کپسول سینورکس آرایکس اس تی پی فارما

STP Pharma Sinorex RX

 • افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • حفظ سلامت عمومی آقایان
 • افزایش دهنده میل جنسی
 • جلوگیری از انزال زودرس
 • تقویت قوای جنسی

برند: اس تی پی فارما STP Pharma

92,900 تومان

نوع محصولکپسول
نام برنداس تی پی فارما STP Pharma
کشور مبدأ برندایران
تعداد30 و 60 عددی
کاراییافزایش میل جنسی آقایان
روش مصرفروزانه 2 عدد کپسول همراه غذا میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخصجینسینگ
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهآقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی1228221842

سینورکس آر ایکس در یک نگاه

کپسول سینورکس آرایکس اس تی پی فارما 60 عددی (STP Pharma Sinorex RX 60 Caps) تحت لیسانس کانادا و ساخت کشور ایران و جهت رفع مشکلات جنسی آقایان تهیه شده است. این مکمل با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی، برخی اسیدهای آمینه و ویتامین‌ها مکمل تقویت قوای جنسی محسوب می‌شود. سینورکس آر ایکس بی‌میلی جنسی ناشی از خستگی را در آقایان برطرف کرده و بدون هیچ عوارضی باعث افزایش میل جنسی و رفع اختلالات نعوظ می‌شود. سینورکس آر ایکس فاقد مواد نگه‌دارنده و ترکیبات مضر برای سلامتی است و همه آقایان می‌توانند از این مکمل استفاده کنند.

مشخصات و ترکیبات سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما

ناتوانی جنسی و بی‌میلی جنسی دو مشکلی هستند که به دلایل مختلف از جمله خستگی و استرس روزانه زندگی جنسی آقایان را تحت تأثیر قرار می‌دهند. از آنجایی‌ که آمار نشان می‌دهد بسیاری از طلاق‌ها در کشور به دلیل ناخشنودی از روابط جنسی بعد از ازدواج رخ می‌دهد پس حل این مشکل بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

کپسول سینورکس آرایکس اس تی پی مکملی است که برای رفع مشکلات جنسی آقایان از بی‌میلی جنسی تا اختلال نعوظ تهیه شده است. این مکمل ایرانی کاملاً ایمن و بدون مواد اعتیادآور و عوارض جانبی است.

در فرمولاسیون سینورکس آر ایکس از گیاهان دارویی شناخته‌شده از جمله جینسینگ و جینکوبیلوبا برای رفع اختلالات جنسی آقایان استفاده‌شده است که هیچ عوارضی ندارند. این گیاهان با افزایش سطح انرژی و تنظیم هورمون‌ها اختلالات جنسی آقایان را پس از مدتی برطرف می‌کنند. در ادامه مقاله به‌طور کامل خواص ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون سینورکس آر ایکس شرح داده‌شده است.

کپسول تقویت قوای جنسی آقایان

1- جینسینگ

جینسینگ (ginsenosides) یکی از ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون سینورکس آر ایکس است. جینسینگ یکی از گیاهان دارویی قدیمی برای افزایش میل و توان جنسی و تقویت قوای باروری است. این گیاه دارویی با بالا بردن سطح انرژی ناتوانی‌های جنسی را برطرف می‌کند. جینسینک با خاصیت آنتی‌اکسیدانی بالا تأثیرات مثبت گسترده‌ای بر بهبود وضعیت جسمی و روحی افراد دارد و نیروی جوانی را به آن‌ها بازمی‌گرداند.

تحقیقات نشان داده است که اختلالات نعوظ بیشتر ناشی از عدم خون‌رسانی کافی به اندام تناسلی است. جینسینگ با آزادسازی نیتریک اکساید (NO) و درنتیجه گشادشدن عروق خون‌رسانی به اندام تناسلی را افزایش داده و مشکل نعوظ را به‌راحتی برطرف می‌کند.

جینسینگ جریان خون را در همه اعضاء بدن به‌ویژه اندام‌های جنسی بهبود بخشیده و از این طریق میل و توان جنسی را به‌طور طبیعی و بدون استفاده از مواد محرکی همچون کافئین افزایش می‌دهد. جینسینگ حتی برای ناتوانی جنسی ناشی از افزایش سن نیز بسیار مؤثر است و باعث افزایش توانایی جسمی و بهبود وضعیت سلامتی افراد در سنین بالا می‌شود.

2- جینکوبیلوبا

یکی دیگر از ترکیبات نیروزای بکار رفته در ترکیب سینورکس آر ایکس STP Pharma Sinorex RX عصاره جینکوبیلوبا (Ginkgo biloba) است که از درخت جینکو گرفته می‌شود. این عصاره برای درمان مشکلات مختلفی از جمله بهبود حافظه، توان جنسی و اختلالات نعوظ از گذشته تا کنون مورداستفاده بشر قرار می‌گیرد.

عصاره جینکوبیلوبا مانند جینسینگ با بهبود جریان خون در اندام تناسلی باعث بهبود نعوظ و رفع مشکلات حاصل از آن می‌شود. عصاره جینکوبیلوبا با افزایش جریان خون در کل اندام‌ها بخصوص مغز و سیستم عصبی باعث افزایش انرژی و بهبود خلق‌وخوی فرد می‌گردد.

3- یوهمبین

عصاره یوهمبین (Yohimbe) یکی دیگر از ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون سینورکس آر ایکس است که از درخت همیشه‌ سبز آفریقایی یوهیمبه گرفته می‌شود. عصاره یوهمبین سلول‌های عصبی آلت تناسلی را تحریک می‌کند که NO بیشتری تولید کنند و با گشاد کردن عروق خونی خون‌رسانی به آلت تناسلی را افزایش داده و اختلالات نعوظ را از بین می‌برد.

این عصاره با تحریک عصب ناحیه لگن و افزایش ترشح آدرنالین باعث افزایش میل جنسی و نعوظ طولانی‌تر می‌شود. تحقیقات نشان داده است ترکیب عصاره یوهمبین و ال- آرژینین باعث اتساع عروق خونی شده و خون‌رسانی به اندام‌های تناسلی را افزایش می‌دهد که ایمن‌ترین راه برای درمان اختلالات نعوظ است.

4- گوارانا

یکی دیگر از ترکیبات اختصاصی که در ترکیب سینورکس آر ایکس وجود دارد عصاره دانه گوارانا (GUARANA) است. این عصاره بیش از دو برابر قهوه کافئین دارد و باعث بالا رفتن سطح انرژی و توان جنسی افراد می‌شود. عصاره دانه گوارانا با تأثیر بر سیستم عصبی خستگی و کرختی ناشی از کارهای روزانه را از بین برده و فرد را شاداب و سرحال می‌کند.

5- عصاره دانه جو

عصاره دانه جو (Hordeum vulgare L) در فرمولاسیون سینورکس آر ایکس باعث افزایش تحریک‌پذیری جنسی می‌شود. این عصاره با بهبود سلامت عمومی و تأثیر بر مغز و سیستم عصبی میل جنسی را افزایش می‌دهد. عصاره دانه جو یک جایگزین خوب برای داروهای برطرف‌کننده مشکلات نعوظ است و ویاگرای طبیعی نامیده می‌شود.

عصاره دانه جو از بی‌میلی و ناتوانی جنسی مردان جلوگیری می‌کند و احتمال انزال زودرس را کاهش می‌دهد. این عصاره با کاهش چربی خون باعث بهبود سلامت قلب و عروق می‌شود.

عصاره دانه جو سرشار از کربوهیدرات و فیبر است که هر دو برای یک رژیم غذایی سالم و متعادل ضروری هستند. این عصاره همچنین حاوی مقدار زیادی آهن، زینک و منگنز نسبت به دانه‌های دیگر است.

6- عصاره لانگ جک

عصاره لانگ جک (Long Jack) یا جینسینگ مالزیایی در ترکیب سینورکس آر ایکس معمولاً برای درمان اختلال نعوظ، افزایش میل جنسی، درمان ناباروری مردان و افزایش عملکرد ورزشی استفاده می‌شود. عصاره لانگ جک تولید اسپرم را افزایش می‌دهد و مستقیماً به‌عنوان یک عامل تحریک‌کننده نعوظ عمل می‌کند.

7- عصاره نخل اره‌ای

عصاره نخل اره‌ای (Saw Palmetto) موجود در ترکیب سینورکس آر ایکسبرای افزایش توان و شهوت جنسی در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عصاره با مهار آنزیم ۵ - آلفا ردوکتاز مانع تبدیل تستوسترون به دی هیدرو کسی تستوسترون می‌شود و اثراتی شبیه به داروی فیناستراید دارد. عصاره نخل اره ای برای درمان علائم ناشی از بزرگی پروستات در مردان، مشکلات در دفع ادرار و همچنین اختلالات نعوظ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

8- عصاره تریبلوس

عصاره تریبلوس (Tribulus Terrestris) در ترکیب سینورکس آر ایکس حاوی یک ساپونین استروئیدی بسیار مفید است که سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و فشارخون و چربی خون را کاهش می‌دهد. عصاره یا پودر تریبلوس برای تحریک اسپرماتوژنز و افزایش میل جنسی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این عصاره انقباض میوکاردی قلب را افزایش داده و سرعت ضربان قلب را کاهش می‌دهد.

تماس با ما داروبوم

9- تورین

تورین (Taurine) موجود در فرمولاسیون سینورکس آر ایکس یک اسیدآمینه سولفوردار است که اولین بار برای درمان مشکلات نعوظ در افراد مبتلابه دیابت نوع 1 مورداستفاده قرار گرفت. این اسیدآمینه کاربردهای زیادی برای بدن دارد از جمله اینکه نارسایی قلبی و فشارخون را کاهش می‌دهد.

تورین با انبساط عروقی و افزایش خون‌رسانی باعث بهبود نعوظ و افزایش میل جنسی افراد می‌شود. تورین سطح تستوسترون را افزایش داده و یک درمان ارزان برای افرادی است که دچار بی‌میلی جنسی و اختلالات نعوظ هستند.

10- ال- آرژنین

ال- آرژنین (L_Arginine) موجود در فرمولاسیون سینورکس آر ایکس یکی از اسیدهای آمینه ضروری برای بدن است. آرژنین اختلالات نعوظ را با افزایش خون‌رسانی به آلت تناسلی برطرف می‌کند. ال- آرژنین میل جنسی را افزایش داده وزندگی بهتر و شادتری برای شما به ارمغان می‌آورد.

فقط باید توجه داشته باشید که ال- آرژنین ممکن است باعث بدتر شدن وضعیت آسم شده و فشارخون شما را کاهش دهد.

11- ویتامین B3 یا نیاسین آمید

نیاسین (Niacin) جزء ویتامین های گروه ب است و برای متابولیسم مطلوب چربی و قند و حفظ سلامت سلول‌ها مورد نیاز می باشد. در دوزهای بالا نیاسین می‌تواند تأثیرات متفاوتی داشته باشد. نیاسین برای بیماری‌های قلبی نیز مفید است زیرا تأثیرات مفیدی بر انعقاد خون دارد.

نیاسین باعث بهبود جریان خون شده و فشارخون را کاهش می‌دهد. این ویتامین تأثیرات آرامش بخشی دارد، ارگاسم را بهبود می‌بخشد و تأثیرات پیری و افزایش سن را کاهش می‌دهد.

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی

مزایا و خواص سینورکس آرایکس اس تی پی فارما

اختلال نعوظ یک رخ داد پاتوژنیک پیچیده است که به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. این اختلالات با عدم توانایی فرد در حفظ نعوظ تا پایان رابطه جنسی برای رضایتمندی شریک جنسی خود را نشان می‌دهند.

اختلال نعوظ می‌تواند به دلیل اختلالات فیزیکی یا بیماری‌هایی مانند دیابت، مشکلات عروقی، نوروپاتی و اختلالات غدد درون‌ریز رخ دهد. علاوه بر این اختلالات نعوظ می‌تواند ناشی از عوامل یا اختلالات روانی مانند افسردگی، اضطراب یا ترکیبی از همه عوامل ذکر شده باشد.

این مشکل می‌تواند با مشاوره روان‌شناسی، تناسب اندام و کاهش وزن، کاهش مصرف دخانیات و الکل و در نهایت استفاده از مکمل‌های مناسب برای افزایش انرژی و تنظیم هورمون‌های جنسی برطرف شود.

درمان‌های معمول مشکلات جنسی معمولاً با استفاده از گیاهان دارویی صورت می‌گیرد که عوارض کمتری دارند. از طرفی داروهای گیاهی ارزان‌تر از داروهای تجویزی هستند. سینورکس آر ایکس (Sinorex Rx) مکملی است که تمام این مزایا را یکجا ارائه می‌دهد.

مکمل سینورکس آر ایکس با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی معروف در درمان اختلالات جنسی و افزایش‌دهنده میل جنسی تهیه‌ شده است. ترکیبات بکار رفته در مکمل سینورکس آر ایکس با تأثیرات هم‌افزایی به‌سرعت مشکل اختلالات نعوظ، کاهش میل جنسی و خستگی آقایان را برطرف می‌کنند.

ویژگی‌ها و خواص سینورکس آر ایکس

سینورکس آر ایکس (Pharma Sinorex Rx) علاوه بر مزایایی همچون تقویت سیستم ایمنی و افزایش خون‌رسانی به‌کل اعضاء بدن ازجمله مغز، ذهن و فکر شما را آرام کرده و با این مکانیسم بدون هیچ عوارضی باعث افزایش میل جنسی و درمان مشکلات نعوظ در شما می‌شود.

 • فاقد مواد نگه‌دارنده مصنوعی، نمک، شکر، مخمر گندم و گلوتن
 • تنظیم هورمون‌های جنسی آقایان و افزایش میل جنسی
 • کمک به رفع مشکلات ناشی از اختلالات نعوظ
 • حل مشکلات ناتوانی جنسی در آقایان
 • افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • درمان انزال زودرس

مقدار و نحوه مصرف سینورکس آرایکس اس تی پی فارما

دستور مصرف کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما برروی بسته بندی آن درج شده است. شما می توانید روزانه دو عدد کپسول همراه غذا میل کنید. همچنین برای تغییر روش مصرف حتما با پزشک مشورت کرده و مطابق دستور پزشک میل کنید.

عوارض سینورکس آرایکس اس تی پی فارما

تا کنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است. هشدار و پیشنهاد برای مصرف سینورکس آرایکس اس تی پی فارما

 • در صورت ابتلا به فشارخون بالا و یا مصرف داروهای قلبی قبل از مصرف سینورکس آر ایکس با پزشک مشورت کنید.
 • سینورکس آر ایکس را در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • مقدار توصیه‌شده را بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.
 • در افراد دارای فشار خون بالا با نظر پزشک مصرف شود.
نظر خود را بنویسید
*
*
4
دیدگاه کاربران
 • 1399-07-08
  سلام این مکمل ایرانیه با کانادایی؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر عزیز ، سینورکس تحت لیسانس کانادا است و توسط شرکت داروسازی STP Pharma تولید شده است .با تشکر
 • 1399-07-07
  سلام این دارو بصورت مدام و طولانی مدت باید مصرف شه یا فقط قبل از رابطه؟ و اینکه مصرف هرروزه و طولانی عوارض نداره؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی بهترین اثرات محصول در صورت مصرف مداوم محصول بوده و بعد از آن شما می توانید بسته به نیاز محصول را مصرف نمایید. با تشکر
 • 1399-07-06
  سلام.سینورکس رو چند باری هست ازتون خریدم . هم از خود محصول راضیم و هم از خدماتتون متشکرم
 • 1399-07-05
  سلام آیا امکان مصرف همزمان سینورکس و پرمن وجود داره؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی در صورتی که بیماری خاصی نداشته باشید، مصرف این دو محصول مشکلی به دنبال نخواهد داشت.با تشکر

محصولات مشابه