تاریخ انقضاء: 2023/11 %5 تخفیف

کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن 60 عددی

Evanson Nutrition Multi Daily 60 Cap

11420

 • تامین ویتامین های مورد نیاز بدن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به سلامت عمومی

برند: اونسن نوتریشن Evanson

158,700 تومان

167,000 تومان

نوعکپسول
تعداد60 عددی
نام برنداونسن نوتریشن Evanson
کشورایران
کاربردتامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن
روش مصرفروزانه یک عدد همراه با غذا میل شود.
SPFمولتی ویتامین
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان
کد بهداشتی1137207651111247

کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن 60 عددی  Evanson Nutrition Multi Daily 60 Cap

کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن در یک نگاه

کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily)  تحت لیسانس پرتغال در ایران تولید می‌شود. کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن حاوی 14 ویتامین و مینرال موردنیاز بدن برای حفظ سلامت عمومی است. کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن باعث افزایش انرژی، تأمین ریزمغذی‌های موردنیاز بدن و درنهایت تقویت سیستم ایمنی شده و مانع ابتلا افراد به بیماری‌های شایع مانند سرماخوردگی، آنفلوانزا و. می‌شود. با خرید اینترنتی کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن از مزایای این محصول برای ارتقاء سطح سلامت عمومی خودتان بهره‌مند شوید.

مشخصات و ترکیبات کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن

ویتامین‌ها و مینرال‌ها ریزمغذی‌های ضروری و مفیدی هستند که تأمین آن‌ها تنها با یک رژیم غذایی متنوع امکان‌پذیر خواهد شد. ازآنجایی‌که بیشتر خوراکی‌های در حال حاضر فراوری‌شده هستند و اکثر افراد 3 واحد میوه و سبزیجات را در رژیم غذایی روزانه خودشان مصرف نمی‌کنند اکثر ما بدون اینکه بدانیم دچار کمبود این ریزمغذی‌ها هستیم. کمبود این ریزمغذی‌ها خود را به‌صورت خستگی و کسالت، ابتلا مداوم به بیماری‌ها، ریزش مو و مشکلات پوستی نشان می‌دهند. برای پیشگیری از این مشکلات و همچنین بهبود سلامت عمومی بهترین راه استفاده از مکمل‌های مولتی مینرال است. کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily) یکی از این مکمل‌هاست که حاوی تمام ریزمغذی‌های موردنیاز بدن برای حفظ سلامتی است. شما با مصرف این محصول احساس انرژی بیشتری خواهید کرد که این مسئله تأثیر مثبتی بر فعالیت‌های روزانه شما خواهد داشت.

در فرمولاسیون کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن ویتامین‌های محلول در چربی ازجمله ویتامین A، D و E وجود دارد. همان‌طور که می‌دانید ویتامین A برای سلامت چشم‌ها و بینایی، حفظ سلامت پوست، بهبود زخم‌ها، تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت غشاهای مخاطی موردنیاز است. ویتامین D بکار رفته در فرمولاسیون کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن یکی از ویتامین‌های ضروری برای حفظ ساختار استخوانی بدن است. اگرچه این ویتامین با قرار گرفتن در معرض آفتاب در پوست ساخته می‌شود ولی اجتناب از نور آفتاب و زندگی در آپارتمان باعث شده که اکثر افراد دچار کمبود ویتامین D باشند. کمبود ویتامین D باعث کاهش تراکم استخوان‌ها شده و درنهایت منجر به پوکی استخوان در سنین بالا می‌شود. ویتامین E موجود در ترکیب کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن یک آنتی‌اکسیدان قوی است که از بدن در مقابل رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند. رادیکال‌های آزاد مولکول‌های فعالی هستند که حاصل استرس اکسیداتیو هستند و می‌توانند به ارگان‌های مختلف بدن آسیب بزنند و حتی باعث بروز سرطان‌ها شوند. کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily)حاوی ویتامین‌های گروه B است که نقش مهمی در متابولیسم و تولید انرژی در بدن دارند. این ویتامین‌ها با شرکت در فرآیند خون‌سازی باعث اکسیژن‌رسانی و خون‌رسانی بهتر به اندام‌های مختلف شده و ریزمغذی‌های ضروری را در اختیار بدن قرار می‌دهند. ویتامین‌های گروه B سیستم ایمنی را تقویت کرده و از بسیاری از بیماری‌ها، بی‌خوابی، سردرد، کم‌خونی، بیماری‌های قلبی، مشکلات سیستم عصبی و. جلوگیری می‌کنند.

شما با مصرف کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن و یا قرص فارماژلیتان می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مقادیر موردنیاز روزانه ویتامین‌های گروه B را به‌طور کامل دریافت می‌کنید. قطعاً مصرف این ویتامین‌ها با تأثیر بر متابولیسم باعث شادابی و نشاط بیشتری در شما شده و انرژی بیشتری برای فعالیت‌های روزانه برای بدن فراهم می‌کنند. یکی دیگر از ویتامین‌های مفید موجود در فرمولاسیون کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن، ویتامین C است. ویتامین C یک آنتی‌اکسیدان قدرتمند طبیعی است. مهم‌ترین عملکرد ویتامین C تقویت سیستم ایمنی است که این روزها همه ما برای مقابله با ویروس کرونا به‌شدت به آن نیازمند هستیم. ویتامین C همچنین با تولید کلاژن به ترمیم زخم‌ها و غضروف‌ها کمک کرده و از ابتلا به بیماری‌های فصلی مانند سرماخوردگی و آنفلوانزا پیشگیری می‌کند. کلسیم، منیزیم و آهن مینرال‌های بکار رفته در فرمولاسیون کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily) هستند. کلسیم برای حفظ سلامت استخوان‌ها موردنیاز است و در کنار ویتامین D می‌تواند به استخوان‌سازی و افزایش تراکم استخوان‌ها کمک کند. کلسیم همچنین برای انتقال پیام‌های عصبی، عملکرد مطلوب عضلات و متابولیسم آهن در بدن موردنیاز است. منیزیم یکی از مینرال‌هایی است که در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی بدن دخیل است. این مینرال برای جلوگیری از گرفتگی عضلات، پیشگیری از افسردگی، عملکرد طبیعی قلب و حتی پیشگیری از پوکی استخوان در کنار کلسیم موردنیاز است. آهن مینرال مهم و مفید دیگری است که در فرمولاسیون کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily) گنجانده‌شده است. کمبود آهن یکی از دلایل اصلی ابتلا به کم‌خونی فقر آهن است که خود را بی‌حالی، رنگ‌پریدگی و عدم توانایی در فعالیت‌هایی مانند بالا رفتن از پله‌ها نشان می‌دهد. کم‌خونی ناشی از فقر آهن در بین افراد بسیار شایع است و می‌توان با تأمین این ریزمغذی به‌راحتی آن را درمان کرد. کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن با تأمین ریزمغذی‌های ضروری فوق یک مکمل مولتی‌ویتامین مناسب برای حفظ و ارتقاء سلامتی است. با خرید اینترنتی کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily) از مراکز معتبر سلامتی خود را ارتقاء داده و از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری کنید.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایای مصرف کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن

مولتی‌ویتامین مینرال‌ها محبوب‌ترین مکمل‌های غذایی هستند که توسط افراد مورداستفاده قرار می‌گیرند. این مکمل‌ها با دارا بودن طیف کاملی از ویتامین‌ها و مینرال‌های موردنیاز بدن از کمبود این ریزمغذی‌ها جلوگیری می‌کنند. این ریزمغذی‌ها با شرکت در واکنش‌های شیمیایی بدن و سیگنالینگ سلولی نقش مهمی در حفظ سلامت عمومی دارند. مصرف این مکمل‌ها که یکی از آن‌ها کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily) است می‌تواند به بهبود سلامتی و حال افراد کمک کرده و کسالت‌های بی‌دلیل روزانه را برطرف کند. تحقیقات نشان داده است که مصرف مکمل‌های مولتی‌ویتامین می‌توانند از افسردگی و بسیاری از بیماری‌های دیگر جلوگیری کنند.

کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن شامل ویتامین‌های محلول در آب و چربی است و به‌راحتی کمبود این ریزمغذی‌ها را برطرف کرده یا مقدار موردنیاز روزانه شما را تأمین می‌کند. با مصرف کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن نیاز روزانه به ویتامین‌های گروه B که برای سوخت‌وساز بدن بسیار حائز اهمیت هستند تأمین می‌شود. علاوه بر این شما نیازی ندارید به‌طور مجزا از مکمل‌های ویتامین D استفاده کنید زیرا این ویتامین در فرمولاسیون کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن گنجانده‌شده است. تنها با مصرف یک کپسول مولتی دیلی (Evanson Nutrition Multi Daily) می‌توانید اطمینان حاصل کنید که بیشتر ویتامین‌ها موردنیاز بدن و همچنین برخی از مینرال‌های ضروری را دریافت کرده‌اید که درنهایت منجر به تقویت سیستم ایمنی و ارتقاء سلامت عمومی شما خواهد شد. آقایان و خانم‌ها در هر سنی می‌توانند با تجویز پزشک کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن را خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهند. با خرید آنلاین کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition Multi Daily) علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و انرژی می‌توانید از تخفیف محصول نیز بهره‌مند شوید.

پیشنهاد داروبوم به عنوان محصول مشابه با کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن محصول "قرص مولتی ویتامین مینرال نوتریمد 60 عددی" جهت تامین ویتامین و مواد معدنی موردنیاز بدن است.

مزایا و خواص کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن

 • کمک به سلامت عمومی و تامین ویتامین های مورد نیاز بدن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

مقدار و نحوه مصرف کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن

روزانه دو عدد همراه با وعده های غذایی میل شود.

عوارض کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن

تاکنون عوارض جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن

 • در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده با پزشک متخصص مشورت نمایید.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو و ابتلا به بیماری قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • در دوران بارداری و شیردهی با صلاح دید پزشک مصرف شود.
 • برای افراد زیر 12 سال توصیه نمی گردد.
نظر خود را بنویسید
*
*
3
دیدگاه کاربران
 • من به تجویز پزشک مولتی دیلی اونسن رو گرفتم خیلی خوب بود و دیگه احساس خستگی نمیکنم

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،
  خوشحالیم که این مکمل برای شما موثر واقع شده است. با آرزوی سلامتی و تندرستی


  باتشکر

 • خیلی تاثیر گذار هست مقرون‌به صرفه و‌تحت لیسانس کشور پرتغال من خیلی راضی هستم که با مصرف روزی بک‌کپسول نتیجه گرفتم.

 • این محصول با اینکه ایرانیه اما فوق العاده س مرسی از ارسال به موقع محصول