قرص پروستات 

نمایش 1 - 15 از 15 مورد
15 محصول وجود دارد.

قرص پروستات پیشگیری از بروز مشکلات آقایان

امروزه استفاده از انواع مکمل ها و ویتامین در قالب قرص بصورت تخصصی برای آقایان تولید شده است. قرص پروستات یکی از بهترین و مهمترین مکمل هایی است که برای جلوگیری از ابتلا به سرطان پروستات و سایر مشکلات آقایان تولید و عرضه شده است. 

تقویت یکی از بهترین روش های پیشگیری از ابتلا به پروستات است. از همین رو انواع قرص مولتی ویتامین مخصوص آقایان تولید شده است. پروستات مستقیماً در زیر مثانه و در مقابل رکتوم قرار دارد. مجرای ادرار از پروستات عبور می‌کند، بنابراین اگر پروستات بزرگ شود، می‌تواند مانع ورود ادرار یا مایع منی به مجرای ادرار شود. 

عملکرد اصلی پروستات تولید مایعات برای منی است، مایعی شیری که اسپرم در آن شنا می‌کند. اسپرم در بیضه ها تولید می‌شود که هورمون تستوسترون را نیز می‌سازد. در دوران بلوغ، تستوسترون رشد و عملکرد پروستات را تحریک می‌کند و به تولید مایعات برای منی کمک می‌کند.

BPH شایع ترین مشکل پروستات در مردان است. تقریباً همه مردان با افزایش سن دچار بزرگی پروستات می‌شوند. در سن 60 سالگی، 50٪ از مردان برخی از علائم BPH را دارند. در 85 سالگی ، 90٪ از مردان علائم بیماری را دارند. تقریباً نیمی از این مردان دچار علائمی می‌شوند که باید درمان شود.

خرید قرص مکمل پروستات آقایان

داروی پروستات و تکرر ادرار

داروی پروستات و تکرر ادرار را پزشک بر اساس معاینات خود برای شما تجویز می‌کند. پروستات در صورت حجیم شدن به مجرای ادراری فشار آورده و مانع از تخلیه کامل ادرار می‌شود به همین دلیل شما دچار تکرر ادرار خواهید شد. 

خروج قطره ای و منقطع ادرار، سوزش ادرار و تأخیر در شروع دفع ادرار از علائم مهمی است که آقایان در صورت ابتلا به مشکلات پروستات تجربه خواهند کرد. در این شرایط می‌توان با مکمل ها و داروهایی که پزشک برای شما تجویز می‌کند اختلالات ادراری را برطرف کرد.

قرص گیاهی پروستات

قرص های پروستات در انواع شیمیایی و گیاهی اکنون در دسترس هستند. در ساخت قرص های گیاهی پروستات از عصاره های گیاهی مختلفی استفاده می‌شود که اثرات آن‌ها بر کاهش التهاب و تورم غده پروستات به اثبات رسیده است. از مکمل  جنسینگ نیز می‌توان در این زمینه استفاده کرد.

انواع قرص گیاهی پروستات را پس از تجویز پزشک می‌توانید از داروخانه و سایت های معتبر با خرید آنلاین یا حضوری تهیه کرده و مورد مصرف قرار دهید. 

  • قرص پروستاتان

قرص پروستاتان یک قرص گیاهی است و حاوی عصاره هایی مانند ریشه و برگ گزنه، گل بابونه، میوه خارخسک، انیسون و همچنین تخم کدو است. 

هیپرپلازی خوش خیم پروستات  یکی از بیماری های بسیار شایع در میان آقایان است که معمولاً در دهه چهارم زندگی و بالاتر رخ می‌دهد. با استفاده از قرص پروستاتان می‌توان به کاهش حجم غده پروستات و اختلالات ادراری حاصل از آن کمک کرد.

بیشتر بخوانید :

برای سفارش انواع مکمل مخصوص آقایان از داروخانه آنلاین داروبوم کلیک کنید.

  • قرص پروستات باریج

قرص پروستات باریج یک قرص گیاهی است که برای هایپرپلازی خوش خیم پروستات تجویز می‌شود. از ترکیبات مؤثره موجود در این قرص می‌توان به روغن بذر کدو، ویتامین ای و ویتامین سی اشاره کرد. این فرآورده با خواص آنتی اکسیدانی و با مهار اثرات بزرگ کنندگی تستوسترون از هایپرپلازی غده پروستات جلوگیری می‌کند. این قرص برای رفع مشکلات ادراری ، ریزش مو و فشار خون نیز تجویز می‌شود.

قرص برای التهاب پروستات

التهاب پروستات یک بیماری نسبتاً شایع در بین آقایان است که از علائم آن می‌توان به درد و ناراحتی در ناحیه شکم، سوزش هنگام دفع ادرار، عدم تخلیه کامل ادرار و تکرر ادرار اشاره کرد.

التهاب پروستات می‌تواند حاد یا مزمن باشد که بر این اساس علائم و روش های درمانی آن نیز متفاوت خواهد بود.

پزشک پس از تشخیص این بیماری ترکیبی از آنتی ‌بیوتیک درمانی، داروهای گشاد کننده مجرای ادراری و تغییرات سبک زندگی را برای شما تجویز می‌کند. مولتی ویتامین آقایان و کپسول لیکوپن ام پلاس در این زمینه کمک کننده هستند.

خرید قرص مکمل پروستات

امکان درمان با داروی جدید پروستات

در حال حاضر جدیدترین داروی پروستاتabiraterone acetate  با نام تجاری Zityga توسط محققان استرالیایی تولید شده است. قرار است این ترکیب دارویی به صورت قرص و کپسول تا دو سال آینده به تولید انبوه برسد. ترکیبات مؤثره موجود در این دارو، دوز داروی مورد نیاز برای درمان مشکلات پروستات را تا حد زیادی کاسته و از عوارض جانبی داروهای شیمیایی جلوگیری می‌کنند.

بیشتر بخوانید :

خرید سافت ژل ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوس از داروخانه آنلاین داروبوم به بهترین قیمت و ارسال سریع

  • قرص امنیک یکی از جدیدترین داروهای درمان پروستات

امنیک نام تجاری قرص تامسولوسین است که به اسم فلومکس نیز شناخته می‌شود. قرص امنیک برای درمان علائم هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) تجویز می‌شود که با علائمی همچون مشکل در ادرار کردن و تکرر ادرار خصوصاً در هنگام شب مشخص می‌شود

عوارض قرص پروستات

هر دارویی به موازات اثرات خوبی که در درمان بیماری دارد ممکن است باعث عوارض جانبی متعددی در افراد مختلف شود. انزال غیر طبیعی، سردرد، تهوع، اسهال ، یبوست ،  تپش قلب، آبریزش یا گرفتگی بینی و واکنش های حساسیتی مانند خارش پوست و کهیر برخی از علائم مصرف قرص پروستات است. در صورت شدید بودن عوارض یا تجربه عوارض دیگری به جزء موارد ذکر شده در بروشور دارو حتماً با پزشک خودتان تماس بگیرید.

قرص پروستات را از کجا بخرم؟

استفاده از مکمل های مخصوص برای پیشگیری از ابتلا به پروستات در آقایان و همچنین تسریع روند درمانی یکی از رایج ترین روش ها است. به این منظور می توانید انواع مکمل را از داروخانه های معتبر اینترنتی و یا حضوری که در سطح شهر وجود دارند تهیه کنید. قرص پروستات جزء مکمل های آقایان دسته بندی می‌شود شما می‌توانید انواع این مکمل ها را با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم، بزرگترین داروخانه ایران به راحتی تهیه نمایید.