تاریخ انقضاء: 2024/11

ساشه منیزیم 400 یوروویتال 30 عددی

Eurho Vital Magnesium 400 30 Sachets

13374

 • رفع اسپاسم و گرفتگی عضلات
 • تقویت سیستم عصبی بدن
 • استحکام استخوان ها

برند: یوروویتال EuRho Vital

دسته بندی: منیزیم

ناموجود

ناموجود
نوعساشه
تعداد30 عددی
نام برندیرووویتال Eurho Vital
کشورتحت لیسانس آلمان
کاربردحفظ سلامت سیستم عصبی
روش مصرفروزانه یک ساشه را روی زبان ریخته و میل نمایید
مواد شاخصمنیزیم، ویتامین ب6، ویتامین ب12
محفظهجعبه مقوایی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان
توضيحاتبا طعم پرتقال

ساشه منیزیم 400 یوروویتال در یک نگاه

ساشه منیزیم 400 یوروویتال  (Eurho Vital Magnesium 400 Sachets)  تحت لیسانس آلمان تولید می شود. مکمل منیزیم یکی از املاح مورد نیاز بدن بخصوص در کنترل وضعیت فشارخون، کمک به افزایش انرژی عضلات بدن و همچنین تقویت استخوان ها می باشد. بسیاری از دردها و انقباضات عضلانی، اسپاسم و گرفتگی ناشی از کمبود منیزیم در بدن است. علاوه بر آن منیزیوم در تقویت سیستم عصبی بدن و همچنین بهبود دردهای قاعدگی مؤثر است. به همین خاطر، توصیه می شود که افراد برای تامین منیزیم از مکمل های تغذیه ای مناسب مانند ساشه منیزیم یوروویتال استفاده کنند. این محصول به صورت ساشه ای به تولید رسیده است و می تواند در آب حل شود. هر یک از بسته بندی های این محصول، حاوی 30 عدد ساشه منیزیم می باشند.

مشخصات و ترکیبات ساشه منیزیم 400 یوروویتال

مواد معدنی مختلفی وجود دارند که بدن قادر به تولید آن ها نیست. برخی از آن ها می توانند از طریق مکمل های تغذیه ای برای بدن تامین شوند و سپس در بدن ذخیره گردند. اما بدن در بسیاری از اوقات قادر به ذخیره سازی این مواد معدنی نمی باشد.

ساشه منیزیم یوروویتال یکی از بهترین ساشه هایی است که برای تامین منیزیم مورد استفاده قرار می گیرد. منیزیم از آن دسته از ویتامین هایی است که بدن قادر به تولید آن نیست. همچنین، امکان ذخیره سازی منیزیم در مقدار زیاد وجود ندارد.

پودر منیزیم یوروویتال جزء مکمل های تغذیه ای با کیفیت است که برای تقویت سیستم ایمنی بدن، پیشگیری از بیماری های مختلف و کاهش کرامپ ها و دردهای عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی خواص ذکر شده، مربوط به ترکیباتی هستند که در این ساشه به کار رفته اند.

نام ترکیب

مقدار در 1 میلی لیتر

Magnesium

400 میلی گرم

Vitamin B6

6 میلی گرم

Folic acid

400 میکروگرم

Vitamin B12

3 میکروگرم

همانطور که در ترکیبات این پودر منیزیم مشاهده می کنید حاوی منیزیم، ویتامین ب 6، ویتامین ب 12 و اسید فولیک می باشد. مصرف این ساشه به افرادی که نیاز به مصرف منیزیم دارند، توصیه می شود. حتی این محصول با داشتن ویتامین های گروه ب، منجر به تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از بروز بیماری های مختلف نیز می گردد.

خرید ساشه منیزیم

مزیت های مصرف این محصول

ساشه منیزیم یوروویتال به عنوان یکی از مکمل های تغذیه ای موجود در داروخانه است که به صورت ساشه ای به تولید رسیده و مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دلیل داشتن ویتامین ب 6، ویتامین ب 12 و اسید فولیک نقش بسیار موثری در سلامت عمومی بدن و پیشگیری از ابتلا به بسیاری از مشکلات دارد. در ادامه قصد داریم بیشتر در رابطه با فواید مصرف ساشه منیزیم یوروویتال صحبت کنیم.

 • کاهش کرامپ های عضلانی با منیزیم

منیزیم با مهار کردن گرفتگی های عضلانی باعث بهبود عملکرد عضلات می شود. به همین خاطر، مصرف ساشه منیزیم یوروویتال باعث کاهش گرفتگی های عضلانی و بهبود عملکرد عضلات در هنگام حرکت می شود.

 • بهبود خونسازی با ویتامین ب 12 و ویتامین ب 6

این پودر منیزیم یوروویتال حاوی ویتامین ب 12 و ویتامین ب 6 می باشد. این دو ویتامین منجر به تولید بیشتر گلبول های قرمز در خون می گردند و از این رو در پیشگیری از کم خونی موثر هستند. مصرف ویتامین ب 12 و ویتامین ب 6، باعث افزایش انرژی، کاهش خستگی و ضعف به ویژه در عضلات می شود.

 • بهبود تقسیم سلولی

اسید فولیک به عنوان یکی از ویتامین های گروه ب شناخته شده که برای تقسیم سلولی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه تقسیم سلولی برای ورزشکاران بسیار حائز اهمیت است، می توان با مصرف این ساشه نقش موثری را در بهبود عملکرد سیستم عضلانی ایفا کرد.

ساشه منیزیم یوروویتال به عنوان یکی از بهترین ساشه هایی است که برای تامین منیزیم، مورد استفاده قرار می گیرد. ولی در کنار منیزیم، حاوی اسید فولیک بوده که مزایای قرص اسید فولیک را دارا می باشد. به همین خاطر، در کل این ساشه برای ورزشکاران و عموم مردم مناسب است.

 • بهبود متابولیسم سلول ها و پروتئین ها

بسیاری از ویتامین های گروه ب، می توانند باعث بهبود متابولیسم سلول ها گردند. ویتامین ب 6 از جمله ویتامین هایی است که در ساشه منیزیم یوروویتال به کار رفته و خواص بی نظیری برای بدن دارد. یکی از خواص این ویتامین، بهبود متابولیسم پروتئین ها است. به همین خاطر، مصرف این ویتامین باعث بهبود سلامت عمومی بدن شده و برای ورزشکاران بسیار مفید است.  

 • کمک به بهبود عملکرد سیستم عصبی و فعالیت عضلات

یکی از مزیت های مصرف پودر منیزیم این است که باعث بهبود سلامت سیستم عصبی و بهبود فعالیت عضلات می شود. افرادی که در رژیم غذایی خودشان مقدار کمی، منیزیم دارند، می توانند برای بهبود عملکرد سیستم عصبی خودشان از این ساشه حاوی منیزیم استفاده کنند.

همچنین، با کمک مصرف این ساشه، فعالیت عضلات بهبود پیدا می کند. افراد ورزشکار به دلیل اینکه فشار زیادی به عضلات خودشان وارد می کنند، بهتر است که اقدام به مصرف این ساشه کنند تا منیزیم موجود در این ساشه، باعث بهبود شرایط جسمی آن ها شود.

تماس با داروخانه آنلاین انارتل

نحوه مصرف ساشه منیزیم یوروویتال چگونه است؟

منیزیم به عنوان یکی از بهترین مواد معدنی است که برای کاهش کرامپ های عضلانی و بهبود عملکرد اعصاب و عضلات مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که قصد مصرف ساشه منیزیم یوروویتال را دارند، می بایست ابتدا در رابطه با نحوه مصرف این ساشه اطلاعات کافی کسب کنند.

این پودر به حل شدن در آب نیاز ندارد. لازم است که افراد بزرگسال روزانه 1 عدد از ساشه را بر روی زبان خودشان بریزند و اجازه دهند که محتویات ساشه در دهان حل شود. از مصرف بیش از مقدار توصیه شده از این ساشه حاوی منیزیم خودداری کنید.

عوارض مصرف منیزیم یوروویتال

برای بیان عوارض ساشه منیزیم یوروویتال می بایست گفت که این مکمل جزء ایمن ترین مکمل های تغذیه ای است که برای تامین منیزیم مورد استفاده قرار می گیرد. عمدتا این محصول باعث ایجاد عوارض جانبی نمی شود.

اما در موارد بسیار محدودی این احتمال وجود دارد تا افراد در اثر مصرف ساشه منیزیم، دچار عوارض گوارشی زیادی شوند. به هر حال در صورت مصرف به اندازه از ساشه منیزیم یوروویتال، این محصول عارضه جانبی خاصی را ایجاد نمی کند. ولی داروخانه آنلاین داروبوم توصیه می کند که قبل از مصرف این ساشه حاوی منیزیم، به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • ساشه منیزیم یوروویتال برای بازه سنی بزرگسال قابل مصرف است. بهتر است که کودکان اقدام به مصرف این محصول نکنند.
 •  این ساشه حاوی منیزیم، قابل استفاده برای دوران بارداری و شیردهی است. ولی بهتر است که افراد برای مصرف این محصول در دوران بارداری و شیردهی با پزشک متخصص مشورت نمایند.
 • نباید بیش از مقدار توصیه شده، مصرف گردد.
نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده