تاریخ انقضاء: 2024/06 %16 تخفیف

قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایف 30 میلی گرم

Golden Life Co-enzyme Q10 tablet 30mg

11270

 • افزایش تولید انرژی، بهبود قدرت بدنی و رفع خستگی مزمن
 • آنتی‌اکسیدان قوی و مقابله باعلائم پیری در بدن
 • کنترل قند خون و حفظ سلامت قلب و عروق
 • تقویت سیستم ایمنی

برند: گلدن لایف Golden Life

دسته بندی: کوآنزیم کیوتن

192,300 تومان

228,900 تومان

نوعقرص
تعداد60 عددی
نام برندگلدن لایف Golden Life
کشوراسترالیا
حجم30 میلی گرم
کاربردتقویت سیستم ایمنی بدن و آنتی اکسیدان
روش مصرفروزانه یک عدد قرص
محفظهقوطی شیشه ای
جنسيتبانوان و آقایان
سنبدون محدودیت
کد بهداشتی1228225758

قرص کوآنزیم کیوتن گلدن لایف در یک نگاه

قرص کوآنزیم کیوتن گلدن لایف (Golden Life Co-enzyme Q10 tablet 30mg) ساخت کشور استرالیا و یک مکمل فوق العاده مفید برای دریافت مقدار مورد نیاز کوآنزیم کیوتن است. این ریزمغذی با خواص آنتی اکسیدانی بالا برای تقویت سیستم ایمنی و معکوس کردن روند پیری بسیار مفید است. قرص کوآنزیم کیوتن گلدن لایف را همچنین می‌توان برای مقابله با مشکلات پوست، مو و ناخن مورد استفاده قرار داد.

مزایا و خوص قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایف

این ترکیب به دلیل خواص آنتی اکسیدانی برای کاهش خطر بیماری های قلبی–عروقی، سرطان و حتی محافظت از پوست و مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتی استفاده موضعی از آن در محصولات آرایشی – بهداشتی می‌تواند مزایای فراوانی به همراه داشته باشد.

 • افزایش تولید انرژی، رفع خستگی مزمن و بهبود وضعیت عضلات
 • مهم ترین نقش کوکیوتن در بدن تولید انرژی است.
 • آنتی اکسیدان، ضد پیری و تقویت سیستم ایمنی
 • بهبود سلامت پوست، مو و ناخن
 • مقابله با بیماری های عفونی
 • بهبود سلامت قلب

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

کوآنزیم کیوتن چیست؟

CoQ10 ماده ای محلول در چربی و ویتامین مانند است که به تبدیل غذا به انرژی کمک می‌کند. CoQ10 یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که از بدن در مقابل آسیب رادیکال های آزاد سمی محافظت می‌کند. این ترکیب توسط بدن تولید می‌شود و همچنین در بسیاری از غذاها از جمله گوشت اندام های مختلف حیوانات مانند کبد یا کلیه ها یافت می‌شود. کوآنزیم کیوتن همچنین امگا3 و روغن ماهی، در ساردین، ماهی خال مخالی، گوشت مرغ، گل کلم، کلم بروکلی و مارچوبه وجود دارد.

قرص مکمل کو آنزیم کیوتن

قرص کوآنزیم کیوتن برای چیست؟

کوآنزیم Q10 ترکیبی است که به طور طبیعی در بدن ما یافت می‌شود و دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی است. این ترکیب برای عملکرد صحیح سلول ها ضروری است. یکی از عملکردهای اصلی کوآنزیم Q10  کمک به تولید انرژی است. تحقیقات نشان می‌دهد کوآنزیم Q10 ممکن است به درمان یا جلوگیری از بیماری های مختلف از دیابت، میگرن و بیماری آلزایمر کمک کند. این ترکیب همچنین قادر است علائم پیری را معکوس کند. بنابراین، از این قرص به عنوان مکمل سالمندان نیز می توان استفاده نمود. 

سطح کوآنزیم Q10 با گذشت زمان در بدن کاهش می‌یابد بنابراین بسیاری از افراد به امید استفاده از این مزایا به فرم مکمل غذایی آن مانند قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایف روی می‌آورند. قرص کوآنزیم کیوتن گلدن لایف را همین حالا می‌توانید با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نموده و از مزایای بی نظیر آن برای سلامتی بهره مند شوید.

 • قرص کوآنزیم کیوتن برای مردان

تحرک اسپرم یکی از مهمترین دلایل ناباروری مردان است و مطالعات نشان داده است که مکمل های  CoQ10 می‌توانند به بهبود تحرکت اسپرم ها در مردان نابارور کمک کنند. طبق برخی تحقیقات مقدار CoQ10  موجود در مایع منی مردان با تعداد اسپرم و تحرک آن‌ها ارتباط دارد.

مطالعه ای که در سال 2004 در ژورنال Fertility & Sterility منتشر شد، نشان داد که مصرف روزانه 200 میلی گرم مکمل CoQ10 تأثیر مثبتی بر تعداد اسپرم 22 مرد نابارور با تحرک اسپرم پایین داشته است.

قبل از شروع مطالعه، مردان نابارور سطح پایین تری از کوآنزیم Q10 را در مایع منی داشتند. پس از شش ماه از مصرف مکمل میزان کوآنزیم در مایع منی Q10 افزایش یافت. این تحقیق همچنین نشان داد که تقویت قوای جنسی مردان و تحرک اسپرم نیز با مصرف این مکمل افزایش می‌یابد.

 • قرص کوآنزیم کیوتن برای زنان

کو کیوتن برای باروری زنان نیز حائز اهمیت است. از آنجا که تولید مثل یک روند انرژی گیر است و سطح طبیعی CoQ10 ما نیز با افزایش سن شروع به کاهش می‌کند، مصرف CoQ10  به صورت مکمل می‌تواند به تخمک ها و اسپرم ها کمک کند تا سالم بمانند و سطح انرژی سلولی را نیز افزایش می‌دهد.

مصرف قرص کوآنزیم کیوتن یک روش طبیعی و مؤثر برای حمایت از کیفیت تخمک در زنان با افزایش سن است. مصرف مکمل هایCoQ10  از جمله قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایفبرای سلامتی مضر نیست بنابراین یک روش عالی برای افزایش کیفیت تخمک به طور طبیعی و تقویت قوای باروری بانوان است.

 • قرص کوآنزیم کیوتن برای بارداری

در حال حاضر، مطالعات اولیه نشان می‌دهد که قرص کوانزیم کیوتن می‌تواند مزایای بالقوه مهمی در بارداری زنان داشته باشد. در مراکز باروری از این آنتی اکسیدان برای زنان با مشکلات کیفیت تخمک، همراه با تحریک تخمدان و IVF استفاده می‌شود. 

سلول های تخمک بسیار بزرگ هستند (در واقع آن‌ها بزرگترین سلول های بدن هستند) و انرژی زیادی برای بلوغ تخمک، لقاح و تقسیم سلول های جنینی لازم دارند. یک نظریه این است که تولید ناکارآمد انرژی می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر روی این سلول های بزرگ با مصرف انرژی زیاد داشته باشد. اگر انرژی به طور ناکارآمد تأمین شود، می‌تواند باعث کاهش کیفیت تخمک و جنین شود. انرژی ناکافی در مرحله بحرانی جنینی و دوران بارداری می‌تواند باعث اشتباه در تقسیم سلول شود. این اشتباهات  منجر به شکست چرخه  IVF  یا سقط جنین خواهد شد.

هنگامی که یک زن مکمل CoQ10 را طبق تجویز پزشک باروری خود استفاده می‌کند، تخمک های او شانس بیشتری برای دریافت انرژی کافی از میتوکندری برای تحریک رشد سالم دارند. سلول های تخمک سالم برای چرخه های موفقیت آمیز IVF و همچنین افزایش بارداری و نرخ زاد و ولد ضروری است.

نظریه دیگری به نقش کوآنزیم Q10 به عنوان یک آنتی اکسیدان مربوط می‌شود. وقتی فعالیت آنتی اکسیدانی کافی در هر سلول وجود نداشته باشد، رادیکال های آزاد می‌توانند به DNA آسیب برسانند. وقتی رادیکال های آزاد به DNA سلول تخمک آسیب می‌رسانند، این  مسئله می‌تواند منجر به مشکلات کیفیت تخمک شود.

CoQ10 به عنوان یک آنتی اکسیدان قدرتمند، می‌تواند DNA سلول های تخمک را از آسیب اکسیداتیو محافظت کند که به طور طبیعی با افزایش سن احتمال آن بالاتر می‌رود. به همین دلیل مصرف این مکمل برای خانم هایی که نزدیک به یائسگی هستند و سعی در باردار شدن دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایفمی‌تواند از اووسیت ها در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت کند، همچنین فرصتی بیشتر برای بلوغ و رشد سالم به آن‌ها می‌دهد.

خرید قرص کیوتن

قرص کوآنزیم کیوتن و کارنیتین

قرص کوآنزیم کیوتن و کارنیتین یکی از انواع مکمل های کوآنزیم کیوتن است که برای افزایش انرژی روزانه و رفع کسالت های بی دلیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. مصرف این مکمل خصوصاً در ورزشکاران توانایی بدنی را افزایش داده و کارایی شبیه به مکمل بدنسازی دارد. شما می‌توانید قرص کوآنزیم کیوتن و کارنیتین را با خرید آنلاین یا حضوری از داروخانه ها و سایت های مجاز تهیه نمایید.

بهترین زمان مصرف قرص کوآنزیم کیوتن

از آنجایی که کوآنزیم کیوتن محلول در چربی است بهترین زمان مصرف قرص کوآنزیم کیوتن همراه با وعده های غذایی است. لازم به ذکر است که همه مکمل های CoQ10 ارزش غذایی یکسانی ندارند. تحقیقات نشان داده است افراد جوان تر ممکن است بیشتر از فرم یوبی کوئینون بهره ببرند در حالی که یوبی کوینول (شکل فعال) برای افراد مسن مناسب تر است. به این منظور قبل از مصرف مکمل های کوآنزیم کیوتن با پزشک خودتان مشورت کنید.

بیشتر بخوانید :

خرید کپسول کو کیوتن فانتوم نوتریشن از داروخانه آنلاین داروبوم با ارسال رایگان به سرتاسر کشور

عوارض قرص کوآنزیم کیوتن 100

هیچ عارضه جانبی جدی در رابطه قرص کوآنزیم کیوتن 100 گزارش نشده است. عوارض جانبی خفیف مانند بی خوابی یا ناراحتی معده، خستگی، گیجی، سوزش معده یا درد شکم ممکن است در برخی افراد رخ دهد.

همچنین مکمل های کو کیوتن ممکن است با داروهای رقیق کننده خون و داروهای فشار خون تداخل داشته باشد و با داروهای خاص ضد سرطان سازگار نباشد. بنابراین قبل از مصرف این مکمل ها با پزشک خود مشورت کنید.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایف

 • بیش از مقدار مصرف توصیه شده روزانه مصرف نکنید زیرا خطر مسمومیت با مصرف مقادیر زیاد و به مدت طولانی وجود دارد.
 • این محصول برای زنان باردار و افراد با بیماری خاص تنها با مشورت پزشک قابل مصرف می باشد.
 • این محصول را به عنوان جایگزینی برای رژیم غذایی متعادل استفاده نکنید.

قیمت قرص کوآنزیم کیوتن 100

قیمت قرص کوآنزیم کیوتن بر اساس دوز و نوع برند آن متفاوت است. انواع قرص های کوآنزیم کیوتن از جمله قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایف را شما می‌توانید با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نمایید و از خواص بی نظیر آن بهره مند شوید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده