خرید اینترنتی کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال 60 عددی

کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال 60 عددی

EuRho Vital Nerven And Innere Ruhe 60 Caps

13441

  • بهبود خواب و کاهش استرس
  • بهبود سردرد و دردهای عصبی
  • کاهش اضطراب و ایجاد آرامش
  • کاملاً گیاهی 

برند: یوروویتال EuRho Vital

309,000 تومان

378,000 تومان

نوع محصولکپسول
تعداد60 عددی
نام برندیوروویتال EuRho Vital
کشور مبدأ برندتحت لیسانس آلمان
کاربردآرامش بخش و کاهش استرس
روش مصرفیک ساعت پیش از خواب میل شود
مواد شاخصگیاهان دارویی و ویتامین های گروه ب
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال در یک نگاه

کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال 60 عددی (EuRho Vital Nerven And Innere Ruhe Caps) تحت لیسانس آلمان و حاوی عصاره گیاهان دارویی با خاصیت آرامش بخشی است. این کپسول بهبود دهنده اضطراب بوده و به سلامت مغز و اعصاب کمک می نماید و افرادی که دچار اختلال خواب و یا استرس هستند می توانند از این مکمل استفاده کنند. علاوه بر آن به سلامت سیستم عصبی شما نیز کمک می کند. بادرنجبویه، والرین یا سنبل الطیب و رازک از جمله گیاهان بکار برده شده در این مکمل است.  

مشخصات و ترکیبات کپسول نرون و اینر روهه

گیاهان و ویتامین ها می توانند تا حد زیادی تسکین دنده و آرامش بخش باشند. اثربخشی این مواد هیچگونه عوارضی در پی ندارد بنابراین می توانید مکمل های بهبود خواب و آرامش بخش را جایگزین مسکن ها و داروهای شیمیایی پر عوارض کنید. کپسول نرون و اینر روهه با بهبود خلق و خو و ایجاد حس آرامش اضطراب را از شما دور می کند. استرس خود می تواند مقدمه بیماری های دیگر همچون مشکلات معده و سردرد باشد. همچنین با استفاده از این مکمل به عملکرد شناختی و حافظه نیز کمک می کنید.

گیاه بادرنجبویه، سنبل الطیب، رازک و آمینو اسید تریپتوفان به همراه ویتامین های گروه ب از جمله ترکیبات این مکمل می باشد که از گذشته نیز خاصیت آنها در طب سنتی اثبات شده است.

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

نحوه مصرف کپسول نرون و اینر روهه

شما می توانید روزانه یک عدد کپسول نرون و اینر روهه را یک ساعت پیش از خواب مصرف کنید. یه یاد داشته باشید که کپسول را با آب کافی میل کنید.

عوارض مصرف شربت آرژی پلاس

این مکمل از عصاره گیاهان طبیعی گرفته شده است و عوارض خاصی در پی ندارد اما به یاد داشته باشید کودکان و نوجوانان مجاز به مصرف این مکمل نیستند همچنین زنان در دوران بارداری تحت نظر و با تأیید پزشک می توانند از این مکمل استفاده کنند.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

محصولات مشابه