مکمل بهبود خواب کودکان 

نمایش 1 - 8 از 8 مورد
8 محصول وجود دارد.

لزوم استفاده از مکمل بهبود خواب کودک

حساسترین و مهمترین دوران رشد انسان دوران کودکی است. در این زمان است که تغذیه مناسب و شرایط رشد خوب باعث سلامتی جسمانی، روحی شده و به تبع برروی هوش و قدرت درک او نیز اثر می گذارد. استفاده از ویتامین ها و مواد معدنی در قالب مکمل کودکان در کنار مواد غذایی مفید و غنی از پروتئین، کالری، ویتامین ها و مواد معدنی می تواند سلامتی و شادابی کودکتان را تضمین کند.

نیازهای خواب هر کودکی با کودک دیگر متفاوت است. نوزادان تازه متولد شده می‌توانند 10 تا 18 ساعت در روز بخوابند. از 4 ماهگی تا حدود 1 سالگی، آن‌ها 9 تا 12 ساعت در شبانه روز می‌خوابند. با این حال برخی از کودکان از این الگوها پیروی نمی‌کنند و خیلی کمتر می‌خوابند و موجب آزار والدین خود می‌شوند. 

کم خوابی باعث کسلی و خستگی کودک در طول روز می‌شود و در بلند مدت رشد او را تحت تأثیر قرار می‌دهد. برای رفع این مشکل مکمل هایی تولید و به بازار عرضه شده است و شما می‌توانید با تجویز پزشک از آن‌ها برای بهبود خواب کودک خودتان استفاده کنید.

برای خواب نوزاد چه مکملی خوب است؟

عوامل زیادی بر روی خواب نوزاد مؤثر است. زمان خواب سعی کنید لباس راحت بر تن نوزاد بپوشید و قبل از خواب به او شیر بدهید زیرا نوزاد گرسنه دائم از خواب بیدار خواهد شد و ناآرام خواهد بود. حتماً از شربت های ضد کولیک تجویزی برای نوزاد استفاده کنید زیرا دل درد مهمترین عاملی است که مانع خواب نوزاد می‌شود. شربت های خواب آوری مانند شربت خواب آور بایوکل کیدز نیز گاهی برای نوزادان بی قرار تجویز می‌شود.

شما می‌توانید با خرید آنلاین مکمل از داروخانه آنلاین داروبوم انواع مکمل کودکان از جمله مکمل اشتها آور کودکان را به راحتی سفارش داده و درب منزل خودتان دریافت کنید.

مکمل بهبود خواب کودک

مکمل بهبود خواب داروی تنظیم خواب کودک

مکمل بهبود خواب یکی از فراورده هایی است که به عنوان داروی تنظیم خواب کودک با تجویز پزشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. پودر کیدز کالم بی هیویر کاروسوس نچرال هلث یکی از مکمل های خواب آور و آرامش بخش برای کودکان است. شما می‌توانید این مکمل را از داروخانه ها و سایت های مجاز با خرید اینترنتی یا حضوری تهیه نمایید.

قرص خواب برای کودکان نیز می‌تواند به تنظیم خواب کودک شما کمک کند. قبل از مصرف این فراورده ها در رابطه با عوارض قرص خواب برای کودکان حتماً با پزشک مشورت کنید. گاهی پزشک مکمل های گیاهی مانند شربت بابونه را برای کودکان جهت بهبود خواب کودک شما تجویز می‌کند که تقریباً عوارضی برای کودک ندارند.

خطرات استفاده از داروی خواب آور برای کودک

داروهای خواب آور مانند سایر داروها برای همه افراد از جمله کودکان عوارضی در پی خواهند داشت که مهمترین آن‌ها وابستگی به دارو است. از آنجایی که بلع قرص برای کودکان دشوار است بیشتر مکمل ها به صورت شربت عرضه می‌شوند. عوارض شربت خواب آور برای کودکان دقیقاً مانند قرص خواب بزرگسالان می‌تواند وابستگی به دارو باشد.

 بنابراین در حد امکان از مکمل های خواب آور برای کودک خودتان استفاده نکنید. از دیگر عوارض مکمل بهبود خواب کودک می‌توان به واکنش های حساسیت زا اشاره کرد که برای کودکان بسیار خطرناک است.

شربت خواب شربت اهورا اسلیپ کودکان اهورا

شربت اهورا اسلیپ کودکان اهورا یک مکمل بهبود خواب کودک عالی برای رفع مشکل بی خوابی در بچه ها است که علاوه بر خواب آوری دارای اثرات ضد اسپاسم، آرام بخش و ضد التهاب نیز می‌باشد.

این فراورده با استفاده از خواص گیاهان دارویی مانند گل ساعتی ، بابونه و گیاه بادرنجبویه ساخته شده است که همگی در افزایش آرامش و خواب عمیق کودک مؤثر هستند. در رابطه با عوارض شربت خواب آور سیموسد باید بدانید که این گیاهان دارویی عوارض بسیار کمی دارند ولی ممکن است در برخی کودکان باعث گیجی و عدم تعادل شود.