مکمل پمپ 

نمایش 1 - 10 از 10 مورد
10 محصول وجود دارد.

مکمل پمپ بهترین محصول برای تقویت عضلات بدن

مکمل پمپ یک مکمل بدنسازی محبوب است که برای رشد توده عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. کار اصلی پمپ تقویت جریان خون در عضلات است. افزایش جریان خون در عضلات، اکسیژن، مواد مغذی و سایر موارد لازم برای ترمیم و رشد عضلات را تأمین می‌کند.

همه بدنسازان و ورزشکاران مکمل پمپ را می‌شناسند و از آن برای رشد توده عضلانی استفاده می‌کنند. گذشته از مزایای روانی و زیبایی شناختی مرتبط با پمپ، آنچه ممکن است شما ندانید این است که رسیدن به انبساط عروقی حاصل از مصرف پمپ از رشد عضلات جدید پشتیبانی می‌کند. 

مکمل پمپ در بدنسازی

مکمل پمپ در بدنسازی برای دستیابی به حداکثر رشد عضلانی ضروری است. تنها راه دست یافتن به توده عضلانی قوی تمرینات صحیح و دریافت انرژی مناسب است که به جریان خون کافی حاصل از پمپ نیاز دارد. عضلات در حال کار برای تأمین اکسیژن و مواد مغذی و حذف مواد زائد (یعنی اسید لاکتیک و دی اکسید کربن) به خون نیاز دارند.

هنگامی که یک عضله تحت آموزش قرار می‌گیرد، جریان خون از بسیاری از فرایندهای بدن منحرف می‌شود، تا عضله مورد نظر را برای انجام حداکثر عملکرد همراهی کند. خون ابتدا نیاز به اکسیژن گیری دارد که از طریق تبادل گاز در آلوئول های ریه انجام می‌شود تا اینکه به عضلات در حال کار پمپاژ شود. تصور می‌شود که در حین تمرین، یک عضله می‌تواند تا چهار برابر خون دریافت کند. اما چرا عضلات به این همه خون احتیاج دارند؟ همانطور که گفته شد، عضلات برای ادامه انقباض پایدار که منجر به پمپ می‌شود به اکسیژن و مواد مغذی کافی نیاز دارند.

مواد زائد نیز برای ادامه کار عضلات باید حذف شوند. چربی ها جز مواد زائد هستند برای از بین بردن چربی های اضافی بدن می توان از مکمل چربی سوز استفاده کرد. در نهایت، ماهیچه ها برای کار مؤثر و ریکاوری پس از ورزش به خون نیاز دارند. مکمل پمپ در بدنسازی در این مرحله اهمیت پیدا می کند. چرا که اگر عضلات به طور مؤثر کار کنند، رشد عضلانی حاصل می‌شود. 

رشد عضله همچنین در اثر کشش فاشیایی (شبکه ای از بافت های فیبری) حاصل می‌شود یعنی وقتی که عضله بیش از اندازه طبیعی خود پمپ ‌شود. هنگامی که لایه فاسیال (که بین پوست و عضله قرار دارد) کشیده شد، رشد عضلانی در این فضا ادامه می‌یابد. با گذشت زمان، پمپ همچنین تعداد بیشتری مویرگ (رگ های خونی کوچک) ایجاد می‌کند که به نوبه خود مواد مغذی و اکسیژن بیشتری را در اختیار عضلات قرار می‌دهد. 

مکمل بدنسازی پمپ

مکمل پمپ طبیعی

مکمل پمپ طبیعی هر ترکیبی است که خون رسانی به عضلات را افزایش دهد. آمینواسید سیترولین پیش ساز آرژنین است که به عنوان مکمل بدنسازی برای خونرسانی بیشتر به عضلات و در نتیجه ساخت توده عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

یکی از خوراکی هایی که می‌تواند سیترولین مورد نیاز شما را تأمین کند هندوانه است. بنابراین شما می‌توانید قبل از تمرینات از آب هندوانه به عنوان مکمل پمپ طبیعی استفاده کنید. این مکمل پمپ طبیعی حاوی محرک های زیان آور نیز نمی‌باشد.

طریقه مصرف مکمل پمپ

مکمل پمپ به شکل پودر، قرص و کپسول در بازار موجود است و برای کسب بهترین نتیجه باید طبق دستورالعمل موجود بر روی برچسب مکمل عمل کنید. طریقه مصرف مکمل پمپ به صورت روزانه است و زمان آن به طور کلی 15 تا 30 دقیقه قبل تمرین مصرف می‌شوند تا خونرسانی به عضلات را با تولید اکسید نیتریک- NO در بدن به حداکثر برسانند. از این نظر می توان پمپ را جزء مکمل های آقایان نیز دسته بندی کرد زیرا توانایی افزایش خونرسانی به اندام های جنسی را با تولید NO دارد.

فواید مصرف مکمل پمپ

همانطور که می‌دانید پمپ باعث رشد عضلات جدید می‌شود. از فواید مصرف مکمل پمپ این است که با آزاد شدن اکسید نیتریک باعث آرامش سلول های اندوتلیال - عضلات صاف رگ های خونی- می‌شود در نتیجه فضای لومن رگ خونی (فضای میانی رگ خونی که خون از آن عبور می‌کند) را افزایش می‌دهد.

1- اثر مکمل پمپ بر خونرسانی عضلات

با انبساط لومن، جریان خون افزایش یافته و در نتیجه انبساط عروق به حداکثر می‌رسد. بدین ترتیب مواد مغذی، اسیدهای آمینه، تستوسترون، هورمون رشد (GH) و فاکتور رشد شبه انسولینی  (IGF1) به عضلات گرسنه شما منتقل می‌شود این نیز از دیگر فواید مصرف مکمل پمپ است. بنابراین، با تغذیه بیشتر خون مقادیر زیادی از کاتالیزورهای مختلف عضله سازی را مستقیماً به سلول های عضلات فعال شما منتقل می‌کند. شما می توانید برای خرید این مکمل از طریق داروخانه اینترنتی داروبوم اقدام کنید. داروبوم بهترین داوخانه آنلاین در کشور است که امکان پرداخت درب منزل و ارسال رایگان را برای سراسر ایران فراهم نموده.

2- اثر مکمل پمپ بر اکسیژن رسانی

مکمل پمپ با افزایش انتقال گلبول های قرمز غنی از اکسیژن به عضلات پاکسازی مواد زائد و سموم عضلانی مانند آمونیاک را تسریع می‌کند. حذف آمونیاک و سایر متابولیت ها به بدنسازان این امکان را می‌دهد تا سریع تر ریکاوری کنند و تکرارهای بیشتری انجام دهند. این مسئله می‌تواند منجر به رشد بهتر و انطباقی عضلات در پاسخ به پارگی های کوچک در سطح فیبرهای عضلانی شود.

3- تغذیه عضلات با مکمل پمپ

دستیابی به حداکثر اتساع عروقی به بدن شما این امکان را می‌دهد که اسیدهای آمینه متابولیزه شده و مواد مغذی مصرفی قبل و بعد تمرین را مستقیماً به عضلات هیپرتروفیک منتقل کنید – این مسئله باعث رشد بیشتر عضلات می‌شود.

پمپ دارای مزایای چشمگیر کوتاه مدت است ولی به رشد طولانی مدت عضله نیز کمک می‌کند. از این رو نقش مکمل پمپ در بدنسازی و افزایش حجم عضلات بسیار قابل توجه است. این مکمل با سنتز پروتئین، هایپرتروفی سلولی را افزایش می‌دهد و تجزیه پروتئین را کاهش می‌دهد. به عبارت دیگر یک محیط بهینه برای رشد عضلات ایجاد می‌کند. 

مکمل پمپ را با چه مکملی مصرف کنیم؟

توجه به تداخلات دارویی و اثرات استفاده از چند مکمل ممکن است شما را با این سوال مواجه کند که مکمل پمپ را با چه مکملی مصرف کنیم؟ مکمل پمپ یکی از انواع مکمل هایی است که مصرف آن به تنهایی توصیه نمی‌شود زیرا بدن برای استفاده از فواید پمپ به مواد مغذی بیشتری نیاز دارد. شما می‌توانید همراه با مکمل پمپ مکمل های پروتئینی، کربوهیدرات و مولتی ویتامین بدنسازی را استفاده کنید. استفاده از گینر و آمینواسیدها برای رسیدن به توده عضلانی و حجم دلخواه بهترین نتیجه را در پی دارد.

بهترین پمپ بدنسازی

این روزها برندهای فراوانی ادعا می کنند که بهترین پمپ بدنسازی را تولید کرده اند. بهترین مکمل پمپ با داشتن ترکیبات منحصر به فردی در رشد عضلات، تسریع خون رسانی و اکسیژن رسانی به بافت های بدن و... بسیار تاثیر گذار است. در ادامه به معرفی بهترین پمپ بدنسازی خواهیم پرداخت:

قیمت مکمل پمپ

قیمت مکمل پمپ مانند سایر مکمل های ورزشی با توجه به برند و خارجی یا ایرانی بودن آن متفاوت است. شما می‌توانید بر اساس بودجه خودتان انواع مکمل های پمپ و هر نوع مکمل بدنسازی را تهیه کرده و از منافع آن‌ها بهره مند شوید. 

1. مکمل پمپ نوتریمد

پودر نیترو بمب نوتریمد جزء بهترین پمپ بدنسازی محسوب می شود این مکمل فاقد کافئین و شکر بوده و در افزایش رشد عضلات تاثیر بی نظیری دارد. پمپ نوتریمد حاوی آرژنین، کراتین و.. است از این رو می تواند در افزایش عملکرد ورزشی افراد ورزشکار، تقویت توان جسمی و تامین انرژی مورد  نیاز افراد بسیار موثر باشد. ورزشکارانی که مسابقات سختی را در پیش رو دارند می توانند با استفاده از این مکمل قدرت و استقامت بدنی خود را افزایش دهند.

بیشتر بخوانید :

مکمل بدنسازی پمپ پودر نیترو بمب نوتریمد 600 گرمی با بهترین کیفیت پیشنهاد داروخانه آنلاین داروبوم به شما

2. مکمل پمپ دوبیس

مکمل پمپ دوبیس یک محصول ایرانی است که برای تأمین انرژی مورد نیاز بدن قبل از تمرین، افزایش جریان خون در عضلات و افزایش توانایی فرد برای تمرینات دشوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت مکمل پمپ دوبیس نسبت به مکمل های خارجی بسیار مناسب است و به راحتی قابل تهیه می‌باشد. مکمل پمپ دوبیس  به شا کمک می کند تا احساس خستگی و ضع نداشته باشید. با استفاده از ا ین محصول شما تمام انرژی مورد نیاز خود را در طول تامین می کنید.

بیشتر بخوانید :

برای خرید پودر پمپ جی تی سی دوبیس 300 گرمی کلیک کنید.

3. مکمل پمپ c4

مکمل پمپ c4 یکی از مکمل های محبوب در بین ورزشکاران است که می‌توان برای افزایش انرژی و قدرت بدنی از آن استفاده کرد. ترکیبات موجود در فرمولاسیون مکمل پمپ c4 شامل ال- تیروزین و کراتین نیترات است که توانایی فیزیکی فرد را برای انجام تمرینات بسیار سخت افزایش می‌دهند. برخی از مکمل های پمپ قابلیت چربی سوزی نیز دارند و می‌توان به عنوان مکمل چربی سوز نیز از آن‌ها استفاده کرد.

4. مکمل پمپ کارن

مکمل پمپ کارن یک مکمل بدنسازی ایرانی با کیفت است و شما می‌توانید به راحتی آن را از داروخانه ها و سایت های معتبر به روش های مختلف تهیه نمایید. قیمت مکمل پمپ کارن بسته به شرایط مختلف متغیر است. این مکمل  باعث افزایش قدرت انفجاری و توان عضلانی، خونرسانی بیشتر عضلات و تأخیر در خستگی می‌شود که همگی برای افراد ورزشکار بسیار حائز اهمیت هستند.

قیمت مکمل پمپ

قیمت مکمل پمپ مانند سایر مکمل های ورزشی با توجه به برند و خارجی یا ایرانی بودن آن متفاوت است. شما می‌توانید بر اساس بودجه خودتان انواع مکمل های پمپ و هر نوع مکمل بدنسازی را تهیه کرده و از منافع آن‌ها بهره مند شوید. قیمت مکمل پمپ خارجی بنا به دلایلی از جمله واردارت و نوسانات ارز نسبت به مکمل پمپ ایرانی بیشتر است. انواع مکمل پمپ خارجی اصل را می‌توانید از داروخانه آنلاین داروبوم با خرید اینترنتی همین حالا سفارش دهید و از منافع آن‌ها برای عضله سازی بهره مند شوید.