تاریخ انقضاء: 2024/02 %10 تخفیف

قرص سیم فت لیور سیمرغ دارو عطار 30 عددی

Simorgh Darou Attar Sim Fat Liver 30 Tabs

13712

 • بهبود گوارش و مشکلات کبدی و کیسه صفرا
 • افزایش سوخت و ساز چربی خون 
 • کمک به درمان کبد چرب 
 • افزایش تولید صفرا

برند: سیمرغ دارو عطار Simorgh Darou Attar

69,300 تومان

77,000 تومان

نوعقرص
تعداد30 عددی
نام برندسیمرغ دارو عطار Simorgh Darou Attar
کشورايران
کاربردحفظ سلامت کبد
روش مصرف 2 عدد قرص دو بار در روز همراه غذا مصرف شود.
مواد شاخصعصاره گیاه آرتیشو، پودر دانه خار مریم
محفظهجعبه مقوایی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

قرص سیم فت لیور سیمرغ دارو عطار در یک نگاه

قرص سیم فت لیور 30 عددی (Simorgh Darou Attar Sim Fat Liver 30 Tabs) تولید شرکت سیمرغ دارو عطار در ایران یک مکمل بسیار مفید برای درمان کبد چرب است. قرص پاکسازی کبد سیم فت لیور حاوی عصاره گیاهانی است که سوخت و ساز چربی ها را در بدن افزایش داده و به بهبود گوارش کمک می‌کنند. قرص سیم فت لیور چربی ها و سموم کبدی را دفع کرده و سلامت کبد را ارتقاء می‌دهد. این مکمل را می‌توان برای رفع مشکلات کیسه صفرا و تحریک ترشح صفرا نیز مورد استفاده قرار داد.

بیماری کبد چرب وضعیتی است که در آن بافت طبیعی در کبد با چربی جایگزین می‌شود. بیماری کبد چرب ارتباط نزدیکی با چاقی و ناهنجاری های متابولیک مانند فشار خون بالا، مقاومت به انسولین و افزایش تری گلیسیرید دارد به همین دلیل درمان آن بسیار مهم است.

قرص سیم فت لیور یکی از مکمل های بسیار مفیدی است که برای درمان کبد چرب تجویز می‌شود. عصاره های گیاهی موجود در این قرص چربی های کبد ر ا دفع کرده و مانع پیشرفت بیماری کبد چرب می‌شود. 

عصاره آرتیشو یا کنگر فرنگی موجود در این قرص چربی ها را از کبد دفع کرده و کلسترول و چربی خون را کاهش می‌دهد. عصاره خارمریم بکار رفته در فرمولاسیون این قرص کبد را سم زدایی کرده و به حفظ سلامت کبد و برطرف کردن بیماری کبد چرب کمک می‌کند.

این مکمل فشار وارده بر کبد را کاهش می‌دهد و جریان صفرا را تسهیل می‌کند. همچنین ممکن است به کبد شما کمک کند مواد شیمیایی مضر را فیلتر کند، سطح چربی و کلسترول کبد شما را کاهش دهد و به درمان بیماری کبد چرب غیر الکلی مرتبط با چاقی کمک کند.

ترکیبات قرص سیم فت لیور سیمرغ دارو 

قرص سیم فت لیور سیمرغ دارو عطار یک مکمل بسیار مفید برای درمان بیماری کبد چرب و کمک به حفظ سلامت این اندام مهم است.  

1- عصاره‌ی گیاه آرتیشو

عصاره‌ی گیاه آرتیشو یا کنگر فرنگی به محافظت از کبد در برابر آسیب کمک می‌کند. این عصاره به درمان کبد چرب و تنظیم آنزیم های کبدی کمک می‌کند. عصاره آرتیشو تولید صفرا را افزایش می‌دهد که منجر به حذف سموم از کبد شما می‌شود. به عبارت دیگر کبد را از چربی پاکسازی کرده و سلامت این عضو ارزشمند را ارتقاء می‌دهد.

عصاره آرتیشو به کاهش سطح کلسترول بد (LDL) و افزایش سطح کلسترول خوب کمک می‌کند. کنگر فرنگی غنی از آنتی اکسیدان است و اثرات ضد سرطانی دارد.

2- پودر دانه‌ی خار‌مریم

خار مریم یکی از بهترین و مورد مطالعه ترین گیاهان دارویی برای سلامت کبد است. دانه های این گیاه حاوی فلاونوئیدی به نام سیلیمارین است، یک آنتی اکسیدان قوی که به تقویت عملکرد کبد کمک می‌کند. عصاره خار مریم همچنین سلول های آسیب دیده کبد را ترمیم می‌کند و می‌تواند به درمان بیماری های کبدی مانند هپاتیت الکلی، سیروز و هپاتیت ویروسی کمک کند.

اعتقاد بر این است که سیلیمارین، ماده فعال مشتق شده از گیاه در خار مریم، دارای خواص آنتی اکسیدانی است که ممکن است به مقابله با اثرات استرس اکسیداتیو کمک کند. 

شواهد همچنین نشان می‌دهد که خار مریم می‌تواند به محافظت از کبد کمک کند و حتی ممکن است سلول های کبد را بازسازی کند. در بررسی اثر آن بر بیماری کبد الکلی، نشانگرهای عملکرد سالم کبد از جمله سطوح آمینوترانسفرازها- آنزیم هایی که در هنگام آسیب دیدن کبد در خون آزاد می‌شوند- بهبود یافتند.

خرید اینترنتی قرص سیم فت لیور برای پاکسازی کبد

مزایای مصرف قرص سیم فت لیور سیمرغ دارو عطار

کبد بزرگترین و یکی از مهم ترین اندام های بدن است. کبد که بیشتر برای پردازش غذا شناخته شده است، همچنین در حفظ سطح کلی انرژی و تقویت سیستم ایمنی نقش دارد. کبد همچنین به انتقال مواد مغذی ضروری، دفع سموم مضر، کنترل کلسترول و قند خون کمک می‌کند.

قرص سیم فت لیور Sim Fat Liver یک مکمل طبیعی کبد است که به بهبود عملکرد کبد، حذف سموم و رفع مشکلات گوارشی کمک می‌کند. ترکیب اختصاصی با کیفیت بالا و مواد گیاهی موجود در این قرص در بهبود سطح سلامتی و همچنین رفع مشکل کبد چرب بسیار موثر هستند.

عصاره کنگر فرنگی و خارمریم می‌توانند از آسیب کبد و بیماری کبد چرب جلوگیری کند و سموم را از دستگاه گوارش شما دفع کند. این ترکیبات آسیب سلولی را کاهش می‌دهند، ترمیم سلولی را تقویت می‌کنند و پردازش چربی ها و قندها را در بدن تحریک می‌کنند.

خواص آنتی اکسیدانی قوی این عصاره های گیاهی با عفونت های کبدی مبارزه کرده و به بدن کمک می‌کند تا سلول های کبدی سالم را حفظ کند. این گیاهان حتی می‌توانند برای افراد مبتلا به بیماری های کبدی مانند هپاتیت B مفید باشند. 

عصاره خارمریم و آرتیشو موجود در این مکمل دارای خواص ضد التهابی و محافظت کننده قوی از کبد است. همچنین ترشح صفرا را تسهیل می‌کند که به تجزیه سنگ های صفراوی و چربی های سخت هضم کمک می‌کند.

محصول پیشنهادی
برای کاهش علایم سندروم روده تحریک پذیر و سلامت کبد پیشنهاد داروخانه داروبوم به شما قرص آترومد بی باریج اسانس است.

ویژگی های قرص سیم فت لیور 

قرص سیم فت لیور سیمرغ حاوی عصاره گیاه آرتیشو پودر دانه خار مریم می باشد که مهمترین اثر آن بر روی کبد می باشد. از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کمک به درمان کبد چرب

 • حفظ سلامت کبد

 • کمک به افزایش سوخت و ساز چربی

 • افزایش تولید صفرا

 • دفع سموم از کبد

 • بهبود وضعیت گوارش

 • کنترل قند خون

تماس با داروخانه آنلاين داروبوم

نحوه مصرف قرص سیم فت لیور سیمرغ دارو عطار

روش مصرف قرص سیم فت لیور دو عدد قرص دو بار در روز ترجیحاً همراه غذا است. برای درمان مشکلات کبدی یا سایر بیماری ها طبق نظر پزشک می‌توانید این مکمل را مصرف نمایید.

عوارض قرص سیم فت لیور 

مصرف این محصول در برخی از افراد ممکن است باعث عوارض جانبی مانند نفخ و واکنش های آلرژیک شود. قرص سیم فت لیور برای افرادی که به ترکیبات گیاهی این محصول حساسیت دارند، بانوان باردار و شیرده و همچنین کودکان زیر 12 سال منع مصرف دارد. بیمارانی که مبتلا به انسداد مجاری صفرا هستند و یا سنگ صفرا دارند نباید از این محصول استفاده کنند.

محصول پیشنهادی
کپسول لیور
تارا گنجینه سلامت تارا حاوی دانه خار مریم برای کمک به بهبود عملکرد کبد مفید است.

قیمت قرص سیم فت لیور سیمرغ دارو عطار

سیم فت لیور یک مکمل بسیار مفید برای حفظ سلامت کبد و درمان کبد چرب است. قرص پاکسازی کبد سیم فت لیور کاملا گیاهی است بنابراین جزء حساسیت به اجزاء تشکیل دهنده احتمال عوارض جانبی آن بسیار کم است. برای آگاهی از قیمت و خرید این مکمل ساده ترین راه مراجعه به داروخانه های اینترنتی از جمله داروخانه آنلاین داروبوم و سفارش اینترنیت این قرص پاکسازی کبد است.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده