%5 تخفیف
خرید اینترنتی کپسول نوتری لیور ساپورت نوتری سنتری 60 عددی

کپسول نوتری لیور ساپورت نوتری سنتری 60 عددی

Nutri Century Nutri Liver Support 60 Capsules

10453

 • بهبود بیماری های کبدی نظیر سیروز کبدی، هپاتیت، مسمومیت کبدی
 • مکمل مناسب برای بهبود سلامت کبد و پیشگیری از بیماری های کبدی
 • حفاظت از سلولهای کبدی در مقابل آثار مخرب رادیکال های آزاد
 • افزایش قدرت بازسازی و ترمیم سلولهای کبدی
 • خنثی سازی تاثیر مواد سمی بر کبد
 • پیشگیری از بروز سرطان کبد

برند: نوتری سنتری Nutri Century

109,300 تومان

115,000 تومان

نوع محصولکپسول
تعداد60 عددی
نام برندنوتری سنتری Nutri Century
کشور مبدأ برندکانادا
کاربردبهبود سلامت کبد و ارتقا سلامت عمومی بدن
روش مصرفروزی 2 بار و هربار 1 عدد قرص را همراه با وعده های غذایی مصرف کنید.
مواد شاخصگیاه خار مریم
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد مجوز بهداشت302012121086

کپسول نوتری لیور ساپورت نوتری سنتری 60 عددی Nutri Century Nutri Liver Support 60 Capsules

لیور ساپورت در یک نگاه

لیور ساپورت Liver Support محصول شرکت Nutri century کانادا است. این قرص چربی کبد با بهره‌گیری از خواص فوق‌العاده گیاه خار مریم برای درمان مشکلات کبدی تهیه‌شده است. عصاره خار مریم بکار رفته در ترکیب کپسول لیور ساپورت برای درمان کبد چرب و سم‌زدایی کبد مورداستفاده قرار می‌گیرد. این کپسول کاملاً گیاهی بوده و برای درمان بیماری کبد چرب بسیار مفید است.

مشخصات و ترکیبات لیور ساپورت 

 کبد مهم‌ترین ارگان بدن برای تصفیه و پالایش مواد غذایی است؛ بنابراین مشکلات کبدی ازجمله سیروز، هپاتیت و کبد چرب بیماری‌هایی هستند که سلامت انسان را به‌شدت به مخاطره می‌اندازند.

ناراحتی‌های کبدی با تحت تأثیر قرار دادن متابولیسم مواد غذایی و داروها آسیب فراوانی به بدن وارد کرده و گاهی اوقات تهدیدکننده حیات انسان هستند. به همین دلیل حفظ سلامت کبد برای طول عمر بیشتر و سلامت عمومی بسیار حائز اهمیت است.

اگرچه داروهای زیادی برای رفع ناراحتی‌های کبدی تولید و عرضه‌شده‌اند اما ازآنجایی‌که متابولیسم خود این داروها باید در کبد صورت بگیرد، کبد بیمار را بیشتر تحت استرس قرار خواهند داد؛ بنابراین بهترین راه برای درمان مشکلات کبدی استفاده از گیاهان دارویی است که نیاز به متابولیسم کبدی شدید ندارند و حتی به بازسازی بافت کبد نیز کمک می‌کنند.

یکی از گیاهان دارویی مشهور درزمینهٔ درمان مشکلات کبدی از گذشته تاکنون گیاه خار مریم Milk thistle fruit است. این گیاه دوساله به‌صورت خودرو در بیشتر نقاط ایران از شمال تا غرب و جنوب می‌روید.

خار مریم بومی مدیترانه است ولی در اکثر مناطق دنیا رشد می‌کند. استفاده از این گیاه برای پاک‌سازی کبد و کلیه در طب سنتی قدمتی 2000 ساله دارد و می‌توان گفت تقریباً کل اندام‌های این گیاه قابل‌مصرف است.

علاوه بر این خار مریم حاوی ماده‌ای به نام گلوتاتیون است که بیشترین نقش را در سم‌زدایی کبد دارد. این گیاه برای درمان هپاتیت، سم‌زدایی بدن از مواد افیونی، درمان بیماری‌های التهابی کبد، بیماری‌های صفراوی و طحال بسیار مفید است. همچنین از خار مریم برای رفع مسمومیت ناشی از قارچ آمانتیدین و مسمومیت الکلی نیز استفاده می‌شود.

این گیاه مفید ترکیب اصلی کپسول لیور ساپورت را تشکیل می‌دهد. خاصیت آنتی‌اکسیدانی بسیار بالای گیاه خار مریم از سلول‌های کبدی در مقابل فاکتورهای محیطی و رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند.

مواد مؤثره موجود در خار مریم شامل فلاوونولیگنان (Flavonolignans) وسیلی مارین Silymarin()سیلی بین (Silybin)، ایزوسیلی بین (Isosilybin)، سیلی کریستین(Silycristin) و سیلی دیانین (Silydianin) هستند. از دیگر مواد تشکیل‌دهنده خار مریم می‌توان به فلاوونوئید شامل کوئرستینو کمفورولو لینولئیک اسید، اولئیک اسید، بتائین، ویتامین C ویتامین E و ویتامین K اشاره کرد.

سیلی مارین یکی از مهم‌ترین ترکیبات موجود در گیاه خار مریم است که کپسول لیور ساپورت برای درمان مشکلات کبدی از آن بهره گرفته است. سیلی مارین با تأثیرات ترمیمی خود سلول‌های آسیب‌دیده کبدی را بازسازی کرده و مانع از بین رفتن سلول‌های کبدی می‌شود.

مکانیسم اثر سیلی مارین به این صورت است که با افزایش فعاليت آنزيم RNA پلي مراز در هسته سلول‌های هپاتوسیتی پروتئین‌سازی را تحریک و بدین ترتیب کبد را بازسازی می‌کند. سیلی مارین با فعالیت آنتی‌اکسیدانی رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان به کبد را خنثی کرده و فاکتورهای التهابی ازجمله لوکوترین ها را مهار می‌کند.

یکی دیگر از ترکیبات قدرتمند و مفید موجود در گیاه خار مریم سیلی بین است که همراه باسیلی مارین علاوه بر محافظت از سلول‌های کبدی از سایر ارگان‌های بدن نیز در مقابل استرس اکسیداتیو محافظت نموده و از ایجاد سرطان پیشگیری می‌کنند.

کپسول لیور ساپورت با دارا بودن خواص فوق و بهره‌مندی از خواص فوق‌العاده گیاه خار مریم راه‌حل بسیار مناسبی برای درمان مشکلات کبدی می‌باشد.

مزایا و خواص لیور ساپورت

کبد چرب یا استئاتوز یکی از بیماری‌های شایع حال حاضر دنیاست. بیماری کبد چرب می‌تواند ناشی از مصرف بیش‌ازحد الکل، چاقی و بارداری باشد.

اگرچه کبد با توانایی بازسازی می‌تواند سلول‌های آسیب‌دیده خودش را ترمیم کند اما ذخیره مقدار زیاد چربی در کبد می‌تواند منجر به بیماری خطرناک سیروز کبدی شود. در سیروز کبدی سلول‌های کبدی که از چربی اشباع، اشباع‌شده‌اند از بین رفته و عملکردهای طبیعی کبد متوقف می‌شود.

قبل از وقوع چنین اتفاقی می‌توان با داروهای مختلف و استفاده از قدرت بازسازی ذاتی کبد مانع ازکارافتادن این ارگان حیاتی شد. یکی از مکمل‌های مفید در این زمینه کپسول لیور ساپورت است.

لیور ساپورت یک مکمل گیاهی مفید برای درمان مشکلات کبدی با بهره‌گیری از خواص گیاه خار مریم است. مصرف لیور ساپورت با تأثیرات آنتی‌اکسیدانی و ترمیم‌کننده از کبد در مقابل اثرات مضر رادیکال‌های آزاد و مواد مسمومیت‌زا محافظت می‌کند.

لیور ساپورت مشکلات کبدی ناشی از مصرف خودسرانه داروها، مصرف بیش‌ازحد الکل و سایر مواد مسموم‌کننده کبد را از بین می‌برد. این کپسول با افزایش قدرت ترمیمی کبد باعث بازیابی عملکرد هپاتوسیت ها می‌شود.

مصرف لیور ساپورت از آسیب‌های بیشتر به کبد جلوگیری کرده و با اثرات درمان‌کننده وضعیت کبد را بهبود می‌بخشد. بدین ترتیب از پیشرفت بیماری کبد چرب، هپاتیت، سیروز کبدی و حتی سرطانی شدن کبد پیشگیری می‌کند.

ویژگی‌ها و خواص کپسول لیور ساپورت

 • مراقبت از کبد و حفظ سلامت آن
 • سم‌زدایی و پاک‌سازی کبد
 • بازسازی هپاتوسیت ها
 • پیشگیری از سرطان کبد
 • درمان بیماری کبد چرب و سیروز کبدی
 • کاهش آسیب کبدی ناشی از مصرف دارو و الکل
 • کاهش آسیب کبدی در بیماری هپاتیت مزمن

مقدار و نحوه مصرف لیور ساپورت

روزی ۲ بار و هر بار ۱ عدد کپسول لیور ساپورت همراه با غذا یا طبق دستور پزشکمصرف شود.

برای مشاهده اثرات مفید لیور ساپورت این دارو حداقل باید به مدت 3 هفته مصرف شود.

عصاره استاندارد خار مریم موجود در لیور ساپورت محتوی 70% تا 80% سیلی مارین است که به نظر می‌رسد مصرف آن تا 41 ماه ایمن باشد.

عوارض لیور ساپورت

حساسیت بیش‌ازحد یکی از عوارض است که ممکن است در برخی بیماران به علت آلرژی نسبت به خار مریم رخ دهد که علائم آن شامل کهیر، بثورات جلدی، خارش بدن، اگزما و آنافیلاکسی است.

در صورت مشاهده علائم فوق مصرف لیور ساپورت را قطع و با پزشک تماس بگیرید.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف لیور ساپورت

 • خانم‌های باردار و شیرده قبل از مصرف لیور ساپورت با پزشک مشورت کنند.
 • مصرف هر نوع داروی دیگری را پیش از مصرف لیور ساپورت با پزشک در میان بگذارید.
 • مقدار توصیه‌شده لیور ساپورت را خودسرانه تغییر ندهید.
 • برای بهبود وضعیت خودتان صبور باشید و مصرف لیور ساپورت را ادامه دهید.
 • در صورت بدتر شدن علائم با پزشک مشورت کنید.
 • دارو را دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.
نظر خود را بنویسید
*
*
5
دیدگاه کاربران
 • من Liver Support 150mg 60عددی امروزبه تاریخ1/11/99خریدم به قیمت 72هزارواین دارو بهترین متخصصان پزشکی برای بیماران کبدچرب تجویزمیکنن البته چندتا دارو خانه دنبالش گشتم.
 • این محصول موجود نیست و من به پیشنهاد مشاوره سایتتون از محصول لیو 52 استفاده کردم. خداروشکر راضیم ممنون از مشاور مجموعه
 • واقعا واسه پاکسازی کبد محصول خوبیه
 • من خیلی دنبال این محصول گشتم که جایی نداشت و به پیشنهادتون لیورکر خریدم . خواستم تشکر کنم ازتون محصول خوبیه
 • سلام خسته نباشین بین این قرص و لیورگل140 کدوم به نظرتون کیفیت بیشتری دارن(حتی با اختلاف کم)
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی این محصول انتخاب بهتری بوده و اثرات مناسب تری خواهد داشت.با تشکر

محصولات مشابه