تاریخ انقضاء: 2023/11 %43 تخفیف

قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز 120 عددی

Alfa Vitamins Multi Daily 120 Tablets

10590

 • محافظت از چشم در برابر پرتوهای مضر خورشید
 • تأمین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
 • آنتی اکسیدان بدلیل دارا بودن ویتامین C
 • مؤثر در سلامت پوست ، ناخن و مو
 • حفظ سلامت سیستم عصبی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

برند: آلفا ویتامینز Alfa Vitamins

342,000 تومان

600,000 تومان

ناموجود
نوعقرص
نام برندآلفا ویتامینز Alfa Vitamins
کشورتحت لیسانس آمریکا
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز 120 عددی Alfa Vitamins Multi Daili 120 Tablets

قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز در یک نگاه

قرص مولتی دیلی آلفا ویتامین(Alfa Vitamins Multi Daily 120 Tablets) محصول کشور آمریکاست. این مکمل حاوی ویتامین‌های ضروری در قالب یک فرمولاسیون طبیعی است برای اینکه به بدن برای حفظ سلامتی یا بازیابی آن کمک کند. ویتامین‌ها در بدن به‌عنوان کاتالیست عمل می‌کنند بنابراین انجام واکنش‌های آنزیمی به وجود این ریزمغذی‌ها وابسته است. قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز با تأمین ویتامین‌ها و میترال‌های ضروری برای بدن از عملکرد سیستم ایمنی، سیستم عصبی، ساختار استخوانی، سلامت پوست و بسیاری دیگر از ارگانها حمایت می‌کند. قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز یک مکمل باکیفیت برای رفع کمبود ویتامین‌ها و ریزمغذی‌های موردنیاز روزانه است.

مشخصات و ترکیبات مولتی دیلی آلفا ویتامینز

قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز 120(Alfa Vitamins Multi Daily 120 Tablets) عددی یک مکمل فوق‌العاده مفید برای تأمین ویتامین‌ها و میترال‌های ضروری بدن است. مصرف این مکمل برای کوتاه کردن دوره نقاهت در بیماری‌ها، جراحی و همچنین دوران رشد بسیار مفید است.

قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز کمبودهای احتمالی ریزمغذی‌های مفیدی مانند روی، آهن و انواع ویتامین B را برطرف کرده و با دارا بودن عصاره جینسینگ در افزایش انرژی بدن بسیار مؤثر است.

مصرف قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز (Alfa Vitamins Multi Daily) در شرایطی مانند افزایش استرس و خستگی نیزمی تواند کمک‌کننده باشد. در ادامه خواص ترکیبات بکار رفته در قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز بطورکامل شرح داده‌شده است.

ویتامین A

ویتامین A موجود در فرمولاسیون قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز برای تقویت بینایی و بهبود آکنه بسیار مفید است. ویتامین A باعث تقویت سیستم ایمنی شده و از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می‌کند.

ویتامین C

ویتامین C موجود در قرص مالتی دیلی آلفا ویتامینز یکی از آنتی‌اکسیدان‌های قوی است که به تولید کلاژن و کراتین کمک می‌کند بنابراین وضعیت پوست و مو را بهبود می‌بخشد.مکمل های حاوی ویتامین C با تقویت سیستم ایمنی مانع ابتلا به بیماری‌های قلبی و سرطان می‌شود.

ویتامین D

ویتامین D موجود در فرمولاسیون قرص مالتی دیلی آلفا ویتامینز یکی از ویتامین‌های مهم برای حفظ سلامت استخوان‌ها و مفاصل است. ویتامین D مانع ابتلا افراد به پوکی استخوان شده و کمبود شایع این ویتامین را برطرف می‌کند که قرص کلسیم 600 + ویتامین D آلفا ویتامینز 100 عددی از مؤثرترین مکمل‌ها در این زمینه جهت جلوگیری از پوکی استخوان استفاده می‌شود.

ویتامین E

ویتامین E موجود در ترکیب قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز یکی از ویتامین‌های محلول در چربی با خواص آنتی‌اکسیدانی بالا است. ویتامین E علاوه بر تقویت سیستم ایمنی برای عملکرد صحیح دستگاه تولیدمثل و باروری افراد موردنیاز است.

ویتامین B1

ویتامین B1 یا تیامین موجود در قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز برای سلامت سیستم عصبی و همچنین تولید انرژی در بدن از طریق دخالت در متابولیسم کربوهیدرات و چربی حائز اهمیت است.

ویتامین B2

ویتامین B2 یا ریبوفلاوین موجود در قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز برای رشد موها و بازسازی پوست موردنیاز است. B2 باعث تقویت بینایی شده و از خشکی چشم جلوگیری می‌کند. ریبوفلاوین با شرکت در متابولیسم چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها در بدن انرژی تولید کرده و خستگی‌های روزانه فرد را برطرف می‌کند.

ویتامین B3

ویتامین B3 یا نیاسین موجود در قرص مالتی دیلی آلفا ویتامینز به تنظیم غده تیروئید و درمان آرتروز کمک می‌کند. B3 با القاء آرامش به فرد حافظه را تقویت کرده و مانع افسردگی و ابتلا به فراموشی می‌شود.

ویتامین B6

ویتامین B6 موجود در فرمولاسیون قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز (Alfa Vitamins Multi Daily) معروف به قرص مهربانی است زیرا باعث بهبود خلق‌وخوی افراد می‌شود. ویتامین B6 تولید دوپامین و سروتونین را افزایش داده و بدین ترتیب خلق‌وخو را بهبود می‌بخشد. B6 بر اعصاب تأثیر مثبت داشته و می‌توان در دوره قبل از پریود از آن استفاده کرد.

ویتامین B5

ویتامین B5 یا پانتوتنیک اسید در فرمولاسیون قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز با تقویت عملکرد غده آدرنال از استرس پیشگیری می‌کند. ویتامین B5 باعث کاهش درد مفاصل شده و برای رشد و سلامت موها و پوست مفید است.

ویتامین B12

ویتامین B12 در فرمولاسیون قرص مالتی دیلی آلفا ویتامینز در تولید گلبول‌های قرمز و خون‌سازی نقش دارد. B12 از کم‌خونی پیشگیری کرده و برای درمان سردردهای میگرنی، افسردگی و آسم بسیار مؤثر است. ویتامین B12 با افزایش خون‌رسانی در بدن باعث افزایش سطح انرژی شده و خستگی‌های روزانه افراد را برطرف می‌کند.

اسیدفولیک

اسیدفولیک یا ویتامین B9 موجود در ترکیب قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز برای تولید گلبول‌های قرمز و سنتز اسید نوکلئیک ضروری است. اسیدفولیک برای متابولیسم برخی از آمینواسیدها ازجمله  گلیسین، متیونین، هیستیدین و سلامت سیستم عصبی موردنیاز است.

کلسیم

کلسیم موجود در فرمولاسیون قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز (Alfa Vitamins Multi Daily) یکی از میترال‌های مهم برای حفظ سلامت استخوان‌ها، مفاصل و دندان‌هاست. این مینرال برای حفظ سلامت سیستم عصبی، عروق خونی، قلب و انقباض صحیح عضلات ضروری است.

آهن

آهن موجود در فرمولاسیون قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز برای تولید گلبول‌های قرمز و جلوگیری از کم‌خونی که بیماری بسیار شایعی است موردنیاز است. آهن با افزایش خون‌رسانی باعث افزایش انرژی بدن و رشد و فعالیت سلول‌ها شده و بدن را تقویت می‌کند.

روی

روی یا زینک موجود در ترکیب قرص مالتی دیلی آلفا ویتامینز یکی از میترال‌های ضروری برای تقویت سیستم ایمنی است. روی یک آنتی‌اکسیدان قوی است که برای باروری و پیشگیری از بیماری‌های مختلف موردنیاز است. روی از آسم و آلرژی جلوگیری کرده و باعث تسریع التیام زخم‌ها می‌شود. روی از سلامت سیستم عصبی، دستگاه گوارش و پوست و مو حمایت می‌کند.

مزایای مصرف قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز

مصرف مکمل‌های ویتامینه با افزایش آگاهی در رابطه با ضرورت مصرف این ریزمغذی‌ها چند سالی است که در بین مردم رواج یافته است. مکمل‌هایی همچون مولتی دیلی آلفا ویتامینز (Alfa Vitamins Multi Daily) با دارا بودن ویتامین‌ها و میترال‌های ضروری باعث افزایش سطح سلامتی و انرژی افراد می‌شوند.

اگرچه بهتر است ویتامین‌ها و میترال‌های ضروری برای بدن از طریق رژیم غذایی تأمین شوند ولی کیفیت مواد غذایی در حاضر آن‌قدر بالا نیست که بتواند همه این ریزمغذی‌ها را تأمین کند. برای اطمینان از تأمین همه ویتامین‌ها و میترال‌ها شما باید رژیم غذایی بسیار متنوع و سرشار از همه گروه‌های مواد غذایی را به‌طور روزانه مصرف کنید که این مسئله برای همه افراد امکان‌پذیر نیست.

علاوه براین برخی از ما به دلیل مشغله‌های کاری مجبوریم یک یا دو وعده از غذای اصلی خودمان را در محل کار میل کنیم که قطعاً باید یک غذای حاضری باشد و از تنوع در آن خیلی خبری نیست. بااینکه امکان ایجاد تنوع و دریافت ریزمغذی‌ها از طریق مواد غذایی وجود دارد ولی مصرف مکمل‌هایی مانند آلفا ویتامین(Alfa Vitamins) این کار را برای ما ساده‌تر می‌کند.

به‌عنوان‌مثال مصرف روزانه یک قرص مالتی دیلی آلفا ویتامینز (Alfa Vitamins) ویتامین‌ها و میترال‌های ضروری برای سلامت بدن را تأمین می‌کند و شما بدون هیچ زحمتی می‌توانید مطمئن باشید که بدن شما هیچ کمبودی ندارد.

مصرف مکمل‌های غذایی مانند مولتی دیلی آلفا ویتامینز و قرص فارماژلیتان به‌خصوص در شرایط خاص زندگی مانند دوره‌های ابتلا به بیماری، دوران نقاهت پس از جراحی‌ها و همچنین در دوران بارداری و شیردهی البته با صلاحدید پزشک می‌تواند بسیار مفید باشد.

مصرف قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز (Alfa Vitamins Multi Daily) برای ورزشکاران نیز بسیار مفید است زیرا با دارا بودن ویتامین‌های گروه B متابولیسم بدن را افزایش داده و با افزایش انرژی، توان و قدرت بدن را افزایش می‌دهد. مصرف قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز برای افراد پرمشغله جهت جلوگیری از خستگی و افزایش توانایی برای فعالیت بیشتر نیز بسیار مفید خواهد بود.

مزایا و خواص مولتی دیلی آلفا ویتامینز

 • تقویت سیستم ایمنی و کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف
 • تأمین ویتامین‌ها و میترال‌های مهم برای بدن
 • کمک به حفظ سلامت استخوان‌ها و مفاصل
 • خون‌سازی و جلوگیری از کم‌خونی
 • کاهش استرس و بهبود خلق‌وخو
 • بهبود روند متابولیسم بدن
 • حفظ سلامت پوست و مو

محصول پیشنهادی
قرص پیلفود مکملی است که به طور اختصاصی برای درمان ریزش مو طراحی و تولید شده است. این مکمل هم اکنون در داروخانه آنلاین داروبوم با قیمت مناسب عرضه می شود.

مقدار و نحوه مصرف مولتی دیلی آلفا ویتامینز

افراد بالغ روزانه یک عدد قرص مولتی دیلی را بعد از غذا میل نمایند.

عوارض مولتی دیلی آلفا ویتامینز

تا کنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است .

هشدار و پیشنهاد برای مصرف مولتی دیلی آلفا ویتامینز

 • در صورت مصرف هر نوع داروی دیگری آن را با پزشک در میان بگذارید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف شود .

تماس با ما داروبوم

نظر خود را بنویسید
*
*
7
دیدگاه کاربران
 • سلام و عرض ادب بنده فردا قصد دارم 6 یا 7 عدد مکمل از سایتتون خریداری کنم . خواستم بپرسم امکان ارسال با تیپاکس هست ؟ یا فقط با پست پیشتاز ارسال میکنید ؟
  سوال دوم اینه در صورت ارسال با تیپاکس آیا رایگانه یا باید هزینه بدیم ؟این موارد رو جهت این پرسیدم که بنده اهواز هستم و به دلیل گرمای هوا میخوام مکمل ها با حداقل زمان به دستم برسن تا از گرمادیدگی تا حد امکان جلوگیری بشه .

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،
  برای سفارش در خدمتتان هستیم. ارسال سفارشات شهرستان در داروبوم با پست انجام می شوند و با بهترین نوع ارسال مرسوله یعنی پست پیشتاز ارسال می شوند و طی دو تا سه روز کاری به دستتان می رسند. از طرفی هم داروبوم امکان پرداخت در محل را برای دوستان شهرستانی فراهم نموده است تا با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایید.
  باتشکر

 • بنده اهواز هستم. اگر بخوام این محصول رو بصورت پستی بخرم تابه دستم برسه در اثر گرما نصف ویتامیناش از بین رفته. شما چطور اینجور محصولات رو به سراسر کشور میفرشتید؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،
  داروخانه آنلاین داروبوم چندین سال است که در این حوزه فعالیت می کند نحوه ارسال محصولات با رعایت روشهای بهینه توزیع (GDP) و زیر نظر پرسنل متخصص انجام می شود. سفارشات شهرستان به صورت پست پیشتاز ارسال می گردد و تا کنون مورد خاصی نداشته ایم.
  باتشکر 

 • خیلی عالی هست مخصوصا برای رشد موها

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  قرص مولتی دیلی آلفا ویتامینز یک مکمل عالی برای تامین تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. این محصول در تقویت سیستم ایمنی، حفظ سلامت پوست، مو و ناخن نیز اثر گذار است. 

 • سلام باید بدون اغراق بگم بهترین خریدم از سایت شما داشتم واقعا نحوه ارسال و پشتیبانیتون و زمان رساندن و قیمت از همه لحاظ بهترین هستین من مشتری دایمیتون شدم و حتی از شهر خودم خرید نمیکنم فقط از سایت شما میخرم