ال آرژنین 

در هر صفحه
نمایش 1 - 24 از 49 مورد
49 محصول وجود دارد.


مکمل ال آرژنین به فرم قرص، کپسول، ساشه (پودر) و ویال (مایع) توسط برندهای مطرح ایرانی و خارجی تولید شده است. قرص ال آژنین 1000 و قرص ال آرژنین 500 از جمله رایج ترین دوزهای موجود در بازار است. قرص ال آرژنین آمریکایی موثرترین مکمل ال آرژنین در دنیا است.
با مختصر توضیحات داده شده به سراغ اطلاعات تکمیلی درباره قرص ال آرژنین می رویم.

قرص ال آرژنین چیست؟

قرص آل آرژنین از جمله پرطرفدارترین مکمل بدنسازی و یکی از اسید آمینه‌هایی است که به بدن در ساخت پروتئین کمک می‌کند. افراد عادی به راحتی می‌توانند مقدار مورد نیاز آن را از طریق رژیم غذایی دریافت کنند. غذاهای غنی از ال آرژنین شامل پروتئین‌های گیاهی و حیوانی مانند محصولات لبنی، گوشت، مرغ، ماهی و مغزها هستند. این ترکیب به شکل مکمل غذایی نیز موجود است که بیشتر توسط ورزشکاران یا با مقاصد درمانی و پزشکی استفاده می‌شود.
از آنجایی که اثربخشی ال آرژنین در ترشح هورمون رشد و به سبب آن افزایش قد به اثبات رسیده است، بسیاری از والدین کودکان و نوجوانان در سنین رشد به دنبال بهترین مارک ال آرژنین برای افزایش قد فرزندان خود هستند. ذکر این نکته الزامی است که مصرف آرژنین تا پیش از پایان سن بلوغ سودمند است و بعد از آن نتیجه نخواهد داشت.
همچنین اخیراً آرژنین به دلیل مزایای احتمالی برای قلب مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلایل و مزایای فراوان دیگری این آمینو اسید به عنوان یک مکمل غذایی طبیعی توجه ویژه‌ای را به خود جلب کرده است. ال آرژنین توسط بسیاری از برندهای خارجی و ایرانی در قالب قرص، کپسول و شربت تولید و عرضه شده است. قرص ال آرژنین آمریکایی از جمله تاثیرگذارترین مکمل های ال آرژنین در دنیا است.
در ادامه به بررسی خواص این مکمل، فواید ال ارژنین، عوارض آل آرژنین، تفاوت ال آرژنین ایرانی با خارجی، قیمت قرص ال آرژنین و... خواهیم پرداخت.

بهترین مکمل ال آرژنین

قرص ال آرژنین برای چیست؟

آرژنین یکی از آمینواسیدهایی است که به عملکردهای مختلف بدن کمک می‌کند. همان طور که گفتیم این آمینو اسید نیمه ضروری تلقی می‌شود زیرا افراد سالم می‌توانند مقدار کافی آن را از طریق رژیم غذایی و سنتز آن در کلیه‌ها به دست بیاورند. تقریباً در تمام غذاهای حاوی پروتئین آرژنین وجود دارد و تنها استثنا آن ژلاتین است.

این اسید آمینه به طور مستقیم توسط آنزیم اکسید نیتریک سنتز و به اکسید نیتریک (NO) تبدیل می‌شود. اکسید نیتریک در بدن نقش های مهمی ایفا می کند. این ماده شیمیایی رگ های خونی را گشاد می کند و موجب می شود خون در ارگان های بدن جریان یابد. افزایش گردش خون خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی جدی را کاهش داده و اختلال نعوذ را درمان می کند.

فواید قرص ال آرژنین خارجی و ایرانی

ال آرژنین برای موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین مزایای این قرص می‌توان موارد زیر را نام برد:

 •        کمک به کلیه‌ در دفع مواد زائد از بدن
 •        تقویت سیستم ایمنی و هورمونی در بدن
 •        شل کردن و آرامش رگ‌های خونی
 •        کمک به التیام زخم‌ها

منابع غنی از ال آرژنین کدام است؟

منابع ال آرژنین شامل ماهی و گردو است که 15٪ اسیدهای آمینه آن را ال آرژنین تشکیل می‌دهد. آرژنین همچنین می‌تواند از طریق سیترولین در سلول‌های توبول پروگزیمال در کلیه‌ها ساخته شود. بیشتر ال آرژنین موجود در بدن برای فرآوری آمونیاک به اوره و همچنین برای سنتز کراتین و اورنیتین استفاده می‌شود.

سپس بخش کوچکی به عنوان پیش ماده اکسید نیتریک (NO) مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب رگ‌های خونی را گشاد می‌کند، فشار خون را کاهش می‌دهد و به حفظ سلامت قلب و عروق کمک می‌کند. این مکمل عمدتاً برای دستیابی به منافع حاصل از تبدیل این اسید آمینه به اکسید نیتریک استفاده می‌شود.

تفاوت مکمل ال آرژنین ایرانی با خارجی

بسیاری از افراد بر این باورند که محصولات خارجی نسبت به ایرانی از کیفیت بالاتری برخوردار می‌باشد در حالی که بهتر است بدانید مکمل هایی همچون ال آرژنین ایرانی توسط متخصصان و با بهترین مواد اولیه تولید می‌شود. بنابراین می‌توان گفت تفاوت ال آرژنین ایرانی با خارجی بسیار ناچیز می‌باشد. از آنجایی که ال آرژنین خارجی با ارز خریداری شده و سپس وارد کشور می‌شود بنابراین واضح است که نسبت به نمونه ایرانی خود قیمت بالاتری دارد.

موارد مصرف قرص آل آرژنین برای زنان و مردان 

همانطور که می دانید قرص ال ارژنین جزء محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مکمل‌های بدنسازی است. علاوه بر اینکه مکمل آل آرژنین برای مردان مفید است. ال آرژنین برای زنان نیز دارای مزایای ویژه ای است.

علت اصلی آن این است که پودر ال آرژنین علاوه بر بهبود فعالیت‌های ورزشی فواید بسیار دیگری هم دارد که شامل بهبود جریان خون در بدن می‌شود. کاهش خطر ابتلا به سکته، تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های عفونی و همچنین بهبود وضعیت باروری در بانوان و آقایان از دیگر فواید مصرف این مکمل است.

1. بهبود جریان خون

اکسید نیتریک حاصل از این آمینواسید فشار خون را کاهش داده و جریان خون را بهبود می‌بخشد. این ترکیب به آرامش رگ‌های خونی کمک کرده و از گرفتگی آن‌ها جلوگیری می‌کند. ال آرژنین تولید اکسید نیتریک را افزایش داده و تجزیه آن را متوقف می‌کند. استفاده از قرص ال آرژنین برای مردان می‌تواند برای کاهش فشار خون مفید باشد. این امر خطر فشار خون و سکته را کاهش می‌دهد.

افزایش جریان خون با مصرف این آمینو اسید همچنین به رفع اختلالات نعوظ کمک می‌کند از اینرو برای پرسش قرص ال آرژنین و نعوظ چه ارتباطی باهم دارند، می توان این مورد را بیان نمود که ال آرژنین بر روی نعوظ نیز تاثیر گذار است و از این جهت در مکمل های تقویت قوای جنسی آقایان نیز استفاده می شود.

2. تقویت سیستم ایمنی

جالب است بدایند که اکسید نیتریک می‌تواند سیستم ایمنی بدن را تحریک کند تا بر روی عوامل بیماری زا اثر بگذارد و آن‌ها را از بین ببرد. بدین ترتیب مکمل آرژنین ممکن است ایمنی را به ویژه در افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، تقویت کند بنابراین از مزایای مصرف ال آرژنین برای زنان می‌توان به تقویت سیستم ایمنی اشاره کرد.

مطالعات متعدد اثرات تقویت کننده سیستم ایمنی توسط این مکمل را با افزایش تعداد سلول‌های ایمنی، تغییر میزان سایتوکین ها و افزایش بقای بیماران نشان داده‌اند. این آمینواسید باعث بهبود پاسخ ایمنی و کاهش عفونت در بیماران به شدت زخمی یا با سوختگی شدید می‌شود. این آمینواسید در صورت مصرف به شکل مکمل در افراد مبتلا به عفونت‌های مکرر، سطح لنفوسیت‌ها و آنتی بادی‌های طبیعی را افزایش می‌دهد.

3. التیام زخم‌ها

تحقیقات نشان داده است که مصرف مکمل ال ارژنین باعث بهبود و ترمیم سریع تر زخم‌ها در همه افراد خصوصاً سالمندان می‌شود. در یک آزمایش کوچک که روی 15 نفر انجام شد استفاده از ژل موضعی ال-آرژنین باعث تسریع بهبود شقاق مقعدی شد.

همچنین 4 آزمایش بالینی بر روی بیش از 250 نفر که مبتلا به زخم بستر بودند، نشان داد مصرف آرژنین به تنهایی و همراه با روی و ویتامین C باعث بهبود سریع‌تر زخم بستر در این بیماران می‌شود. آرژنین با افزایش اکسید نیتریک که باعث رشد رگ‌های خونی و تولید کلاژن می‌شود، بهبود زخم‌ها را تسریع می‌کند.

4. کاهش اضطراب

در 2 آزمایش بالینی بر روی 137 فرد سالم مشخص شد که مصرف قرص ال آرژنین 1000 یا 500 برای مردان و زنان باعث کاهش اضطراب و اصلاح سطح هورمون استرس در پاسخ به موقعیت‌های استرس زا می‌شود. اگرچه نتایج امیدوار کننده است اما 2 آزمایش بالینی برای حمایت از استفاده از ال-آرژنین برای مهار اضطراب کافی نیست و تحقیقات بالینی بیشتری مورد نیاز است.

5. قرص ال ارژنین برای بارداری زنان و افزایش قدرت باروری مردان

در زنان کاهش باروری اغلب به دلیل پاسخ ضعیف تخمدان به هورمون‌ها ایجاد می‌شود. در یک کارآزمایی بالینی بر روی 34 زن که تحت درمان کمک باروری قرار گرفتند، مکمل ال آرژنین با افزایش پاسخ تخمدان به هورمون‌ها میزان بارداری را افزایش داد. از این‌رو مصرف قرص ال آرژنین برای زنان جهت بهبود وضعیت باروری آنها نیر توصیه می‌شود.

همچنین در مردان نیز کاهش باروری اغلب به دلیل تعداد ناکافی اسپرم‌ها و تحرک کم آن‌ها رخ می‌دهد. در یک کارآزمایی بالینی تجویز قرص ال آرژنین برای مردان نابارور باعث افزایش حجم مایع منی، غلظت، زنده ماندن و تحرک بیشتر اسپرم‌ها شدکه احتمالاً با افزایش تولید NO در ارتباط است از این رو مصرف قرص ال آرژنین برای مردان جهت بهبود باروری توصیه می شود.

6. قرص ال آرژنین برای لاغری

قرص ال آرژنین در چربی سوزی و از بین بردن سلول‌های چربی از بین بافت‌های عضله بسیار مفید است. با افزایش سوخت و ساز بدن و بالا رفتن متابولیسم بدن چربی‌های اضافه از بین رفته و بافت عضلانی بدن بیشتر می‌شود. این مورد در میان افرادی که به تازگی ورزش بدنسازی را شروع کرده سعی دارند چربی‌های بدن را سوزانده و به سرعت به مرحله عضله سازی برسند بسیار مفید خواهد بود. 

ال آرژنین برای زنان

آیا قرص ال ارژنین افزایش قد موثر است؟

با توجه به مواد تشکیل دهنده ال آرژنین و از آنجا که یک آمینو اسید ویژه است، باعث تحریک هورمون‌های رشد در بدن شده و در نتیجه به ترشح هورمون رشد در بدن کمک می‌کند. از این‌رو این سوال پیش می‌آید که ال آرژنین برای قد مفید است یا خیر؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت برای نوجوانانی که در سنین رشد قرار دارند مصرف مکمل های حاوی این ماده باعث تحریک هورمون رشد شده و باعث رشد و افزایش قد نیز می شود از این جهت ال آرژنین برای قد مفید است. بهترین مارک ال آرژنین برای افزایش قد را می‌توانید با ماجعه به داروخانه انلاین و یا حضوری تهیه نمایید.

مزایای ال آرژنین برای قلب چیست؟

همان ‌طور که گفتیم در بدن آرژنین به اکسید نیتریک (NO) تبدیل می‌شود. اکسید نیتریک یک انتقال دهنده عصبی قدرتمند است که به شل شدن رگ‌های خونی کمک می‌کند و همچنین گردش خون را بهبود می‌بخشد.

برخی شواهد نشان می‌دهد که آرژنین ممکن است به بهبود جریان خون در عروق قلب و در نتیجه به بهبود عملکرد قلب کمک کند. این مسئله ممکن است علائم گرفتگی عروق، درد قفسه سینه یا آنژین و بیماری عروق کرونر را بهبود ببخشد. با این حال، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد چگونگی تأثیر طولانی مدت آرژنین بر کلسترول یا سلامت قلب وجود ندارد.

مزایای بالقوه دیگر مصرف قرص ال آرژنین برای سلامتی قلب، کاهش احتمالی فشار خون در برخی افراد و بهبود مسافت راه رفتن در بیماران مبتلا به گرفتگی متناوب پا است که به عنوان لخته شدن متناوب خون شناخته می‌شود. با این وجود، مطالعات علمی به اندازه کافی معتبر نیستند تا کارشناسان توصیه‌های قاطعی در این رابطه ارائه دهند. شما می‌توانید با خرید ال ارژنین سلامت قلب و عروق خود را تامین نمایید.

فواید قرص ال آرژنین برای بدنسازی و ورزشکاران چیست؟

اگر بخواهیم به طور تخصصی‌تر فواید ال آرژنین برای ورزشکاران را بیان کنیم می‌توانیم به تسریع ریکاوری جهت جذب انرژی بیشتر برای انجام فعالیت‌های ورزشی در ادامه روزها، افزایش چربی سوزی و کاهش وزن جهت داشتن تناسب اندام و در آخر استقامت بدن و افزایش انرژی اشاره کنیم. با توجه به این خواص قیمت مکمل ال-آرژنین بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. در ادامه به طور کامل به توضیحی در مورد فواید قرص ال آرژنین در ورزشکاران پرداخته‌ایم.

 •  تسریع ریکاوری

اگر احساس می‌کنید که در سالن بدنسازی به شدت کار می‌کنید و روز بعد آنقدر خسته هستید که برای ریکاوری به چند روز زمان نیاز دارید، قرص ال آرژنین می‌تواند به شما کمک کند؛ زیرا تولید اکسید نیتریک به ارتقا جریان خون در بافت‌ها کمک می‌کند و در نتیجه باعث آرامش عضلات می‌شود.

این امر به نوبه خود باعث می‌شود دوزهای بیشتری از اکسیژن به عضلات برسد. برای تسریع ریکاوری عضلات پس از یک تمرین سخت باید مواد مغذی کافی دریافت ‌کنند و جریان خون بیشتر در این زمان واقعاً تأثیر گذار است.

 • بهبود استقامت و کاهش خستگی حین ورزش

اگر یک ورزشکار استقامتی هستید از تأثیر آرژنین بر عملکرد خود لذت خواهید برد. عملکرد استقامتی به میزان اکسیژن وارد شده به بافت‌های عضلانی بستگی دارد. اکسیژن از طریق خون منتقل می‌شود و به شما کمک می‌کند بدون احساس خستگی مدت طولانی‌تری تمرین کنید. در آزمایش‌های انسانی افرادی که آرژنین مصرف کرده بودند افزایش متوسط ​​فعالیت بدنی و کاهش خستگی را گزارش کرده‌اند.

 • افزایش چربی سوزی

محققان همچنین تائید کردند که این آمینو اسید برای کاهش چربی‌های بدن مفید است؛ بنابراین آن دسته از ورزشکارانی که می‌خواهند چربی سوزی کنند، می‌توانند علاوه بر مصرف قرص لاغری مکمل آرژنین مصرف کنند. علاوه بر این در یک تحقیق اثر اکسید نیتریک بر متابولیسم گلوکز در حین ورزش بررسی شد.

نتایج نشان می‌دهد در ورزشکارانی که آرژنین استفاده کرده‌اند گلوکز با سرعت بیشتری به سلول‌های عضلانی منتقل می‌شود. علاوه بر این، مکمل آرژنین باعث افزایش سطح اسید چرب غیراشباع و همچنین گلیسرول در بدن می‌شود که به استفاده از چربی‌ها به عنوان منبع انرژی اشاره دارد.

قرص ال آرژنین برای کودکان

مهم ترین علت مصرف قرص ال آرژنین برای کودکان تاثیر آن در افزایش قد است. تا زمانی که صفحات رشد استخوان کودک بسته نشده باشد شانس رشد قدی وجود دارد و پس از بلوغ احتمال آن به صفر می رسد. ال آرژنین ترشح هورمون رشد از غده هیپوفیز را بیشتر می کند. این هورمون باعث رشد غضروف ها شده و به مرور با جذب کلسیم و ویتامین د این بافت نرم به استخوان تبدیل می شود و ما شاهد افزایش قد خواهیم بود.
ال آرژنین در کودکان از جنبه دیگر نیز حائز اهمیت می باشد و آن تاثیری است که بر کاهش سطح آمونیاک در بدن می گذارد. هنگامی که پروتئین غذا هضم می شود، به مولکول های کوچکی به نام آمینو اسید شکسته می شود که مورد نیاز تمام سلول های بدن است. اگر مقدار بیش از حد اسید آمینه در خون وجود داشته باشد، در کبد به آمونیاک و سپس به اسید اوریک تبدیل می شود که بدن از طریق ادرار آن را از بدن خارج می کند. اختلالات چرخه اوره نوعی اختلالات ارثی هستند که در آن آمونیاک به درستی به اسید اوریک تبدیل نمی شود و بنابراین در خون تجمع می یابد. پزشک برای کمک به کاهش سطح آمونیاک در بدن این کودکان مصرف منظم آرژنین را تجویز می نماید.

قرص ال ارژنین چه عوارضی دارد؟

لازم است قبل از خرید مکمل ال ارژنین نسبت به عوارض آن نیز اطلاع داشته باشید. طی آزمایشات انجام شده تا کنون موردی مبنی بر عوارض قرص ال آرژنین گزارش نشده است. با این حال ممکن است برخی افراد در صورت مصرف نا درست به شکم درد و نفخ دچار شوند. که این مشکل با مصرف صحیح برطرف می‌شود.

از دیگر عوارض قرص ال آرژنین می توان به اختلال آن با داروهای خاصی که فشار خون را کاهش می‌دهند اشاره کرد. این مکمل ممکن است با برخی از داروهای قلبی و داروهایی مانند ویاگرا که اختلال نعوظ را درمان می‌کنند تداخل داشته باشد. زنان در دوران بارداری و شیردهی نباید بدون مشورت قبلی با پزشک خود از این مکمل استفاده کنند.

طریقه مصرف ال آرژنین چگونه است؟

هیچ مقدار توصیه شده روزانه‌ای برای آرژنین تعیین نشده است، زیرا بدن انسان معمولاً آن را به مقدار کافی تولید می‌کند. اگر این آمینو اسید به عنوان مکمل مصرف شود، اغلب دوزهای بالاتر آرژنین مورد نیاز است و تا 1200 میلی گرم در روز نیز مفید است. کپسول ال آرژنین 1000 یکی از این مکمل‌ها برای تأمین مقدار بیشتر این آمینو اسید است.

یک رژیم غذایی معمولی حدوداً حاوی 5.4 گرم آرژنین در روز است. دوز معمول مصرف این مکمل بین 3 تا 6 گرم است. اگرچه تا 20 گرم در روز هیچ عارضه جانبی مشاهده نشده است. با این حال، همیشه قبل از مصرف مکمل به دوز توصیه شده روی بسته بندی نگاه کنید. ما همچنین توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از اثرات ملین احتمالی، آرژنین را به همراه غذا مصرف کنید.

قیمت قرص ال آرژنین

در حال حاضر می‌توانید انواع قرص ال آرژنین را به شکل کپسول، قرص و پودر با جستجوی عبارت ال آرژنین قیمت و یا قیمت قرص ال آرژنین نیز از داروخانه‌های آنلاین به صورت اینترنتی خریداری کنید. قیمت قرص ال آرژنین به نوع برند ایرانی و خارجی بودن آن بستگی دارد.

ویژگی بارز خرید از داروخانه های اینترنتی علاوه بر راحتی خرید و دریافت آنها درب منزل مقایسه قیمت مکمل آرژنین در برندها و تعداد و اشکال مختلف آن در سر فرصت و بدون استرس و مزاحمت نیز می باشد.

ال آرژنین کارن یکی از مکمل‌های باکیفیت ایرانی است که به راحتی قابل تهیه می‌باشد. شما همچنین می‌توانید بهترین مارک ال آرژنین را از داروخانه آنلاین داروبوم با ارسال رایگان و پرداخت درب منزل برای سراسر کشور نیز تهیه نمایید. مکمل آرژنین قیمت متفاوتی دارد که علت این تفاوت قیمت بر اساس نوع برند و اینکه قرص ال آرژنین آمریکایی و خارجی و یا ال آرژنین ایرانی است نیز می باشد.

خرید مکمل ال آرژنین

قیمت قرص ال آرژنین 1000 برای افزایش قد

قرص ال آرژنین در دوز 500 و 1000 میلی گرمی موجود است. دختران تا سن 18 سالگی و پسران تا 22 سالگی می توانند از قرص ال آرژنین 1000 برای افزایش قد استفاده کنند. همان طور که گفتیم ویتامین دی، سی و کلسیم تاثیر ال آرژنین بر افزایش قد را چندین برابر می کند. مصرف ال ارژنین به دو صورت خوارکی (قرص، کپسول و...) و تزریق وریدی است که شربت ال آرژنین برای کودکان راحت تر و بهتر است. قیمت قرص ال آرژنین 1000 برای افزایش قد بسته به خارجی و ایرانی بودن و شرکت سازنده متفاوت است. شما برای خرید و اطلاع از قیمت ها می توانید با مشاوران داروخانه آنلاین داروبوم تماس بگیرید.

عوارض قرص ال آرژنین 1000

مصرف بیش از حد مجاز قرص ال آرژنین 1000 همانند هر مکمل غذایی و دارویی عوارضی را در پی دارد. از عوارض قرص ال آرژنین می توان به اسهال و حالت تهوع اشاره کرد. این عوارض در کودکان جدی تر از بزرگسالان است و ممکن است کودک طعم تلخی را در دهان تجربه کند. بنابراین والدینی که قرص ال آرژنین را برای افزایش قد نوجوان خود تهیه کرده اند حتما به این نکته توجه کنند و پیش از مصرف با یک پزشک مشورت نمایند.

معرفی بهترین مارک قرص ال آرژنین در داروخانه داروبوم

قبل از معرفی بهترین مارک قرص ال آرژنین، اجازه دهید بهترین برندهای قرص ال آرژنین آمریکایی از قبیل ال آرژنین 21 سنتری، ال آرژنین اپکس، ال آرژنین ناترول را معرفی کنیم. در ادامه به معرفی ال آرژنین‌های تولید برندهای ایرانی نیز اشاره شده است.

 • قرص آرژنین کمپلکس پی ان سی 

این مکمل ساخت شرکت پیان سی ایران است و فواید بسیاری برای بدن دارد که مهم‌ترین آن شامل افزایش ترشح هورمون‌های رشد، افزایش ترشح هورمون انسولین، افزایش خون رسانی به عضلات، پیشگیری از خستگی عضلات، بهبود ظرفیت تنفسی، بهبود جریان خون و تولید انرژی اشاره کرد.

بهترین دوز مصرفی این مکمل روزانه 2 الی 3 عدد قرص نیم ساعت قبل از ورزش و 2 الی 3 عدد قرص نیم ساعت قبل از خواب است. مکمل آل آرژنین همواره گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که می‌خواهند لاغر شوند و یا به افزایش قد برسند.

بیشتر بخوانید :

برای خرید قرص ال آرژنین جهت افزایش قد "قرص آرژنین کمپلکس پی ان سی" را خریداری نمایید.

 • قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم ژن استار

  این قرص می‌تواند به بهبود عملکرد ورزشی، بهبود کارکرد کلیه‌ها در افراد دچار نارسایی، بهبود سریع‌تر سوختگی‌ها و زخم‌ها، کاهش اضطراب و رفع مشکلات نعوظ در آقایان کمک کند. هر قرص آرژنین ژن استار حاوی 1000 میلی‌گرم از این آمینواسید است که نیاز شما به آن را کاملاً رفع می‌کند. یکی دیگر از اثرات خوب آرژنین کمک به افزایش حساسیت و عملکرد انسولین در بدن است که می‌تواند منجر به کاهش قند خون شود.

  از دیگر فواید این مکمل می‌توان به کمک به بهبود عملکرد سلول‌های عضلانی، پاکسازی رادیکال‌های آزاد از خون، ارتقاء سطح سیستم ایمنی بدن و افزایش تولید هورمون رشد اشاره کرد. فقط دقت داشته باشید که مصرف بیش از حد این مکمل می‌تواند منجربه اسهال، ضعف و خستگی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :

افرادی که به دنبال قرص ال آرژنین برای لاغری هستند خرید "قرص ال آرژنین ژن استار" توصیه می‌شود.

 • قرص ال آرژنین 500 میلی گرم کارن

  کارن برندی محبوب و نام آشنای ایرانی است که اقدام به تولید مکمل‌های ورزشی بسیاری کرده است که یکی از بهترین آن قرص آل آرژنین کارن است و از فواید بسیاری دارد که مهم‌ترین آن شامل تسهیل جریان خون در عروق محیطی در بیماران مبتلا به نارسایی قلبی و دیابتی، محرک ترشح هورمون رشد و مؤثر در رشد قدی، تسریع بهبودی زخم‌ها و التیام بافت‌ها، افزایش توان جنسی در مردان و زنان، مؤثر در تولید کراتین فسفات در بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، تسریع در بهبود زخم بستر و عضله سازی اشاره کرد.

خرید ال آرژنین

برای خرید قرص ال آرژنین ابتدا باید قصد و هدف از مصرف ال آرژنین را مشخص کنید. برای این کار باید یا با پزشک خود مشورت کنید و یا با مربی خود مشورت کنید. همانطور که در اینجا اشاره شد مصرف ال آرژنین هدفهای متفاوتی را دنبال می کند. از اینرو برای خرید ال ارژنین آن می بایست ابتدا دوز مورد نیاز را بدانید تا هدفمندتر اقدام به خرید کنید.

برای خرید ال آرژنین پیشنهاد ما به شما خرید از داروخانه ها است تا محصول اصلی و اورجینال دریافت کنید چرا که داروخانه ها زیر نظر سازمان غذا و دارو قرار دارند از اینرو محصولاتی که ارائه میدهند همگی دارای مجوزهای لازم است. با راه اندازی سایت داروخانه ها و در دسترس بودن داروخانه های اینترنتی از قبیل داروبوم شما می توانید به راحتی در هر لحظه از شبانه روز اقدام به خرید کنید.

مزیت داروخانه آنلاین این است که علاوه بر خرید در هر لحظه و بدون نیاز به طی مسافت امکان مقایسه و بررسی انواع ال آرژنین را خواهید داشت تا بهترین و مناسب ترین ال ارژنین مورد نیاز خود را خریداری کنید.

سوالات متداول برای خرید ال آرژنین

عوارض قرص ال آرژنین برای نوجوانان چیست؟

مصرف قرص ال آرژنین برای نوجوانان باید طبق تجویز پزشک صورت بگیرد با این حال اگر فرد دچار دردهای شکمی، حالت تهوع، اسهال و احساس تلخی در زبان شود باید مصرف قرص را قطع کرده و فورا به پزشک خود اطلاع دهد.

قیمت قرص ال آرژنین آمریکایی در داروخانه داروبوم چند هست؟

در حال حاضر با توجه به شرایط موجود قرص ال آرژنین آمریکایی در هیچ داروخانه ای موجود نیست ال آرژنین خارجی اکثرا به صورت تحت لیسانس در داخل تولید می شوند. از اینرو برای قیمت قرص ال آرژنین آمریکایی باید گفت قیمت قرص ال آرژنین نوتریمد که مواد اولیه آمریکایی دارد را باید مد نظر قرار داد.

نحوه خرید ال آرژنین از داروخانه آنلاین داروبوم به چه صورت است؟

شما می توانید هم از طریق همین صفحه ال آرژنین مورد نظر خود را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنید و سفارشتان را ثبت کنید و یا از طریق تماس با شماره سایت اقدام به ثبت سفارش تلفنی کنید. قیمت قرص ال آرژنین نوتریمد که مواد اولیه آمریکایی دارد را باید مد نظر قرار داد.