برنزه کننده 

نمایش 1 - 10 از 10 مورد
10 محصول وجود دارد.

برنزه کردن از ترندهای آرایشی محبوب در چند سال اخیر است. آفتاب گرفتن و سولاریوم از روش های رایج برنزه شدن پوست است. اما بسیاری افراد به دلیل قیمت، عوارض و ماندگاری این روش ها از محصولات برنزه کننده استفاده می کنند.

دو نوع برنزه کردن وجود دارد: برنزه کردن دائمی و برنزه کردن موقت.

برنزه شدن دائمی با قرار گرفتن در معرض آفتاب یا دستگاه سولار به وجود می آید.

برای برنزه شدن موقت که اصطلاحا برنزه کردن بدون نیاز به آفتاب نامیده می شود اسپری و فوم های برنزه کننده تولید شده است.

روغن های مختلفی برای حین و پس از آفتاب یا سولار استفاده می شود که از پوست در برابر اشعه ها محافظت می کند و همچنین برای دوام و درخشندگی رنگ موثر است.

خرید اینترنتی برنزه کننده بدن

معیارهای انتخاب برنزه کننده صورت و بدن

1. نوع پوست

هنگام خرید حتما به رنگ پوست های روشن، گندمی و تیره و نوع پوست حساس، خشک یا چرب مناسب توجه کنید.

کسانی که پوست کم حال، روشن یا متوسط روشن دارند، توصیه می کنیم رنگ های بسیار تیره راانتخاب نکنید.

برنزه کننده بدون آفتاب برای انواع پوست استفاده می شود. فرمولاسیون برنزر روی پوست ملایم است و حتی برای افرادی که پوست مستعد آکنه دارند نیز باعث ایجاد آکنه نمی شود.

حتما بعد از برنزه کردن از لوسیون و کرم های آبرسان استفاده کنید.

2. ماندگاری

کرم، لوسیون و اسپری برنزه کننده از 4 ساعت تا 10 روز ماندگاری دارند. برای افزایش ماندگاری نیاز به چندین بار استفاده است.

توصیه می کنیم حداقل 4 تا 8 ساعت بعد از برنزه کردن با اسپری، دوش نگیرید. بدن را به آرامی با پشت دست و یک شوینده بدن بدون روغن بشویید. از شامپوهای بدن یا صابون های شیمیایی خشن خودداری کنید.

3. سرعت خشک شدن

انتظار برای خشک شدن مواد برنزه به خصوص وقتی عجله دارید کشنده است. برچسب روی برنزه کننده را بخوانید و به فروشنده تذکر دهید که برنزه کننده را برای یک ساعت دیگر می خواهید یا 10 روز دیگر تا بهترین اسپری برنزه کننده را به شما معرفی کند.

همچنین می توانید با استفاده از باد سشوار و در یک محیط خنک، روند خشک شدن را تسریع کنید.

4. رنگ

خانم های سفید پوست و آقایانی که تمایل دارند رنگ پوستشان را طلایی، مسی، شکلاتی یا هویجی کنند اتو برنز با قیمت های مناسب در داروخانه ها در دسترس است.

5. بافت برنزه کننده

روغن آفتاب برنزه کننده، اسپری برنزه کردن بدون نیاز به آفتاب، اسپری برنزه کردن با آفتاب، روغن آفتاب اکلیلی، روغن آفتاب فاقد اکلیل، فوم اتو برنز، ژل کرم اتوبرنز از انواع مختلف برنزه کننده هستند که با تنوع قیمت بی نظیر و کیفیت عالی در بین مردم شناخته شده اند.

به طور مثال برای حضور در یک مهمانی یا ایجاد تنوع، برنزه کردن فوری و موقت پوست با کمک اسپری اتو برنز به سادگی امکان پذیر است.

برنزه کردن صورت

هر برنزه کننده ای را نمی توان و نباید روی صورت استفاده کرد. مگر اینکه نوشته های روی آن مشخص کند که استفاده از آن برای صورت بی خطر است. از تماس روغن برنزه کننده با صورت خودداری کنید، چراکه احتمال جوش و سوزش وجود دارد.

التبه برخی از فرمول های چند منظوره را می توان در هم صورت و هم بدن اعمال کرد.

بهترین مارک برنزه کننده صورت و بدن

اسپری اتو برنز، کرم برنز آردن و برنزه کننده سی گل و پریم از مشهورترین برندهای تولید کننده برنزه کننده ایرانی هستند.

خرید اینترنتی برنزه کننده

همین حالا یکی از محصولات برنزه کننده پوست صورت و بدن  موجود در داروخانه اینترنتی داروبوم را سفارش دهید و با پیک در محل دریافت کنید. شما می توانید انواع برنزه کننده با آفتاب، روغن، لوسیون و فوم برنزه کننده، روغن خشک، لوسیون بعد از آفتاب، اسپری اتو برنز را بین محصولات ما مشاهده کنید.