تاریخ انقضاء: 2023/11 %5 تخفیف

پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی

PNC Golden Whey 1000gr

 • قابل استفاده ورزشکاران قدرتی - سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی
 • افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی
 • مناسب مراحل پایانی بدنسازی

برند: پی ان سی PNC

دسته بندی: مکمل پروتئین وی

1,325,300 تومان

1,395,000 تومان

نوعپودر
نام برندپی ان سی PNC
کشورایران
حجم1000 گرمی
مناسب برايرشد عضله
محل مصرفنوشیدنی
روش مصرفروزانه یک پیمانه به صورت محلول در آب
مواد شاخصپروتئین
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان
کد بهداشتی8697418296808

پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی در یک نگاه

پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی (PNC Golden Whey 1000gr) ساخت ایران و یک مکمل عضله ساز قوی و پرقدرت است. پودر گلدن وی کارن با دارا بودن مقادیر بالایی پروتئین وی باعث افزایش توده عضلانی خالص شده و یک مکمل بدنسازی ایده آل برای ورزشکاران قدرتی است. این مکمل عضله ساز به بارگیری گلیکوژن کمک می‌کند و مناسب مراحل پایانی بدن‌سازی است. با خرید آنلاین پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی از مزایای این مکمل برای ساخت توده عضلانی خالص در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهره ‌مند شوید.

مشخصات و ترکیبات پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی

همه ورزشکاران و افرادی که بدنسازی کار می‌کنند به‌شدت به دنبال عضله سازی هستند تا حجم و توده عضلات بدون چربی خودشان را افزایش دهند. برای این کار ورزشکاران به مقدار زیادی پروتئین نیاز دارند که دریافت آن‌ها از طریق رژیم غذایی روزانه به‌ سختی امکان‌پذیر است.

بنابراین آن‌ها نیازمند انواع مکمل‌ بدنسازی هستند که در یک حجم کم‌ مقدار زیادی پروتئین و انرژی را در اختیار بدن قرار دهند. برای عضله سازی در حال حاضر انواع و اقسام مکمل‌های ورزشی را می‌توانید در بازار پیدا کنید. در واقع بسیاری از مکمل‌های ورزشی به‌منظور تسریع عضله سازی و افزایش حجم و توده عضلات با استفاده از پروتئین‌های با کیفیت و آمینواسیدهای زود جذب تولید شده‌اند.

پودر گلدن وی کارن

عضله سازی سریع با پودر گلدن وی PNC

پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی (PNC Golden Whey 1000gr) یکی از انواع مکمل‌های ورزشی است که می‌توانید از آن برای افزایش عضله سازی استفاده کنید. این مکمل از پودر وی غلیظ شده تولید شده است و یک مکمل فوق‌العاده قوی برای ساخت عضلات در یک مدت کوتاه است.

پروتئین وی یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین مکمل‌های ورزشی برای عضله سازی است که اکثر ورزشکاران از آن استفاده می‌کنند. این پروتئین دارای انواع مختلفی است و جزء پروتئین‌های زود هضمی است که عضله سازی را در بدن تسریع می‌کند. این پودر عضله ساز سرشار از پروتئین و طیف کاملی از آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری است که با تأمین آن‌ها پروتئین‌سازی در بدن افزایش می‌یابد. در بین این آمینواسیدها، BCAA وجود دارد که جزء برجسته‌ترین آمینواسیدهای ضروری برای تسریع عضله سازی و حفظ توده عضلات هستند.

نحوه عملکرد پودر عضله ساز گلدن وی

پودر افزایش حجم عضله گلدن وی 1000 گرمی (PNC) همچنین حاوی مجموعه کاملی از آنزیم‌های موردنیاز جهت هضم و جذب بهتر پروتئین‌های مصرفی است. این آنزیم‌ها سوخت‌ و ساز بدن را بالابرده و با تبدیل سریع‌تر پروتئین‌ها به آمینواسید آن‌ها را در اختیار عضلات قرار می‌دهند.

همان‌طور که می‌دانید آمینواسیدها مهم‌ترین ترکیبات برای عضله سازی هستند و شما با خرید اینترنتی پودر گلدن وی کارن مقدار کافی در اختیار عضلات قرار می‌گیرند تولیدهای فیبرهای عضلانی را تحریک کرده و باعث افزایش حجم و توده عضلانی خواهند شد.

پودر عضله ساز کارن برای دوران کات 

پودر عضله ساز گلدن وی کارن (مکمل‌های ورزشی شرکت کارن با نام پی ان سی نیز شناخته می‌شوند) برای اتصال دوره حجم گیری به دوره کات یک مکمل ایده آل است. با استفاده از این مکمل پس از رسیدن به حجم دلخواه می‌توانید بدن را برای دوران کات یا خشک‌ کردن آماده کنید.

با خرید آنلاین پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی از داروخانه آنلاین داروبوم و یا سایر مراکز معتبر می‌توانید از مزایای این مکمل برای ساخت عضلات خالص و بدون چربی استفاده کنید.

پودر گلدن وی بهترین مکمل برای افزایش انرژی

پودر گلدن وی کارن 1000 گرمی (PNC Golden Whey 1000gr) برای افرادی که ورزش‌های قدرتی و سرعتی انجام می‌دهند به بهترین نحو عمل می‌کند زیرا به بارگیری گلیکوژن در بدن کمک می‌کند. گلیکوژن یکی از سوخت‌های اصلی و منبع تولید انرژی در بدن هنگام فعالیت‌های بدنی شدید است و با این کار از تحلیل عضلات برای تولید انرژی جلوگیری می‌کند.

بدین ترتیب پودر عضله سازی گلدن وی یک مکمل ورزشی ایده آل برای حفظ توده عضلات و افزایش سطح انرژی در بدن برای فعالیت‌های بدنی شدید است. خرید آنلاین پودر گلدن وی پی ان سی با تأمین پروتئین وی و آمینواسیدهای موردنیاز بدن، عضله سازی را در بدن فعال نگه‌داشته و از تجزیه آن‌ها در طول فعالیت‌های بدنی شدید جلوگیری می‌کند.

مزایای استفاده از پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی

پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی حاوی 73% پروتئین وی است که یکی از معروف‌ترین پروتئین‌ها برای عضله سازی است. پروتئین وی سرشار از آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری است که می‌توانند ساخت عضلات را در بدن تسریع کنند. برای افزایش حجم و توده عضلات در دوره‌های مختلف بدن‌سازی بسیاری از ورزشکاران از انواع پروتئین وی استفاده می‌کنند. این پروتئین‌ها به‌صورت پودری تولید می‌شوند و می‌توان با آن‌ها شیک‌های پر انرژی تولید کرد که قوای بدنی را برای انجام فعالیت‌های ورزشی شدید افزایش دهند.

فواید مکمل گلدن وی PNC

 • تأثیر مکمل گلدن وی در عضله سازی!

پودر افزایش حجم و عضله ساز گلدن وی پی ان سی با دارا بودن پروتئین وی یک مکمل عالی برای تسریع عضله سازی و تولید انرژی در بدن است. این مکمل درعین‌حال با تأمین آمینواسیدها مانع از تحلیل عضلات می‌شود.

 • بهترین مکمل بدنسازی برای تقویت سیستم ایمنی بدن!

مکمل گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی علاوه بر کمک به ساخت عضلات، دارای قدرت آنتی‌اکسیدانی است و می‌تواند باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز شود. از آنجایی‌که فعالیت‌های بدنی شدید و استرس‌های ورزشی باعث وقوع استرس اکسیداتیو در بدن می‌شود استفاده از مواد آنتی‌اکسیدان و تقویت‌ کننده سیستم ایمنی راهی برای مقابله با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان است.

این مولکول‌های فعال می‌توانند با مکانیسم‌های مختلف سلامت بدن را به مخاطره بیندازند و بهترین راه برای مقابله با آن‌ها استفاده از ترکیبات آنتی‌اکسیدان است که به‌وفور در ترکیب میوه‌ها و سبزی‌ها وجود دارد. علاوه بر این دارا بودن نسبت متعادلی از آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری در این مکمل ورزشی باعث می‌شود شما در مدت کوتاهی به حجم و توده عضلانی دلخواهتان برسید.

