تاریخ انقضاء: 1402/02 %30 تخفیف

کرم ضد چروک سینره 40 میلی لیتر

Cinere Repair and control anti-aging cream 40ml

10282

 • محافظت از پوست در برابر رادیکالهای آزاد، خشکی هوا و آلودگی های محیطی با برخورداری از کوآنزیم Q10 و ویتامین E
 • کاهش عمیق چین و چروک های عمقی و برطرف کننده خطوط سطحی پوست مناسب برای انواع پوست
 • پیشگیری از ایجاد چین و چروک های جدید با برخورداری از کمپلکس MDI
 • جلوگیری از تخریب کلاژن با برخورداری از عصاره گیاه مورد
 • افزایش دهنده طول عمر سلولهای پوست

برند: سینره Cinere

دسته بندی: ضد چروک و لیفت

140,000 تومان

200,000 تومان

نوعکرم
تعدادیک عدد
نام برندسینره Cinere
کشورایران
حجم40 میلی لیتر
کاربردضد چروک
مناسب برايانواع پوست
محل مصرفصورت و گردن
روش مصرفروز و شب، مقدار مناسبی از این کرم را بر روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده نمایید.
مواد شاخصکوآنزیم Q10 - ویتامین E - کمپلکس MDI
محفظهتیوبی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان
کد بهداشتی44/10428

کرم ضد چروک سینره 40 میلی لیتر Cinere Repair and control anti-aging cream 40ml

کرم ضد چروک سینره در یک نگاه

کرم ضد چروک سینره Anti Wrinkle Cream Cinere یک کرم قوی و مؤثر برای رفع آثار اولیه پیری پوست است. این کرم حاوی ترکیبات مغذی، مرطوب‌کننده و کمپلکس MDI است که در کنار هم چروک‌های پوست را برطرف کرده و با خاصیت آب‌رسانی از خشکی پوست و درنتیجه ایجاد چین و چروک پیشگیری می‌کند. خانم‌هایی که مایل هستند زیبایی و طراوت پوست خودشان را مدت طولانی‌تری حفظ کنند می‌توانند پس از سن 30 سالگی از کرم ضد چروک سینره استفاده کنند.

مشخصات و ترکیبات کرم ضد چروک سینره

اهمیت استفاده از کرم ضد چروک برای مراقبت از پوست کمتر از مصرف کرم ضد آفتاب نیست. پیری پوست و ایجاد چین و چروک پدیده‌ای طبیعی است که حتماً با افزایش سن رخ خواهد داد؛ اما می‌توان با استفاده از کرم‌های ضد چروک این روند را به تعویق انداخت.در حال حاضر کرم‌های ضد چروک مختلفی در بازار موجود است که شما بر اساس تمایل و البته با بررسی ترکیبات بکار رفته در آن‌ها می‌توانید برای مراقبت از پوست خودتان از آن‌ها استفاده کنید. یکی از انواع این کرم‌ها، کرم ضد چروک سینره است که با ترکیبات مفید خود می‌تواند از پوست شما در مقابل فاکتور مخرب محیطی محافظت کند.ترکیبات بسیار مفیدی با تکنیک‌های تخصصی در ترکیب کرم ضد چروک سینره گنجانده‌شده‌اند که پوست را احیاء کرده و چین و چروک‌های اولیه پوست را برطرف می‌کنند. مصرف این کرم پوست شمارا ترمیم کرده و آثار پیری را از چهره شما می‌زداید. مهم‌ترین دلیل ایجاد چین چروک روی پوست صورت علاوه بر کاهش ساخت کلاژن با افزایش سن، افزایش فعالیت آنزیم کلاژناز است که کلاژن پوست را تخریب و تجزیه می‌کند.

