قرص چربی سوز 

در هر صفحه
نمایش 1 - 24 از 125 مورد
125 محصول وجود دارد.

قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو

تجمع توده‌های چربی در بدن معمولا در ناحیه شکم و پهلو است. اکثر افراد از انباشته شدن چربی‌ها در این نواحی رنج می‌برند و به دنبال قویترین قرص چربی سوز شکم و پهلو هستند. استفاده از مکمل‌ لاغری قوی شکم و پهلو مانند قرص اسلیم مکس در سوزاندن توده‌های چربی انباشته شده بسیار موثر باشد. این مکمل‌ها باید ترکیبات ویژه‌ای برای کاهش وزن و لاغری داشته باشند.

استفاده از قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو به همراه ورزش در سوزاندن چربی‌های جمع شده در ناحیه شکم و پهلو بسیار موثر است. همچنین رژیم غذایی فاقد چربی‌های مضر نیز می‌تواند در تحقق سریع‌تر نتیجه مطلوب تاثیر گذار باشد.

مکمل چربی سوز قوی شکم و پهلو

مکمل چربی سوز و انرژی زا

این مکمل انرژی زا علاوه بر سوزاندن چربی‌ها در افزایش توان جسمی نیز تاثیر گذار هستند. این مکمل‌ها چربی‌های اضافه را سوزانده و به انرژی تبدیل می‌کنند. افرادی که در هنگام انجام ورزش دچار کاهش انرژی می‌شوند و به دنبال لاغری و تناسب اندام هستند بهتر است از قرص چربی سوز و انرژی زا استفاده نمایند. چرا که این مکمل هم در لاغری و  هم در تامین انرژی و رفع خستگی تاثیر گذار است.

مکمل چربی سوز برای افراد مبتدی

مصرف قرص چربی سوزی در افراد مختلف متفاوت است. یکی از ویژگی های مکمل های چربی سوز این است که بدن به مرور زمان به این ترکیبات عادت کرده و دیگر اثرگذاری سابق را نخواهد داشت به همین خاطر است که توصیه می شود مکمل چربی سوز برای افراد مبتدی از ساده ترین و سبک ترین نوع آغاز شده و به مرور زمان از مکمل های قوی تر استفاده شود. تا ضمن اینکه آسیبی به بدن وارد نشده، روند قرص چربی سوزی را تا حد مورد نظر ادامه دهید. 

مکمل چربی سوز همچنین برای افرادی که تازه تمرین های بدنسازی را آغاز کرده اند بهترین گزینه است. این مکمل ها علاوه بر کاهش سطح چربی بدن، انرژی لازم را برای تمرین به فرد می دهد و باعث می شود که سریعتر و بهتر به نتیجه دلخواهتان نزدیک شوید.  توجه داشته باشید که افراد مبتدی و تازه کار به هیچ وجه نباید خودسرانه و بدون برنامه از مکمل های افزایش دهنده متابولیسم استفاده کنند.

بهترین مکمل چربی سوز بدنسازی

یکی از مهمترین اهداف بدنسازی، کاهش سطح چربی بدن، افزایش توده عضلانی و در پی آن افزایش توان جسمانی است. بسیاری از بدنسازان در شروع دوره های تمرین باید علاوه بر تمرین جهت تشکیل بافت عضله از روش های مختلف برای سوزاندن چربی ها و اضافه وزن خود نیز استفاده کنند. در این بین استفاده از مکمل های مخصوص چربی سوزی و افزایش متابولیسم روش بسیار مناسبی است. این مکمل ها چربی ذخیره شده در بدن را به شکل انرژی آزاد کرده و علاوه بر چربی سوزی توان فرد را برای انجام تمرینات ورزشی افزایش می دهند.

بهترین قرص چربی سوز بدنسازی شامل پروتئین ها، کراتین، ال کارنتین، آمینو اسیدها و مولتی ویتامین ها می باشند. اغلب مکمل های مخصوص چربی سوزی حاوی یک یا چند نوع از این مواد می باشند. به این صورت شما می توانید بطور طبیعی فرایند چربی سوزی را در بدن خود داشته و به سرعت به تناسب اندام مورد نظر خود دست یابید.

قرص چربی سوزی و عضله سازی همزمان

استفاده از مکمل بدنسازی و عضله سازی همزمان بیشتر توسط افراد ورزشکار صورت می‌گیرد. کسانی که می‌خواهند در کنار کاهش وزن عضله سازی کنند می‌توانند از مکمل عضله سازی همزمان استفاده نمایند. تا علاوه بر کاهش وزن مانع از تحلیل رفتن عضلات شوند. علاوه بر این استفاده از تمرینات مخصوص در کنار مصرف قرص چربی سوزی هم در کاهش وزن و هم در عضله سازی به صورت همزان تاثیر گذار است.

قرص چربی سوز ال کارنیتین

ال کارنتین یکی از مکمل‌های بدنسازی که توسط افراد ورزشکار بسیار مورد استفاده قرار می‌گیره. مکمل ال کارنتین در کاهش وزن تاثیر بسزایی داره. مکمل چربی سوز ال کارنتین با سوزاندان اسیدهای چرب مضر در تناسب اندام و کاهش وزن بسیار موثر است. 

بسیاری از افراد نمی‌توانند ال کارنتین را به طور مستقیم از منابع غذایی دریافت نمایند. از این رو باید از مکمل‌‌های حاوی این عنصر استفاده کنند. مکمل ال کارنتین همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن به سرعت باعث کاهش وزن و تناسب اندام می‌شود. قرص چربی سوز ال کارنتین در بازسازی و تقویت عضلات نیز تاثیر گذار است.

بهترین مکمل چربی سوز بانوان

بسیاری از بانوان به دنبال مکمل‌هایی برای کاهش وزن و لاغری هستند. استفاده از مکمل‌های چربی سوز یکی از راه‌های موثر در لاغری است. بهترین مکمل چربی سوز بانوان باید شامل ترکیبات منحصر به فردی باشد. این محصول باید فاقد ترکیبات هورمونی باشد تا سلامتی زنان را به خطر نیاندازد. 

رژیم‌های غذایی سنگین می‌تواند برای سلامت خانم‌ها مضر باشند. چرا که ممکن است ویتامین‌های مورد نیاز بدن زنان در این دوران تامین نشود. خانم‌ها می‌توانند برای تامین ویتامین‌های مورد نیاز خود از مولتی ویتامین مخصوص بانوان استفاده کنند.

بیشتر بخوانید :

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مکمل‌های آمینو اسید صفحه " خرید مکمل آمینو اسید " بررسی شود.

قویترین قرص چربی سوز خانگی

چای سبز می‌تواند بهترین مکمل چربی سوز خانگی محسوب شود. چای سبز دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و باعث کاهش التهابات بدن می‌شود. عصاره چای سبز باعث افزایش متابولیسم بدن شده و در کاهش وزن کمک می‌کند.

از اینرو می توان گفت قویترین قرص چربی سوز خانگی استفاده از قرص چای سبز است که می‌تواند اثرات بی‌نظیری در تناسب اندام داشته باشد. چای سبز در تقویت استخوان‌ها، سلامت دهان و دندان، جلوگیری از آلزایمر و بهبود عملکرد قلب نیز موثر است.

کرفس نیز به عنوان یکی از مکمل های چربی سوز خانگی به شمار می‌آید. کرفس سرشار از فیبر است. فیبر در کم کردن اشتها و چربی سوزی تاثیر بی‌نظیری دارد. این ماده می‌تواند بخش اعظمی از معده را اشغال کرده و احساس گرسنگی را از بین ببرد. استفاده از کرفس به عنوان نوشیدنی در شست و شوی سیستم گوارش نیز تاثیر گذار است.

مصرف مکمل های کاملا گیاهی نیز می‌تواند در از بین بردن چربی های اضافه بدن نقش مهمی داشته باشند. کپسول کورکومکس با داشتن ترکیباتی اعم از زرد چوبه، فلفل سیاه و زنجبیل در کنار رژیم غذایی مناسب می‌تواند فرایند کاهش وزن را تسریع ببخشد.

خرید قرص چربی سوز

امروزه انواع قرص های چربی سوز گیاهی و شیمیایی در داروخانه ها یافت می شود که گاهی انتخاب را برای مصرف کنندگان دشوار می نماید. قبل از خرید قرص چربی سوز به مواد تشکیل دهنده و میزان آن مواد که روی بسته بندی آن درج شده است دقت کنید. در گام بعدی تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو را بررسی کنید. قیمت قرص چربی سوز با توجه به وارداتی یا تولید داخل بودن باید قیمت معقولی باشد قیمت های بسیار ارزان یا بسیار گران تر از عرف مشکوک است. بهترین راه خرید از داروخانه ها و مشاوره با داروساز است تا بهترین قرص چربی سوز را متناسب با وضعیت جسمانی شما تجویز کند.

بهترین مکمل چربی سوز

قرص چربی سوز داروخانه ای

از آنجایی که اکثر قرص های چربی سوز موجود در عطاری و فروشگاه ها دارای ترکیبات ناشناخته هستند بهتر است برای خرید قرص چربی سوز به داروخانه های آنلاین و حضوری مراجعه کنید. بسیاری از این قرص ها با نام قرص چربی سوز گیاهی به فروش می رسند که در بهترین حالت مراحل فراوری و بسته بندی محصول مشکوک می باشد و کمترین عارضه آن افزایش ضربان قلب و فشارخون، اسهال و معده درد است. متاسفانه در برخی آزمایشات مشاهده شده  داخل این قرص های چربی سوز ناشناس مواد مخدر و شیشه بکار رفته است و مصرف آنها عوارض هولناکی را در پی دارد. انواع قرص چربی سوز داروخانه ای ایمن بوده و مطابق استاندارد تولید و عرضه می شود.

قرص چربی سوز گیاهی

مطالب گفته شده در بالا شاید نگرانی درباره انواع قرص های چربی سوز گیاهی به دلتان راه داده است. اما باید بگوییم همه این قرص ها آسیب زا نیستند و همان طور که گفتیم تنها در صورت بی نام و نشان بودن یک قرص باید از خرید و مصرف آن خودداری کنید. خوشبختانه برندهای داروسازی مطرح اقدام به تولید قرص های چربی سوز با مواد کاملا گیاهی کرده اند تا افراد علاقه مند با اطمینان خاطر از قرص چربی سوز گیاهی بدون عوارض برای مقصود خود بهره بگیرند. در ادامه دو نمونه از بهترین قرص های چربی سوز صددرصد گیاهی را معرفی می کنیم:

کپسول گرین لس 60 عددی

این کپسول چربی سوز از مواد صددرصد گیاهی و توسط شرکت ایرانی سلامت گستر آرتیمان تولید شده است. این کپسول حاوی عصاره چای سبز و عصاره قهوه می باشد که خواص چربی سوزی و لاغری این دو ماده بر همگان آشکار است. مصرف کپسول گرین لس در کنار رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن به ویژه در ناحیه شکم و پهلو کارساز است. این مواد از خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده ای برخوردارند که در پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی و چربی خون نیز موثر عمل می کنند. کاهش جذب روده ای چربی و قند خون از سایر مزایای کپسول گیاهی گرین لس می باشد. به منظور بهره وره عالی از این کپسول مصرف دو بار در روز و هر بار یک کپسول را با یک آب ولرم را توصیه کرده اند.

معرفی محصول :

برای مشاهده قیمت "کپسول گرین لس 60 عددی" کلیک کنید.

قرص چای سبز کام گرین 100 عددی

قرص چای سبز کام گرین حاوی ۴۵۰ میلی گرم چای سبز است. چای سبز از مواد گیاهی شناخته شده در زمینه لاغری و افزایش متابولیسم است که فواید دیگری نیز برای سلامتی بدن به همراه دارد. پیشگیری از تصلب شرایین، ناراحتی های قلبی عروقی و سرطان های کولون و دستگاه گوارش و کاهش تری گلیسیرید از فواید بی نظیر قرص چای سبز کام گرین است. این قرص طبیعی محصولی از شرکت داروسازی گیاه اسانس دکتر سلیمانی است. تعداد 100 عدد قرص در قوطی این محصول موجود است که باید روزی یک تا دو بار بعد از غذا مصرف شود.

معرفی محصول :

برای خرید "قرص چای سبز کام گرین 100 عددی" کلیک کنید.

بهترین قرص چربی سوز قوی در داروخانه

بهترین قرص چربی سوز قوی در داروخانه هات مزیتی که دارد این است که محصول اصلی است و دارای عوارض جانبی جبران ناپذیر نیست. شما می توانید برای خرید قرص چربی سوز قوی از داروخانه آنلاین داروبوم مکمل های بالای این صفحه را بررسی کنید و محصول مورد نظر خود را  با چند کلیک ساده خریداری نمایید.

 قرص چربی سوز قوی باید شامل با کیفیت‌ترین ترکیبات را داشته باشد و باید انرژی مورد نیاز برای افزایش متابولیسم بدن فرد را تامین نماید در ادامه به معرفی بهترین مکمل چربی سوز خواهیم پرداخت:

1- کپسول سی ال ای کارن 1600 میلی گرم 90 عددی

به عنوان قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو شناخته می‌شود. این محصول با سوزاندن چربی‌های مضر بدن باعث کاهش وزن و لاغری می‌شود. کپسول CLA کارن میزان چربی ذخیره شده از هضم غذا را کاهش داده و سبب کاهش تعدا سلول‌های چرب نیز می‌شود. این مکمل کلسترول خون را کم کرده و در متابولیسم چربی‌ها موثر است. کپسول سی ال ای کارن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز شده و از فرد در برابر عوامل بیماری زا مثل ویروس، میکروب و... محافظت می‌نماید. کارن با چربی سوزی سبب افزایش سطح انرژی در بدن نیز شده و در رفع خستگی هم موثر است.

معرفی محصول :

جهت مشاهده دیگر خواص "کپسول سی ال ای کارن" کلیک نمایید.

2- کپسول پومئول برولر کلماساینس 60 عددی

یک مکمل چربی سوز بسیار موثر است که با مصرف ذخایر چربی سبب تولید انرژی و سوزاندن جربی‌های اضافه می‌شود. استفاده از این مکمل می‌تواند به شما در کاهش وزن و رسیدن وزن مطلوب کمک نماید. کپسول پومئول سبب کاهش چربی ذخیره شده در بدن می‌شود و همچنین می‌تواند توده‌های چربی گذشته را نیز آب نماید. این مکمل در عضله سازی هنگام چربی سوزی نیز موثر است و می‌تواند به ساخت و حفظ عضله‌ها کمک کند.

معرفی محصول :

برای خرید "کپسول پومئول برولر کلماساینس 60 عددی" کلیک کنید.

3- کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان 60 عددی

تن لس یکی از پرطرفدارترین مکمل‌های کاهش وزن و لاغری محسوب می‌شود. تن لس با ترکیبات گیاهی که دارد می‌تواند به تناسب اندام و چربی سوزی افراد کمک نماید. این مکمل باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و در اهش اشتها هم تاثیر  گذار است. این محصول به عنوان یک قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو نیز محسوب می‌شود. کاهش کلسترول خون هم از دیگر فواید تن لس است. بذر کرفس، چای سبز، گیاه زنیان، زیر سیاه از ترکیبات موجود در این مکمل لاغری هستند. که تمامی این ترکیبات اثرات بی‌نظیری در چربی سوزی خواهند گذاشت.

معرفی محصول :

جهت اطلاع از قیمت "کپسول لاغری تن لس" کلیک نمایید.

سوالات متداول برای خرید قرص چربی سوز

چرا قیمت قرص چربی سوز خارجی و ایرانی با هم متفاوت است؟

برندهای ایرانی و خارجی متنوعی قرص چربی سوز تولید می کنند که می توان براساس بودجه خود خریداری کرد. اما علت این تفاوت قیمت قرص چربی سوز خارجی و ایرانی تفاوت قیمت گذاری مکمل های خارجی است که بر طبق ارز صورت می گیرد. اما قیمت چربی سوز ایرانی کاملا مناسب اقشار مختلف جامعه است.

قرص چربی سوزی قوی را از کجا بخریم؟

برای خرید قرص چربی سوز حتما به داروخانه حضوری یا آنلاین مراجعه کنید. خرید قرص چربی سوز از فروشگاه ها یا عطاری ها اصلا توصیه نمی شود. شما برای خرید انواع قرص چربی سوز ایرانی و خارجی می توانید به سایت داروخانه آنلاین داروبوم سر بزنید و از تخفیف های ویژه آن برخوردار شوید.