خرید اینترنتی پودر پمپ رد وایلر الیمپ 480 گرمی

پودر پمپ رد وایلر الیمپ 480 گرمی

Olimp Nutrition Redweiler Pump 480 gr

13346

 • افزایش استقامت و تقویت عضله ها
 • افزایش پمپاژ خون به اندام بدن
 • افزایش سطح انرژی جسمانی

برند: الیمپ Olimp

دسته بندی: مکمل پمپ

960,000 تومان

نوع محصولپودر
نام برندالیمپ Olimp
کشور مبدأ برندلهستان
حجم480 گرمی
کاربردعضله سازی
مناسب برايبدنسازان
روش مصرفروزی 1 پیمانه نیم ساعت قبل از تمرین میل شود
مواد شاخصکافئین، آمینو اسیدها، ویتامین و مواد معدنی
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

پودر پمپ رد ویلر الیمپ در یک نگاه

پودر پمپ رد ویلر الیمپ 480 گرمی (Olimp Nutrition Redweiler Pumpساخت پرتغال می باشد و یک مکمل پمپ است. این پودر پمپ تشکیل شده از مجموعه عناصری است که علاوه بر افزایش شدت پمپاژ خون، به افزایش سطح انرژی، کاهش خستگی و همچنین روند عضله سازی نیز کمک می کند. این مکمل با ترکیباتی همچون آرژنین، سیترولین، بتاآلانین و سایر ویتامین ها و مواد معدنی علاوه بر اینکه به بدنسازان کمک می کند تا ساعات بیشتری را به ورزش پرداخته و روند عضله سازی را به خوبی طی کنند.

مشخصات و ترکیبات پودر پمپ رد ویلر الیمپ

بسیاری از ورزشکاران برای تقویت عضله سازی از پودر پمپ رد وایلر الیمپ استفاده می کنند. این مکمل ورزشی برای بالا بردن استقامت و توان عضلانی مزیت زیادی دارد. با مصرف کردن این مکمل درد عضلانی برای ورزشکاران به وجود نمی‌آید.

این محصول به شما کمک خواهد کرد که زمان تمرین ورزشی احساس ناتوانی و ضعف نداشته باشید. این پودر پمپ حس قدرت و اراده ورزشکاران را افزایش می دهد. تمرینات حرفه ای ورزشکاران با استفاده از این مکمل ورزشی انجام می گیرد تا بدون اینکه احساس خستگی کنند بتوانند مدت زمان زیادی تمرین کنند و عضلات خود را تقویت نمایند.

در ترکیبات این مکمل علاوه بر آمینو اسیدهایی چون آرژنین، سیترولین، بتاآلانینی و ویتامین ها و مواد معدنی، از کراتین مونوهیدرات و کراتین مالات و همچنین کافئین نیز استفاده شده است به این ترتیب اثرات بسیار خوبی برای افزایش انرژی و همچنین افزایش پمپاژ خون در رگ ها خواهد داشت.

ورزشکاران پس از مصرف این مکمل می توانند شروع به انجام ورزش های شدید کنند. رگ ها پس از استفاده از این مکمل به شدت برجسته و نمایان می شود و نشانگر گردش خون شدید و سریعتر می باشد.

ترکیبات

مقدار

ترکیبات

مقدار

Armageddon Pump formula

2351mg

Calcium phosphate

323mg

L-arginine alpha-ketoglutarate

1100mg

of which/dont: calcium

93.7mg

of which/dont: L-arginine

715mg

of which/dont: phosphorus

72.7mg

Citruline malate

750mg

Niacin

16mg

of which/dont:Citruline

416mg

Thiamin

0.92mg

Sodium citrate

500mg

Red FURY Matrix

260mg

of which/dont: sodium

115mg

L-tyrosine

150mg

Vitamin B6

0.93mg

Caffein

100mg

Berserkers Performance Blend

2540mg

Cayenne pepper extract

7mg

Beta-Alanine

1100mg

of which/dont: capsaicin

0.56mg

Creatine monohydrate

750mg

Black pepper extract

3mg

Creatine malate

350mg

of which/dont: piperine

2.9mg

of which/dont: creatine

923mg

*

*

مزایای مصرف پودر پمپ رد وایلر الیمپ

زمان خرید پودر پمپ رد وایلر الیمپ باید به خوبی در مورد ویژگی‌ ها و مزیت‌ های این مکمل ورزشی اطلاعات بیشتری داشته باشید. برخی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در مورد مزیت ها و ویژگی های این محصول می توانیم معرفی کنیم عبارت است از :

1. افزایش قوای بدن

به عنوان یکی از مهمترین مزیت های مربوط به این مکمل ورزشی افزایش قوای بدنی است. در واقع شما باید به خوبی بدانید که با استفاده از این مکمل ورزشی می توانید مدت زمان زیادی بدون خستگی ورزش کنید.

2. افزایش پمپاژ خون

یکی دیگر از مزیت های پودر رد وایلر افزایش پمپاژ خون است. پمپاژ خون برای ورزشکاران زمان تمرین های حرفه ای اهمیت زیادی دارد. با استفاده از این مکمل ورزشی می ‌توانند پمپاژ خون خود را افزایش دهند.

3.  افزایش ضخامت رگ های عضلات

به عنوان یکی دیگر از مزیت های مربوط به این پودر پمپ افزایش ضخامت رگ های عضلات است. ورزشکارانی که به صورت حرفه ‌ای ورزش می ‌کنند مایل هستند که ضخامت رگ های عضلات خود را افزایش دهند این محصول به آنها کمک زیادی می ‌کند.

4. افزایش انرژی بدن

برای تمرین های حرفه ای و مبتدی به عنوان یکی دیگر از مزیت های مربوط به پودر رد وایلر افزایش انرژی می‌ باشد. اگر شما می خواهید تمرین حرفه ای و یا حتی مبتدی انجام دهید نیاز است که انرژی زیادی داشته باشید. با استفاده از این محصول انرژی‌ تان چندین برابر می گردد.

خرید پودر پمپ الیمپ

روش استفاده از پودر پمپ ورزشی رد وایلر الیمپ

جهت استفاده از پودر پمپ رد وایلر الیمپ و دریافت بهترین نتیجه از مصرف کردن این پودر پمپ شما می ‌توانید روزانه یک وعده از این پودر را مورد استفاده قرار دهید. ۳۰ دقیقه پیش از اینکه تمرینات حرفه‌ ای خود را انجام دهید. بر اساس وزن تان قادر خواهید بود که مقداری از این محصول را استفاده کنید.

 • اگر وزن شما کمتر از ۷۵ کیلوگرم است روزانه باید یک وعده 6 گرمی را در ۱۰۰ میلی لیتر آب حل کنید و استفاده نمایید.
 •  اگر وزن شما بالای ۷۵ الی ۹۰ کیلوگرم است روزانه نیاز است که یک وعده ۱۲ گرمی پودر رد وایلر را در ۲۰۰ میلی لیتر آب حل کنید و استفاده نمایید.
 • اگر وزن شما بیشتر از ۹۰ کیلوگرم است باید روزانه یک وعده ۱۸ گرمی از پودر رد وایلر را در ۳۰۰ میلی لیتر آب حل کنید و استفاده نمایید.

دوز پیشنهاد داده شده جهت مصرف را به صورت خودسرانه نباید افزایش دهید. در صورتی که به این پودر  حساسیت دارید بهتر است که با پزشک خود مشورت کنید.

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

عوارض پودر پمپ رد ویلر الیمپ

 در صورتی که قصدخرید پودر پمپ رد وایلر الیمپ را دارید باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید.

 • در ترکیبات پودر رد ویلر الیمپ از شیر، بادام، سویا و تخم مرغ استفاده شده در صورت حساسیت به هرکدام مصرف نکنید.

 • افزایش وزن با استفاده از این مکمل امکان دارد که برای بسیاری از افراد به وجود بیاید.
 • این محصول دارای کافئین می باشد. به همین دلیل این محصول برای خانم‌ هایی که باردار هستند و همچنین برای کودکان توصیه نمی گردد. این محصول زمان بارداری و شیردهی امکان دارد که سیستم گردش خون را دچار اختلال سازد.
 •  افرادی که فشار خون بالا دارند از این مکمل ورزشی نباید استفاده کنند.
 • یکی از دیگر هشدار های مربوط به استفاده از پودر رد وایلر این است که شما این محصول را همراه با دیگر محصولاتی که دارای کافئین می باشند مانند قرص کافئین نباید استفاده کنید.
 • همچنین استفاده از این محصول همراه با الکل مجاز نیست.
 • در ساعات قبل از خواب خود به هیچ عنوان از این مکمل ورزشی استفاده نکنید.
 • دوز روزانه استفاده از این پودر ورزشی را باید در نظر بگیرید و بیشتر از آن استفاده نکنید.
 • توجه داشته باشید که این مکمل ورزشی را باید دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • مصرف این مکمل به افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.

روش نگهداری از پودر پمپ رد وایلر الیمپ

شما برای استفاده از پودر پمپ رد وایلر باید بسته بندی مکمل را در دمای 15 تا 25 درجه نگه دارید. این محصول باید به دور از تابش نور مستقیم خورشید باشد. همچنین بهتر است که محصول را دور از دسترس کودکان قرار دهید. بعد از اینکه پودر ورزشی را مورد استفاده قرار دادید نیاز است که درب محصول را به طور کامل ببندید.

مصرف کردن مکمل ورزشی یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که ورزشکاران برای قوی تر کردن عضلات خود باید آن را جدی بگیرند. مصرف پودرهای مکمل می تواند اثرات سودمندی را برای هر یک از ورزشکاران به دنبال داشته باشد. پودر رد وایلر یکی از بهترین مکمل های ورزشی تقویت عضله شناخته می شود.

خرید پودر پمپ رد وایلر الیمپ

یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید پودر پمپ رد وایلر الیمپ اهمیت زیادی دارد این است که اصل بودن محصول را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. نمونه پودر های متفاوتی با بسته بندی های بزرگ در بازار به فروش می رسند که تقلبی می باشند. ترکیبات درون محصولات تقلبی کیفیت ندارند و ایمنی بدن ورزشکار را دچار آسیب می سازند. بر همین اساس پیشنهاد ما به شما جهت خرید هر یک از انواع مکمل های ورزشی خرید از داروخانه های معتبری همچون داروخانه آنلاین داروبوم است.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده