پشتیبانی آنلاین

تقویت کننده ناخن 

تقویت کننده ناخن

برای حفظ زیبایی ناخن ها بدن نیازمند ویتامین ها و مواد معدنی است که از راه تغذیه به دست می‌آورد. کمبودهای تغذیه ای درست مانند پوست و مو بر ناخن ها نیز تأثیر منفی خواهد گذاشت. شکنندگی، رنگ پریدگی، سطح ناصاف و لکه های مختلف بر روی ناخن ها نشانه هایی است که کمبود مواد مغذی را  نشان می‌دهد. 

برای تقویت ناخن در حال حاضر قرص ها و مکم...

تقویت کننده ناخن

برای حفظ زیبایی ناخن ها بدن نیازمند ویتامین ها و مواد معدنی است که از راه تغذیه به دست می‌آورد. کمبودهای تغذیه ای درست مانند پوست و مو بر ناخن ها نیز تأثیر منفی خواهد گذاشت. شکنندگی، رنگ پریدگی، سطح ناصاف و لکه های مختلف بر روی ناخن ها نشانه هایی است که کمبود مواد مغذی را  نشان می‌دهد. 

برای تقویت ناخن در حال حاضر قرص ها و مکمل های زیادی در بازار موجود است. شما می‌توانید از لوسیون تقویت ناخن، ماسک تقویت ناخن و داروی تقویت ناخن به این منظور استفاده کنید. راهکارهای تقویت ناخن خانگی را نیز می‌توانید امتحان کنید که شامل تقویت ناخن با آبلیمو و تقویت ناخن با ژلوفن است!

ترمیم کننده ناخن

انواع تقویت ناخن و مو

ساختار مو و ناخن از پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده است بنابراین شباهت زیادی به هم دارند. قرص تقویت پوست، مو و ناخن بر همین اساس حاوی ریزمغذی ها و آمینواسیدهایی است که به تولید کراتین و تقویت ساختار ناخن و موها کمک می‌کند.از محصولات تقویت کننده پوست مو و ناخن می‌توان به کپسول فم مد اشاره کرد. شما می‌توانید برای افزایش رشد و استحکام مو و ناخن ها  از آن استفاده کنید.

  • بهترین قرص تقویت ناخن

بهترین قرص تقویت ناخن را پزشک برای شما تجویز خواهد کرد. قرص های تقویت ناخن شامل مولتی ویتامین و مینرال مانند ویتامین d3 و کلسیم هستند.قرص پیلفود کمپلکس نیلز یکی از مکمل هایی است که به این منظور طراحی و تولید شده است. شما می‌توانید با خرید اینترنتی همین حالا آن را از داروخانه آنلاین داروبوم سفارش دهید. این مکمل حاوی بیوتین، زینک و ال سیستئین است که به رشد و استحکام ناخن ها کمک می‌کنند.

بیشتر بخوانید :

خرید کپسول پوست مو و ناخن فم مد از داروخانه آنلاین داروبوم با بهترین قیمت و ارسال رایگان

  • لوسیون تقویت ناخن

لوسیون تقویت ناخن یکی از محصولاتی است که منحصراً برای تقویت و آبرسانی ناخن ها عرضه شده است. این محصول از خشکی، ورقه شدن، شکنندگی و زبر شدن کناره های ناخن جلوگیری می‌کند. برای استفاده از منافع لوسیون تقویت ناخن فقط کافی است روزی چند بار پس از شستشو و خشک کردن دست ها، لوسیون را بر روی ناخن ها و اطراف آن‌ها استعمال کنید.

  • کرم تقویت ناخن

کرم تقویت ناخن محصول دیگری است که شما می‌توانید برای حفظ سلامت ناخن ها از آن استفاده کنید. این محصول برای نرم کردن و آبرسانی کوتیکول و پوست اطراف ناخن تهیه شده است و در انواع خارجی و ایرانی در بازار موجود است. شما می‌توانید با خرید آنلاین یا حضوری کرم تقویت کننده ناخن را از داروخانه ها و سایت های معتبر تهیه نمایید.

 ترکیبات رایج موجود در این محصولات شامل کلسیم، زینک و روغن های تقویت کننده مانند جوجوبا است که در اکثر محصولات مراقبت پوست و مو وجود دارد. کرم تقویت کننده ناخن رینوال اینتنس نئودرم یکی از محصولات با کیفیتی است که می‌توانید برای تقویت ناخن ها از آن استفاده کنید.

نحوه استفاده تقویت کننده ناخن

نحوه استفاده تقویت کننده ناخن بر اساس دستورالعمل موجود بر روی محصول می‌تواند متفاوت باشد. با این‌ حال بیشتر این محصولات را باید پس از تمیز کردن دست ها و ناخن ها، روی ناخن و پوست اطراف آن استعمال کرده و چند ساعت صبر کنید تا به خوبی جذب شوند. بهترین زمان مصرف محصولات تقویت کننده ناخن شب ها هنگام خواب است زیرا می‌تواند ناخن و پوست اطراف آن را به خوبی تغذیه کند.

بیشتر