Cinere anti-aging

کمپلکس MDI بکار رفته در ترکیب کرم ضد چروک سینره با مهار آنزیم کلاژناز از ماتریس برون سلولی در مقابل فاکتورهای محیطی آسیب‌رسان محافظت می‌کند. کمپلکس MDI علاوه بر حفظ کلاژن پوست، در مقابل فاکتورهای محیطی مضر ازجمله نور آفتاب و آلودگی‌های محیطی از پوست شما مراقبت می‌کند.کو آنزیم Q10 یا یوبی‌کینون، یکی دیگر از ترکیبات ارزشمند بکار رفته در ترکیب کرم ضد چروک سینره است. کو آنزیم Q10 یک آنتی‌اکسیدان قوی و داخل سلولی است که مانع تأثیر مخرب رادیکال‌های آزاد بر روی پوست می‌شود. رادیکال‌های آزاد حاصل از استرس اکسیداتیو یکی از عوامل آسیب‌رسانی هستند که باعث ایجاد چین و چروک و پیری زودرس پوست می‌شوند.مولکول‌های کوچک کو آنزیم Q10 به‌راحتی به درون‌پوست نفوذ کرده و باعث‌ترمیم و نوسازی سلول‌های پوست می‌شوند. تولید این ماده با افزایش سن در بدن کم شده و بنابراین اثرات حفاظتی آن نیز کمتر می‌شود. مصرف کرم ضد چروک سینره با رساندن این ماده مفید به سلول‌های پوست باعث احیاء و شادابی پوست شما می‌شود.روغن گل مغربی و دانه کتان  مواد مفیدی دیگری هستند که در فرمولاسیون کرم ضد چروک سینره وجود دارد. این روغن‌ها با داشتن اسیدهای چرب امگا 3 و 6 علاوه بر حفظ سلول‌های پوست در مقابل رادیکال‌های آزاد، باعث نوسازی و ترمیم پوست می‌شوند. اسیدهای چرب امگا 3 و 6 به‌راحتی جذب پوست شده و باعث تسریع التیام و ترمیم زخم‌های پوستی می‌شوند.روغن آووکادو موجود در فرمولاسیون کرم ضد چروک سینره، ترکیب دیگری است که حاوی ویتامین A و E فراوان و پتاسیم است. این ترکیب پوست را تغذیه کرده و علاوه بر بازسازی پوست با خاصیت آب‌رسانی از خشکی پوست جلوگیری می‌کند.روغن کالاندولا با تکمیل اثر روغن آووکادو و خاصیت بازسازی‌کننده پوست مانع ایجاد چین و چروک شده و باعث حفظ طراوت و شادابی پوست خصوصاً در دوران یائسگی می‌شود.شی باتر Shea Butter بکار رفته در ترکیب کرم ضد چروک سینره، روغنی است که از درخت شی Shea گرفته می‌شود و دارای اثرات ضدالتهابی برای رفع قرمزی پوست است. شی باتر نرم‌کننده و مرطوب‌کننده پوست بوده و از پیری پوست جلوگیری می‌کند.دکسپانتنول موجود در کرم ضد چروک سینره خواصی شبیه ویتامین ب کمپلکس دارد و باعث تسکین خراش‌ها و زخم‌های پوست می‌شود. این ترکیب از تحریک و خارش پوست پیشگیری کرده و بهبود زخم‌ها را تسریع می‌کند.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایا و خواص کرم ضد چروک سینره

استفاده از کرم ضد چروک یکی از راه‌های بسیار ساده برای جوان نگه‌داشتن پوست است. کرم ضد چروک با حفظ کلاژن پوست از چین و چروک پوست جلوگیری کرده و مانع افتادگی پوست می‌شود. این کرم‌ها اکثراً دارای خواص آب‌رسانی هستند بنابراین از خشکی پوست و درنهایت ایجاد چین و چروک روی پوست جلوگیری می‌کنند.کرم ضد چروک سینره با همه خواص فوق از پوست در مقابل عوامل آسیب‌رسان مراقبت می‌کند. این کرم با خواص فوق‌العاده و فرمولاسیون ویژه برای تغذیه پوست، یک کرم مفید است که مانع پیری پوست می‌گردد. این کرم ضد چروک با ترکیبی از روغن‌های طبیعی مفید و ویتامین‌های موجود در آن‌ها پوست را بازسازی و ترمیم می‌کند. مصرف این کرم چروک‌ها و خطوط ظریف اطراف لب‌ها و چشم را پر می‌کند و باعث جوان‌سازی پوست می‌شود.کو آنزیم Q10، دکسپانتنول و شی باتر برخی از ترکیبات مفید بکار رفته در کرم ضد چروک سینره هستند که با خواص محافظت‌کننده و مرطوب‌کننده از پوست شما حمایت کرده و فرآیند پیری پوست را به تعویق می‌اندازند.

پیشنهاد داروبوم به عنوان محصول مشابه با کرم ضدچروک سینره محصول"کرم ضد چروک پری می یر کرو کدلی برای انواع پوست" جهت رفع تیرگی،چین و چروک می‌باشد.

ویژگی‌ها و خواص کرم ضد چروک سینره

 • حاوی کمپلکس پیشرفته MDI برای جلوگیری از چین و چروک
 • حاوی کو آنزیم Q10 برای مقابله با تأثیر رادیکال‌های آزاد
 • مراقبت از پوست در مقابل فاکتورهای آسیب‌رسان
 • جلوگیری از ایجاد چین و چروک پوستی
 • حاوی ترکیبات مغذی و ویتامین‌ها
 • ترمیم و التیام و نوسازی پوست
 • جلوگیری از خشکی پوست

مقدار و نحوه مصرف کرم ضد چروک سینره

هر شب مقدار مناسبی از کرم ضد چروک سینره را روی پوست تمیز صورت و گردن استعمال کنید.

توجه: این کرم را بافاصله نیم ساعت از سایر مصرف کرم‌ها مورداستفاده قرار دهید.

عوارض کرم ضد چروک سینره

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این کرم ضد چروک سینره گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کرم ضد چروک سینره

 • مصرف مداوم کرم ضد چروک با به تعویق انداختن روند پیری مدت بیشتری پوست شمارا شاداب و با طراوت نگه می‌دارد.
 • مصرف کرم ضد چروک به همه افرادی که به‌سلامت پوست خودشان اهمیت می‌دهند به‌شدت توصیه می‌شود.
 • برای مراقبت بهتر از پوست توصیه می‌شود از سن 30 سالگی کرم ضد چروک مصرف شود.
نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده