%5 تخفیف
خرید اینترنتی قرص فولیکوژن نانو حیات دارو 60 عددی

قرص فولیکوژن نانو حیات دارو 60 عددی

Nano Hayat Darou Folicogen 60 Tablets

10589

 • حاوی ال - متیونین ، ال - سیستین ، زینک و سایر ویتامین ها
 • تأمین ویتامین ها و مواد مورد نیاز جهت رشد و سلامت مو
 • پیشگیری و درمان ریزش مو ناشی از رژیم غلط
 • کمک به حفظ سلامت مو و رشد آن
 • بهبود فعالیت فولیکول های مو

برند: نانو حیات دارو Nano Hayat Darou

248,000 تومان

261,000 تومان

نوعقرص
تعداد60 عددی
نام برندنانو حیات دارو Nano Hayat Darou
کشورایران
کاربردجلوگیری از ریزش مو
روش مصرفروزانه یک عدد قرص میل نمایید.
مواد شاخصال - متیونین ، ال - سیستین ، زینک
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

قرص فولیکوژن در یک نگاه

قرص فولیکوژن (Folicogen) یک مکمل ایرانی ویتامینه برای جلوگیری از ریزش مو و رفع سوءتغذیه است. این قرص ضد ریزش مو با تغذیه فولیکول‌های مو با ویتامین‌ها و مواد مؤثر باعث تقویت رشد موها می‌شود. قرص فوليكوژن نانو حیات دارو غنی از ویتامین‌ها و مینرال‌های مفید برای حفظ سلامت پوست و مو است و تأثیر فوق‌ العاده‌ای در جلوگیری از ریزش مو دارد. با خرید این مکمل به‌ راحتی می‌توانید از ریزش موهایتان جلوگیری کرده و سلامت عمومی خودتان را بهبود ببخشید.

قرص فولیکوژن چست؟

قرص فولیکوژن یکی از بهترین مکمل های تقویت مو می‌باشد. این محصول با داشتن ترکیبات بسیار ویژه همچون ویتامین های گروه B، ویتامین E، زینک، مس و... در حفظ سلامت موها اثر گذار بوده و با تامین مواد مغذی مورد نیاز فولیکول های مو را تقویت می‌کند. قرص فوليكوژن در جلوگیری از ریزش موی ناشی از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی نقش مهمی دارد. در ادامه به بررسی ترکیبات و مزایای این مکمل بی نظیر خواهیم پرداخت. 

ترکیبات قرص فولیکوژن

ریزش مو و کمبودهای تغذیه‌ای به دلایل مختلف می‌تواند برای هرکسی رخ بدهد. مثلاً ممکن است شما بعد از پیروی از یک رژیم غذایی خاص به مدت طولانی یا به دلیل داشتن رژیم غذایی نامتعادل دچار ریزش مو شوید. برای رفع این مشکلات یکی از ساده‌ترین راهکارها استفاده از قرص مولتی ویتامین است.

این مکمل‌ها با تغذیه فولیکول‌های مو و رساندن مواد مغذی به بدن باعث جلوگیری از ریزش مو و بهبود سلامت عمومی می‌شوند. قرص فولیکوژن یک مکمل غذایی فوق‌ العاده مفید است که علاوه بر ویتامین و مینرال‌های مفید برای جلوگیری از ریزش مو، حاوی آمینواسیدهای گوگرد دار است که نقش بسیار مهمی در تولید و نگهداری موها دارند.

1. متیونین و سیستئین

ال- متیونین و ال – سیستئین آمینواسیدهای گوگرددار موجود در ترکیبات قرص فولیکوژن هستند. این دو ماده با تأمین گوگرد مورد نیاز جهت سنتز کراتین مو باعث تقویت موها شده و از ریزش مو جلوگیری می‌کنند. از طرف دیگر این آمینواسیدها یک منبع پروتئینی برای بدن هستند و می‌توانند در تولید انرژی در بدن مؤثر باشند.

2. ویتامین های گروه B

ویتامین B5 یکی از ویتامین‌های مفید برای پیشگیری از ریزش مو است که در فرمولاسیون قرص فوليكوژن نانو حیات دارو گنجانده‌شده است. B5 فولیکول‌های مو را تغذیه کرده و برای رشد و حفظ سلامت موها ضروری است. ویتامین ب5 می‌تواند به تولید انرژی در سلول‌ها کمک کند و بدین ترتیب انرژی لازم برای رشد و نمو سلول‌ها ازجمله موها را فراهم کند.

ویتامین B6 یک ویتامین مهم برای افزایش خون‌ رسانی و اکسیژن‌ رسانی به فولیکول‌های مو است. ویتامین B6 با این اعمال موها را در فاز فعال نگه‌داشته و باعث تقویت رشد موها می‌شود.

بیوتین یکی دیگر از ویتامین‌های موجود در ترکیبات قرص فوليكوژن برای ریزش مو است. این ماده برای سنتز کراتین مهم بوده و کمبود آن باعث ریزش مو خواهد شد. به‌ طور کلی استفاده از قرص بیوتین یا مکمل‌های حاوی این ماده قرص فولیکوژن یا هیرویت نقش مهمی در حفظ سلامت پوست و مو دارند. 

اسیدفولیک یکی دیگر از ویتامین‌های گروه B برای رفع ریزش مو است. اسیدفولیک با شرکت در تولید گلبول‌های قرمز باعث افزایش خون‌ رسانی به فولیکول‌های مو و تقویت رشد موها می‌شود. این ماده برای حفظ سلامت پوست نیز بسیار مهم است و نقش مهمی در رشد و نمو سلول‌ ها دارد.

3. ویتامین E و D

در ترکیبات قرص فولیکوژن ویتامین ای وجود دارد که یک آنتی‌اکسیدان قوی است و از سلامت پوست و مو مراقبت می‌کند. ویتامین E با تحریک گردش خون و آب‌رسانی پوست سر باعث تغذیه فولیکول‌های مو شده و از ریزش موها جلوگیری می‌کند. ویتامین D برای حفظ سلامت استخوان‌ها و غضروف‌های بدن ضروری است. تحقیقات نشان داده است که کمبود ویتامین د علاوه بر ایجاد پوکی استخوان باعث ریزش مو نیز می‌شود.

ترکیبات قرص فولیکوژن

4. سلنیوم و مس

سلنیوم یکی از مینرال‌ های مفید موجود در ترکیبات قرص فولیکوژن است. سلنیوم یک آنتی‌ اکسیدان بسیار قوی است که از سلامت پوست و مو مراقبت می‌کند.  مس مینرال مفیدی است که با شرکت در خون‌ سازی و افزایش خون‌ رسانی می‌تواند برای موها مفید باشد. علاوه بر این مس از سفیدی زودرس موها پیشگیری کرده و رشد موها را تقویت می‌کند. 

5. زینک

زینک یکی از مینرال‌های مفید برای حفظ سلامت عمومی است. نقش زینک برای حفظ سلامت پوست و مو کاملاً اثبات‌ شده می‌باشد و شما برای داشتن پوست و موی سالم باید زینک مورد نیاز بدن را دریافت کنید. استفاده از قرص زینک در تامین این ماده معدنی تاثیر گذار می‌باشد.

نقش زینک در پیشگیری از ریزش مو با تنظیم هورمون‌ها صورت می‌گیرد. این املاح معدنی از تبدیل تستوسترون به دهیدروتستوسترون جلوگیری کرده و مانع ریزش مو می‌شود. این ماده تولید سبوم(چربی) در پوست سر را نیز تنظیم کرده و از خشکی موها که باعث تحریک ریزش مو می‌شود، جلوگیری می‌کند. علاوه بر این زینک از ایجاد شوره سر و سفید شدن زودرس موها جلوگیری می‌کند و یک ماده ضروری برای حفظ لطافت و نرمی موهاست.

قرص فولیکوژن برای چی خوبه؟

در پاسخ به اینکه قرص فولیکوژن برای چی خوبه باید بگوییم این مکمل با داشتن ترکیبات ویژه خود در حفظ سلامت موها بسیار اثر گذار بوده و با تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز مو می‌تواند از ریزش آن جلوگیری کند. همانطور که می‌دانید یکی از مهمترین دلایل ریزش مو کمبود ویتامین و مواد مغذی به شمار می‌آید. از آنجایی که نمی‌توان تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را از طریق رژیم غذایی تامین کرد به همین دلیل استفاده از مکمل‌های مولتی ویتامین یا مکمل های تخصصی ضد ریزش مو همچون قرص فولیکوژن توصیه می‌شود. 

1. قرص فولیکوژن رشد مجدد مو

تحقیقات نشان می‌دهد استفاده از قرص فولیکوژن رشد مجدد مو را نیز در پی خواهد داشت. ترکیبات موجود در این محصول به نحوی است که می‌تواند در رویش مجدد موها نیز تاثیر گذار باشند. بنابراین اگر شما به دنبال محصولی هستید که علاه بر جلوگیری از ریزش مو بتواند باعث رشد مجدد موها هم شود به شما خرید قرص فولیکوژن را پیشنهاد می‌کنیم.

2. قرص فولیکوژن برای سفیدی مو

قرص فولیکوژن برای سفیدی مو نیز موثر است. حضور عنصر مس در ترکیبات این مکمل می‌تواند از رنگدانه های مو محافظت کرده و روند سفیدی آن را به تاخیر بی‌انداز. این ماده معدنی در افزایش رشد مو نیز اثر گذار بوده و باعث تقویت فولیکول‌های مو خواهد شد. قیمت قرص فولیکوژن برای مو نسبت به سایر مکمل‌های مشابه ارزانتر می‌باشد.

تقویت مو Folicogen

قرص فولیکوژن یا هیرویت؟

کپسول هیرویت نیز یکی دیگر از مکمل های تقویت مو می‌باشد. این محصول حاوی ویتامین های گروه B به همراه زینک بوده و با تقویت فولیکول های مو می‌تواند در جلوگیری از ریزش مو نقش مهمی به همراه داشته باشد. قرص فولیکوژن یا هیرویت هر دو برای ریزش مو ناشی از کمبود مواد مغذی تاثیر گذار می‌باشند. 

شما می‌توانید باتوجه به در نظر گرفتن نیاز خود و همچنین بررسی ترکیبات، خواص و مزایا محصول مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید. همچنین مشاورین داروخانه اینترنتی داروبوم نیز می‌توانند به شما در انتخاب بین قرص فولیکوژن یا هیرویت کمک کنند.

خواص قرص فولیکوژن

همه ما برای حفظ سلامت پوست و مو نیازمند ریزمغذی‌های متنوعی هستیم که باید آن‌ها را از طریق رژیم غذایی روزانه دریافت کنیم. کمبود دریافت این ریزمغذی‌ ها به دلایل مختلف از جمله بیماری و سوء تغذیه می‌تواند بر روی موهای ما تأثیر بگذارد و باعث ریزش مو شود.

از آنجایی‌ که موها نقش بسیار مهمی در زیبایی افراد دارند هیچ‌ کس دوست ندارد شاهد از دست رفتن موهای خودش باشد؛ بنابراین بهترین راه استفاده از مکمل‌ هایی است که با رساندن مینرال‌ ها و ویتامین‌ های مفید به موها آن‌ها را تقویت کرده و از ریزش مو جلوگیری کند. قرص فوليكوژن یک مکمل بسیار عالی برای تقویت مو بوده که دارای خواص همچون:

 • دارای فرمولاسیون پیوسته رهش و تأمین نیازهای بدن
 • درمان سوءتغذیه ناشی از رژیم غذایی غلط
 • حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی موردنیاز
 • کمک به فعالیت بهتر فولیکول مو
 • حفظ سلامت مو و رشد مو
 • پیشگیری از ریزش مو

این محصول با داشتن ترکیبات ویژه و منحصر به فرد در حفظ سلامت موها بسیار اثر گذار می‌باشد. قیمت قرص فولیکوژن نسبت به خواص و مزایای بی نظیری که به همراه دارد بسیار مقرون به صرفه است.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

قرص فولیکوژن و چاقی

قرص فولیکوژن برای ریزش مو موثر می‌باشد. تمام ترکیبات موجود در این مکمل به منظور حفظ سلامت مو بوده و نقشی در اضافه وزن و یا چاقی به همراه نخواهد داشت. با این حال اگر شما دچار اضافه وزن هستید می‌توانید با استفاده از انواع مکمل چربی سوز در کنار رژیم غذای مناسب و فعالیت ورزشی این مشکل را برطرف نمایید.

قرص فولیکوژن ساخت کدام کشور است؟

قرص فوليكوژن نانو حیات دارو یکی از مکمل‌های خوب ساخت کشور ایران است که با در نظر گرفتن نیازهای تغذیه‌ای موها طراحی و تولید شده است. این مکمل برای تغذیه موها فوق‌ العاده است و با خون‌ رسانی به فولیکول‌های مو و تغذیه آن‌ها از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

ریز مغذی‌های موجود در این مکمل علاوه بر جلوگیری از ریزش مو برای حفظ سلامت عمومی بدن نیز بسیار مؤثر هستند. این ریز مغذی‌ها می‌توانند مشکلات ناشی از سوء تغذیه را کاملاً برطرف کنند و مینرال‌ها و ویتامین‌های مورد نیاز بدن را به‌ راحتی در دسترس سلول‌ های مختلف قرار دهند. این محصول کاملا ساخت ایران بوده و محصولی به نام قرص فولیکوژن خارجی وجود ندارد.

اگر از ریزش مو رنج می‌برید و نگران از دست دادن موهای بیشتری هستید همین حالا می‌توانید با کمترین قیمت فولیکوژن را از داروخانه اینترنتی داروبوم تهیه نمایید و به حفظ سلامت موهای خودتان کمک کنید.

 نحوه مصرف قرص فولیکوژن

نحوه مصرف قرص فولیکوژن به صورت روزانه بوده و شما می‌توانید هر روز 1 عدد از این مکمل را مورد استفاده قرار دهید. مدت مصرف قرص فولیکوژن همچون سایرر مکمل‌های غذایی 3 ماهه می‌باشد. بنابراین اگر شما می‌خواهید نتایج بی‌نظیر این مکمل را مشاهده کنید مصرف آن را به مدت 3 ماه ادامه دهید.

عوارض قرص فولیکوژن

تا کنون موردی مبنی بر عوارض قرص فولیکوژن گزارش نشده است. با این حال در صورتی‌ که مبتلا به سنگ کلیه هستید و یا مشکلات کلیوی دارید از مصرف خودداری نمایید. اگر مبتلا به هایپر کلسمی هستید از مصرف دارو خودداری نمایید. باناون باردار و شیرده نیز برای استفاده این مکمل حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

خرید قرص فولیکوژن

قرص فوليكوژن را می‌توانید از طریق داروخانه اینترنتی داروبوم تهیه نمایید. داروبوم بزرگترین داروخانه آنلاین در ایران بوده که انواع مکمل ها را به سراسر ایران ارائه می‌دهد. قیمت قرص فولیکوژن با توجه به مزایا و خواصی که در پی دارد بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. 

نظر خود را بنویسید
*
*
17
دیدگاه کاربران
 • سلام
  مدت مصرف قرص فولیکوژن بطور متوسط برای دریافت نتیجه چقدر هست؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربرگرامی،
  قرص فولیکوژن نانوحیات دارو، مکمل تقویت مو و مناسب برای حفظ سلامت پوست و جوانسازی صورت است. همچنین در بهبود رشد و تقویت موها نیز مؤثر خواهد بود. این مکمل با ویتامین و عناصر مغذی که دارد فولیکولهای مو را تحریک به رشد کرده و در کنار جلوگیری از ریزش موها شما می توانید موهای سالم و شاداب تری نیز داشته باشید. برروی رشد موها اثر مثبت می گذارد و سرعت آن را بیشتر می کند. شما می توانید روزانه یک عدد از این کپسول را میل کنید. بطور متوسط دوره درمان ریزش مو حدود 6 تا 8 ماه پس از استفاده است اما شما می توانید روند تغییرات مثبت را مداوم پیگیری کنید.
  باتشکر • سلام وقت بخیر.من سابقه pco دارم و تحت درمان هستم .به صورت ژنتیکی هم تارهای مو بسیار نازکی دارم و کف سرم به خصوص در جلو خالی دیده می‌شود ایا این مکمل کمک کننده است تا تارهای مو کلفت و موهای بیشتری دربیاید؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  طبق مواردی که عنوان گردید به نظر می رسد که ریزش موی شما بیشتر جنبه هورمونی داشته باشد. برای رفع این مشکل با مشورت پزشک متخصص از داروهای تخصصی برای این مورد استفاده کنید. در کنار درمان علت اصلی و اولیه از مکمل های محرک رشد و تقویت موها مثل فولیکوژن نیز می توانید استفاده کنید.
  با تشکر


 • قرصه خوبيه من دو هفتس دارم همزمان با زينك پلاس مصرف ميكنم ايراني نداره ؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی سلام مصرف این دو محصول با هم تداخلی ندارد. با تشکر
 • سلام روی بسته قرص فولیکوژن درج شده که باعث تهوع و یبوست میشه من امروز بعداز مصرف دچار حالت تهوع شدید شدم ایا این مورد همیشگیه؟و چیکاربایدبکنم؟ینی استفاده نکنم؟و اینکه ایا این قرص باعث چاقی میشه؟
 • اگر من یک دوره دوماهه که الان مصرف کردم اینو بگذارم کنار موهام بدتر میریزه؟و تا اخرعمر باید بخرم اینو؟چرا نمیشه قرص و قطع کرد؟و راه رهایی چیه
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی این محصول تامین کننده ویتامین های موردنیاز جهت رشد و تقویت مو می باشد و اگر مشکل ریزش موی شما ناشی از کمبود این ویتامین ها و مواد معدنی باشد پس از مصرف دوره 3 ماهه محصول مشکل رفع خواهد شد.اما اگر بعد از اتمام دوره مصرف همچنان مشکل رفع نشد پس بهتر است به پزشک مراجعه کرده و دلایل دیگر را بررسی نمایید. باتشکر-مسئول فنی داروخانه
 • سلام . میخواستم بدونم قرص های هیرویت بهتر است یا فولیکوژن؟؟؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی فولیکوژن جهت بهبود عملکرد فولیکول های مو می باشد و هیرویت محصولی است که جهت تغذیه مو در صورت کمبود ویتامین های موردنیاز جهت رشد مو است. با توجه به متفاوت بودن سیستم بدنی افراد مختلف نتیجه مصرف این دو محصول در افراد متفاوت می باشد. دوره مصرف هر مکملی جهت مشاهده نتیجه 3 ماه می باشد بنابراین بعد از گذشت 3 ماه چناچه از محصول نتیجه دلخواه را گرفته اید می توانیدمکمل مصرفی خود را تغییر دهید.
 • من تقریبا نه ماه از این دارو در کنار محلول ریزش مو استفاده کردم تاثیرش عالی بود ولی باعث اضافه وزنم شد. سه ماهی میشد دنبالش بودم که از فروشگاه شما تونستم تهیه کنم ممنون از شما
 • سلام . میخواستم بدونم تو ریزش هورمونی ، مصرف پروستیکا به همراه چه مکملی بهتر نتیجه میده ؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی میتوانید پروستیکا را همراه با هیرویت و یا هیربرست مصرف کنید.
 • سلام. این قرص در کنار اسپیرولاکتون و فیناید میشه مصرف بشه؟ برای مشکل هورمونی تاثیری داره؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: باسلام کاربر گرامی مصرف این محصول با دو ساعت فاصله مشکلی به دنبال نخواهد داشت.با تشکر - دکتر داروساز داروبوم
 • سلام، من ناشتا نصف قرص لووتيروکسين مصرف ميکنم ميخواستم ببينم اگر اين قرص رو بعد از صبحانه مصرف کنم تداخلي باهاش نداره؟ چون شنيدم با اهن تداخل داره؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی، مصرف این محصول می بایست با لووتیروکسین حداقل دو تا سه ساعت فاصله داشته باشد.