خرید اینترنتی قرص کیوفول کواترفولیک 30 عدد

قرص کیوفول کواترفولیک 30 عددی

Quatrefolic Qfol 30 Tablets

13393

  • جلوگیری از کم خونی دوران بارداری
  • کمک به تولید گلبول های قرمز
  • کمک به بهبود افسردگی
  • کمک به سلامت قلب

برند: کواترفولیک Quatrefolic

دسته بندی: فولیک اسید B9

77,000 تومان

نوع محصولقرص
تعداد30 عددی
نام برندکواترفولیک Quatrefolic
کشور مبدأ برندایران
کاربردتأمین فولات مورد نیاز بدن
روش مصرفروزی یک عدد میل شود.
مواد شاخصفولیک اسید
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

قرص کیوفول کواتر فولیک در یک نگاه

قرص کیوفول کراترفولیک 30 عددی (Quatrefolic Qfol Tablets) یک نوع قرص اسید فولیک برای تأمین ویتامین b9 در افرادی است که بیش از هر مقطعی به آن نیاز دارند. قرص کیوفول شکل فعال متابولیکی فولات در سلول ها است و به همین خاطر به عنوان فرم جدیدی از اسید فولیک ساخته می شود که به خوبی جذب شده و قدرت حلالیت بیشتری دارد. این ویتامین امکان ابتلا به سرطان را کاهش می دهد و از پوکی استخوان نیز جلوگیری می کند.

مشخصات و ترکیبات کیوفول کواترفولیک

کیوفول یکی از مکمل های حاوی اسید فولیک است که با جذب بالا و ترکیب مؤثری می تواند ویتامین B9 بدن را تأمین کند. یکی از ویژگی های مهم کیوفول کواترفولیک فراهمی زیستی بالای آن می باشد. زیست فراهمی درواقع به میزان دارویی که، وارد خون می شود گفته می‌شود. هرچه این مقدار بالاتر باشد فراهمی زیستی دارو نیز بیشتر است. این روش بخصوص برای مکمل ها و داروهای غیر تزریقی بیشترین کاربرد را دارد و بر این اساس می توانید بیشترین مقدار داروی جذب شده را بررسی کنید.

کیوفول برای بانوان باردار

مزایای کیوفول برای بدن 

کیوفول حاوی فولیک اسید یا ویتامین b9 می باشد. این ویتامین برای سیستم عصبی بدن، تولید گلبول‌های قرمز و خونسازی و همچنین جلوگیری از نقص های مادرزادی در دوران جنینی بسیار مفید می باشد. شما می توانید از قرص ویتامین های ب نیز برای تقویت جسمانی خود استفاده کنید. بخصوص که ویتامین ب12 نیز اثر بسیار خوبی در رفع کم خونی دارد.

مواد غذایی و منابع بسیاری هستند که حاویویتامین ب9 می باشند. با این وجود لازم است که برای اطمینان از تأمین این ویتامین در بدن از مکمل های مناسبی همچون کیوفول کواترفولیک نیز استفاده شود. همانطور که کمبود این ویتامین می تواند مشکلات بسیاری را از دوران کودکی تا حال به شما تحمیل کند. استفاده بیش از اندازه نیز مفید نیست.

علاوه بر تمامی مزایای ذکر شده فولات (فولیک اسید) در تولید پروتئین نیز نقش دارد. همچنین در تولید اسیدهای نوکلئیک که در هسته سلولها قرار دارند و درواقع وظیفه انتقال صفات ارثی از والدین به فرزندان ار نیز انجام می دهند.

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

اسید فولیک در جبران کم خونی

بطور کلی اسید فولیک ویتامین بسیار مفیدی در زمینه تولید سلولهای جدید است. بویژه در قسمت هایی از بدن که همواره درحال تولید سلول می باشد. یکی از این بخش ها، خون می باشد. بدن همواره در حالت تولید خون است و اسید فولیک می تواند به شما در خونسازی کمک کند. همچنین نحوه جذب آن به گونه ای است که علائم کمخونی ناشی از کمبود ویتامین ب12 را نمی پوشاند.

از دیگر مزایای این مکمل می توان به بهبود افسردگی، کاهش علائم مصرف داروهای ضد تشنج، کمک به گذراندن بهتر دوران یائسگی بانوان کمک به بهبود سریعتر افسردگی پس از زایمان اشاره کرد.

قرص کیوفول

مقدار و نحوه مصرف کیوفول کواترفولیک

این مکمل مخصوص به افرادی که دچار کم خونی هستند پیشنهاد می شود. برای آنکه بدانید لامز است از فولیک اسید استفاده کنید لازم است آزمایش های لازم را انجام داده و تحت نظر پزشک باشید. شما می توانید کیوفول را پیش از صرف غذا یا پس از آن میل کنید. بطور متوسط روزانه یک عدد قرص کیوفول توصیه می شود.

عوارض مصرف هشدار و پیشنهادها کیوفول

افرادی که دچار کم خونی هستند و همچنین در جذب ویتامین B12 مشکل دارند بهتر است پیش از مصرف با پزشک مشورت کنند. همچنین برخی نکات و هشدارها در ادامه گفته می شود که می تواند به روند مثبت مصرف این مکمل کمک کند

کیوفول کواتر فولیک حاوی فولیک اسید ویتامین محلول در آب است. این مکمل تداخل دارویی خاصی ندارد با این وجود مصرف بیش از اندازه می تواند همراه با عوارض گوارشی، احساس تهوع و واکنش های آلرژیک در بدن شما گردد

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده