تاریخ انقضاء: 2024/02 %22 تخفیف

ژل ضد جوش پریم 30 میلی لیتر

Prime Acnex Anti Acne Gel For Acne and Oily Skins 30 ml

11527

 • شفاف کننده و رفع لک و اسکار بجای مانده از التهاب و جوش
 • جذب سریع بدون ایجاد حالت خشکی بر روی پوست
 • کاهش التهاب، عفونت و مهار رشد باکتری ها
 • کنترل سبوم و کاهش چربی اضافه پوست

برند: پریم Prime

دسته بندی: ضد جوش

191,100 تومان

245,000 تومان

نوعژل
نام برندپریم Prime
کشورایران
حجم30 میلی لیتر
کاربردرفع جوش صورت
محل مصرفصورت
روش مصرفروزانه 2 تا 3 بار به پوست تمیز آغشته و مالش دهید.
محفظهتیوبی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبدون محدودیت

ژل ضد جوش پریم در یک نگاه

ژل ضد جوش پریم ۳۰ میلی لیتر (Prime Acnex Anti Acne Gel For Acne and Oily Skins 30 ml) ساخت ایران و یک محصول فوق‌العاده مفید برای جلوگیری از جوش و آکنه است. ژل ضد جوش پریم با کنترل سبوم و کاهش چربی اضافه پوست از بروز جوش جلوگیری می‌کند. ژل ضد جوش پریم رشد باکتری‌های مولد جوش را مهار کرده و باعث از بین رفتن لک و اسکار ناشی از جوش‌ها می‌شود. با خرید ژل ضد جوش پریم برای همیشه از شر جوش‌های صورت خلاص شوید.

جوش و آکنه مشکل بسیاری از افراد خصوصاً در مقاطعی از زندگی مانند دوران نوجوانی است. در این دوره با تغییرات هورمونی شدید در بدن و تولید چربی اضافی در پوست جوش‌های ریزودرشت بر روی پوست ظاهرشده و موجب اذیت و آزار فرد می‌شود.

جوش‌ها نه‌تنها ظاهر و زیبایی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهند بلکه باعث آسیب لایه‌های مختلف پوست شده و ممکن است تا آخر عمر اسکار آن‌ها بر روی پوست باقی بماند. به همین دلیل بهتر است از بروز جوش‌ها با محصولات در دسترس جلوگیری کرده و آن‌ها را درمان کنیم تا در آینده هزینه بیشتری برای درمان وضعیت پوست روی دست ما نگذارند. 

ژل ضد جوش آکنکس پریم یکی از محصولات خوب ایرانی است که برای پوست‌های چرب و جوش دار طراحی و تولیدشده است. این ژل با کنترل چربی پوست و مهار باکتری‌های مولد آکنه توانایی بسیار خوبی در کنترل آکنه دارد. ژل ضد جوش پریم خیلی سریع جذب پوست شده و اثرات درمانی خود را اعمال می‌کند. ترکیب این ژل طوری طراحی‌شده است که باعث خشکی یا چربی بیشتر پوست نمی‌شود.

ویژگی های ژل ضد جوش پریم

ًضد جوش پریم ویژگی های دارد که آن را از سایر محصولات مشابه متمایز می کند. برخی از آنها عبارتند از:

 • شفاف کننده و رفع لک و اسکار بجای مانده از التهاب و جوش

 • جذب سریع بدون ایجاد حالت خشکی بر روی پوست

 • کاهش التهاب، عفونت و مهار رشد باکتری ها

 • کنترل سبوم و کاهش چربی اضافه پوست

 • مناسب پوست های چرب و دارای جوش

 • لایه بردار مناسب پوست (AHA/BHA)

 • کنترل فرآیند هایپرتینیزاسیون

قیمت ژل ضد جوش پریم

ترکیبات ژل ضد جوش پریم

استفاده از ژل ضد جوش پریم به حفظ زیبایی و طراوت پوست‌های چرب کمک می‌کند و خستگی و تیرگی‌های آن را به‌راحتی برطرف می‌کند. ژل ضد جوش پریم مدل آکنکس با استفاده از ترکیبات طبیعی با ساده‌ترین مکانیسم‌ها یعنی کاهش ترشح سبوم در پوست و مهار باکتری‌های مولد آکنه به‌راحتی می‌تواند برای رفع جوش‌ها به شما کمک کند.

در فرمولاسیون ژل ضد جوش پریم (Prime Acnex Anti Acne Gel) عصاره اسپیره کوهی، سالیسیلیک اسید (BHA)، آلفا هیدروکسی اسید (AHA)، سلول‌های بنیادی گل یاس و روغن درخت چای مورداستفاده قرارگرفته است.

1. روغن درخت چای

روغن درخت چای بکار رفته در ژل ضد جوش پریم یک ضدعفونی‌کننده طبیعی است که می‌تواند باکتری‌های موجود بر روی پوست را از بین ببرد. این باکتری‌ها با تکثیر در منافذ مملو از چربی باعث ایجاد التهاب و عفونت می‌شوند بنابراین از بین بردن آن‌ها از بروز جوش نیز جلوگیری می‌کند.

یکی دیگر از خواص روغن درخت چای از بین بردن لک‌های به‌جامانده از جوش‌هاست؛ بنابراین می‌تواند به بهبود وضعیت پوست کمک کند. لک‌های حاصل از جوش در حالت عادی مدت زیادی بر روی پوست مانده و ظاهر کدر و خسته‌ای در پوست ایجاد می‌کنند که برای هیچ‌کس خوشایند نیست.

2. اسپیره کوهی

یکی دیگر از ترکیبات موجود در فرمولاسیون ژل ضد جوش پریم اسپیره کوهی است که یک ترکیب قابض برای بستن منافذ پوست است. اسپیره کوهی با خواص ضدالتهابی و آنتی باکتریال از بروز جوش و آکنه جلوگیری می‌کند. این ترکیب از طرف دیگر می‌تواند ترشح سبوم را در پوست تنظیم کند و از این طریق نیز به بهبود آکنه کمک می‌کند.

3. سلول های بنیادی گل یاس

سلول‌های بنیادی گل یاس موجود در ژل ضد جوش پریم (Prime Acnex Anti Acne Gel) یک ترکیب ضدعفونی‌کننده و ضد جوش است. این ترکیب باعث بهبود وضعیت پوست شده و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد.

4. گلیسیرین

گلیسیرین بکار رفته در فرمولاسیون ژل ضد جوش پریم به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و انعطاف‌پذیری پوست را افزایش می‌دهد.

5. آلفا هیدروکسی اسید (AHA)   

آلفا هیدروکسی اسید (AHA) موجود در این ژل با لایه‌برداری منظم پوست از مسدود شدن منافذ و رشد باکتری‌های مولد آکنه بر روی آن‌ها جلوگیری می‌کند. این ترکیب همچنین باعث روشن شدن پوست شده و لک‌های ناشی از جوش را به‌سرعت از روی پوست برطرف می‌کند.

6. سالیسیلیک اسید

سالیسیلیک اسید (BHA) ترکیب دیگری است که در فرمولاسیون ژل ضد جوش پریم وجود دارد. سالیسیلیک اسید یک ماده آنتی باکتریال و لایه‌بردار طبیعی است که از بروز جوش جلوگیری کرده و لک‌های ناشی از آن را نیز برطرف می‌کند. این ترکیب توانایی کنترل سبوم و کاهش چربی پوست را دارد و از این طریق به درمان جوش‌ها کمک می‌کند.

با توجه با توضیحات فوق کاملاً مشخص است که ژل ضد جوش پریم یک محصول مؤثر برای کاهش و درمان جوش و آکنه است.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایای مصرف ژل ضد جوش پریم

- افراد دارای پوست چرب یکی از مشکلاتی که علاوه بر براقی و چربی پوست‌دارند بروز جوش و آکنه است؛ ژل پریم آکنکس به کنترل ترشح چربی پوست کمک کرده و می‌تواند باعث از بین رفتن جوش‌ها شود.

- این محصول چرب نیست و مشکل پوست های چرب را حادتر نمی کند. این ژل‌ به دلیل سبکی و جذب سریع بهترین ترکیبات برای پوست‌های چرب هستند.

- ژل ضد جوش پریم (Prime Acnex Anti Acne Gel) یکی از این محصولات است که با ترکیبات فوق‌العاده مؤثر به درمان جوش و آکنه کمک می‌کند. این ژل با استفاده از خواص آنتی باکتریال عصاره‌های طبیعی به درمان جوش و آکنه کمک می‌کند و عوارضی برای پوست ندارد.

- ترکیبات ضدالتهاب و آنتی باکتریال طبیعی موجود در ژل پوست آکنه دار پریم به رفع جوش‌ها کمک کرده و با خاصیت لایه‌برداری لک‌های ناشی از جوش را از بین می‌برند. با این مکانیسم‌ها وضعیت پوست به‌سرعت بهبودیافته و جوش‌ها و لک‌های ناشی از آن‌ها از بین می‌روند. بدین ترتیب پوست روشن‌تر شده و حالت چربی بیش‌ازحد آن نیز با استفاده از این ژل کاهش می‌یابد.

- ترکیبات بکار رفته در این ژل طوری طراحی‌شده‌اند که مثل محصولات شیمیایی باعث خشکی بیش‌ازحد پوست نمی‌شوند.

محصول پیشنهادی

پیشنهاد داروبوم به عنوان محصول مشابه با ژل ضد جوش پریم محصول "ژل آنتی آکنه و ضد جوش سبوفارما مای فارما" مناسب برای از بین بردن جوش و آکنه بدون بر جای گذاشتن جای جوش است.

طرز استفاده از ژل ضد جوش پریم

1- قبل از اینکه برای اولین بار محصول را مصرف کنید تست حساسیت انجام دهید. مقداری از کرم را بر روی پوست پشت لاله گوش و یا سطح داخلی بازوی خود استفاده نمایید. در صورت عدم بروز حساسیت پس از 24 ساعت ژل را مطابق با دستور زیر استفاده نمایید.

2- پس از تمیز نمودن پوست صورت با پاک کننده مقداری از ژل را توسط سر نازک تیوب بر روی ناحیه آکنه مالیده و به آرامی و خیلی کوتاه ماساژ دهید.

3- ژل را 20 دقیقه پیش از خواب مصرف نمایید. همچنین جهت دستیابی به نتایج بهتر می توانید این محصول را 2 یا 3 بار در روز بر روی نواحی آکنه دار مصرف نمایید.

هشدار و پیشنهاد مصرف 

 • استفاده از شوینده ها و پاک کننده ها و کرم های مرطوب کننده مناسب با نوع پوست در کنار این محصول توصیه می‌شود.
 • از تماس با چشم آسیب دیده پرهیز شود و در صورت تماس با آب فراوان شسته شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

قیمت ژل ضد جوش پریم

در حال حاضر برای رفع جوش و آکنه محصولات زیادی تولید و به بازار عرضه‌شده است که می‌توان از آن‌ها برای درمان استفاده کرد. اکثر این محصولات با استفاده از ترکیبات مختلف باکتری‌های مولد جوش را از بین برده و با کنترل چربی پوست جوش‌ها درمان می‌کنند. ژل ضد جوش پریم با حجم 30 میلی لیتر محصولی کاملا به صرفه و قیمت مناسب است که قیمت آن را می توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

خرید ژل ضد جوش پریم

اگر شما هم جز افرادی هستید که پوست چربی‌ دارید و جوش‌های سرسفید و سرسیاه شما را آزار می‌دهند همین‌الان با خرید اینترنتی ژل ضد جوش پریم از داروخانه آنلاین داروبوم برای همیشه از شر این جوش‌ها خلاص شوید.

با خرید آنلاین ژل ضد جوش پریم می‌توانید از خواص بی‌نظیر این محصول برای رفع جوش‌ها و چربی‌های بیش‌ازحد پوست بهره‌مند شوید.

نظر خود را بنویسید
*
*
2
دیدگاه کاربران
 • سلام وقتتون بخیر. ژل ضد جوش پریم خوبه؟ بین اینو ضدجوش سینره کدوم بهتره؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی
  ژل ضد جوش پریم و سینره هر دو از محصولات کنترل کننده چربی پوست و جلوگیری از ایجاد جوش هستند. ترکیبات ژل ضد جوش سینره بیشتر عصاره های گیاهی است و هر دو 30 میل حجم دارند. قیمت ژل ضد اکنه سینره به صرفه تر است.
  با تشکر.

 • اول اینکه تشکر میکنم از سایت خوبتون واقعا خسته نباشید،بعد اینکه این محصول رو یک ماه پیش به دلیل لیزر صورتم انجام دادم چون باید تا سه روز زینک روی پوستم میموند و قطعا منجربه جوش میشد بنابراین قبل زینک این محصول استفادع کردم و عالی بوود.