت حافظه و یادگیری شده و از زوال عقل و آلزایمر جلوگیری می کند. این محصول مناسب بزرگسالان و برای سالمندان بسیار مفید است و هم اکنون با بهترین قیمت در داروخانه آنلاین داروبوم موجود است.

مشخصات کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون

این محصول حاوی 30 عدد کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون می باشد که حاوی ترکیبات ویتامین های گروه B، جینکوبیلوبا، وینپوستین، DMAE، گابا، لوتئولین، تیانین و کوآنزیم کیوتن می باشد. کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون باعث بهبود عملکرد مغزی و سلامت آن می شود. در ادامه به بررسی ترکیبات این محصول می پردازیم.

خرید اینترنتی در کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون

عصاره جینکوبیلوبا در سافت ژل ممولیک

یکی از گونه های درختی می باشد که دارای اجزاء مفیدی مانند فلاونوئید و ترپنوئید می باشد. فلاونوئیدها درای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی می باشند و ترپنوئیدها با گشاد کردن رگ های خونی و کاهش چسبندگی پلاکت ها به بهبود گردش خون کمک می کنند.

جینکو معمولا به صورت خوراکی، عصاره، کپسول و یا چای مورد استفاده می باشد توجه داشته باشید که بعضی از دانه های جینکو سمی میباشد از مصرف مستقیم آن پرهیز کنید. بیشتر تحقیقات در مورد جینکو بر روی تأثیر آن بر زوال عقل، حافظه و درد ناشی از جریان بسیار کم خون (لنگش) متمرکز است.

جینکو معمولاً به صورت قرص خوراکی، عصاره، کپسول یا چای در دسترس است. دانه های جینکو را خام یا بو داده نخورید که می تواند سمی باشد. 50 میلی گرم جینگو در هر دوز مصرفی سافت ژل ممولیک می باشد. برای اطلاع از محصولات با این عصاره بر داروخانه آنلاین داروبوم کلیک کنید. از خواص جینکو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  کاهش علائم اختلالات روان و زوال عقل
 • کمک به درمان سردرد و میگرن
 • بهبود گردش خون و سلامت قلب
 • کمک به درمان اختلالات جنسی
 • بهبود عملکرد و سلامت مغز
 • کاهش علائم PMS

وینپوستین موجود در کپسول نرم ژلاتینی ممولیک

وینپوستین یک ماده شیمیایی ساخت دست بشر می باشد، این ماده باعث افزایش جریان خون در مغز می شود و از سلول های مغزی محافظت می کند. در کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون به ازای هر دوز مصرفی که دو کپسول می باشد حدود 5 میلی گرم از این ماده وجود دارد.

سفارش آنلاین سافت ژل ممولیک در داروبوم

لوتئولین 

لوتئولین نقش بسیار مهمی در بدن دارد و به عنوان یک آنتی اکسیدان در بدن عمل کرده و خاصیت ضد التهابی دارد. این ماده باعث تقویت سیتم ایمنی بدن و و پیشگیری از ابتلاا به سرطان می باشد. این ماده با مهار کردن التهاب عصبی باعث بهبود عملکرد مغز و جلوگیری از ابتلا به بیماری های مثل زوال عق در سالمندی می شود. این محصول حاوی 15 میلی گرم لوتئولین در هر دوز می باشد.

کوآنزیم کیوتن در سافت ژل ممولیک 

کوآنزیم کیوتن(coq10) یک آنتی اکسیدان می باشد که به صورت طبیعی در بدن تولید می شود. سلول های بدن برای رشد و محافظت به coq10 نیاز دارند. این ماده با تولید انرزی به محاقظت سلول ها در بار بر آسیب ها می پردازد.

 با افزایش سن سطح coq10 در بدن به مرور کاهش می یابد که ممکن است بدن شما دچار کمبود این ماده مهم در بدن شود.

این ماده یک مکمل بی خطر می باشد که برای تقویت و حفظ سلامت مفید است، برای مصرف روزانه کیوتن به طور معمول 90-200 میلی گرم در روز توصیه شده سافت ژل ممولیک با داشتن مقدار 30 میلی گرم در هر دوز مصرفی برای رفع نیاز بدن به این ماده کاملا مناسب می باشد.

دی متیل آمینو اتانول(DMAE)

کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون حاوی 75 میلی کرم از DMAE است که به طور طبیعی در بدن ساخته می شود و در ماهی های چرب مانند سالمون، ساردین و آنچوی یافت می شود. Dmae باعث افزایش تولید استیل کلین که یک انتقال دهنده عصبی ضروری است، می شود.

این ماده بر خلق و خو تاثیر مثبت گذاشته و باعث بهبود عملکرد مغز می شود که باعث پیشگیری از ایجاد بیماری آلزایمر، زوال عقل و افسردگی می شود.

معرفی محصول :

بهترین مکمل پیشگیری از افسردگی و اضطراب با قرص نروزان چهت خرید کلیک کنید.

خواص کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویوا تیون

همانطور که اشاره کردیم ترکیبات این محصول سرشار از آنتی اکیدان است و به عنوان ضذد التهاب به کار می رود. کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون باعث بهبود عملکرد مغز و ذهن شده و سبب تقویت حاظه می شود. از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  کاهش علائم اختلالات روان و زوال عقل
 • بهبود سلامت و عملکرد مغز
 • بهبود عملکرد ذهن
 • تقویت حافظه

نحوه مصرف سافت ژل ممولیک 

کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون 30 عددی مناسب برای بزرگسالان می باشد برای مصرف این محصول بهتر است با پزشک و یا ئکتر داروساز مشورت کنید اما به طور معمول روزانه دو عدد همراه با آب میل کنید.

تماس با داروخانه آنلاين داروبوم

عوارض قرص ویواتون

هیچ گونه عوارض جانبی از مصرف سافت ژل ممولیک ویواتیون گزارش نشده است اما بهتر است در صورت وجود بیماری زمینه ای و یا استفاده از دارو قبل از مصرف با پزشک مشورت کرده و طبق صلاحدید او عمل کنید. این محصول برای تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد همچنین برای بانوان باردار و شیرده منع مصرف دارد.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده