دستمال مرطوب کودک 

نمایش 1 - 12 از 12 مورد
12 محصول وجود دارد.

دستمال مرطوب نوزاد برای والدین راحتی و سهولت را هنگام تعویض پوشک ارائه می دهند؛ این محصولات با ترکیبات ملایم و ضد حساسیت فرموله شده اند. دستمال مرطوب کودک همچنین برای پاک کردن غذا از روی صورت و دست های کودک، تمیز کردن دست ها و حتی اسباب بازی ها مفید است.

- دستمال مرطوب پاک کننده کودک دافی

این محصول پر مصرف برای والدین با خاصیت پاک کنندگی و ضدعفونی کننده پوست کودک، تمیزی، نرمی و لطافت هر چه بیشتر پوست کودک را تامین می کند. دستمال مرطوب کودک دافی برای پوست های حساس تهیه شده است بنابراین علاوه بر کودکان بزرگسالان نیز از طرفداران این محصول هستند. این محصول حاوی ویتامین های مغذی A و E است و از خشکی پوست جلوگیری به عمل می آورد.

خرید اینترنتی دستمال مرطوب کودک

خرید اینترنتی انواع دستمال مرطوب کودکان

فروشگاه ها و داروخانه ها مکان هایی هستند که می توانید دستمال مرطوب کودک را در انواع و اقسام مختلف پیدا کنید. این روزها که خرید اینترنتی هر چیزی رایج است می توانید در خانه بمانید و دستمال مرطوب کننده و سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز خود را آنلاین تهیه کنید.

داروخانه آنلاین داروبوم بزرگترین داروخانه اینترنتی ایران است که مزایایی همچون ارسال رایگان و تحویل در محل در سراسر ایران برای رفاه حال مشتریان گرامی در نظر گرفته است.

محصول پیشنهادی
خرید مولتی ویتامین کودکان خارجی و ایرانی با کمترین قیمت و ارسال مستقیم از داروخانه