سلنیوم 

نمایش 1 - 14 از 14 مورد
14 محصول وجود دارد.

خواص قرص سلنیوم

مصرف سلنیوم به عنوان یک مکمل آنتی اکسیدان برای پیشگیری از سرطان‌ها و بیماری‌های قلبی توصیه شده است. سلنیوم رادیکال‌های آزاد و سایر ترکیبات آسیب رسان به پوست را قبل از ایجاد چین و چروک خنثی می‌کند. تحقیقات نشان داده است که این ترکیب از آسیب سلولی ناشی از UV، التهاب پوست و تجمع رنگدانه‌ها جلوگیری می‌کند. مطالعات اخیر همچنان بر اهمیت سلنیوم و سایر آنتی اکسیدان ها بر سلامت پوست و کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست تأکید دارند.

علاوه بر این بد نیست بدانید که سیستم ایمنی بدن شما برای عملکرد مناسب به سلنیوم متکی است. در واقع این ترکیب کمیاب همراه با سایر مواد معدنی باعث افزایش تعداد گلبول‌های سفید بدن می‌شود و پاسخ بدن را در برابر عفونت‌ها از جمله عفونت‌های پوست تقویت می‌کند، زیرا پوست اولین خط دفاعی بدن شما است.

در عین حال سلنیوم زیادی ممکن است به تولید سیتوکین های التهابی کمک کند، مولکول‌هایی که می‌توانند در بدن جمع شده و به پوست و سایر ارگان‌ها آسیب برسانند.

خرید قرص سلنیوم ایرانی و خارجی

مکمل های سلنیوم اغلب به شکل سلنومتیونین هستند. مخمر غنی شده با سلنیوم یا سلنیت سدیم در داروخانه ها موجود هستند. این مینرال اغلب در فرمولاسیون مکمل های مولتی ویتامین- مینرال موجود است. شما می‌توانید انواع قرص های سلنیوم ایرانی و خارجی را با بهترین کیفیت و قیمت از داروخانه آنلاین داروبوم به صورت اینترنتی سفارش دهید و با ارسال رایگان در محل تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی قرص سلنیوم پلاس

بهترین برند قرص سلنیوم

انواع شرکت های دارویی اقدام به تولید قرص سلنیوم کرده اند که می توانید با بررسی هرکدام و مقایسه ویژگی‌های آنها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. انواع قرص سلنیوم خارجی و ایرانی نیز می‌تواند علاوه بر کیفیت بر قیمت نهایی محصول نیز اثر بگذارد. در ادامه برخی از بهترین مارک های مکمل سلنیوم را مشاهده می کنید:

1- مکمل سلنیوم پلاس هلث اید

مکمل سلنیوم پلاس هلث اید یکی از مکمل های غذایی مفیدی است که می‌توان از خواص آن برای شرایط مختلف بهره مند شد. سلنیوم پلاس برای کمک به حفظ سلامت سیستم قلب و عروق، بهبود باروری آقایان و سلامت پوست و مو و ناخن برای افراد تجویز می‌شود.

2- مکمل سلنیوم پلاس او پی دی فارما 

مکمل دیگری است که با خواص آنتی اکسیدانی برای تقویت سیستم ایمنی و بهبود سلامت پوست و مو برای افراد تجویز می‌شود. در فرمولاسیون مکمل قرص سلنیوم پلاس او پی دی فارما برای تقویت خواص آنتی اکسیدانی روی و ویتامین C گنجانده شده است. بنابراین یک مکمل عالی برای محافظت از بدن در مقابل رادیکال های آزاد است.

3- کپسول سلن پلاس یوروویتال

کپسول سلن پلاس یوروویتال یک مکمل عالی برای تأمین سلنیوم و دیگر مواد مغذی است. این محصول تاثیر بسزایی در بهبود سلامت عمومی فرد دارداز آن برای حفظ سلامت سیستم قلب و عروق ، تنظیم هورمون‌های تیروئیدی و حفظ سلامت پوست و مو نیز استفاده می شود. آنتی‌ اکسیدان‌های موجود در این کپسول از ابتلا به بیماری مزمن و انواع سرطان‌ها جلوگیری کرده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کنند. برای خرید کپسول سلن پلاس یوروویتال بر روی لینک کلیک کنید.

4- کپسول سلنیوم هلث برست

کپسول سلنیوم هلث برست یک مکمل باکیفیت است که با خواص آنتی اکسیدانی برای تقویت سیستم ایمنی، حمایت از سلامت پوست و مو و پیشگیری از استرس اکسیداتیو در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.