تاریخ انقضاء: 2023/10

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

Meyer Vitabiotics Mimorange Syrup 200 ml

10396

 • شربت مناسب برای بهبود سلامت عمومی بدن کودکان
 • تامین ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز کودکان
 • بهبود رشد جسمی و ذهنی کودکان
 • با بلع راحت برای کودکان

برند: ویتابیوتیکس Vitabiotics

68,000 تومان

ناموجود
نوعشربت
تعداد1 عدد
نام برندمیر ارگانیکس Meyer Organics
کشورهند
حجم200 میلی لیتر
کاربردتقویتی کودکان
روش مصرفکودکان دو مرتبه در روز و هر بار به میزان یک قاشق مرباخوری و بزرگسالان نیز دو مرتبه در روز و هر بار 2 قاشق مرباخوری
مواد شاخصزینک – ب کمپلکس
محفظهقوطی شیشه ای
جنسيتبانوان و آقایان
سنبدون محدودیت
کد بهداشتی4260137758058776

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس در یک نگاه

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس (Meyer Vitabiotics Mimorange Syrupساخت کشور انگلستان و یک مکمل کودکان بسیار عالی است. این شربت حاوی ویتامین ها و مینرال هایی هست که به بهبود رشد جسمی و ذهنی کودک کمک کرده و از کمبود احتمالی ریزمغذی ها جلوگیری می‌کند. شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس با افزایش تولید انرژی در بدن سلامت عمومی کودکان را بهبود می‌بخشد.

شربت میم اورنج برای کودکان

شربت میم اورنج یک مکمل ویتامین و مولتی ویتامین کودکان است که می‌تواند کمبودهای تغذیه ای کودک را پوشش دهد. تغذیه در دوران کودکی بسیار حائز اهمیت است و رشد و تکامل ارگان های مختلف را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

سرعت بالای رشد در دوران کودکی نیاز به مواد مغذی را افزایش می‌دهد. بهترین راه تامین نیازهای بدن در این دوران استفاده از رژیم غذایی مقوی و متنوع است ولی می توان با صلاح دید پزشک از مکمل هایی مانند شربت میم اورنج برای کودکان نیز استفاده کرد.

ترکیبات شربتمولتی ویتامین میم اورنج

ترکیبات شربت میم اورنج ویتامین ها و مواد معدنی هستند که تأمین آن‌ها برای رشد طبیعی مورد نیاز است. در فرمولاسیون این مکمل برخی از انواع ویتامین های گروه B از جمله B1، B2، B6 و B12 وجود دارد که با مکانیسم های مختلف متابولیسم بدن را تحت تأثیر قرار می‌دهند. روی، مس، سلنیوم، آهن و ید نیز مینرال های موجود در این مکمل هستند که کمبود آن‌ها می‌تواند به روش های مختلف سلامتی را تحت تأثیر قرار دهد.

شربت میم اورنج برای کودک یک ساله

1. ویتامین های گروه B

ویتامین B1 با افزایش اشتها می‌تواند به رشد جسمی و ذهنی کودک کمک کند. ویتامین B2 موجود در فرمولاسیون این شربت برای ترمیم و رشد بافت های مختلف بدن مورد نیاز است. این ویتامین برای سلامت پوست، مو و ناخن بسیار حائز اهمیت است.

یکی دیگر از ویتامین های گروه B موجود در این شربت ویتامین B6 است. ویتامین B6 برای سلامت سیستم قلب و عروق، سیستم عصبی، خونسازی و تقویت سیستم ایمنی مورد نیاز است و کمبود آن در دوران رشد می‌تواند عوارض جبران ناپذیری داشته باشد.

ویتامین B12 موجود در فرمولاسیون شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس برای تکامل طبیعی سیستم عصبی و خونسازی مورد نیاز است. تأمین ویتامین B12 همراه با آهن و مس موجود در این شربت از ابتلا به کم خونی جلوگیری می‌کند.

 کم خونی یک بیماری بسیار شایع است که سلامت عمومی فرد را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. با مصرف شربت میم اورنج و تأمین ریزمغذی های خون‌ساز کودک شما از ابتلا به این بیماری در امان خواهد بود.

2. آهن

آهن موجود در این مکمل به تشکیل هموگلوبین که برای انتقال اکسیژن به سراسر بدن و سایر فرایندهای متابولیکی ضروری است، کمک می‌کند. کمبود آهن منجر به کم خونی، تحریک پذیری و رشد و نمو ضعیف می‌شود. در بعضی موارد، کمبود آهن منجر به تمایل مصرف مواد غیر خوراکی مانند خاک می‌شود.

منابع طبیعی آهن شامل سبزی های برگ سبز، جگر، چغندر و غیره است. دوز مورد نیاز آهن روزانه 6/2 میلی گرم در کیلوگرم است. انواع قرص آهن و کم خونی اکنون در داروخانه ها و سایت های معتبر در دسترس هستند و شما با خرید آنلاین می‌توانید آنها را برای کودک خودتان تهیه کنید.

