خرید اینترنتی کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن 200 عددی

کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن 200 عددی

Scitec Nutrition Ultra Amino 200 Caps

10987

 • در برگیرنده کلیه اسید آمینه های ضروری و شاخه ای
 • آمینو اسید دیر جذب برگرفته از پروتئین شیر
 • تامین کننده آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن
 • جایگزینی مناسب جهت پروتئین کازئین
 • فاقد کربوهیدرات، قند و چربی
 • ریکاوری بدن در طول شب

برند: سایتک نوتریشن Scitec Nutrition

دسته بندی: آمینو Amino
موجود شد خبرم کن

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

افزایش حجم بافت‌های عضلانیپیشگیری از تحلیل عضلاتمؤثر در کاهش وزنافزایش توان بدنتسریع ریکاوریچربی سوزی

475,200 تومان

نوع محصولکپسول
تعداد200 عددی
نام برندسایتک نوتریشن Scitec Nutrition
کشور مبدأ برندمجارستان
کاربردریکاوری بدن و تامین اسید آمینه های ضروری
روش مصرفروزانه دو عدد کپسول بین وعده های غذایی میل کنید.
مواد شاخصآمینو اسید
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد مجوز بهداشت6204246251674387

کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن  200 عددی (Scitec Nutrition Ultra Amino)

کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن در یک نگاه

کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن (Scitec Nutrition Ultra Amino) ساخت کشور مجارستان و تأمین‌کننده آمینواسیدهای موردنیاز بدن است. کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن حاوی آمینواسیدهای دیر جذب و جایگزین مناسبی برای کازئین است. اولترا آمینو سایتک یک مکمل عالی برای ساخت توده عضلانی است. با خرید اینترنتی کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن از مزایای این مکمل برای عضله سازی بهره‌مند شوید.

مشخصات و ترکیبات کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن 

آمینواسیدها ریزمغذی‌های ضروری و بسیار مفیدی هستند که برای حفظ سلامتی بدن موردنیاز می‌باشند. بدن ما برای ساخت پروتئین‌ها نیازمند آمینواسیدهاست که به دو گروه ضروری و غیرضروری تقسیم می‌شوند. آمینواسیدهای ضروری باید به‌طور روزانه از طریق رژیم غذایی تأمین شوند تا روند پروتئین‌سازی در بدن دچار مشکل نشود؛ اما آمینواسیدهای غیرضروری در بدن ساخته می‌شوند و نیازی به تأمین روزانه آن‌ها نیست. اگرچه این دسته بدنی اهمیت برخی از آمینواسیدها را نسبت به دسته دیگر نشان می‌دهد اما برای افراد ورزشکار با فعالیت بدنی بالا همه آمینواسیدها حائز اهمیت هستند. تأمین مداوم و مناسب آمینواسیدها با تغذیه عضلات می‌تواند یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش توده عضلانی باشد. آمینواسیدهای مختلف با مکانیسم‌های متنوع عضله سازی را در بدن تحریک کرده و منابع حاوی این ریزمغذی‌ها می‌تواند به‌طور چشمگیری عضله سازی را در بدن افزایش دهد. کپسول اولترا آمینو سایتک (Scitec Nutrition Ultra Amino) یکی از مکمل‌های باکیفیت جهت تأمین طیف کامل آمینواسیدهای موردنیاز بدن جهت افزایش توده و حجم عضلات است. با مصرف اولترا آمینو سایتک آمینواسیدهای شاخه‌دار یا BCAA تأمین می‌شوند که برای ساخت توده عضلانی بسیار مفید هستند. درصد بالایی آمینواسیدهای شاخه‌دار که شامل لوسین، ایزولوسین و والین هستند در عضلات متمرکز است. این آمینواسیدها در طول تمرینات شدید بدنی به سوخت تبدیل‌شده و مانع از تحلیل عضلات می‌شوند. بی سی‌ای‌ای ها مهم‌ترین آمینواسیدها برای ساخت توده عضلانی خشک هستند و بسیاری از ورزشکاران در دوران کات از این آمینواسیدها استفاده می‌کنند. این آمینواسیدها در شرایط محدودیت تغذیه‌ای می‌توانند چربی‌های ذخیره‌شده در بدن را جهت فعالیت‌های ورزشی به انرژی تبدیل کنند و از تجزیه عضلات برای تولید انرژی در بدن جلوگیری می‌کنند. آمینواسیدهای شاخه‌دار موجود در فرمولاسیون کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن از خستگی زودهنگام در طول تمرینات جلوگیری کرده و عملکرد بدنی افراد را افزایش می‌دهند.

کپسول اولترا آمینو (Scitec Nutrition) حاوی گلوتامین است که یکی از آمینواسیدهای دهنده نیتروژن برای پروتئین‌سازی است. گلوتامین فراوان‌ترین آمینواسید موجود در بدن است که تأثیر مثبتی بر عضله سازی دارد ولی جزء آمینواسیدهای غیرضروری دسته‌بندی می‌شود. مهم‌ترین تأثیر این اسیدآمینه تحریک ترشح هورمون رشد است که می‌تواند متابولیسم بدن را تقویت کند. این هورمون با افزایش سوخت‌وساز بدن به افزایش توده عضلانی کمک کرده و باعث می‌شود شما خیلی زودتر به حجم دلخواهتان برسید. این آمینواسید با افزایش آب محتوای سلول‌ها نقش قابل‌توجهی در هایپرتروفی عضلات دارد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن باعث افزایش حجم عضلات می‌شود. گلوتامین به چربی سوزی نیز کمک می‌کند و باانرژی حاصل از آن توانایی بدنی فرد برای تمرینات سخت و طاقت‌فرسا را افزایش می‌دهد. از طرفی این آمینواسید مانع از تحلیل عضلات شده و از حجم و توده عضلات شما حتی در دوران کات محافظت می‌کند. از دیگر از آمینواسیدهای غیرضروری و ارزشمند موجود در فرمولاسیون کپسول اولترا آمینو سایتک (Ultra Amino) آرژنین است. مهم‌ترین عملکرد این آمینواسید در بدن تولید اکسید نیتریک یا NO است که با اتساع عروق باعث بهبود خون‌رسانی در بدن می‌شود. افزایش و بهبود وضعیت خون‌رسانی در بدن باعث رسیدن اکسیژن و مواد مغذی بیشتر به عضلات شده و تولید فیبرهای عضلانی را تحریک می‌کند. آرژنین نیز مانند گلوتامین با تحریک ترشح هورمون رشد و بالا بردن سوخت‌وساز، بدن را در حالت مثبت نیتروژن قرار داده و عضله سازی را در بدن افزایش می‌دهد.

موارد فوق بخشی از مزایای فوق‌العاده قرص اولترا آمینو سایتک (Scitec Nutrition Ultra Amino) است که آمینواسیدهای موردنیاز بدن را به‌راحتی از بهترین منابع تأمین می‌کند. آمینواسیدهای موجود در کپسول اولترا آمینو از کازئین شیر گرفته‌شده‌اند بنابراین مانند کازئین می‌توانند به آهستگی در بدن هضم شده و در طولانی‌مدت نیاز عضلات را تأمین کنند. برای بهره‌مندی از فواید بی‌نظیر این مکمل همین حالا می‌توانید با خرید آنلاین قرص اولترا آمینو سایتک نوتریشن (Scitec Nutrition Ultra Amino) آن را از هرکجای ایران سفارش داده و مورد مصرف قرار دهید.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایای مصرف کپسول اولترا آمینو Ultra Amino

کپسول اولترا آمینو (Scitec Nutrition Ultra Amino) یکی از منابع تأمین آمینواسیدهای موردنیاز بدن جهت ورزشکاران و بدن‌سازان است. البته افراد عادی نیز می‌توانند از خواص این مکمل در دوران بیماری یا سوءتغذیه بهره‌مند شوند. کپسول اولترا آمینو سایتک با آزاد کردن تدریجی آمینواسیدها مانند مکمل کازئین عمل کرده و می‌تواند بدن را در طول استراحت شبانه به‌خوبی تغذیه کند. تغذیه بدن با آمینواسیدها در دوره استراحت باعث می‌شود بدن همواره در حالت مثبت نیتروژن باقی بماند و عضله سازی بدون وقفه صورت بگیرد. این مسئله باعث می‌شود شما خیلی زودتر از زمان معمول به حجم و توده عضلانی موردنظرتان برسید که برای افراد ورزشکار بسیار لذت‌بخش است. تأمین آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری در کنار هم علاوه بر عضله سازی مزایای بسیاری برای سلامتی دارد که مهم‌ترین آن‌ها تقویت سیستم ایمنی است.

ازآنجایی‌که ورزشکاران با تمرینات سخت همواره تحت تنش‌های مختلف قرار دارند ممکن است سیستم ایمنی آن‌ها ضعیف شده و بیشتر از افراد عادی در معرض بیماری قرار بگیرند. برخی از آمینواسیدهای غیرضروری موجود در فرمولاسیون کپسول اولترا آمینو (Scitec Nutrition) ازجمله گلوتامین نقش بسیار مهمی در تقویت سیستم ایمنی دارند. کمبود این آمینواسیدها باعث ابتلا پیاپی ورزشکاران به بیماری‌های فصلی ازجمله آنفلوانزا و سرماخوردگی می‌شود و برنامه‌های تمرینی آن‌ها را عقب می‌اندازد. علاوه بر این اولترا آمینو به ریکاوری بدن پس از تمرینات کمک کرده و با دارا بودن بتا آلانین از دردهای عضلانی ناشی از تجمع اسیدلاکتیک جلوگیری می‌کند. این آمینواسید با تغییر PH سلول‌های عضلات، اسیدلاکتیک را خنثی و دفع کرده و دردهای عضلانی را کاهش می‌دهد. در فرمولاسیون کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن کربوهیدرات، قند و چربی وجود ندارد و شما فقط آمینواسیدهای خالص را دریافت می‌کنید. این مسئله از افزایش وزن جلوگیری کرده و به بدن در ساخت توده عضلانی خالص کمک می‌کند.با خرید اینترنتی کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن (Scitec Nutrition Ultra Amino) می‌توانیداز فواید بی‌نظیر این مکمل برای بدن‌سازی و بهبود سطح سلامت عمومی برخوردار شوید.

پیشنهاد داروبوم به عنوان محصول مشابه با کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن محصول "قرص آمینو وی مگا تبز نوتریمد 600 عددی" جهت حفظ قدرت عضلانی در حین ورزش های سنگین است.

مزایا و خواص کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن Scitec Nutrition

 • حاوی آمینو اسیدهای لیوسین، ایزولوسین و والین مناسب متابولیسم طبیعی پروتئین و گلیکوژن و کاهش خستگی
 • کمک به تامین اسید آمینوهای ضروری بدن برای ورزشکاران
 • فرآوری شده از پروتئین شیر (Fresh Milk Protein)
 • مناسب جهت ساخت توده عضلانی
 • فاقد قند٬چربی و کربوهیدرات
 • ایده آل برای دوران کات

مقدار و نحوه مصرف کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن 

روزانه یک سروینگ معادل 2 کپسول بین وعده های غذایی بلافاصله بعد از تمرین ، قبل از خواب میل نمایید.

عوارض کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن 

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن 

 • قبل از مصرف دارو در صورت استفاده سایر داروها و در صورت وجود بیماری زمینه ای با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده استفاده نکنند.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

 

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده