2022/06
خرید اینترنتی شیر خشک ببلاک 1 میلوپا 400 گرم

شیر خشک ببلاک 1 میلوپا 400 گرم

Milupa Bebelac Infant Formula 1 400 g

12469

  • تامین ریز مغذی‌های مورد نیاز نوزاد
  • کمک به عملکرد دستگاه گوارش
  • فاقد گلوتن و مواد نگهدارنده

برند: میلوپا Milupa

35,000 تومان

نوع محصولپودر
نام برندمیلوپا Milupa
کشور مبدأ برندایران
حجم400 گرم
کاراییتامین مواد مغذی مورد نیاز نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی
روش مصرفمطابق با جدول تغذیه کودک مقدار مورد نیاز از شیر خشک را درون آب جوشیده شده 40 درجه ریخته و سپس شیشه شیر را تکان دهید.
نوع محفظه نگهدارندهقوطی فلزی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهاز بدو تولد تا 6 ماهگی

شیر خشک ببلاک 1 میلوپا در یک نگاه

شیر خشک ببلاک 1 میلوپا (Milupa Bebelac Infant Formula 1) یک مکمل کودکان بسیار عالی است که توسط کشور ایران تهیه و تولید می‌شود. ترکیبات موجود در این شیر خشک بسیار شبیه به شیر مادر بوده و از این رو تاثیر بسزایی در تامین مواد مغذی مورد نیاز کمک به همراه دارد. استفاده از شیر خشک ببلاک 1 میلوپا در رشد کودک بسیار موثر است. این محصول فاقد گلوتن، سوکروز بوده و به همین جهت سبب بروز آلرژی و یا حساسیت نمی‌شود.

مزایا و خواص شیر خشک ببلاک میلوپا

شیر خشک ببلاک 1 میلوپا سرشار از امگا 3، امگا 6، آهن و... است؛ به همین دلیل در حفظ سلامت کودک نقش مهمی دارد. مزایای بی‌نظیر این مکمل عبارت است از:

  • تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز نوزاد
  • قابل استفاده از بدو تولد تا 6 ماهگی
  • کمک به رشد کودک
  • هضم آسان

تماس با داروخانه اینترنتی داروبوم

نحوه استفاده شیر خشک ببلاک 1 میلوپا

 ابتدا دستان خود را به طور کامل شسته و سپس آب آشامیدنی سالم را بجوشانید. بعد از رسیدن آب جوشیده شده به دمای 40 درجه سانتی گراد با توجه به جدول تغذیه کودک مقدار مورد نیاز از شیر خشک را برداشته و درون شیشه شیر بریزید.

سپس آب جوشیده شده 40 درجه را به آن اضافه کرده و در پوش شیشه شیر را بر روی آن قرار دهید. در آخر شیشه شیر را به خوبی تکان داده و اجازه دهید تا به دمای محیط برسد. قبل از استفاده کودک مقداری از آن را روی دست خود تست کنید.

عوارض شیر خشک ببلاک 1 Milupa

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است. لطفا دقت شود پس از هربار استفاده از این محصول مقدار باقی مانده از شیر را دور بریزید. به هیچ عنوان شیر را درون مایکروویو گرم نکنید. پس از هربار استفاده درب قوطی را محکم ببندید. شیر آماده شده را صرف 1 ساعت مصرف نمایید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

محصولات مشابه