خرید اینترنتی شربت سیمو اپتا سیمرغ دارو عطار 120 میلی لیتری در داروبوم

شربت سیمو اپتا سیمرغ دارو عطار 120 میلی لیتر

Simorgh Darou Attar Simo Appeta Syrup 120 ml

13716

  • تامین ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان
  • افزایش انرژی و کاهش خستگی روزانه
  • کمک به افزایش وزن و رشد کودک
  • حاوی ویتامین ث و ب12
  • اشتها آور

برند: سیمرغ دارو عطار Simorgh Darou Attar

41,000 تومان

نوعشربت
نام برندسیمرغ دارو عطار Simorgh Darou Attar
کشورایران
حجم120 میلی لیتر
کاربرداشتها آور قوی، تامین ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان
روش مصرفکودکان زیر 4 سال یک قاشق غذاخوری (معدل 5 میلی لیتر) بعد از صبحانه و نهار کودکان بالای 4 سال 2 قاشق غذا خوری(معدل 10 میلی لیتر) بعد از صبحانه و بعد از نهار
مواد شاخصریشه کاسنی، ویتامین ث و ب 12، زردچوبه، زنجبیل، شنبلیله، عصاره شاهی آبی
محفظهبطری پلاستیكی
جنسيتبانوان و آقایان
سنکودکان بالای دو سال

شربت سیمو اپتا سیمرغ دارو عطار در یک نگاه

شربت سیمو اپتا سیمرغ دارو عطار 120 میلی لیتر (Simorgh Darou Attar Simo Appeta Syrup 120 ml) تولید شده در کشور ایران است. این محصول یک مکمل اشتها آور بوده و باعث تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان می شود. این محصول در افزایش رشد کودکان نقش بسزایی دارد. ترکیبات شربت سیمو اپتا کاملا گیاهی و برای کودکان بالای 2 سال مناسب می باشد.

مشخصات و ترکیبات شربت سیمو اپتا 

شربت سیمو اپتا محصول شرکت سیمرغ دارو عطار به حجم 120 میلی لیتر می باشد می باشد از ترکیبات شربت سیمو اپتا می توان به صمغ آکاسیا، اسپیرولینا، زردچوبه، زنجبیل،شنبلیله، علف چشمه و ویتامین ب12 اشاره کرد. در ادامه به بررسی ویژگی ها عوارض این محصول می پردازیم.

ویژگی های شربت اشتها آور کودکان سیمو اپتا 

شربت سیمو اپتا یک شربت اشتها آور قوی می باشد که در تامین مواد مغذی لازمه و افزایش اشتها و رشد کودک نقش بسزایی دارد. این محصول کاملا گیاهی و حاوی ویتامین های ث، ب12، مس و منگنز می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تامین ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان
  • افزایش انرژی و کاهش خستگی روزانه
  • کمک به افزایش وزن و رشد کودک
  • اشتها آور

نحوه مصرف شربت سیمو اپتا سیمرغ دارو عطار 

بهترین زمان مصرف شربت اشتها آور سیمو اپتا برای کودکان زیر 4 سال یک قاشق غذاخوری (معدل 5 میلی لیتر) بعد از صبحانه و نهار و برای کودکان بالای 4 سال 2 قاشق غذا خوری(معدل 10 میلی لیتر) بعد از صبحانه و بعد از نهار می باشد. قبل از مصرف شربت شیشه را بخوبی تکان دهید. بهتر است برای نتبجه گیری بهتر از مصرف شربت 2 الی 3 هفته مصرف شود و در صورت نیاز و صلاحدید پزشک ادامه داده شود.

تماس با داروخانه آنلاين داروبوم

عوارض شربت سیمو اپتا چیست

عوارض شربت سیمو اپتا برای کودکان و افرادی که به ترکیبات این محصول حساسیت دارند ممکن است باعث مشکلات گوارشی و علایم آلرژیک شود لذا در صورت حساسیت با ترکیبات این محصول از مصرف آن خودداری کنید.

شربت سیمو اپتا با برخی از دارو ها از جمله شربت آموکسی سیلین، دارو های سرکوب کننده ایمنی، داروهای ضد انعقاد، داروهای ضد دیابت، آسپرین، وافارین، داروهای دیورتیک، مسدود کننده ای بتا، میدوزولام و ، سیکلوفسفامیدها در تداخل است لذا بدون تجویز و مشورت پزشک از مصرف خودسرانه این محصول خودداری کنید.

شربت سیمو اپتا 120 میلی لیتری مناسب کودکان بالای دو سال می باشد و برای کودکان کمتر از دو سال و بانوان باردار و شیرده منع مصرف دارد.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده