کپسول زینک ویتال سان لایف 60 عددی

Sunlife Zinc Vital 60 capsules

10225

 • تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان در سنین رشد
 • پیشگیری از ریزش مو و تقویت رشد موها
 • حاوی روی همراه با ویتامین ب کمپلکس
 • مناسب برای سلامت پوست ،مو و ناخن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

برند: سان لایف SunLife

دسته بندی: قرص زینک (روی)

99,800 تومان

نوعکپسول
تعداد60 عددی
نام برندسان لایف Sunlife
کشورتحت لیسانس آلمان
کاربردتقویت پوست، مو و ناخن
روش مصرفروزانه یک عدد از این کپسول را همراه با یک لیوان آب مصرف کنید.
مواد شاخصویتامین های ب کمپلکس
محفظهجعبه مقوایی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبدون محدودیت
کد بهداشتی8623917855657508

کپسول زینک ویتال سان لایف 60 عددی (Sunlife Zinc Vital)

 کپسول زینک ویتال سان لایف در یک نگاه

کپسول زینک ویتال سان لایف  (Sunlife Zinc Vital) محصول کشور آلمان است و برای تقویت موها، پوست و ناخن تهیه شده است. این مکمل حاوی مینرال روی و ویتامین‌های گروه B است که نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت پوست و مو دارند. قرص زینک ویتال سان لایف علاوه بر حفظ سلامت پوست و مو باعث تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از ابتلا به بیماری شده و با دارا بودن ویتامین‌های مفید برای بدن سلامت عمومی فرد را بهبود می‌بخشد. آقایان و خانم‌ها در سنین مختلف و همچنین کودکان و نوجوانان با تجویز پزشک می‌توانند از این مکمل مفید استفاده کنند.

مشخصات و ترکیبات کپسول زینک ویتال سان لایف

کپسول زینک ویتال سان لایف (Sunlife Zinc Vital) یکی از مکمل‌های حاوی زینک موجود در داروخانه است که معمولاً برای رفع کمبود این مینرال مفید مورد مصرف قرار می‌گیرد. زینک یکی از مینرال‌های ضروری و کمیاب است که برای عملکرد صحیح تک‌تک سلول‌های بدن موردنیاز است.اگرچه با مصرف یک رژیم غذایی متعادل و متنوع می‌توان زینک مورد نیاز روزانه را جذب کرد اما بیماری‌های مختلف یا حتی فقر مواد غذایی در رابطه با زینک باعث شده است که کمبود زینک یکی از شایع‌ترین کمبودهای تغذیه‌ای خصوصاً در سنین رشد و کهولت باشد.

فواید قرص زینک ویتال

مواد موثره موجود در ترکیبات قرص زینک ویتال چیست و چه فوایدی دارند:

 • ویتامین B1 ،B2 ،B3 ،B5 ،B7 ،B6 و ویتامین B12
 • اسیدفولیک
 • زینک

تاثیر شگفت انگیز زینک بر بدن!

زینک یا روی مهم‌ترین مواد مؤثره موجود در قرص زینک ویتال سان لایف (Zinc Vital) است که برای حفظ و بهبود سلامت پوست و مو بسیار مهم است. زینک ترشح سبوم (غدد چربی پوست) در پوست سر را تعدیل کرده و با تکثیر فولیکول‌های مو باعث پرپشتی موها می‌شود. علاوه بر این زینک یک آنتی‌اکسیدان قوی است و با رادیکال‌های آزاد حاصل از فاکتورهای محیطی مختلف مقابله کرده درواقع خرید قرص زینک مانع آسیب ‌رسانی آن‌ها به سلول‌های بدن و فولیکول‌های موها می‌شود.

زینک با تنظیم هورمون‌های مهم تأثیرگذار بر رشد مو از جمله هورمون تستوسترون از ریزش مو جلوگیری می‌کند. همان‌طور که می‌دانید هورمون تستوسترون در بدن به هورمون دهیدروتستوسترون تبدیل می‌شود که ترکیب اخیر باعث تضعیف فولیکول‌های مو و از دست رفتن موها می‌شود. زینک (Zinc) برای پوست نیز یک مینرال مهم و حیاتی است که با تنظیم ترشح چربی در پوست از بروز آکنه جلوگیری کرده و با خواص ضدالتهابی از گسترش آن‌ها جلوگیری می‌کند. زینک همچنین با خواص التیام بخشی زخم‌های حاصل از آکنه را نیز خیلی سریع‌تر التیام می‌بخشد بنابراین شما می‌توانید با خرید قرص زینک ویتال از داروخانه آنلاین داروبوم و یا سایر مراکز معتبر از خواص شگفت انگیز زینک بهره ببرید.

عنصری که پرپشتی مو را چندین برابر می‌کند!

اسیدفولیک (Folic Acid) موجود در ترکیب کپسول زینک ویتال سان لایف با شرکت در تولید گلبول‌های قرمز و افزایش خون‌رسانی به فولیکول‌های مو مانع ریزش مو شده و باعث افزایش رشد و پرپشتی موها می‌شود. درواقع شما با خریدزینک ویتال از داروخانه آنلاین و مصرف اسیدفولیک و با افزایش اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوست باعث بهبود سلامت و شادابی پوست می‌شود.

تاثیر کم خونی بر ریزش مو!

ویتامین B12 موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف یکی از ویتامین‌های ضروری برای ساخت سلول‌های خونی و بهبود گردش خون در بدن است. کمبود ویتامین B12 با بروز کم‌خونی باعث ریزش مو و ضعف بدن می‌شود. خرید قرص زینک با افزایش خون‌رسانی در پوست سر و البته کل بدن سلامت عمومی فرد را بهبود بخشیده و به حفظ سلامت پوست و مو در افراد کمک می‌کند.

افزایش خونرسانی با ویتامین B1

ویتامین B1 موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف با افزایش خون‌رسانی به پوست سر و رساندن ریزمغذی‌های مفید به فولیکول‌های مو رشد موها را تقویت می‌کند. این ویتامین مانع ریزش موهای ضعیف و نازک می‌شود و همراه با زینک فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند.

بهترین ویتامین برای پیشگیری از بروز آکنه چیست؟

ویتامین B2 موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف با تنظیم ترشح سبوم (غدد چربی پوست) از بروز آکنه در پوست جلوگیری می‌کند. خرید قرص زینک ویتال برای رشد و بازسازی پوست  بدن بسیار ضروری است و باعث افزایش رشد مو، ناخن و بازسازی و نوسازی سلول‌های پوست می‌شود.

نقش ویتامین B3 در تقویت فولیکول مو!

ویتامین B3 یا نیاسین موجود در ترکیب کپسول زینک ویتال سان لایف باعث افزایش خون‌رسانی به پوست سر و فولیکول‌های مو می‌شود. بهبود خون‌رسانی در پوست سر باعث می‌شود ریزمغذی‌های بیشتری در اختیار فولیکول‌های مو قرار بگیرد درنتیجه باعث افزایش رشد موها و جلوگیری از ریزش آن‌ها می‌شود. ویتامین ب 3 با کنترل چربی پوست سر و همچنین جلوگیری از تبدیل هورمون تستوسترون به دهیدروتستوسترون رشد موها را بهبود بخشیده و از ریزش آن‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین ویتامین B3 مانع بروز آکنه شده و دوره درمان آن را کوتاه می‌کند.

کدام ویتامین باعث کاهش استرس می‌شود؟

ویتامین B5 یا پانتوتنیک اسید موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف یک ویتامین آرام‌بخش است که از ریزش موی عصبی جلوگیری می‌کند. بسیاری از افراد در دوره‌های افزایش تنش و استرس دچار ریزش موی موقتی می‌شوند که ناشی از افزایش هورمون کورتیزول در خون است. ویتامین B5 تولید کورتیزول را در بدن مهار کرده و با ایجاد آرامش در فرد باعث بهبود وضعیت پوست و مو می‌شود.

کمبود چه ویتامینی در خلق و خوی ما تاثیر میگذارد؟

ویتامین B6 یکی دیگر از ویتامین‌های موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال است که باعث بهبود خلق‌وخو شده و با مهار تبدیل تستوسترون به دهیدروتستوسترون از ریزش موها جلوگیری می‌کند. مصرف ویتامین B6 برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن ضروری است.

ویتامین B7، مستحکم کننده ناخن های شما

بیوتین یا B7 یکی از ضروری‌ترین ویتامین‌های گروه B است که در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف جهت جلوگیری از ریزش مو گنجانده‌ شده است. بیوتین با شرکت در سنتز کراتین از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث افزایش استحکام مو و ناخن‌ها می‌شود. مصرف بیوتین از شکنندگی ناخن‌ها جلوگیری کرده و سلامت پوست را بهبود می‌بخشد.

معجزه قرص زینک ویتال بر سلامت مو؟

قرص زینک ویتال همانطور که قبلا هم گفته شده دارای ویتامین های گروه ب مانند B1،B2 ،B6 و B12 و همچنین حاوی 5 میلی گرم زینک است که همین ترکیبات نقش شگفت انگیزی در بهبود سلامت مو و تقویت فولیکول مو دارد که می‌تواند از ریزش موها جلوگیری کند درواقع این ترکیبات می‌تواند در فرایندهای بیولوژیکی نقش موثری را برای حفظ سلامت مو و پوست ایفا ‌کند لذا شما می‌توانید جهت تقویت مو و درمان ریزش مو اقدام به خرید اینترنتی قرص زینک ویتال از داروخانه آنلاین داروبوم و یا سایر مراکز معتبر نمایید.

آیا قرص زینک ویتال چاق کننده است؟

همانطور که از اسم محصول پیداست اصلی ترین مواد معدنی موجود در این مکمل زینک است که به عنوان شناخته شده ترین و موثرترین ماده معدنی در میان مردم می باشد. این ماده هم منجربه افزایش تقویت سیستم ایمنی بدن شده و هم اینکه در سلامت پوست و مو تاثیر شگفت انگیزی دارد. بنابر باور عموم مردم که فکر می‌کنند مصرف مکمل های غذایی منجربه چاقی می‌شود باید گفت که این حرف غلط است در واقع باید دیدمان را در این موضوع تغییر دهیم زیرا صرفا مصرف مکمل و انواع مواد معدنی و ویتامین منجربه چافی نمی‌شود بلکه عدم مصرف و رساندن این مواد معدنی به بدن منجربه لاغری و کاهش وزن شده است که در صورت تامین آن، کاهش وزن ناشی از کمبود ویتامین در بدن رفع خواهد شد بنابراین با خرید قرص زینک ویتال از طریق داروخانه آنلاین داروبوم از کاهش وزن و ضعف بدنی خود پیشگیری کنید.

عوارض وحشتناک کمبود زینک در بدن چیست؟

کمبود زینک باعث اختلال در رشد، ضعف و خستگی، ابتلا به بیماری‌های مختلف و عفونت، ریزش مو و خرابی پوست می‌شود و اگر آزمایش‌های تشخیص طبی، کمبود زینک را تائید کنند شما حتماً باید اقدام به خرید قرص زینک نمایید. کپسول زینک ویتال یکی از مکمل‌های باکیفیت حاوی زینک است که ویتامین‌های گروه B مورد نیاز بدن را نیز تأمین می‌کند. 

قرص زینک سان لایف

تفاوت زینک پلاس و زینک ویتال در چیست؟

اگر به ترکیبات این دو محصول دقت شود متوجه خواهید شد که هر دو محصول ترکیبات به شدت مشابه و یکسانی دارند یعنی هر دو مکمل حاوی ویتامین B1،B2 ،B6 ،B12، زینک، بیوتین، فولیک اسید و نیاسین هستند با این تفاوت که قرص زینک پلاس حاوی 100 میلی گرم ویتامین C بوده که این ویتامین به خودی خود منجربه افزایش جذب آهن در بدن شده که در زینک ویتال موجود نمی‌باشد و اینکه میزان زینک در زینک پلاس 10 میلی گرم و در زینک ویتال 5 میلی گرم است که درنهایت شما با توجه به میزان نیاز بدنتان به هر کدام از این دوزها می‌توانید مکمل مورد نیاز خود را از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نمایید.

مزایای مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف

کپسول زینک ویتال سان لایف (Sunlife Zinc Vital) یک مکمل غذایی مفید برای حفظ و بهبود سلامت پوست و موهاست. در ترکیب این قرص ویتامین‌های گروه B و زینک وجود دارد که همگی برای سلامت پوست و مو و همچنین بهبود سلامت عمومی بدن ضروری هستند.ازآنجایی‌ که کمبود هریک از این ریزمغذی‌ها در بدن سلامت پوست و مو را به خطر می‌اندازد در طراحی کپسول زینک ویتال سان لایف همه این ویتامین‌ها گنجانده‌ شده‌اند تا کمبودهای اتفاقی آن‌ها در بدن برطرف گردد.اگر در شرایطی قرار دارید که به دلایل مختلف ممکن است دچار کمبود این ریزمغذی‌ها شوید برای کمک به حفظ سلامت عمومی و سلامت پوست و موی خودتان خرید اینترنتی قرص زینک ویتال سان لایف را از طریق داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نمایید.

تاثیر معجزه آسای زینک در دوران پیری!

مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف در دوران رشد و کهولت نیز بسیار کمک‌کننده است. این مکمل در دوران رشد از سلامت بدن حمایت کرده و رشد و نمو را بهبود می‌بخشد. در دوران کهولت نیز کپسول زینک ویتال با تأمین ویتامین‌های گروه B باعث افزایش سطح انرژی بدن می‌شود و از کسالت و خستگی این دوران می‌کاهد. کپسول زینک ویتال حاوی هیچ ماده نگه‌دارنده‌ای نیست و همه افراد با توصیه پزشک می‌توانند از مزایای این مکمل فوق‌العاده بهره‌مند شوند.

قرص زینک ویتال در رژیم غذایی زنان باردار!

بنابر گفته برخی پزشکان اصلی ترین دلیل کم وزن بودن برخی نوزادان کمبود روی و عدم مصرف زینک در دوران بارداری توسط مادر است زیرا در این دوران جنین برای رشد سلول، تولید و عملکرد DNA به روی نیاز دارد و از آنجایی که در این دوران رشد سلول های جنین بسیار زیاد و سریع است مصرف زینک به تمامی زنان حامله پیشنهاد می‌گردد زیرا در صورت کمبود زینک کاهش اشتها و ضعف سیستم ایمنی بدن را به همراه دارد و می‌تواند برای سلامت مادر و جنین خطرناک باشد. پیشنهاد ما قبل از خرید قرص زینک ویتال مشورت با پزشک معالجه خود درخصوص میزان و مدت مصرف آن است و نباید در این دوران حساس به طور خودسر آن را مصرف کرد.

چرا مصرف قرص زینک ویتال در کودکان مهم است؟

زینک یا همان روی خواص فوق‌العاده‌ای برای بدن انسان دارد و افراد در سنین و دوره های مختلف باید حتما از آن استفاده کنند زیرا خاصیت اصلی آن فقط بهبود سلامت پوست،مو و ناخن نیست بلکه فواید بسیاری بر بهبود سلامت عمومی انسان دارد لذا مصرف آن به تمامی افراد به خصوص کودکان توصیه می‌شود که مهم ترین دلیل مصرف آن برای کودکان افزایش اشتها و تقویت سیستم ایمنی بدن آنان است که میزان دوز تعریف شده برای کودکان 1 تا 3 سال سه میلی گرم در روز و کودکان 4 تا 8 سال 5 میلی گرم در روز است بنابراین با خرید آنلاین قرص زینک ویتال از سایت داروخانه آنلاین داروبوم سلامت کودک خود را تضمین نمایید.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایا و خواص کپسول زینک ویتال سان لایف

 • تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان در سنین رشد
 • حاوی روی همراه با ویتامین ب کمپلکس
 • پیشگیری از ریزش مو و تقویت رشد موها
 • مناسب برای سلامت پوست ،مو و ناخن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

مقدار و نحوه مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف

روزانه یک عدد از این کپسول را همراه با یک لیوان آب مصرف کنید.

عوارض کپسول زینک ویتال سان لایف

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف

 • این فرآورده صرفاً یک مکمل رژیمی غذایی بوده و جایگزین دارو جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان نیست.
 • خانم‌های باردار و شیرده با مشورت پزشک اقدام به مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف نمایند.
 • در صورت مصرف هر نوع داروی دیگری پزشک را در جریان قرار دهید.
 • مقدار توصیه‌شده مکمل را بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
نظر خود را بنویسید
*
*
7
دیدگاه کاربران
 • سلام من از قرص zinc vital تازه میخوام استفاده کنم قبلا zinc plass استفاده میکردم حدود 34سالمه هم پوستم خیای خشک هم خط لب افتاده ایا تاثیری داره وهم دخترم 14سالشه موتونه از تین استفاده کنه

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  محصول زینک ویتال سان لایف بیشتر در جهت حفظ سلامت مو موثر است. برای شادابی پوست، شما می توانید از محصولات کلاژن دار استفاده نمایید. استفاده زینک ویتال برای فرزند شما منعی ندارد. منتها این محصول در حال حاضر موجود نیست و باید از جایگزین این محصول به نام یونی زینک استفاده نمایید.
  با تشکر

 • دخترهای من حدوددوسال هست که دارن مصرف میکنن .موهاشون خیلی پرپشت هست وضخیم .امالاغرهستن .نسبت به سنشون که ۱۳ سالشونه همراهش ویتامین دی هم میخورن ولی این دیتامین آهن نداره وفولیک اسیدداره .کاش ویتامینی معرفی کنیدکه همه موادروداشته باشه.بچه هااشتهاشون خوبه .وعاشق سبزیجات هستن.
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی استفاده از مکمل تین ویتال بعنوان یک مولتی ویتامین جهت مصرف فرزند 13 ساله شما مناسب خواهد بود. قرص مولتی ویتامین مینرال تین ویتال هلث اید برای نوجوانان فرموله شده است. به دلیل اینکه در سال‌های نوجوانی نیاز بدن با توجه به استرس بسیار زیاد، بلوغ و فشارهای آموزشی افزایش می‌یابد، مصرف این فراورده موثر است.با تشکر
 • سلام ایا این محصول فاقد گلوتنه؟ زینک پلاس فاقد گلوتن معرفی کنید
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی متاسفانه اطلاعات دقیقی در این مورد در دسترس نمی باشد. و فاقد گلوتن بودن محصولات توسط کمپانی تولید کننده درج نشده است.با تشکر
 • سلام نزدیکترین زمان ارسال تهرانتون کی هست؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر عزیز ، برای فردا بین ساعت 10 الی 14 می باشد با تشکر
 • ببخشید موهای من خیلی نازک شده و احساس میکنم بی جون شده.آیا این قرص مناسبه یا داروی یگه ای رو پیشنهاد میدید
  داروخانه آنلاین داروبوم: باسلام کاربر گرامی بله. این محصول اثرات مناسبی در زمینه در این مورد داشته و انتخاب مناسبی می باشد. البته در صورتی که محصول بهتری مد نظر شما باشد، می توانید از هیر برست یا هیرفولیک استفاده نمایید.با تشکر
 • سلام و خسته نباشید میشه در کنار هیراکتیواتور بخوریم این مکملو؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر عزیز ، بهتر است با 2 ساعت فاصله مصرف شود. با تشکر
 • باسلام.کپسول زینک ویتال سان لایف بهتر کی مصرف کنم قبل از غذا یاهمراه باغذا ؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی بهترین زمان برای مصرف مکمل زینک 1 ساعت قبل یا 2 ساعت بعد از غذا می باشد. اما متاسفانه برخی مشکلات گوارشی پیدا می کنند که در اینصورت بهتره همراه غذا مصرف شود. بهتر است بین مصرف مکمل زینک با سایر مکمل ها از جمله آهن و کلسیم چند ساعت فاصله باشد.