پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن 2270 گرمی

Istela Nutrition Whey Protein Isolate 100% powder 2270 g

 • تأمین آمینو اسید های ضروری بدن
 • ترمیم و بهبود بافت های آسیب دیده
 • بهبود روند ریکاوری و افزایش میزان انرژی بدن
 • موثر در ساخت بیشتر و بهتر تار های عضلانی خالص

برند: استلا نوتریشن Istela Nutrition

دسته بندی: مکمل پروتئین وی

2,812,000 تومان

نوعپودر
نام برنداستلا نوتریشن Istela Nutrition
کشورايران
حجم2270 گرم
کاربردتامین آمینو اسید های ضروری بدن و ساخت تار های عضلانی خالص
روش مصرفیک پیمانه از این مکمل را با 200 میلی لیتر آب و یا نوشیدنی دلخواه خود ترکیب کنید و یکب ار قبل از تمرین و یک بار بعد از آن میل نمایید.
مواد شاخصپروتئین وی، کلسیم، زینک، آهن، ویتامین B12 و B5
محفظهقوطی پلاستیکی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن در یک نگاه

پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن 2270 گرمی (Istela Nutrition Whey Protein Isolate 100% powder 2270 g) ساخت ایران می باشد. پروتئین وی یکی از پروتئین های بسیار مهم برای بدن می باشد. این پروتئین از شیر و آب پنیر ساخته شده است و علاوه بر افزایش توده عضلانی به استقامت بدن نیز کمک بسیاری می کند. پروتئین وی ایزوله شده فاقد چربی و لاکتوز می باشد و درصد پروتئین آن نیز به نسبت بالا تر است. با خرید مکمل پروتئین وی ایزوله استلا نوتریشن و مصرف آن می توانید به بدن در ساخت تار های عضلانی خالص کمک بیشتری بکنید. همچنین این مکمل بافت های آسیب دیده را ترمیم و با افزایش انرژی روند ریکاوری را نیز بهبود می بخشد.

نقد و بررسی

پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن از پروتئین وی ایزوله، غلیظ و هیدرولیز تشکیل شده است. این مکمل با تامین آمینواسیدهای مختلف به تحریک عضله سازی در بدن کمک کرده و مانع تحلیل عضلات می‌شود. همچنین در طول تمرینات سخت وقتی فیبرهای عضلانی آسیب می‌بینند مصرف این مکمل می‌تواند ترمیم و بازسازی را تسریع کند.

پروتئین وی به عنوان یک مکمل غذایی محبوبیت قابل توجهی به ویژه در میان علاقه مندان به تناسب اندام، ورزشکاران و کسانی که به دنبال بهبود سلامت کلی خود هستند، کسب کرده است.پروتئین  وی که از شیر در طی فرآیند تولید پنیر به دست می‌آید، یک منبع پروتئین کامل و حاوی تمام اسیدهای آمینه ضروری است. مشخصات تغذیه ای چشمگیر و خواص ارتقا دهنده سلامت آن توسط تحقیقات علمی پشتیبانی می‌شود. پروتئین وی یک پروتئین کامل است و تمام 9 اسید آمینه ضروری (EAA) و همچنین آمینواسیدهای شاخه دار( BCAA) مورد نیاز را تامین می‌کند.

پروتئین وی به اشکال مختلف از جمله پروتئین وی ایزوله و کنسانتره وجود دارد که سطوح مختلفی از پروتئین، چربی و کربوهیدرات را در خود جای داده و آنها را برای اهداف مختلف سلامتی، عملکردی و تغذیه مناسب می‌کند.پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن یک مکمل بسیار خوب برای تامین آمینواسیدهای ضروری و غیر ضروری جهت تسریع ساخت عضلات و پیشگیری از تحلیل عضلات است.

ترکیبات پودر پروتئین وی ایزوله استلا نوتریشن

هر اسکوپ از یان مکمل حاوی 23 گرم پروتئین می باشد. علاوه بر این، ترکیبات این مکمل حاوی کلسیم، زینک، آهن، ویتامین B12 و B5 می باشد. کلسیم علاوه بر تاثیری که بر بافت استخوان ها دارد، در تنظیم انقباض عضلات نیز نقش دارد. این ماده معدنی از گرفتگی شدید عضلات جلوگیری می کند و به بهبود روند ریکاوری آن ها نیز کمک می کند.

زینک نقشی بسیار اساسی در رشد عضلات دارد. این ماده معدنی واکنش های شیمیایی عضلات را سریع تر می کند و موجب تثبیت ساختار های پروتئینی می شود. از طرفی دیگر زینک فرایند سنتز پروتئین ماهیچه ای را بهبود بخشیده و سطح هورمون ها را در بدن تنظیم می کند. زینک با خاصیت آنتی اکسیدانی خود روند پیری را کاهش می دهد و از تحیل عضلات نیز جلوگیری می کند.  

ویتامین B12 و B5 تاثیر بسیار زیادی در تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود بافت عضلات دارند . این دو ویتامین موجب افزایش سطح انرژی در بدن می شوند. با افزایش سطح انرژی، میزان تحمل عضلات هنگام انجام تمرینات سنگین و طاقت فرسا بالا می رود و بافت عضله نیز تقویت می شود. همچنین این دو ویتامین موجب بهبود روند ریکاوری عضلات پس از تمرینات سنگین می شوند.  

مشخصات پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن

پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن حاوی پروتئین وی ایزوله است که به عنوان بهترین پروتئین وی شناخته می‌شود. پروتئین وی حاوی تعدادی آمینو اسید ضروری است که برای تولید عضلات جدید در بدن استفاده می‌شوند. همچنین به افزایش سطح انرژی، چربی سوزی و بهبود خلق و خو کمک می‌کند. پروتئین وی ایزوله بسیار آسان هضم شده و جذب بدن می‌شود.

پروتئین وی ایزوله بالاترین کیفیت پروتئین آب پنیر موجود است - حاوی بیش از 90٪ پروتئین خالص است که به راحتی توسط بدن هضم و جذب می‌شود.پروتئین وی توسط علاقه مندان به تناسب اندام و ورزشکاران حرفه ای که به دنبال افزایش توده عضلانی، بهبود عملکرد ورزشی و ریکاوری پس از تمرینات هستند، استفاده می‌شود. همچنین برای افرادی که می‌خواهند وزن خود را کاهش یا افزایش دهند بسیار مفید است.

پودر پروتئین آب پنیر یکی از بهترین مواد غذایی برای ساخت عضلات بدون چربی است. پروتئین وی ایزوله حاوی آمینواسیدهای شاخه دار (BCAA) است که سنتز پروتئین را تحریک می‌کنند و باعث افزایش توده عضلانی و قدرت می‌شوند. BCAA همچنین از تجزیه پروتئین جلوگیری می‌کند بنابراین به عضلات شما اجازه می‌دهد تا پس از تمرین سریعتر ریکاوری کنند.

مصرف پروتئین برای از دست دادن چربی ضروری است زیرا هضم آن نسبت به کربوهیدرات ها یا چربی ها بیشتر طول می‌کشد. هرچه غذای دیر هضم بیشتری در معده باشد، احساس سیری بیشتری می‌کنید. بنابراین از مصرف تنقلات آخر شب جلوگیری کرده و کالری دریافتی در طول روز را کاهش می‌دهد.

پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن به عنوان یکی از خالص ترین، تمیزترین و بهترین پودرهای پروتئینی موجود در بازار است. این مکمل را با طعم وانیلی یا شکلاتی می‌توانید خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مزایای مصرف پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن

مصرف پودر پروتئین وی علاوه بر عضله سازی و تناسب اندام فواید دیگری نیز دارد. پروتئین  وی حاوی ایمونوگلوبولین ها و لاکتوفرین است که به یک محیط سالم روده کمک کرده و به طور بالقوه خطر اختلالات گوارشی را کاهش می‌دهند.

این پروتئین غنی از اسیدهای آمینه ضروری از جمله لوسین است که نقش مهمی در سلامت استخوان ایفا می‌کند. مطالعات نشان می‌دهد که مصرف پروتئین کافی با تراکم مواد معدنی در استخوان به کاهش خطر شکستگی، به ویژه در افراد مسن کمک می‌کند.

پروتئین وی حاوی پپتیدهای خاصی است که ممکن است با افزایش فعالیت سلول های ایمنی از عملکرد ایمنی حمایت کنند. برخی از مطالعات نشان داده‌اند که اثرات تقویت کننده سیستم ایمنی پروتئین وی می‌تواند به مقاومت بهتر در برابر عفونت ها کمک کند.

تحقیقات نشان داده است که مصرف پروتئین وی ممکن است به بهبود حساسیت به انسولین و تنظیم قند خون کمک کند. تاثیر پروتئین آب پنیر بر سطح قند خون می‌تواند به کنترل بهتر قند خون کمک کند و به طور بالقوه برای افراد مبتلا به پیش دیابت یا دیابت نوع 2 مفید است.

علاوه بر این مصرف منظم پروتئین وی با بهبود پروفایل لیپیدی، از جمله کاهش کلسترول تام و سطوح تری گلیسیرید، که عوامل مهمی در کاهش خطر بیماری قلبی هستند، مرتبط است.

در حالی که نقش پروتئین وی در رشد عضلات به خوبی ثابت شده است، نقش مهمی در ریکاوری نیز دارد. جذب سریع پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن و محتوای لوسین بالا، آن را به گزینه ای ایده آل برای ریکاوری پس از ورزش، ترمیم عضلات و کاهش دردهای عضلانی تبدیل کرده است.  تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف این پروتئین ممکن است به تنظیم هورمون های مرتبط با اشتها کمک کند که برای کاهش وزن مفید است.

ویژگی های پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن

این مکمل علاوه بر تامین آمینو اسید های مورد نیاز بدن ورزشکاران، تاثیرات دیگری روی بدن می گذارد. در ادامه به شاخص ترین تاثیرات این مکمل بر روی بدن اشاره خواهیم کرد.

 • کمک به ساخت عضلات بدون چربی
 • افزایش توده عضلات بدن
 • ممانعت از تحلیل عضلات
 • کمک به ریکاوری و بازسازی عضلات
 • کمک به حفظ تناسب اندام
 • موجود در دو طعم وانیل و شکلات

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

طریقه مصرف پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن

روش مصرف پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن بسیار ساده است. کافی است یک پیمانه یا حدود ۳۲ گرم آن را با ۲۰۰ میلی لیتر آب یا هر نوع نوشیدنی دیگر مخلوط کرده و یکبار قبل و یکبار در حین تمرینات ورزشی مصرف نمایید.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف

 • در صورت آسیب دیدن درپوش این محصول از مصرف آن خودداری فرمایید.
 • این محصول را دور از دسترس کودکانم و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کنید. 

قیمت پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن

پودر پروتئین وی 100% ایزوله استلا نوتریشن یکی از انواع مکمل های ورزشی موجود در بازار است. مهمترین عملکرد این پودر پروتئینی کمک به ساخت عضلات است. برای اطلاع از قیمت این مکمل ورزشی همین حالا می‌توانید به داروخانه آنلاین داروبوم مراجعه نمایید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده