ترمیم کننده مو 

نمایش 1 - 15 از 15 مورد
15 محصول وجود دارد.

چرا لازم است از ترمیم کننده مو استفاده کنیم؟

موهای ما تحت عوامل مختلف به مرور زمان دچار آسیب دیدگی شده و زیبایی خودشان را از دست می‌دهند. اگر مراقبت از پوست مو و ناخن را به تعویق بیاندازید، این شرایط بدتر خواهد شد اگر شما به ‌طور دائم از رنگ مو و حالت دهنده‌های حرارتی و شیمیایی بر روی موهای خودتان استفاده کنید. خشکی و وزی موها شایع ترین مشکلاتی است که به مرور زمان طی آسیب رسیدن به موها ایجاد می‌شود. 

خوشبختانه برای رفع این مشکلات محصولات بسیاری در بازار موجود است. ترمیم کننده‌های مو در حال حاضر به شکل شامپو، ماسک، اسپری و کرم مو در دسترس هستند و می‌توانند شادابی و زیبایی را بار دیگر به موهای شما بازگردانند.

این محصولات با آبرسانی و ویتامینه کردن ساقه های مو، آسیب های وارد شده به موهای شما را برطرف می‌کنند. استفاده از ترمیم کننده مو بسیار راحت است و شما می‌توانید هر یک از آن‌ها با خیال راحت برای ترمیم موهای آسیب دیده خودتان مورد استفاده قرار دهید. سرم مو سینره، آبرسان مو سینره و کرم ترمیم کننده سینره برخی از محصولات ترمیم کننده در دسترس برای بهبود وضعیت موها هستند.

خرید ترمیم کننده مو

محصولات ترمیم کننده مو

محصولات ترمیم کننده مو برحسب مارک تجاری دارای فرمولاسیون متفاوتی هستند. این محصولات اکثراً حاوی ویتامین B5، ویتامین E، کراتین، پروتئین هیدرولیز شده و روغن های مغذی مانند روغن آرگان هستند. استفاده از ترمیم کننده مو به هر شکلی به تدریج وزی، بدحالتی، کدری و خشکی موهای شما را برطرف می‌کند.

برخی از محصولات ترمیم کننده مو شامل ترمیم کننده لافارر، ماسک کراتینه مو، ماسک نرم کننده مو و اسپری نرم کننده مو هستند. شما می‌توانید انواع این فراورده ها را با خرید آنلاین یا حضوری از داروخانه‌ها و سایت‌های معتبر تهیه کنید و زیبایی و شادابی را به موهای خودتان بازگردانید. 

  • بهترین قرص تقویت مو

برای تقویت موها علاوه بر محصولات ترمیم کننده، قرص تقویت مو نیز وجود دارد. این قرص ها با تأمین ریزمغذی‌های مورد نیاز مو به بهبود رشد و استحکام موها کمک می‌کنند. برخی از ویتامین ها مانند بیوتین، ویتامین C، ویتامین D، ویتامین E، تیامین، B6 ،B12 که برای رشد و تقویت موها ضروری هستند در فرمولاسیون قرص های تقویت کننده مو گنجانده شده‌اند.

بهترین قرص تقویت مو از جمله قرص هیربرست، ریجن دایت، ویتامین فور هیر، زینک پلاس را می‌توانید با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

  • بهترین قرص آهن برای ریزش مو

گاهی اوقات کم خونی فقر آهن باعث ریزش موها می‌شود. کم خونی فقر آهن یک بیماری بسیار شایع خصوصاً در بین خانم‌ها است. با مصرف قرص آهن و رفع مشکل کم خونی می‌توان ریزش موی ناشی از این بیماری را نیز برطرف کرد. بهترین قرص آهن برای ریزش مو را پزشک برای شما تجویز خواهد کرد. برخی از انواع مکمل‌های آهن شامل کپسول ففول اینترافارم و قرص آیزن پلاس یوروویتال هستند.

بیشتر بخوانید :

شما می توانید انواع محصولات ترمیم کننده مو نظیر کرم ترمیم کننده مو لافارر را از داروخانه آنلاین داروبوم خریداری کنید.

بهترین ترمیم کننده مو برای زنان

انتخاب بهترین محصول برای ترمیم موهای آسیب دیده بانوان بسته به شرایط مختلف، متغیر خواهد بود. به همین دلیل ابتدا لازم است تا با بررسی دلایل آسیب دیدگی موها در پی درمان آن برآمد. انتخاب لوسیون مناسب، کرم، سرم و یا استفاده از شامپوی مناسب موها می تواند در ترمیم موها و بازگرداندن سلامتی و شادابی آنها مؤثر باشد. محصولات مختلفی ازجمله کرم، سرم، قرص تقویتی مخصوص مو و همچنین شامپو در داروخانه آنلاین داروبوم موجود است. شما می توانید با کارشناسان داروبوم تمای گرفته و پس از دریافت مشاوره بهترین گزینه را انتخاب کنید.