تاریخ انقضاء: 2024/09

اسپری بینی کلداماریس پروفیلاکتیک بی بی جونیور 20 میلی لیتر

Sigma Pharm Colda Maris Prophylactic Baby Nasal Spray

13382

 • کاهش علائم عفونت ویروسی ناشی از ویروس سرماخوردگی
 • مناسب برای کودکان و نوزادان بالای 6 ماه
 • مرطوب کننده مخاط بینی در کودکان
 • ضد خشکی بینی

240,000 تومان

ناموجود
نوعاسپری بینی
نام برندسیگما فارم Sigma Pharm
کشوراتریش
کاربردکاهش ابتلا به عفونت ویروسی مجاری تنفسی
روش مصرفپیشگیری از سرماخوردگی روزانه 3 بار و هر بار یک پاف در هر مجرای بینی اسپری شود
محفظهبطری پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبالای 6 ماه

اسپری بینی کلداماریس پروفیلاکتیک بی بی جونیور در یک نگاه

اسپری بینی کلداماریس پروفیلاکتیک بی بی جونیور 20 میلی لیتر (Colda Maris Prophylactic Baby Nasal Spray) ساخت کشور اتریش و یک مکمل بسیار باکبفبت در زمینه کاهش علائم عفونت تنفسی در کودکان است. کار کردن با این اسپری بینی بسیار آسان بوده و آزاری برای کودکان ایجاد نخواد کرد. با استفاده از این مکمل کودکان از خشکی بینی و تحریک مخاط آن جلوگیری می نمایید. اسپری کلداماریس آبی با مرطوب کردن مخاط بینی، مانع از تجمع ویروس ها و عوامل مختلف بیماری زا در مخاط بینی می شود. به همین خاطر، لازم است که افراد برای پیشگیری از بیماری های ویروسی، از این اسپری فوق العاده عالی برای کودکان خود استفاده نمایند.

مشخصات و ترکیبات به کار رفته در اسپری کلداماریس آبی

بیماری های ویروسی با ورود ذرات ویروس از بینی و مخاط بینی رخ می دهند. برای درمان بیماری های ویروسی  لازم است که افراد از روش های موثری استفاده کنند. ولی بهترین روش برای این کار، پیشگیری از بیماری های ویروسی و استفاده از روش های مناسب برای این کار است. اسپری کلداماریس بی بی یکی از بهترین اسپری های بینی است که به صورت اختصاصی برای کودکان به تولید رسیده است. افرادی که به سلامت خود و کودک خودشان اهمیت می دهند، می توانند از این اسپری بینی کلداماریس آبی استفاده نمایند.

 اسپری کلداماریس بی بی یک ترکیب منحصر به فرد از جلبک قرمز می باشد. جلبک قرمز دارای یک عصاره موثر می باشد که در پیشگیری از بیماری های مختلف نقش اساسی دارد. به همین خاطر، اسپری کلداماریس بی بی جونیور، دارای ترکیبات متنوع و زیادی نیست. بلکه این اسپری فقط از یک نوع جلبک دریایی و ماده موثر آن تشکیل شده است. در جدول زیر عصاره و ترکیبات موجود در اسپری کلداماریس بی بی را مشاهده می کنید.

نام ترکیب

مقدار در 1 میلی لیتر

جلبک قرمز

مشخص نشده است.

کاراژلوز

مشخص نشده است.

قیمت اسپری کلداماریس کودکان

مزیت های مصرف کلداماریس کودکان

اسپری کلداماریس بی بی به عنوان یک اسپری فوق العاده عالی عمل می کند که از مخاط بینی محافظت خواهد کرد. این اسپری برای کودکان و اطفال به تولید رسیده است و با توجه به عملکرد خاصی که دارد، می تواند باعث پیشگیری از بیماری های ویروسی و یا کاهش شدت آن ها شود.

متخصصین زیادی اسپری های کلداماریس قرمز، کلداماریس آبی و پلاس را برای پیشگیری از کرونا توصیه می نمایند. مطالعات نیز نشان می دهند که مصرف این اسپری می تواند تا حدی باعث کاهش ریسک ابتلا به بیماری کرونا شود. در ادامه به برخی از مزایای اسپری کلدماریس آبی پرداخته ایم.

 • اسپری کلداماریس بی بی و درمان سیکا

سیکا یک بیماری خود ایمنی است که باعث خشکی مخاط بینی می گردد. افرادی که دارای این بیماری می باشند، بیشتر در معرض بیماری های ویروسی و تنفسی هستند. زیرا خشکی مخاط منجر باعث افزایش احتمال ورود ویروس ها و بیماری ها به دستگاه تنفسی می گردد. اسپری کلداماریس بی بی با مرطوب کردن مخاط بینی، از بروز بیماری سیکا جلوگیری می کند. در واقع، این اسپری باعث کنترل این بیماری شده و از شدت گرفتن این بیماری جلوگیری می کند.

 • کمک به پیشگیری از بیماری های ویروسی و تنفسی

آلودگی هوا و مصرف برخی از داروها باعث خشک شدن مخاط تنفسی می شود. این موضوع روند ابتلا به بیماری های ویروسی و تنفسی را تسریع می کند. اسپری کلداماریس بی بی با ایجاد یک لایه محافظ بر روی مخاط، از خشک شدن مخاط جلوگیری می کند و باعث مرطوب شدن آن می شود. از همین رو، مصرف اسپری کلداماریس بی بی باعث کاهش ریسک ابتلا به بیماری های ویروسی و تنفسی می شود.

 • کمک به کاهش علائم ناشی از خشکی مخاط بینی و سینوزیت حاد

این اسپری برای کاهش خشکی مخاط بینی و درمان سینوزیت حاد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول می تواند با مرطوب کردن مخاط بینی، باعث بهبود علائم سینوزیت و علائم بیماری های مختلف ویروسی و تنفسی شود.

 • قابل استفاده برای افراد دارای نقص عملکرد سیستم ایمنی

افرادی که دارای بیماری های نقص عملکرد سیستم ایمنی بدن می باشند، بهتر است از روش های پیشگیرانه برای پیشگیری از بیماری های ویروسی و تنفسی استفاده کنند. اسپری کلداماریس بی بی یکی از بهترین روش های پیشگیرانه می باشد. این افراد می بایست هر روز و یا در مواقعی که نیاز به مراجعه به مکان های شلوغ دارند، از اسپری کلداماریس استفاده کنند تا احتمال بروز سرماخوردگی و بیماری های مشابه کاهش پیدا کند.

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

نحوه مصرف اسپری کلداماریس چگونه است؟

بهتر است که کودکان برای مصرف اسپری کلداماریس بی بی با پزشک مشورت کنند و بر اساس تجویز پزشک از این اسپری استفاده کنند. ولی در غیر این صورت، می توان به صورت روزانه از این اسپری استفاده نمود. در ادامه نحوه مصرف اسپری کلداماریس بیبی جونیور را ذکر می کنیم.

 • قبل از قرار گرفتن در محیط های سربسته و آلوده، لازم است که از اسپری کلداماریس بی بی استفاده شود.
 • برای استفاده از این اسپری، ابتدا درب اسپری را باز کنید و نازل اسپری را داخل بینی کودک فرو کنید. سپس به صورت عمودی یک پاف از اسپری را در یک سوراخ بینی و یک پاف از اسپری را در یک سوراخ بینی دیگر اسپری کنید.
 • دقت داشته باشید که سر کودک در هنگام اسپری کردن این محصول، باید ثابت نگه داشته شود تا فشاری بر روی دیواره های بینی نوزاد وارد نشود.

عوارض اسپری کلداماریس کودکان

این اسپری به عنوان یکی از بهترین اسپری هایی است که برای کاهش عوارض بیماری های مختلف و یا شدت آن ها استفاده می شود. از اینرو برای عوارض اسپری کلداماریس کودکان می توان گفت که هیچ عارضه جانبی خاصی ناشی از مصرف هیچ یک از اسپری های کلداماریس مشاهده نشده است. ولی باز هم داروخانه آنلاین داروبوم توصبه می نماید که والدین برای مصرف این اسپری، به یک سری نکات توجه داشته باشند. در ادامه به نکات مصرف این اسپری برای جلوگیری از آسیب به بدن کودکان اشاره می کنیم.

 • به منظور رعایت بهداشت فردی و جلوگیری از انتقال بیماری های مختلف، لطفا هر اسپری کلداماریس بی بی برای یک نفر مورد استفاده قرار گیرد.
 • افرادی که نیاز به مصرف اسپری کلداماریس بی بی دارند، باید حتما بالای 6 ماه سن داشته باشند.
 • این محصول می تواند تا مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرد و منعی برای مصرف آن وجود ندارد.
 • در حال حاضر، هیچ تداخل دارویی خاصی برای مصرف اسپری کلداماریس بی بی مشخص نشده است. لذا می توانید این اسپری را بدون رعایت تداخل دارویی مصرف کنید.
 • این محصول نباید به عنوان درمان بیماری مورد استفاده قرار گیرد. در صورت تداوم علائم بیماری ها پس از مصرف این اسپری، از ادامه مصرف این اسپری خودداری کنید و یا با پزشک مشورت نمایید.
نظر خود را بنویسید
*
*
1
دیدگاه کاربران