فشار سنج دیجیتالی و بازویی بیورر مدل BM40

Beurer BM40 Blood Pressure Monitor

13197

  • مناسب دور بازوی 22 تا 35 سانتی متر
  • اندازه گیری تمام اتوماتیک فشار خون
  • دارای 120 جایگاه حافظه برای 2 نفر

برند: بیورر Beurer

دسته بندی: فشارسنج

1,700,000 تومان

نوعفشارسنج بازویی
نام برندبیورر Beurer
کشورآلمان
کاربرداندازه گیری فشارخون
روش مصرفابتدا بازوبند را بر روی شریان اصلی خون و کمی بالاتر از گودی آرنج بسته و سپس دکمه استارت (شروع) را فشار دهید تا اندازه گیری فشارخون آغاز شود. برای جلوگیری از ایجاد خطا، روی صندلی نشسته و در کمال آرامش این فرآیند را آغاز کنید
جنسيتعمومی
سنبدون محدودیت
سایز مناسب بازو و مچ22 تا 35 سانتی متر
مکانیزمدیجیتال
منبع انرژیباتری
نوع نمایشگرLCD

فشارسنج بازویی بیورر مدل BM40 در یک نگاه

فشارسنج بازویی BM40 بیورر (Beurer BM40 Blood Pressure Monitorساخت کشور آلمان است. این محصول فشارخون را بصورت تمام اتوماتیک اندازه گیری می نماید. فشارسنج بازویی BM40 بیورر را می توان در منازل، کلینیک های پزشکی و ... استفاده نمود. ویژگی مهم این دستگاه، دارا بودن از حافظه است. فشارسنج بیورر دارای 60 جایگاه حافظه بوده که برای دو نفر (هر نفر 60 جایگاه) می باشد. برای بازوی 22 تا 35 سانتی متر مناسب است. این محصول دارای قابلیت تشخیص آریتمی قلبی می باشد. برای خرید انواع تجهیزات پزشکی به داروخانه آنلاین داروبوم سر بزنید.

مشخصات و ویژگی های فشار سنج مدل BM40 بیورر

دستگاه فشارسنج بازویی بیورر BM40 دارای مکانیزم دیجیتال است. این محصول از یک صفحه نمایش بزرگ و خوانا بهره می برد. فشارسنج بیورر از رده بنده WHO پیروی می نماید. از مزیت های مهم این فشارسنج بازویی ارسال سیگنال خطا در مواقعی است که فشارخون به صورت اشتباه اندازه گیری می شود.

  • ارسال سیگنال خطا زمان اندازه گیری اشتباه
  • دارای صفحه نمایش بزرگ
  • دارای مکانیزم دیجیتال

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

روش استفاده فشار سنج دیجیتالی بیورر مدل BM40

ابتدا بازوبند را بر روی شریان اصلی خون و کمی بالاتر از گودی آرنج بسته و سپس دکمه استارت (شروع) را فشار دهید تا اندازه گیری فشارخون آغاز شود. برای جلوگیری از ایجاد خطا، روی صندلی نشسته و در کمال آرامش این فرآیند را آغاز کنید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده