تاریخ انقضاء: 2023/09 %30 تخفیف

کپسول وانا آیرون نورم لایف 60 عددی

Norm Life Vana Iron 60 Caps

13620

 • کمک به بهبود کم خونی ناشی از کمبود آهن
 • مکملی با قابلیت جذب بسیار بالا
 • درمان سریع و کامل کم خونی
 • حاوی ویتامین های گروه B
 • حاوی مقدار زیادی آهن

برند: نورم لایف Norm Life

دسته بندی: قرص آهن و کم خونی

155,400 تومان

222,000 تومان

نوعکپسول
تعداد60 عددی
نام برندنورم لایف Norm Life
کشورایران
کاربردرفع کم خونی ناشی از کمبود آهن
روش مصرفروزانه یک کپسول همراه با غذا یا به توصیه پزشک میل کنید.
مواد شاخصآهن، ویتامین ث، ویتامین B1، B2، B3، B6، B12
محفظهتیوبی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبدون محدودیت

کپسول وانا آیرون نورم لایف 60 عددی در یک نگاه

کپسول وانا آیرون نورم لایف 60 عددی (Norm life Vana Iron) ساخت کشور ایران می باشد. این محصول یک مکمل آهن و کم خونی می باشد که حاوی مقدار زیادی آهن و ویتامین های گروه B و ویتامین ث می باشد. ترکیبات کپسول وانا آیرون نورم لایف به جذب بالا این محصول کمک زیادی کرده و باعث ایجاد عوارض گوارشی برای فرد مصرف کننده نمی شود. اگر به دنبال یک مکمل آهن باکیفیت هستید، وانا آیرون برای شما انتخاب مناسبی است.

مشخصات کپسول وانا آیرون نورم لایف 60 عددی

وقتی بدن به میزان کافی آهن که یک ماده معدنی مهم است را نداشته باشد، فقر آهن رخ می دهد که ممکن است مشکلات زیادی را بوجود بیاورد. فقر آهن شدید باعث کم شدن سطح گلبول های قرمز شود و هموگلوبین خون را پایین می آورد.

آهن در حفظ بسیاری از عملکردهای بدن، از جمله تولید هموگلوبین، مولکولی در خون شما که اکسیژن را حمل می کند، بسیار مهم است. آهن همچنین برای حفظ سلامت سلول ها، پوست، مو و ناخن ها ضروری است.

آهن از غذایی که می خورید توسط سلول هایی که مجرای گوارشی را پوشانده اند جذب بدن می شود. بدن فقط بخش کوچکی از آهنی را که می‌خورید جذب می‌کند. سپس آهن وارد جریان خون می شود، جایی که پروتئینی به نام ترانسفرین به آن می چسبد و آهن را به کبد می رساند. آهن به عنوان فریتین در کبد ذخیره می شود و در صورت نیاز آزاد می شود تا گلبول های قرمز جدید در مغز استخوان بسازد. هنگامی که گلبول های قرمز دیگر قادر به عملکرد نیستند (پس از حدود 120 روز گردش خون)، دوباره توسط طحال جذب می شوند. آهن حاصل از این سلول های قدیمی نیز می تواند توسط بدن بازیافت شود.

مشکل فقر آهن بسیار جدی و مهم است، زیرا  لازمه ساخت هموگلوبین، یعنی پروتئین موجود در گلبول‌های قرمز خون که به آن‌ها امکان حمل اکسیژن در بدن را می‌دهد، آهن است.  فقر آهن، منجر به پایین آمدن هموگلوبین خون شده و زمینه ساز مشکلات زیادی است، در نتیجه باید برای رفع هرچه سریعتر کم خونی اقدام کرد.

وقتی به بافت و ماهیچه ها اکسیژن کافی نرسد بدن با مشکل  هموگلوبین پایین روبرو می باشد که بیماری کم خونی و فقر آهن ایجاد می شود.

کپسول وانا آیرون نورم لایف با 60 عدد کپسول با وجود مقدار بالای آهن جهت جبران کمبود آهن مکمل بسیار مناسبی برای شماست. ملح آهن فروس بیس گلیسینات موجود در Vana Iron بهترین و جدیدترین فرم آهن است که بالاترین قابلیت جذب و رفع علائم کم خونی را در بدن دارد. این محصول حاوی ترکیبات 20 میلی گرم آهن، 800 میکروگرم اسید فولیک، 1000 میکروگرم ویتامین B12 ،25 میلی گرم ویتامینB6، 5میلی گرم ویتامینB3،10 میلی گرم ویتامین B1، 50میلی گرم ویتامین است.

ویژگی های کپسول وانا آیرون نورم لایف

رفع کم خونی با قرص وانا آیرون نورم لایف

کم خونی فقر آهن شایع‌ترین نوع کم خونی در سراسر جهان است. برخی از افراد علائم واضحی دارند، در حالی که برخی دیگر اصلاً هیچ کدام را تجربه نمی‌کنند. این علائم بستگی به شدت کم خونی دارد. شایع ترین علائم کم خونی شامل :

 •  خستگی غیرمعمول 

در بیماری کم خونی به خاطر عدم اکسیژن رسانی مناسب به بافت و ماهیچه های بدن باعث افت کارایی و عمکردشان شده و در نتیجه محروم شدن از انرژی می باشد. کم بودن انرژی در بافت های بدن باعث خستگی غیرمعمول و مداوم بدن می شود. کپسول وانا آیرون با رفع خستگی کمک بهبودی کم خونی ناشی از کمبود آهن می کند.

 • رنگ پریدگی 

 رنگ پریدگی صورت، سطح داخلی پلک تحتانی یا ناخن ها از نشانه های فقر آهن و کم خونی شدید می باشد. این رنگ پریدگی به خاطر پایین بودن سطح  هموگلوبین خون می شود.

 •  تنگی نفس

وقتی سطح هموگلوبین پایین است، بدن قادر به به انتقال اکسیژن مورد نیاز به عضلات و بافت های بدن نیست که باعث ایجاد تنگی نفس می شود.

 • سردرد و سرگیجه

وقتی  هموگلوبین خون پایین می آید، باعث کاهش اکسیژن رسانی به مغز شده و درنتیجه باعث تورم رگ های خونی و ایجاد فشار می شود. سردرد و سرگیجه از علائم کمبود آهن می باشد.

 • تپش قلب از نشانه های مشکل آهن در بدن

همانطور که گفتیم  وقتی بدن دچار کم خونی می شود، اکسیژن رسانی به بافت ها کاهش می یابد که قلب برای انتقال اکسیژن به بدن سخت کار می کند. این فرآیند می تواند باعث ضربان قلب نامنظم یا سریع، بزرگ شدن قلب و یا حتی نارسایی قلبی شود.

 • مو و پوست خشک و آسیب‌پذیر از علائم این بیماری

هنگامی که بدن با کم خونی و فقر آهن مواجه است، اکسیژن کمتری به پوست و مو می رسد که این باعث خشک و شکنندگی آنها می شود. در موارد شدیدتر ریزش مو اتفاق می‌افتد. از دیگر علائم کم خونی می توان به ناخن‌های شکننده یا قاشقی شکل، تورم زبان و دهان، سندرم پاهای بی‌قرار اشاره کرد.

 مکمل تغذیه‌ای آهن نورم لایف حاوی مقدار زیادی آهن است که خستگی و بی حالی ناشی از کمبود آهن را تامین می کند. با مصرف مکمل آهن نورم لایف می توانید از بروز آنمی ناشی از فقر آهن جلوگیری کنید.

خرید اینترنتی کپسول وانا آیرون نورم لایف در داروبوم

ویژگی های کپسول وانا آیرون نورم لایف 

 کپسول وانا آیرون نورم لایف با دارا بودن ویتامین های B1، B3، B6، B12  و ویتامین C با مقدار زیادی آهن خاصیت جذب فوق العاده بدون عوارض گوارشی دارد.

این محصول باعث رفع خستگی و بی حالی ناشی از کم خونی فقر آهن با مصرف این قرص علائم ناشی از فقر آهن در شما از بین می رود. از ویژگی هایآن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع خستگی و بی حالی ناشی از کم خونی
 • حاوی ویتامین سی برای جذب بالا
 • درمان سریع و کامل کم خونی
 • حاوی ویتامین های گروه B
 • حاوی مقدار زیادی آهن
 • فاقد عوارض گوارشی

بیشتر بخوانید :

زنانی که به دنبال مکمل آهن جهت تامین خون از دست رفته بر اثر عادت ماهیانه خود هستند "کپسول ففول اینترافارم" را خرید نمایند.

بهترین زمان مصرف قرص آهن وانا آیرون نورم لایف

انتخاب بهترین زمان مصرف قرص آهن برای به حداکثر رساندن جذب و استفاده از تمامی مزایای مکمل آهن لازم است. زمان ایده آل برای مصرف مکمل آهن، یک ساعت قبل از غذا یا دوساعت بعد از آن است تا از خالی بودن معده اطمینان حاصل شود. همچنین می توانید مکمل آهن را پیش از خواب استفاده کنید. این حالت احتمالا مطمئن ترین حالت برای خالی بودن و خالی ماندن معده است.

می توانید بعد از مصرف قرص آهن میوه و یا مرکبات مصرف کنید زیرا ویتامین ث باعث جذب حداکثری آهن می شود. برای جذب بهتر مکمل های آهن پیشنهاد می کنم یک کپسول را حداقل یک ساعت قبل از خواب مصرف شده و قبل و بعد آن از کلسیم و کافئین استفاده نشود.

تماس با داروخانه آنلاين داروبوم

عوارض قرص وانا آیرون

برای مصرف این مکمل بهتر است ابتدا به دکتر مراجعه کرده و با آزمایش دادن از سلامت خود مطمئن شوید. در صورت مصرف بیش از حد ممکن است دچار  عوارض جانبی احتمالی قرص آهن شامل ناراحتی شکمی، حالت تهوع، استفراغ، اسهال، یبوست و مدفوع تیره، شوید. 

کپسول وانا آیرون صرفا مکمل غذایی بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نیست. همچنین بهتر است دوز مصرفی خود را تحت توصیه پزشک مصرف کنید توجه داشته باشید که برای برای نگهداری محصول آن را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان بگذارید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده