خرید اینترنتی ویتاگلوبین ویتان 200 میلی لیتر

شربت ویتاگلوبین ویتان 200 میلی لیتر

Vitane VitaGlobin Liquid Tonic 200 ml

11095

 • موثر در سلامت پوست، مو و ناخن، افزایش قدرت بینایی، کمک به شادابی کودکان
 • کمک به هضم بهتر غذا و بهبود اشتها و افزایش متابولیسم
 • موثر در رشد و نمو کودکان و میزان یادگیری
 • مقوی، انرژی بخش و نشاط آور
 • افزایش سیستم ایمنی بدن
 • موثر در خونسازی

برند: ویتانه فارما Vitane Pharma

55,000 تومان

60,000 تومان

نوع محصولشربت
نام برندویتان فارما Vitane
کشور مبدأ برندآلمان
حجم200 میلی لیتر
کاربردتقویت رشد کودکان و بهبود وضعیت عمومی بزرگسالان
روش مصرف1 تا 4 سال 2.5 میلی لیتر 2 بار در روز - 4 تا 12 سال 5 میلی لیتر 2 بار در روز - بزرگسالان 5 میلی لیتر 3 بار در روز
مواد شاخصویتامین C و ویتامین B کمپلکس، آهن و زینک
نوع محفظه نگهدارندهبطری شیشه ای
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد مجوز بهداشت304008074051

شربت ویتاگلوبین ویتان در یک نگاه

شربت ویتاگلوبین ویتان (Vitane VitaGlobin Liquid) تحت لیسانس آلمان است و به عنوان یکی از بهترین مکمل برای کم خونی کودکان است که قابل استفاده برای همه بازه های سنی می باشد. شربت ویتاگلوبین حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و کلیه مواد مغذی است که برای خونسازی و افزایش انرژی بدن ضروری به نظر می رسند. این شربت حاوی انواع ویتامین های سری ب، آهن، زینک، منیزیم و چند ماده معدنی و ویتامین می باشد که مصرف آن به پیشگیری از کم خونی و تامین ویتامین های ضرروی بدن کمک می نماید.

ترکیبات به کار رفته در شربت ویتاگلوبین

 کم خونی و ضعف ناشی از آن، یکی از مشکلات رایج در میان بانوان محسوب می شود. اطفال نیز در معرض کم خونی ناشی از فقر آهن قرار دارند و لازم است که حتما کم خونی در اطفال سریع تر درمان شود. زیرا باعث تاثیر گذاشتن بر روی رشد اطفال خواهد شد. 

شربت ویتاگلوبین به عنوان یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری جهت خونسازی و تامین انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. این شربت حاوی ویتامین های گروه ب، مواد معدنی و برخی از ترکیبات مغذی دیگر می باشد.

افرادی که نیاز به مصرف شربت ویتاگلوبین دارند، بهتر است که ابتدا با ترکیبات به کار رفته در این شربت آشنا شوند و سپس اقدام به مصرف آن کنند. جدول زیر حاوی تمامی ترکیبات موجود در این شربت می باشد.

نام ترکیب

مقدار در 5 میلی لیتر

نام ترکیب

مقدار در 5 میلی لیتر

Vitamin B1

1.5 میلی گرم

Vitamin C

25 میلی گرم

Vitamin B2

1 میلی گرم

Calcium Glycerophosphate

10 میلی گرم

Vitamin B6

1 میلی گرم

Iron

10 میلی گرم

Vitamin B12

2.5 میکروگرم

Zinc

3 میلی گرم

Niacinamide

10 میلی گرم

Manganese

0.25 میلی گرم

Folic Acid

100 میکروگرم

Copper

0.2 میلی گرم

D-Panthenol

2 میلی گرم

L-Lysine Hydrochloride

20 میلی گرم

همانطور که در جدول ترکیبات مشاهده می کنید این شربت حاوی 7 نوع ویتامین سری ب می باشد. ویتامین ب 1 و ب 2 برای افزایش انرژی مناسب است و ویتامین ب 6 و ب 12 به تولید گلبول قرمز و رشد آن کمک می کنند. نیاسینایمد که نوعی ویتامین ب 3 و پانتنول هم نوعی ویتامین ب 5 است و اسید فولیک هم ویتامین ب 9 می باشد که در کل می توان گفت که این شربت نوعی ب کمپلکس هم محسوب می شود.

همچنین در این شربت از مواد معدنی مانند زینک، منیزیم، مس، کلسیم استفاده شده است و دارای 10 میلی گرم آهن برای بهبود کم خونی می باشد. 

خرید شریت ویتاگلوبین

مزایا و خواص شربت ویتاگلوبین ویتان

با توجه به ترکیبات متنوعی که در شربت ویتاگلوبین وجود دارند، مصرف این محصول مزیت های بی شماری را به دنبال دارد. این مکمل تغذیه ای حاوی ویتامین های گروه ب بوده و همچنین، با داشتن مقدار کافی آهن یک مکمل خونساز است.

افرادی که به علت شرایط جسمی و فیزیکی خودشان، با کم خونی و ضعف ناشی از آن مواجه شده اند، می توانند از این شربت فوق العاده استفاده نمایند. مزیت های بی شماری برای شربت ویتاگلوبین وجود دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 • کمک به تامین انرژی مورد نیاز روزانه

شربت ویتاگلوبین باعث تامین انرژی مورد نیاز روزانه می شود. زیرا ترکیبات موجود در این شرب اعم از ویتامین های سری بی باعث بهبود متابولیسم انرژی می شوند. همچنین، این شربت با داشتن آهن از ضعف و بی حسی کم خونی جلوگیری می کند.

 • موثر در خونسازی برای خون های از دست رفته بانوان در دوران قاعدگی

بسیاری از بانوان در دوران قاعدگی با مشکل کم خونی مواجه می شوند. این شربت با داشتن ویتامین های گروه بی برای تولید گلبول های قرمز و آهن برای بهبود عملکرد هموگلوبین، از کم خونی جلوگیری می کند. همچنین، این شربت باعث خونسازی بیشتر در بدن خواهد شد.

 • کمک به پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن

یکی از مشکلات رایج در میان بانوان کم خونی است. البته برخی از آقایان و کودکان نیز در معرض کم خونی ناشی از فقر آهن هستند. آهن به عنوان یکی از مهم ترین ترکیبات به کار رفته در شربت ویتاگلوبین می باشد. به همین خاطر، با مصرف این شربت می توان از ابتلا به کم خونی ناشی از فقر آهن پیشگیری کرد.

 • موثر در تقویت سیستم ایمنی بدن

یکی از خواص شربت ویتاگلوبین، تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. این شربت به واسطه داشتن ترکیبات متنوع مانند زینک، ویتامین های گروه ب و ترکیبات مغذی دیگر، باعث بهبود سلامت سیستم دفاعی بدن می شود و می توان از آن به عنوان شربت تقویت سیستم ایمنی استفاده کرد. ویتامین های گروه ب باعث افزایش تعداد گلبول های سفید می شوند و از این رو در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر هستند.

 تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

نحوه مصرف شربت ویتاگلوبین چگونه است؟

شربت ویتاگلوبین می تواند برای بازه های سنی مختلف مورد استفاده قرار گیرد. ولی میزان مصرف این شربت برای هر یک از بازه های سنی متفاوت است. قبل از مصرف این شربت، به خوبی آن را تکان دهید و بر اساس دستور زیر، از این شربت برای هر یک از بازه های سنی زیر استفاده نمایید.

 • کودکان 1 تا 2 سال: کودکان 1 تا 2 سال بهتر است با مشورت پزشک از این شربت استفاده کنند.  شربت ویتاگلوبین می تواند برای بازه سنی 1 تا 2 سال، دو بار در روز و هر بار به اندازه 2.5 میلی لیتر مصرف شود.
 • کودکان 2 تا 12 سال: کودکان 2 تا 12 سال می توانند 2 بار در روز و هر بار به میزان 5 میلی لیتر از شربت ویتاگلوبین را مصرف کنند. مصرف این شربت می تواند بعد از دو وعده غذایی مجزا صورت گیرد.  
 • بزرگسالان و افراد بالای 12 سال: کلیه افراد بالای 12 سال می توانند هر روز 3 بار به میزان 5 میلی لیتر از شربت ویتاگلوبین را مصرف نمایند. بهتر است که مصرف شربت به بعد از غذا موکول شود.

عوارض مصرف شربت ویتاگلوبین

شربت ویتاگلوبین به عنوان یک مکمل تغذیه ای شناخته می شود و نباید برای درمان و یا پیشگیری از بیماری های مختلف استفاده شود. با توجه به اینکه این شربت حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری می باشد، عوارض خاصی پس از مصرف آن قابل مشاهده نمی باشد.

ولی داروخانه آنلاین داروبوم توصیه می نماید که بهتر است برای جلوگیری  از هر گونه عوارض احتمالی، شربت ویتاگلوبین را با رعایت نکات زیر مورد استفاده قرار دهید.

 • مادران باردار و شیرده مطابق با نظر پزشک خودشان از این شربت استفاده نمایند. مصرف این شربت بدون مشورت پزشک برای مادران باردار و شیرده ممنوع است.
 • با توجه به ترکیبات متنوع به کار رفته در این شربت، در صورت مصرف هر گونه دارو و یا مکمل تغذیه ای با پزشک مشورت کنید.
 • در صورتی که دارای سابقه حساسیت به مصرف هر یک از ویتامین ها و مواد معدنی می باشید، از مصرف این شربت خودداری کنید.
 • در صورت داشتن هر گونه بیماری زمینه ای مانند بیماری های کلیوی و کبدی، با پزشک برای مصرف این شربت مشورت کنید.
نظر خود را بنویسید
*
*
1
دیدگاه کاربران
 • سلام تفاوت این مجصول با شربت،ویتان چیه برای کودک 18 ماهه کدوم مناسبه؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی، ترکیبات دو محصول یکسان بوده و کارایی دو محصول نیز مشابه خواهد بود منتها اندکی تفاوت در دو محصول وجود دارد به عنوان مثال این محصول دارای آهن بیشتری بوده و ویتان دارای زینک بیشتری می باشد.

محصولات مشابه