مکمل افزایش وزن 

نمایش 1 - 19 از 19 مورد
19 محصول وجود دارد.

مکمل افزایش وزن

شاید با شنیدن تناسب اندام ذهن ناخودآگاه به سمت قرص لاغری برود اما افزایش وزن و چاقی هم دغدغه بسیاری از افراد است، مکمل و قرص افزایش وزن اکثراً پودرهای حاوی مقادیر مختلفی کربوهیدرات، پروتئین، چربی، اسیدهای آمینه و سایر افزودنی‌ها هستند.

با مصرف مکمل های افزایش وزن داروخانه ای کالری روزانه شما به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. برخی از مکمل‌های افزایش وزن به صورت قرص یا کپسول هستند تا افراد راحت تر از آن‌ها استفاده کنند.

افزایش وزن برای برخی افراد به اندازه کاهش وزن دشوار است. جالب است بدانید بسیاری از افراد ساعت‌ها ورزش می‌کنند و از رژیم‌های غذایی سنگین برای افزایش وزن استفاده می‌کنند؛ اما یکی از سریع‌ترین راه‌های افزایش وزن، مصرف مکمل های طبیعی برای افزایش وزن یا به عبارت دیگر قرص چاقی است.

البته قبل از افزودن مکمل‌های افزایش وزن و قرص چاقی به رژیم غذایی خودتان با پزشک مشورت کنید. همچنین باید با توجه به نوع بدن خود در رابطه با مقدار مصرف این مکمل‌ها بسیار مراقب باشید.

به طور کلی، افراد لاغر باید 500 کالری اضافی به رژیم غذایی سالم و متعادل خود اضافه کنند تا وزن آن‌ها افزایش یابد. مکمل‌های پروتئینی مانند کراتین، همراه با یک برنامه ورزشی نیز ممکن است به عضله سازی و افزایش وزن کمک کنند.

یک رژیم غذایی سالم همراه با ورزش منظم باعث افزایش وزن از طریق عضله سازی می‌شود که در کنار آن‌ می‌توان از مکمل افزایش وزن و قرص چاقی نیز استفاده کرد؛ بنابراین پس از مشخص کردن برنامه مکمل برای افزایش وزن  و قرص چاقی مورد نظر خود می‌توانید از طریق داروخانه آنلاین داروبوم اقدام به خرید اینترنتی و تلفنی نمایید.

مکمل افزایش وزن نوجوانان

فواید استفاده از قرص افزایش وزن

بسیاری از مواقع لاغری نشانه سلامتی و زیبایی نخواهد بود. تناسب اندام علاوه بر ظاهری جذاب نشان دهنده سلامتی شما نیز می باشد. به همین خاطر افرادی که تناسب قد، وزن، تراکم چربی و عضلات آنها کمتر از حد استاندارد خودشان است بهتر است نسبت به افزایش وزن اقدام کنند. بوجود آوردن بافت عضلانی بدن باعث تقویت و کمک به اسکلت نیز می شود. به این ترتیب، می توان از بسیاری مشکلات استخوان، مفاصل، مشکلات تحرکی و همچنین ضعف جسمانی جلوگیری کرد.

1. کالری مورد نیاز را به راحتی تأمین می‌کنند.

مهم‌ترین دلیل استفاده از بهترین مکمل برای افزایش وزن افراد لاغر این است که به راحتی کالری اضافی مورد نیاز روزانه شما را تأمین می‌کنند. اگر شما جزء افرادی هستید که سخت وزن می‌گیرید و مجبورید حجم زیادی غذا بخورید تا وزن شما کمی افزایش یابد مکمل‌های افزایش وزن برای شما مناسب هستند.

این فراورده‌ها به شما کمک می‌کنند تا به روشی مناسب و سالم چاق شوید. یک قرص افزایش وزن می‌تواند بیش از هزار کالری اضافی در روز برای شما فراهم کند بدون اینکه نیاز به خوردن مقدار زیادی غذا داشته باشید.

2. کمک به افزایش وزن از طریق عضله سازی

هنگام انتخاب یک مکمل بدنسازی همچون مکمل افزایش وزن می‌توانید انواعی که همراه با نوع خاصی چربی خوراکی هستند را خریداری کنید تا به شما کمک کنند طی روند اضافه وزن، عضله سازی نمایید و مقدار چربی‌های بدن شما افزایش پیدا نکند.

چربی‌های موجود در رژیم غذایی بیشترین کالری را تأمین می‌کنند بنابراین حتماً آن‌ها را به شکل صحیح مصرف کنید. برای حفظ سلامتی قرص چاقی را انتخاب کنید که با تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط ​​و مقدار کمی چربی اشباع شده غنی شده باشد.

3. سطوح مختلف کالری را فراهم می‌کنند.

مکمل چاق کننده برای تأمین کالری‌های مختلف در دسترس هستند. این مکمل‌ها معمولاً 400 کالری اضافی را تأمین می‌کنند. برای افزایش بیشتر کالری از متخصص تغذیه خود کمک بگیرید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که در مصرف کالری زیاده روی نمی‌کنید زیرا می‌تواند منجر به ایجاد توده چربی اضافی در بدن شود.

4. به تسریع ریکاوری کمک می‌کند.

دلیل مهم دیگر استفاده از مکمل‌های افزایش وزن و مکمل چاق کننده این است که به ریکاوری سریع‌تر پس از تمرین کمک می‌کنند. اغلب اوقات افراد از این واقعیت غافل می‌شوند که ریکاوری به اندازه تمرین مهم است. دریافت کالری مورد نیاز برای ریکاوری ضروری است. افزایش دهنده‌های وزن معمولاً حاوی ال-گلوتامین هستند، یک آمینو اسید خاص که نقش محوری در ریکاوری بعد از تمرین دارد و از سیستم ایمنی نیز پشتیبانی می‌کند.

ترکیبات قرص افزایش وزن در داروخانه

انواع مکمل چاق کننده بدن به شکل پودر، قرص و شربت وجود دارد. این مکمل ها با تأمین ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز به بدن کمک می کنند تا حداکثر جذب را از وعده های غذایی داشته باشند. همچنین انواع پودر مکمل افزایش وزن شامل ترکیبات مؤثر در چاقی و عضله سازی هستنند. این مواد کاملاً طبیعی هستند و انسان بصورت روزانه از این مواد تغذیه می کند. بنابراین، هیچگونه عوارض و مشکلات جسمانی برای مصرف کننده در پی نخواهد داشت. این ترکیبات را می تواند در چند مورد شرح داد:

  • کربوهیدرات‌ها

وقتی می‌خواهید وزن اضافه کنید، کربوهیدرات‌ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. آن‌ها منبع خوبی از انرژی می باشند و در صورت مصرف کافی به افزایش وزن کمک می‌کنند. آن‌ها مخازن گلیکوژن بدن شما را دوباره پر می‌کنند تا تولید انرژی را افزایش دهند. افزایش دهنده‌های وزن همچون مکمل کربوهیدرات معمولاً حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات هستند.

  • پروتئین

پروتئین موجود در قرص افزایش وزن نه تنها به کاهش وزن کمک می‌کنند بلکه برای افزایش وزن نیز مفید است. مکمل‌های افزایش دهنده وزن حاوی پروتئین نیز هستند، اگرچه اکثر اوقات نسبت به کربوهیدرات مقدار آن‌ها کمتر است؛ اما برخی از مکمل‌های چاق کننده که برای عضله سازی مصرف می‌شوند حاوی پروتئین زیادی هستند.

  • فیبر

فیبر موجود در قرص افزایش وزن برای هضم غذا بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند تا به وزن ایده آل خود برسید. فیبر سموم را از بدن دفع کرده و به سالم ماندن سیستم گوارش و در نتیجه جذب بهتر مواد مغذی کمک می‌کنند.

  • ویتامین‌ها و مواد معدنی

ویتامین‌ها و مواد معدنی به تقویت ایمنی و سلامت عمومی کمک می‌کنند. آن‌ها نیاز بدن به ریزمغذی‌ها را برطرف می‌کنند. مکمل‌های افزایش وزن حاوی بسیاری از این ریزمغذی‌ها هستند تا هرگونه شکافی را در رژیم غذایی برطرف کنند.

مکمل‌ های افزایش وزن بانوان

تفاوت چندانی بین مکمل های افزایش وزن بانوان و قرص چاق کننده و افزایش وزن آقایان وجود ندارد. به همین دلیل خانم ها می‌توانند با مراجعه به داروخانه اینترنتی و یا حضوری انواع مکمل افزایش اشتها و یا افزایش وزن را تهیه کرده و مورده استفاده قرار دهند. شما بر حسب کالری اضافی مورد نیاز و همچنین مشورت با پزشک می‌توانید از این قرص افزایش وزن استفاده کنید. تأمین کالری بیشتر مهم‌ترین مزایای مکمل‌ چاق کننده است و هر فردی می‌تواند برحسب نیاز، کالری روزانه خود را با استفاده از این مکمل‌های پرکالری افزایش دهد.

عوارض مکمل چاقی

مکمل های افزایش وزن برای نوجوانان

از آنجایی که سوخت و ساز بدن در دوران نوجوانی بسیار بالا است این افراد برای افزایش وزن نیاز به کالری بالاتری دارند که می‌توان با استفاده از انواع مکمل های تخصصی آن را تأمین کرد. اگر نوجوانان فعالیت بدنی زیادی داشته باشند و وزن آن‌ها نیز کمتر از حد طبیعی باشد، می‌توانند از قرص افزایش وزن استفاده کنند که مقدار پروتئین آن‌ها بالاتر است. این مکمل‌ها که مس گینر نامیده می‌شوند با افزایش عضله سازی وزن بدن فرد را افزایش می‌دهند. بهتر است قبل از مصرف و خرید مکمل های افزایش وزن برای نوجوانان با پزشک مشورت نمایید.

مکمل‌های افزایش وزن بدون ورزش

همه مکمل های طبیعی برای افزایش وزن را می‌توان بدون فعالیت ورزشی نیز مورد استفاده قرار داد ولی در این حالت کالری اضافی دریافتی بیشتر به شکل چربی اضافه در نواحی شکم و پهلو جمع می‌شود. این وضعیت زیبایی هیکل فرد را از بین می‌برد و دچار عوارض حاصل از چاقی می کند. پس توصیه ما به شما ورزش کردن در کنار مصرف مکمل افزایش وزن است. حتی پیاده روی روزانه نیز می‌تواند اثر گذار باشد.

مکمل افزایش وزن ایرانی

در حال حاضر انواع مکمل افزایش وزن ایرانی توسط برندهای مطرح داخلی تولید می‌شوند که از بین آن‌ها می‌توان به مس گینر و ویت گینر دوبیس و ژن استار اشاره کرد. مکمل بدنسازی ایرانی با قیمت کمتر به راحتی در دسترس هستند و شما می‌توانید با مراجعه حضوری یا خرید آنلاین انواع گینرهای ایرانی را تهیه نمایید فقط قبل مصرف آنان برنامه مکمل برای افزایش وزن را در نظر داشته باشید. این محصولات از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و قابل مقایسه با مکمل های خارجی می‌باشد.

قویترین قرص چاقی در داروخانه

اصطلاح بدون بازگشت را که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد شما بر روی برچسب مکمل‌های چاقی و لاغری به وفور مشاهده می‌کنید. ولی در واقعیت نمی‌توان این اصطلاح را به هیچ مکملی نسبت داد زیرا کاهش یا افزایش وزن ایجاد شده نیاز به مراقبت دارد و در صورت عدم مدیریت صحیح زحمات شما برای افزایش یا کاهش وزن از بین می‌رود.

همچنین با توجه به متابولیسم بدن هر شخص تاثیرگذاری مکمل های افزایش وزن و قرص چاق کننده متفاوت است و کاملا بستگی به سیستم بدنی شخص دارد از اینرو هیچ محصولی با عنوان قرص چاقی تضمینی وجود ندارد و بیان این مورد تنها جنبه تبلیغاتی دارد. با این حال شما می‌توانید قویترین قرص چاقی در داروخانه را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

قرص چاقی بدون عوارض

عوارض مکمل های افزایش وزن و اثر بخشی پودر افزایش وزن یکی از بیشترین موضوعات مورد تحقیق توسط متخصصان تغذیه است. به گفته این کارشناسان مصرف نامناسب قرص افزایش وزن باعث گرفتگی عضلات و سایر عوارض جانبی خواهد شد.

از عوارض مکمل های افزایش وزن می‌توان به آسیب کلیه، مشکلات کبدی، مشکلات قلبی، کم آبی و اسهال اشاره کرد. پودرهای افزایش وزن معمولاً سرشار از ویتامین C و آهن هستند که دلایل اصلی اسهال و مشکلات معده است. برای پیشگیری از این مشکلات فقط پس از مشورت با پزشک از پودر افزایش وزن استفاده کنید.

برخی از این مکمل‌های باعث اسهال، کاهش فشار خون، گرفتگی عضلات، حالت تهوع و سردرد می‌شوند. کراتین موجود در این مکمل‌ها در صورت مصرف زیاد می‌تواند باعث آسیب کبدی و کلیه شود. اگر به شیر یا محصولات شیر حساسیت دارید یا مبتلا به دیابت هستید از مصرف پروتئین‌های افزایش وزن حاوی آب پنیر خودداری کنید زیرا باعث کاهش بیشتر قند خون و عوارض حاصل از آن می‌شوند.

بهترین پودر چاقی

قیمت مکمل های افزایش وزن

قیمت این مکمل‌ها برحسب ایرانی یا خارجی بودن و همچنین وزن بسته بندی متفاوت است. شما می‌توانید پس از بررسی انواع مکمل افزایش وزن اصل را با خرید اینترنتی همین حالا از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نمایید.

محصولات مختلف و برندهای متنوعی از مکمل های افزایش وزن، افزایش اشتها و چاق کننده وجود دارد. شما می توانید بسته به سلیقه و بررسی نتیجه ای که هرکدام از مکمل ها دارد، بهترین گزینه را انتخاب کرده و مصرف کنید. با این وجود می توان چند نمونه از پرمخاطب ترین مکمل ها را که رضایت اکثریت مصرف کنندگان از نتیجه به دست آورده است مورد بررسی قرار داد. ذکر ویژگی ها و ترکیبات هرکدام از برندها می تواند در انتخاب صحیح به ما کمک کند. در ضمن توجه داشته باشید انتخاب نوع مکمل تحت نظر پزشک و با مشورت متخصص باشد.

  • پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس

این مکمل ورزشی افزایش وزن ساخت ایران بوده و کیفیت بسیار بالایی هم نیز دارد. در ترکیبات این قرص افزایش وزن داروخانه ای پروتئین، آمینواسید و ویتامین‌های A، C، E، B6،B12 دیده شده است. افراد لاغری که نمی‌توانند تنها با مصرف مواد غذایی پرچرب و پرکالری وزن اضافه کنند بهتر است که از این مکمل استفاده کنند.

از دیگر فواید این مکمل می‌توان به افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات، پیشگیری از تحلیل عضلات، بهبود سوخت ‌و ساز بدن و افزایش حجم عضلانی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :

اگر به دنبال مکمل چاقی ایرانی هستید خرید "پودر گینر دوبیس" پیشنهاد می‌گردد.

  • پودر سوپر گینر نوتریمد

نوتریمد یکی از برترین برندهای تولید کننده انواع مکمل‌های ورزشی با کیفیت بالا است که طرفداران بسیاری در کشور دارد زیرا نتایج مثبتی از مصرف این برند دریافت کرده‌اند.

سوپر گینر نوتریمد مخلوطی قابل قبولی از کربوهیدرات، پروتئین و چربی جهت افزایش وزن است و دارای پروتئین لازم جهت حفظ و ساخت بافت‌های عضلانی می‌باشد. از دیگر فواید این قرص افزایش وزن جلوگیری از خستگی و دردهای عضلانی و افزایش حجم بافت‌های عضلانی می‌باشد.

بیشتر بخوانید :

افرادی که به دنبال مکمل افزایش وزن به همراه افزایش حجم هستند وارد لینک "پودر گینر نوتریمد" شوند.

  • پودر گین آپ بزرگسالان پی ان سی

پودر گین آپ پی ان سی ساخت کشور ایران بوده و حاوی ویتامین‌های A، C، D، E، B می‌باشد لذا افراد لاغری که به دنبال یک مکمل طبیعی برای افزایش وزن هستند. این مکمل افزایش وزن با تأمین انرژی و پروتئین مورد نیاز بدن از سوء تغذیه جلوگیری کرده و بدنسازی فوق العاده مفید و حجم آور است اگر دچار کم اشتهایی هستید مصرف مکمل گین آپ کمک شایانی به حفظ تناسب اندام شما می‌کند.