پشتیبانی آنلاین

بعد از بارداری 

نمایش 1 - 1 از 1 مورد
یک محصل وجود دارد.

مراقبت های بعد از بارداری

دوران پس از بارداری خصوصاً 10 روز اول پس از زایمان نیازمند مراقبت های خاصی است تا بدن مادر سریع تر ریکاوری شود. در این دوران به دلیل خونریزی حین زایمان افت فشارخون بسیار محتمل است. به همین دلیل اغلب پزشکان قرص آهن و کم خونی را تجویز می کنند. عوارض بارداری بعد از زایمان و ترشحات بعد از بارداری به‌ طورکلی نیازمند مر...

مراقبت های بعد از بارداری

دوران پس از بارداری خصوصاً 10 روز اول پس از زایمان نیازمند مراقبت های خاصی است تا بدن مادر سریع تر ریکاوری شود. در این دوران به دلیل خونریزی حین زایمان افت فشارخون بسیار محتمل است. به همین دلیل اغلب پزشکان قرص آهن و کم خونی را تجویز می کنند. عوارض بارداری بعد از زایمان و ترشحات بعد از بارداری به‌ طورکلی نیازمند مراقبت های خاص است. از طرفی افزایش توان بدنی مادر برای تغذیه جنین نیز نیازمند تأمین مواد مغذی از طریق رژیم غذایی بعد از زایمان است. 

بعد از بارداری مصرف ریزمغذی هایی مانند کلسیم و آهن بسیار حائز اهمیت است. برای این منظور می‌توانید از یک متخصص تغذیه کمک بگیرید. علاوه بر این می‌توانید با متخصص زنان و زایمان در رابطه با طرز نشستن بعد از زایمان طبیعی، تست بارداری بعد از زایمان، علت باز ماندن دهانه رحم بعد از زایمان و غیره مشورت کنید.

مکمل های ضروری بعد از بارداری

مکمل های ضروری پس از دوران بارداری

مکمل های ضروری دوران بارداری را پزشک برای شما تجویز خواهد کرد. این مکمل ها شامل قرص آهن، اسید فولیک یا مولتی ویتامین–مینرال برای تأمین نیازهای بدن شما در حین بارداری است.

مصرف مکمل ها در دوران بارداری به سلامت مادر و جنین کمک می‌کند و از کم خونی دوران بارداری که بسیار رایج است جلوگیری خواهد کرد. این مکمل ها می‌توانند بدن شما را برای بارداری دوم بعد از زایمان طبیعی آماده کنند. زودترین زمان بارداری بعد از زایمان طبیعی را متخصص زنان و زایمان بر اساس شرایط شما تعیین خواهد کرد.

  • مصرف قرص آهن در بارداری از چه ماهی؟

به دلیل افزایش خونسازی در دوران بارداری نیاز به آهن دو برابر خواهد شد. به این منظور مصرف قرص آهن از پایان ماه چهارم تا 3 ماه پس از زایمان برای شما تجویز خواهد شد. کمبود آهن عوارض بسیاری برای مادر و جنین در پی خواهد داشت. انواع مکمل های آهن را می‌توانید با خرید آنلاین از داروخانه ها و سایت های مجاز تهیه نمایید.

  • بهترین مولتی ویتامین بعد از زایمان

بهترین مولتی ویتامین بعد از زایمان را پزشک برای شما تجویز خواهد کرد. مکمل های بعد از زایمان حاوی کلسیم، ویتامین D و آهن هستند که نیاز مادر به خونسازی و شیردهی را تأمین می‌کنند. کلسیم و ویتامین D نیاز بدن مادر به کلسیم را جهت شیردهی رفع می‌کند. به ‌طورکلی مولتی ویتامین ها برای بهبود متابولیسم و ریکاوری بدن پس از زایمان حائز اهمیت هستند. علاوه بر این شما باید در این دوران از مواد غذایی مقوی استفاده کنید تا ریزمغذی های مورد نیاز بدن را تأمین کنید.

  • بهترین قرص مولتی ویتامین در دوران شیردهی

تغذیه در دوران شیردهی بسیار حائز اهمیت است زیرا شما باید نیازهای نوزاد برای رشد مناسب را از طریق شیردهی فراهم کنید.  قرص مولتی ویتامین در دوران شیردهی حاوی ریزمغذی هایی است که برای سلامت مادر و کودک حائز اهمیت هستند. مادران در زمان شیردهی نسبت به زمان بارداری ۲۰۰ کالری انرژی بیشتر نیاز دارند و شما باید با مصرف مواد غذایی سالم این کالری را دریافت کنید. قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال یکی از مکمل‌هایی است که برای تأمین ویتامین های گروه B، ویتامین C، ویتامین D و کلسیم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 مکمل و ویتامین بعد از بارداری

مکمل و ویتامین بعد از بارداری برای کمک به تغذیه بهتر و تسریع بهبودی خانم ها پس از زایمان تولید و به بازار عرضه شده است. این مکمل ها انواع ویتامین ها و مینرال هایی که ممکن است با تغذیه به مقدار کافی دریافت نشوند را به رژیم غذایی شما اضافه می‌کنند. برای خرید اینترنتی این مکمل ها می‌توانید به داروخانه آنلاین داروبوم مراجعه کنید و از خدمات ارسال رایگان دارو درب منزل بهره مند شوید.

بیشتر