3. زینک

روی یا زینک موجود در این شربت برای بسیاری از واکنش های بیوشیمیایی موجود در بدن مورد نیاز است و کمبود آن در دوران کودکی می‌تواند بر رشد و تکامل کودک تأثیر منفی بگذارد.

شربت میم اورنج برای کودکان

شربت میم اورنج برای چی خوبه؟

کودکان برای تأمین انرژی روزمره خود به انرژی زیادی احتیاج دارند. اما این انرژی فقط باید از منابع سالم حاصل شود. مکمل های مولتی ویتامین مانند شربت میم اورنج غنی از ویتامین های گروه B هستند که به تبدیل غذا به انرژی کمک می‌کنند. درست مثل بزرگسالان، بچه ها هم باید مقدار مورد نیاز روزانه ویتامین B خود را تأمین کنند تا بدن آن‌ها بتواند به طور مؤثر از متابولیسم انرژی پشتیبانی کند.

کودکانی که هر روز مولتی ویتامین و مینرال مصرف می‌کنند نسبت به هم سن‌های خود سالم‌تر هستند. مکمل های مولتی ویتامین خوشمزه هستند و همه افراد آن‌ها را دوست دارند. اکثر آن‌ها 100 درصد فاقد طعم دهنده های مصنوعی و همچنین مواد حساسیت زای رایج مانند لبنیات و گلوتن هستند تا سلامت کودکان را تحت تأثیر قرار ندهند.

شربت میم اورنج برای کودک یک ساله

شما می‌توانید از شربت میم اورنج برای کودک یک ساله خود نیز استفاده کنید. این شربت معمولاً برای کودکان بد غذا و کم غذا تجویز می‌شود تا مانع کمبودهای تغذیه ای شود.تأمین مواد مغذی ضروری در این دوران بسیار حائز اهمیت است زیرا رشد و تکامل ارگان های مختلف بدن را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مولتی ویتامین ها رژیم غذایی کودک شما را تکمیل کرده و شکاف های تغذیه ای را پر می‌کنند. کمبود هر یک از مواد معدنی یا ویتامین های ضروری به عنوان شکاف تغذیه ای شناخته می‌شود و می‌تواند بر سلامت مطلوب کودک تأثیر بگذارد.

شما با استفاد از شربت میم اورنج برای کودک یک ساله خود می‌توانید از بروز شکاف‌های تغذیه ای در آن جلوگیری کنید و سلامتی را به فرزندتان هدیه دهید. این مکمل مولتی ویتامین را می‌توانید از داروخانه اینترنتی داروبوم با کمترین قیمت تهیه کنید.

تماس با داروخانه اینترنتی داروبوم

مزایا و خواص شربت میم اورنج

شربت میم اورنج یک مکمل مولتی ویتامین عالی برای کودکان است. این محصول تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک شما را تامین می‌کند. مزایای شربت میم اورنج برای کودکان عبارت است از:

 • شربت مناسب برای بهبود سلامت عمومی بدن کودکان
 • تامین ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز کودکان
 • بهبود رشد جسمی و ذهنی کودکان
 • با بلع راحت برای کودکان

بهترین زمان مصرف شربت میم اورنج

بهترین زمان مصرف شربت میم اورنج به عنوان یک مولتی ویتامین بعد از غذا می‌باشد. توصیه می‌شود کودکان دو مرتبه در روز و هر بار به میزان 5 میلی لیتر( یک قاشق مرباخوری) و بزرگسالان نیز دو مرتبه در روز و هر بار حدود 10 میلی لیتر ( 2 قاشق مرباخوری) از این شربت استفاده کنند.

عوارض شربت مولتی ویتامین میم اورنج

تاکنون موردی مبنی بر عوارض شربت میم اورنج گزارش نشده است. از مصرف این فرآورده بیش مقدار توصیه شده پرهیز کنید. اگر این سؤال برای شما پیش آمده که آیا شربت میم اورنج دندان را سیاه میکند، باید بگوییم که این شربت علیرغم تأمین آهن تأثیری بر رنگ دندان های کودک شما ندارد و نظرات در مورد شربت میم اورنج به طور کلی مثبت است.

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس را از کجا بخریم؟

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی دارو به راحتی سفارش داده و درب منزل خودتان دریافت کنید. شما می‌توانید انواع مکمل رشد کودک را از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه کنید.

نظر خود را بنویسید
*
*
5
دیدگاه کاربران
 • عالی هست

 • سلام راه ثبت سفارش فقط از طریق سایته؟؟من سرعت اینترنتم
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر عزیز ، شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت سفارش خود را بصورت تلفنی انجام دهید. با تشکر
 • درود بزرگسالان هم میتونن از این محصول استفاده کنند؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی مقدار مصرف برای بزرگسالان روزی ۲ بار، هر بار ۱۰ میلی لیتر (۲ قاشق چای‌خوری) می باشد. با تشکر
 • من از این شربت خیلی راضیم. چون طعم بدی نداره دخترم موقع خوردن اذیت نمیکنه
 • مصرف این شربت به همراه کپسول پرینامکس و قرص آهن مشکلی داره؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: باسلام کاربر گرامی با توجه به مصرف پرینامکس عملا نیاز به استفاده از این محصول نمی باشد. با تشکر