تاریخ انقضاء: 2024/12

کپسول سی ال ای و ال کارنیتین ویثر نوتریشن 120 عددی

Wisser Nutrition CLA + L-Carnitine 120 Capsules

13419

 • تقویت عضله سازی
 • کمک به چربی سوزی
 • افزایش انرژی در ورزش

برند: ویثر نوتریشن WisserNutrition

دسته بندی: سی ال ای CLA

ناموجود

ناموجود
نوعکپسول
تعداد120 عددی 30 سروینگ
نام برندویثر نوتریشن Wisser Nutrition
کشورایران
کاربردبدنسازی
روش مصرفروزانه 2 وعده و هر وعده یک کپسول همراه غذا میل شود.
مواد شاخصال کارنیتین و سی ال ای
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

کپسول سی ال ای ال کارنیتین ویثر نوتریشن در یک نگاه

کپسول سی ال ای ال کارنیتین ویثر نوتریشن 120 عددی (Wisser Nutrition CLA + L-Carnitine Capsules) مکمل ایرانی و ترکیب شده از دو اسید آمینه CLA و ال کارنیتین می باشد. در بدنسازی این دو ماده اثر مستقیم و بسیار مؤثری بر تقویت عضلات و افزایش سطح انرژی دارند به همین خاطر است که مکمل بدنسازی حاوی ال کارنیتین و سی ال ای در حین تمرین توصیه می شود. همچنین این مکمل در بهبود متابولیسم بدن نیز مؤثر است برای چربی سوزی سریعتر و تبدیل سلولهای چربی به انرژی لازم است از این اسید آمینه ها استفاده شود. بدن به طور طبیعی این مواد را تولید می کند اما برای چربی سوزی سریعتر لازم است که از مکمل های بدنسازی نیز استفاده شود.

ترکیبات و مزایای کپسول سی ال ای کارنیتین ویثر نوتریشن

سی ال ای و ال کارنیتین هردو مکمل های مفید در بدنسازی هستند که به صورت مجزا نیز استفاده می شوند. اما کپسول سی ال ای ال کارنیتین با اثر هم افزایی که دارد می تواند سریعتر و بهتر عمل کند در مواردی که فرد نیاز به حفظ توده عضلانی دارد و همچنین لازم است که چربی های اضافه بدن را بسوزاند از این مکمل استفاده می کند.

1- مزایای سی ال ای

سی ال ای بطور طبیعی مانع ذخیره سازی چربی می شود. در افرادی که بدن آنها چربی ساز است نکته مهمی است چرا که در این اشخاص صرفا ورزش کردن نمی تواند منجر به تناسب اندام شود.

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

2- مزیای ال کارنیتین

قرص چربی سوز ال کارنتین با افزایش متابولیسم بدن و افزایش سطح انرژی جسمانی به فرد کمک می کند که ست های بیشتر و وزنه های سنگینتری را برای بدنسازی استفاده کند. توان جسمی فرد برای انجام ورزش بیشتر شده و احساس خستگی پس از فعالیت جسمانی نیز کاهش می یابد.

مقدار مصرف کپسول سی ال ای با ال کارنیتین

این مکمل براساس متابولیسم بدن، ویژگی های جسمانی و همچنین نظر مربی نسبت به روند بدنسازی مهم می باشد. بطور معمول مقدار توصیه شده روزانه 2 وعده و هر وعده یک کپسول همراه غذا میل شود.

عوارض مصرف کپسول سی ال ای ال کارنیتین ویثر نوتریشن

این مکمل در صورت استفاده به جا و به اندازه کافی عوارضی در پی ندارد. تنها بزرگسالان مجاز به مصرف هستند. زنان در دوران بارداری و شیردهی از مصرف آن خودداری کنند.

 

نظر خود را بنویسید
*
*
1
دیدگاه کاربران
 • قبل از تمرین میتوان مصرف کرد ؟!

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،
  بله می توانید قبل از تمرین مصرف نمایید تا باعث افزایش متابولیسم بدن شود.
  باتشکر