 • طعم‌های مختلف پودر گلدن وی کارن

این مکمل عضله ساز در طعم‌های شکلاتی، توت‌فرنگی، وانیلی و موزی در بازار موجود است و شما می‌تواند برحسب ذائقه خودتان هریک را خریداری کرده و مورداستفاده قرار دهید. ورزشکاران برحسب کالری موردنیاز خود می‌توانند مقدار مصرف پودر گلدن وی کارن را کم یا زیاد کنند.

با خرید اینترنتی پودر گلدن وی پی ان سی 1000 گرمی (PNC Golden Whey 1000gr) از داروخانه آنلاین داروبوم با تأمین مقدار پروتئین موردنیاز بدن از عضلات ارزشمند خودتان حتی در دوران کات محافظت کنید.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایا و خواص پودر گلدن وی پی ان سی

پودر گلدن وی پی ان سی محصولی از شرکت کارن است که می تواند مورد مصرف ورزشکاران حرفه ای و با سابقه طولانی فعالیت های بدنسازی باشد. این مکمل علاوه بر عضله سازی، مکمل چربی سوز است و همچنین می تواند بسیاری از نیازهای غذایی بدن و عضلات را نیز تأمین سازد. ازجمله مزایا و خواص پودر گلدن وی می توان به این موارد اشاره کرد.

 • قابل استفاده ورزشکاران قدرتی - سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی
 • افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی
 • مناسب مراحل پایانی بدنسازی
 • دارای 77 % پروتئین whey

مقدار و نحوه مصرف پودر گلدن وی پی ان سی

یک پیمانه از محصول (4/28 گرم) را در 170 میلی لیتر آب یا شیر حل کرده و کاملا هم بزنید. سپس آن را خنک میل نمایید.

ورزشکار می تواند برحسب وزن خود 2-1 پیمانه در روز از این محصول مصرف نماید. این مقدار را می تواند در دو وعده یکی 3 ساعت قبل از تمرین و یکی نیم ساعت بعد از آن میل نماید.

عوارض مصرف پودر گلدن وی پی ان سی

تاکنون عوارض جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است. هشدار و پیشنهاد برای مصرف پودر گلدن وی پی ان سی:

 • در صورت بروز حساسیت از ادامه مصرف این فرآورده خودداری نمایید.
 • در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • مصرف بیش از حد آن برای کبد و روده مضر می باشد.
 • این محصول برای پیشگیری و مقابله نمی باشد.
نظر خود را بنویسید
*
*
7
دیدگاه کاربران
 • سلام چقدر آب باید باهاش مخلوط کنیم بخوریم؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،
  نحوه مصرف پودر گلدن وی پی ان سی روزانه یک الی 2 بار هر بار یک پیمانه از محصول (4/28 گرم) را در 170 میلی لیتر آب یا شیر حل کرده و کاملا هم بزنید و میل نمایید پیشنهاد می شود آن را خنک میل نمایید.
  باتشکر


 • سلام و خسته نباشید
  بهترین نوع و برند وی برای چربی سوزی و لاغری و افزایش عضله چی پیشنهاد میکنید؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربرگرامی،
  شما می توانید از انواع مکمل های حاوی پروتئین وی برند دوبیس استفاده کنید. این برند جزء بهترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان انواع مکمل های بدنسازی است. توجه داشته باشید که مقدار مصرف و دوز آن باید زیر نظر مربی و متخصص تعیین شود و از مصرف خودسرانه پرهیز کنید تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید.
  باتشکر

 • سلام خسته نباسید.برای حجم عضله سازی این محصول مناسب یا سوپر وی!؟؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  مکمل گلدن وی برای عضله سازی مناسب تر است.
  با تشکر

 • درود فراوان ...مصرف همزمان پروتئین وی با کراتین مشکلی نداره...میشه باهم مصرف کرد. باتشکر
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی خیر این دو مکمل با هم تداخلی ندارند.باتشکر
 • سلام واسه شهرستان کی ارسال میشه؟؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر عزیز ، در صورت ثبت سفارش در تایم کاری ، بسته شما روز بعد تحویل پست داده می شود و معمولا 2-3 روز کاری زمان میبرد به دستتان برسد. با تشکر