%10 تخفیف
خرید اینترنتی قرص بن کر لیتولگزال 60 عددی

قرص بن کر لیتولگزال 60 عددی

LithoLexal Bone Care 60 Tab

11987

 • بهبود سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان
 • تقویت و کاهش درد مفاصل
 • بهبود عملکرد مفاصل

برند: لیتولگزال LithoLexal

223,800 تومان

248,600 تومان

نوعقرص
تعداد60 عددی
نام برندلیتولگزال LithoLexal
کشورایران
کاربردتقویت استخوان و مفاصل
روش مصرفروزانه دو عدد قرص صبح و شب بعد از غذا به همراه یک لیوان آب میل شود.
مواد شاخصلیتولگزال، کلسیم، منیزیم و ویتامین دی
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

قرص بن کر لیتولگزال در یک نگاه

قرص بن کر لیتولگزال (LithoLexal Bone Care) ساخت ایران و یک مکمل بسیار مفید برای حفظ سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان است. این قرص غضروف ساز با تأمین ویتامین D، کلسیم و منیزیم به حفظ ساختار و تراکم استخوان ها کمک می‌کند. قرص بن کر لیتولگزال حاوی ترکیباتی است که فواید آن‌ها برای حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل ثابت شده است. این محصول به خصوص در دوران سالمندی می‌تواند از پوکی استخوان و دردهای مفصلی جلوگیری کند و برای دوران یائسگی بسیار مفید است.

قرص لیتولگزال بن کر برای چیست؟

تغذیه یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر سلامت عمومی است و استخوان ها را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. تعدادی از مواد معدنی و ویتامین ها نقش بالقوه ای در پیشگیری از بیماری های استخوانی، به ویژه پوکی استخوان دارند. مزایای مصرف مکمل های سلامت استخوان به ویژه برای افراد در معرض پوکی استخوان به خوبی ثابت شده است. قرص لیتولگزال بن کر یکی از مکمل هایی است که به این منظور تولید و به داروخانه ها عرضه شده است.

استخوان ها به بدن شما شکل می‌دهند، گلبول های قرمز تولید می‌کنند، مواد معدنی مهم را ذخیره می‌کنند، از اندام های حیاتی محافظت می‌کنند و حرکات بدن را تسهیل می‌کنند. گاهی اوقات محدودیت رژیم غذایی، کاهش اشتها، اختلالات گوارشی یا عوامل دیگر می‌تواند بر توانایی شما در دریافت انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن تأثیر بگذارند.

در این مورد، مکمل ها و ویتامین ها ممکن است راهی برای تکمیل رژیم غذایی شما باشند.تحقیقات نشان داده است مصرف مکمل های حاوی کلسیم و ویتامین D در افراد مسن از تحلیل استخوان ها و شکستگی آن‌ها جلوگیری می‌کند. قرص بن کر لیتولگزال یک مکمل عالی برای تامین کلسیم و ویتامین D مورد نیاز بدن می‌باشد.

قرص بن کر

ترکیبات بن کر لیتولگزال

استخوان ها نقش های زیادی در بدن ایفا می‌کنند. محافظت از اندام ها، تکیه گاهی برای عضلات و ذخیره کلسیم از مهمترین عملکرد استخوان ها است. در حالی که ساختن استخوان های قوی و سالم در دوران کودکی و نوجوانی مهم است اما با استفاده از مکمل های تقویت استخوان همچون قرص بن کر لیتولگزال می‌توانید در بزرگسالی نیز برای حفظ سلامت استخوان ها گام هایی بردارید.

استخوان های شما پیوسته در حال تغییر هستند، استخوان جدید ساخته شده و استخوان قدیمی تجزیه می‌شود. وقتی جوان هستید بدن شما سریع ‌تر از تجزیه استخوان های قدیمی، استخوان جدید تولید می‌کند و توده استخوانی شما افزایش می‌یابد.

بیشتر افراد در حدود 30 سالگی به حداکثر توده استخوانی می‌رسند. پس از آن، بازسازی استخوان ادامه می‌یابد اما شما توده استخوانی خود را کمی بیشتر از آنچه می‌سازید از دست می‌دهید. بنابراین خرید قرص مفاصل و استخوان مانند قرص استئوکینون هولیستیکا برای حفظ توده استخوانی در این شرایط بسیار مفید است.

اینکه چقدر مستعد ابتلا به پوکی استخوان هستید بستگی به میزان توده استخوانی شما در سن 30 سالگی و سرعت از دست دادن آن در سال های بعد دارد. هرچه توده استخوانی شما بیشتر باشد با افزایش سن احتمال ابتلا به پوکی استخوان کمتر می‌شود.

1. کلسیم

کلسیم موجود در قرص بن کر لیتولگزال یک ماده معدنی مهم برای حفظ سلامت استخوان است. حدود 99 درصد کلسیم بدن در استخوان ها و دندان ها ذخیره می‌شود. این ماده معدنی استخوان ها را سخت و قوی می‌کند. اگر کلسیم را از رژیم غذایی دریافت نکنید، بدن شما آن را از استخوان ها بیرون می‌کشد تا عملکردهای دیگری که برای بقای فوری مهمتر هستند را انجام دهد.

در افراد مسن به ویژه در زنان یائسه، استخوان ها با سرعت بیشتری از آنچه ساخته می‌شوند، تحلیل می‌روند. اگر مقدار کلسیم دریافتی شما بسیار کم باشد، می‌تواند منجر به پوکی استخوان شود. توصیه می‌شود زنان 1000-1200 میلی گرم کلسیم در روز از طریق انواع مکمل کلسیم دریافت نمایند.

خواص قرص بن کر لیتولگزال

2. ویتامین D

ویتامین D نقش مهمی در سلامت استخوان ها دارد. علم نوظهور نشان داده است که ویتامین D به کلسیم اجازه می‌دهد تا به میزان کافی از روده جذب شود و توسط بدن مورد استفاده قرار گیرد. برخلاف کلسیم، ویتامین D به طور طبیعی در بسیاری از غذاها وجود ندارد.

بهترین منبع ویتامین D قرار گرفتن مستقیم در معرض نور خورشید در درخشان ترین ساعات روز است. البته، همه خوش شانس نیستند که در منطقه ای زندگی کنند که در تمام طول سال استفاده از نور خورشید امکان پذیر باشد. به همین دلیل اغلب اوقات مصرف قرص ویتامین D همچون قرص بن کر لیتولگزال توصیه می‌شود. بزرگسالان بالای 50 سال باید بین 800 تا 1000 واحد بین المللی یا IU در روز ویتامین D مصرف کنند.

3. منیزیم

منیزیم یک ماده مغذی مهم است که در حفظ سلامت استخوان ها دخیل است. منیزیم برای سلامت عمومی بدن مورد نیاز است و با کلسیم برای حفظ استحکام استخوان ها همکاری می‌کند. تقریباً 50-60 از منیزیم بدن در سیستم اسکلتی ذخیره می‌شود. با توجه به اهمیت آن برای سیستم اسکلتی از نظر ساختاری و عملکردی، حتماً باید به مقدار کافی تأمین شود.

تماس با داروخانه اینترنتی داروبوم

مزایای بن کر لیتولگزال

قرص لیتولگزال بن کر یک مکمل بسیار مفید برای بهبود سلامت استخوان و مفاصل در سنین مختلف است. ترکیبات موجود در این مکمل بطور خاص برای تقویت سلامت استخوان ها طراحی شده‌اند.

در فرمولاسیون این مکمل ویتامین D، کلسیم و منیزیم وجود دارد که تأثیر آن‌ها بر حفظ تراکم استخوان ها و سلامت مفاصل طی تحقیقات مشخص شده است. همه افراد در سنین مختلف می‌توانند از مزایای این مکمل برای حفظ سلامت ساختار استخوانی بدن بهره مند شوند.

 • مکمل مناسب برای سلامت استخوان، غضروف و مفاصل
 • حاوی لیتولگزال، کلسیم، منیزیم و ویتامین دی
 • بازسازی کننده و ترمیم کننده بافت مفاصل
 • مناسب سن 20 سالگی تا یائسگی بانوان
 • افزایش قابلیت حرکت مفاصل
 • کاهش دردهای مفصلی

زمان مصرف قرص بن کر

بهترین زمان مصرف قرص بن کر لیتولگزال یک تا یک ساعت و نیم پس از صرف غذا است. شما می‌توانید روزانه 2 عدد از این محصول را پس از صرف غذا میل نمایید.

عوارض قرص بن کر

قرص بن کر لیتولگزال در صورت مصرف صحیح هیچ عوارضی برای شما ندارد. با این حال توصیه می‌شود افراد با سابقه خاص بیماری برای استفاده از این محصول با پزشک مشورت نمایند. در صورت داشتن حساسیت به هریک از اجزایی تشکیل دهنده این قرص بن کر مصرف آن زیر نظر پزشک صورت گیرد.

قرص بن کر لیتولگزال را از کجا بخریم؟

قرص بن کر لیتولگزال و قرص آرتروز را می‌توانید با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نمایید. داروبوم بهترین داروخانه آنلاین در کشور بوده که انوع مکمل ها را با کمترین قیمت و شرایط پرداخت درب منزل برای سراسر ایران ارائه می‌دهد.

نظر خود را بنویسید
*
*
4
دیدگاه کاربران
 • سلام آیا بن کر فقط مخصوص خانم هاست ؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،
  لزوما این محصول فقس مخصوص خانمها نیست آقایان هم می توانند مصرف کنند فقط برای افراد بالای 18 سال مناسب است.
  باتشکر

 • سلام میزان ویتامین دی قرص بن کر چقدره؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر عزیز
  قرص بن کر از جمله مکمل های مورد استفاده در زمینه سلامت استخوان و مفاصل است و از ابتلا به پوکی استخوان پیشگیری می نماید و به کاهش درد مفاصل کمک می نماید. همانطور که در عکس ترکیبات محصول مشخص است میزان ویتامین D استفاده شده در این قرص 10 میکروگرم است و در صورتی که کمبود ویتامین دی دارید میتوانید از قرص ویتامین دی در کنار آن استفاده نمایید.
  با تشکر

 • سلام من کمخونی دارم و قرص آهن هم مصرف می کنم. آیا عوارض قرص بن کر به صورتی هست که جذب آهن را مختل کنه؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربرگرامی، 
  قرص بن کر لیتولگزال حاوی مقدادیر زیادی کلسیم، ویتامین D، منیزیم و لیتولگزال است که همگی این عناصر در تقویت استخوانها، بهبود مفاصل و جلوگیری از پوکی استخوان مفید می باشد. تداخل جذب آهن و کلسیم باعث می شود که بدن از جذب آهن باز می ماند. بطور معمول فاصله مناسب بین این دو مکمل 4تا6 ساعت است بنابراین، اگر درحال مصرف قرص آهن و کم خونی هستید می توانید با حفظ 6 ساعت فاصله بین این دو مکمل از هردو آنها استفاده کرده و از فواید آن بهره مند شوید.

 • سلام
  بن کر بهتره یا کلسی کر؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  بن کر و کلسی کر، هر کدام به ازای دو کپسول روزانه دوز مشابه کلسیم، ویتامین دی و منیزیم را دارا هستند. قرص کلسی کر حاوی زینک بوده و قرص بن کر حاوی لیتولگزال می باشد. لیتولگزال نوعی عصاره ی جلبک های دریایی می باشد که می تواند در پیشگیری از کاهش تراکم استخوان نقش داشته باشد. در نتیجه مکمل بن کر مکمل مناسب تری خواهد بود.
  با تشکر