خرید اینترنتی قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز 30 عددی

قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز 30 عددی

Alfa Vitamins Multi Women 30 Tablets

12136

 • کمک به بهبود سلامت روحی و جسمی بانوان
 • حاوی مواد مغذی برای بانوان
 • تقویت قوای جسمی بانوان
 • تقویت سیستم ایمنی
 • افزایش نشاط
 • رفع خستگی

برند: آلفا ویتامینز Alfa Vitamins

114,500 تومان

نوع محصولقرص
تعداد30 عددی
نام برندآلفا ویتامینز Alfa Vitamins
کشور مبدأ برندایران تحت لیسانس آمریکا
کاربردتامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بانوان
مناسب برايبانوان
روش مصرفروزانه یک عدد همراه غذا مصرف شود.
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسيت مصرف کنندهبانوان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز در یک نگاه

قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز (Alfa Vitamins Multi Womenتحت لیسانس آلفا ویتامینز آمریکا در ایران تولید می شود و فرموله شده به طور ویژه با سیستم بدنی بانوان و رفع نیاز آنان می‌باشد. قرص مولتی وومن فواید بسیاری برای بدن زنان دارد زیرا حاوی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز آنان می‌باشد و می‌تواند به طور کلی منجربه بهبود قوای جسمی آنان شود و همچنین با تقویت سیستم ایمنی بدن بتواند فرد را از ابتلاء به انواع بیماری‌های عفونی و ویروس محفوظ گرداند. برای خرید بهترین مولتی ویتامین برای زنان می‌توانید از طریق داروخانه آنلاین داروبوم اقدام نمایید و پس از خرید محصول ر ا در درب منزل خود تحویل بگیرید.

مشخصات و ترکیبات قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز

خانم ها نیاز دارند برای حفظ سلامت خود میزان کافی از ویتامین ها و مواد معدنی دریافت کنند. وجود ویتامین و مواد معدنی کافی بر روی متابولیسم بدن و پیشگیری از سوء تغذیه و عوارض ناشی از آن تاثیر به سزایی دارد.

بدن خانم ها و آقایان به علت تفاوت های هورمونی و فیزیولوژیکی نیازهای متفاوتی هم دارد. به همین دلیل مکمل ها به طور تخصصی برای بدن آقایان و خانم ها طراحی می شوند تا ضمن کاهش عوارض جانبی ناشی از تغییرات هورمونی، آثار مفید مکمل ها را افزایش دهند. قرص مولتی وومن آلفا در ترکیبات خود تمام ویتامین های مورد نیاز بدن خانم ها را دارا است. در زیر جدول ترکیبات این مکمل را مشاهده می کنید.

ترکیب

مقدار موجود در یک قرص

ترکیب

مقدار موجود در یک قرص

VitaminA

5000 IU

Pantethenic Acid

10 mg

VitaminC

60 mg

Calcium

162 mg

VitaminD

400 IU

Iron

18 mg

VitaminE

30 IU

Phosphorous

125 mg

VitaminK

80 mcg

Iodine

150 mg

VitaminB1

1.5 mg

Magnesium

25 mg

VitaminB2

1.7 mg

Zinc

15 mg

VitaminB3

20 mg

Selenium

70 mg

VitaminB6

2 mg

Copper

2 mg

Folate (B9)

800 mcg

Manganese

2 mg

VitaminB12

6 mcg

Chromium

120 mcg

Biotin

300 mcg

Molybdenum

75 mcg

*

*

Boron

150 mcg

به علاوه ویتامین ها، عناصر ضروری مانند آهن، ید، منیزیم، روی، مولیبدن، منگنز، کروم و بور نیز با مصرف این مکمل تامین می شود. در ادامه به بررسی هر کدام از این ویتامین ها و مواد معدنی پرداخته شده است با ما همراه باشید.

قیمت قرص مولتی وومن

1-ویتامین های موجود در قرص مولتی وومن آلفا

ویتامین A: یک ویتامین محلول در چربی با نام علمی رتینول است. مصرف ویتامین A بر روی تقویت بینایی، رشد و نمو، تقویت سیستم ایمنی و تولید مثل تاثیر به سزایی دارد. در این مکمل معادل 5000 واحد از این ویتامین وجود دارد.

ویتامین C: این ویتامین محلول در آب است و مازاد آن در بدن ذخیره نمی شود. بنابراین باید روزانه مقدار کافی از آن دریافت شود. ویتامین C نقش مهمی در پیشگیری از سرطان، پیشگیری از پیری صورت و بهبود بیماری های عفونی دارد.هر قرص مولتی وومن حاوی 60 میلی گرم ویتامین سی است.

ویتامین D3: این ویتامین محلول در چربی است. در حالت طبیعی می توان آن را از طریق پوست و با نور خورشید جذب کرد. در واقع اشعه UV کلسترول را در بدن به ویتامین D تبدیل می کند. این ویتامین برای رشد و استحکام استخوان ها در بدن خانم ها ضروری است. مصرف مداوم آن از پوکی استخوان در سالمندی جلوگیری می کند. در قرص مولتی وومن آلفا 400 واحد ویتامین D3 وجود دارد.

ویتامین E: ویتامین E نیز محلول در چربی است. مصرف این ویتامین در تقویت سیستم ایمنی و سایر فرایندهای متابولیکی موثر است. ضمنا این ویتامین با گشاد کردن عروق از تجمع پلاکتی جلوگیری می کند. در قرص مولتی وومن 30 واحد ویتامین E وجود دارد.

ویتامین K: نقش ویتامین K در انعقاد خون و سلامت استخوان است. در هر قرص 80 میکروگرم ویتامین K وجود دارد.

 ویتامین های سری Bاین دسته از ویتامین ها شامل ویتامین های B9 ،B7 ،B6 ،B3 ،B2 ،B1 و B12 می شود که ترکیب این ویتامین ها باعث افزایش انرژی و خونسازی در بدن می شوند.

2-مواد معدنی موجود در قرص مولتی وومن آلفا

کلسیم (Calcium): کلسیم عنصر اصلی تشکیل دهنده استخوان است.در این محصول 162 میلی گرم کلسیم وجود دارد.

آهن (Iron): آهن در روند طبیعی رشد بدن، تولید انرژی، تکامل عصبی، عملکرد سلولی و ساخت برخی هورمون ها ضروری است.در این محصول به ازای هر قرص 18 میلی گرم آهن وجود دارد.

فسفر (Phosphorous): فسفر یک ماده معدنی ضروری برای بدن خانم ها است که در ساختار استخوان ها، دندان ها، DNA و RNA وجود دارد. در این مکمل به ازای هر قرص 125 میلی گرم فسفر وجود دارد.

 ید (Iodine): ید در فرایندهای سوخت و سازی بدن نقش تعیین کننده دارد. این عنصر برای رشد استخوان ها و سیستم عصبی مرکزی در جنین و نوزادان مورد نیاز است. افرادی که از نمک ید دار استفاده نمی کنند و زنان باردار در معرض خطر کمبود ید قرار دارند. در این محصول 150 میکروگرم ید وجود دارد.

منیزیم (Magnesium): مصرف منیزیم در رژیم غذایی بر روی تنظیم فشار خون، ساخت پروتئین، DNA، عملکرد عضلات و اعصاب و کنترل قند خون اثر مثبت دارد.در این محصول 25 میلی گرم منیزیم وجود دارد.

 زینک (Zinc): روی در متابولیسم سلولی، عملکرد سیستم ایمنی، ساخت پروتئین، ترمیم زخم، ساخت DNA، تقسیم سلولی، رشد و نمو طبیعی جنین در دوران بارداری نقش دارد.در این مکمل به ازای هر قرص 15 میلی گرم روی وجود دارد.

سلنیوم (Selenium): سلنیوم در فرایند متابولیسم، ساخت هورمون های تیروئیدی، ساخت DNA و جلوگیری از آسیب اکسیداتیو و عفونت نقش دارد.  در این مکمل 70 میکروگرم سلنیوم وجود دارد.

مس (Copper): مس در متابولیسم انرژی، تقویت سیستم ایمنی، ساخت کلاژن، ساخت ملانین (رنگدانه پوست)، جذب و انتقال و عملکرد آهن، تشکیل استخوان، غیرفعال کردن مونوآمین ها (هیستامین، نوراپی نفرین و ...) و عملکرد آنزیم های آنتی اکسیدانی موثر است.  مس موجود در این مکمل 2 میلی گرم است.

منگنز (Manganese): منگنز در متابولیسم آمینواسیدها، کلسترول، گلوکز، کربوهیدرات و همچنین مهار رادیکال های آزاد، استخوان سازی، تولید مثل، پاسخ ایمنی، تولید انرژی، هموستاز و لخته شدن خوننقش دارد. میزان منگنز موجود در این قرص 2 میلی گرم است.

کروم (Chromium): کروم با تقویت عمل انسولین می تواند در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین نقش داشته باشد. همچنین کروم دارای اثرات آنتی اکسیدانی نیز هست. کروم باعث کاهش سطح قند خون، کاهش وزن و افزایش توده عضلانی می شود. کروم در بهبود یا جلوگیری از ابتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک در خانم ها نیز موثر است. میزان کروم موجود در این مکمل 120 میکروگرم است.

مولیبدنوم (Molybdenum): مولیبدنوم یک عنصر کمیاب ضروری است که در پردازش اسید آمینه های گوگرد دار و مواد ژنتیکی مانند DNA، تجزیه داروها و مواد سمی نقش دارد. میزان مولیبدنوم موجود در قرص مولتی وومن 75 میکروگرم است.

بور (Boron): بور عنصری است که روی فعالیت آنزیم های متابولیک و متابولیسم مواد مغذی تاثیر دارد. کمبود عنصر بور بر روی دو اندام مغز و استخوان آثار سوء دارد. در این قرص میزان بور، 150 میکروگرم است.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایا و خواص قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز

با توجه به ترکیبات موجود در این قرص می توان گفت که این محصول یک مکمل تغدیه ای و مولتی ویتامین کامل برای خانم ها است. از مزایای کلی این مکمل می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد.

 • رفع خستگی و افزایش دهنده انرژی
 • تأمین ویتامین های مورد نیاز بانوان
 • تقویت کننده سیستم عصبی
 • کمک به بهبود عملکرد بدن
 • حفظ سلامت قلب و عروق
 • افزایش استقامت بدن

زمان مصرف قرص مولتی وومن آلفا

یک عدد از این قرص برای مصرف روزانه خانم ها بعد از وعده غذایی اصلی پیشنهاد می شود. برای مصرف میزان بیشتر می توانید با پزشک خود مشورت کنید. هر دارویی که بیش از حد مجاز مصرف شود به بدن شما آسیب خواهد زد.

 عوارض قرص مولتی وومن

با توجه به ترکیبات موجود در این قرص می توان گفت عوارض قرص مولتی وومن تنها در صورت حساسیت به ترکیبات موجود در این قرص شاید به وجود بیاید چرا که تا کنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است. ولی داروخانه آنلاین داروبوم موارد زیر را به عنوان توصیه و هشدار مصرف این قرص دارد.

 • برای مصرف این دارو همزمان با سایر داروهای حاوی آهن حتما با پزشک مشورت نمایند.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • از جویدن و بلع آن خودداری شود.
 • بیش از حد مجاز مصرف نگردد.
 • با معده خالی مصرف نشود.
نظر خود را بنویسید
*
*
4
دیدگاه کاربران
 • سلام من بین این قرص و ماکاویت موندم کدوم رو بخرم

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  هر رو قرص ذکر شده به تقویت قوای جسمی بانوان کمک کرده و ویتامین های مورد نیاز بدن را تأمین می نماید. تنها تفاوتت کپسول ماکاویت بهبود و تقویت قوای جنسی در بانوان می باشد. اما بطور کلی اگر به دنبال مولتی ویتامین روزانه هستید که کیفیت مناسبی داشته باشد مولتی وومن آلفا انتخاب مناسبی است. زیرا کپسول ماکاویت بانوان در حال حاضر موجود نمی باشد.
  با تشکر

 • سلام
  میشه از عوارضش هم بگید؟ قرص مولتی وومن چاق کننده است؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربرگرامی،
  قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز مکمل مخصوص بانوان برای بهبود سلامت جسمی و روحی آنها است. ترکیبات تشکیل دهنده این مکمل شامل کلسیم، ویتامین های گروه ب، مس، بیوتین، آهن، کلسیم، منگنز، کرومیوم، بورون و ویتامین C است. این مکمل ها علاوه بر تقویت بدن و خونسازی، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده، خستگی را در بدن کاهش می دهند و همچنین می توانند انرژی بخش نیز باشند. وجود ویتامین های گروه ب بخصوص ویتامین ب6  باعث افزایش متابولیسم بدن می شود. این امر در افراد لاغر باعث افزایش اشتها و در افراد با وزن بیشتر باعث لاغری و افزایش سوخت و ساز می شود. بنابراین اگر تمایلی به مصرف قرص لاغری و چربی سوز ندارید می توانید در کنار رعایت رژیم غذایی و ورزش از قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز استفاده کنید.

 • سلام ببخشید این مولتی ویتامین رو در دوران بارداری میشه مصرف کرد؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  در دوران بارداری بهتر است از مکمل های مخصوص این دوران استفاده بفرمایید. چون مکمل های عادی نمی توانند پاسخگوی نیازهای دوران بارداری باشند. استفاده از مکمل های دوران بارداری می تواند با تامین ویتامین ها و مواد معدنی لازم و ضروری مادر و جنین امکان رشد مناسب جنین و حفظ سلامت مادر را فراهم می آورد.
  با تشکر

 • زمان مصرف قرص مولتی وومن به چه صورته؟ ممنون از راهنماییتون

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز یک مکمل بسیار عالی برای خانم ها می باشد. این محصول حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای زنان بوده و تحت لیسانس کشور آمریکا در ایران تهیه و تولید می شود. این مکمل در افزایش مقاومت بدن در برابر عوامل بیماری زا همچون ویروس ها اثر گذار می باشد. استفاده از قرص Multi Women در افزایش انرژی خانم ها نیز موثر است. بهترین زمان مصرف قرص مولتی وومن صبح ها بوده و شما می توانید پس از وعده صبحانه 1 عدد از این مکمل را مورد استفاده قرار دهید.