خرید قرص ایکس اید

قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی

Golden Life X-Ade 60 Tablets

10490

 • افزایش میل در خانم ها و آقایان
 • تنظیم هورمون ها
 • تقویت کننده قوای
 • افزایش دهنده انرژی
 • کنترل استرس

برند: گلدن لایف Golden Life

دسته بندی: مکمل آقایان

790,000 تومان

861,000 تومان

نوع محصولقرص
تعداد60 عددی
نام برندگلدن لایف Golden Life
کشور مبدأ برنداسترالیا
کاربردمکمل تقویت قوا
روش مصرفروزانه یک قرص همراه غذا میل شود.
مواد شاخصویتامین B2 ،B3 ،B6 ،ٍE، A
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد مجوز بهداشت70054001110006

قرص ایکس اید در یک نگاه

قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی (Golden Life X-Ade) ساخت کشور استرالیا و یک مکمل تقویت قوا عالی برای آقایان و خانم‌ها است. این مکمل تغذیه ای حاوی ترکیب خاص برخی ویتامین‌های گروه ب مانند B2، B3 و B6، گیاهان دارویی و مواد معدنی است که وجود این ویتامین‌ها به تولید و ترشح هورمون‌ها و چرخه‌ی متابولیسمی بدن کمک می‌کند. استفاده از این قرص‌ موجب افزایش گردش خون و خون‌رسانی به ناحیه‌ی تناسلی و افزایش هیجان، توان و انرژی در فرد می‌شود که همین امر اثر زیادی در افزایش میل و لذت خواهد داشت. 

قرص ایکس اید چیست؟

قرص تقویتی آقایان و بانوان ایکس اید یک مکمل مفید برای رفع بی‌میلی و افزایش توان جسمی در خانم‌ها و آقایان است. قرص x-ade با استفاده از ویتامین‌ها، مینرال‌ها و ترکیبات گیاهی مفید و شناخته‌شده به افراد جهت تقویت میل و عملکرد کمک می‌کند.

در حال حاضر به دلیل افزایش استرس‌های کاری و مصرف مواد غذایی فرآوری شده و عاری از ریزمغذی‌های مفید بسیاری از افراد دچار اختلالات هستند که این مسئله زندگی زناشویی را به‌شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مصرف و خرید کپسول ایکس اید با تأمین ریزمغذی‌های مفید علاوه بر افزایش انرژی روزانه فرد، خستگی و استرس او را کاهش داده و با همین مکانیسم در کنار گیاهان دارویی مفید مشکلاترا برطرف می‌کند. 

قرص تقویت میل جنسی ایکس اید

مشخصات و ترکیبات قرص ایکس اید

قرص ایکس اید سرشار از ترکیبات موثر در تقویت قوا می‌باشد. این محصول حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. از عناصر تشکیل دهنده قرص xaid می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ویتامین‌های B2، B3 و B6
 • خارخاسک یا تریبولوس
 • علف هرز بز شاخی
 •  سیبریان جینسینگ 
 • جیسینگ کره‌ای
 • روی یا زینک
 • ویتامین E
 • منیزیم

در ادامه به بررسی خواص هر یک از این ترکیبات خواهیم پرداخت:

1. ویتامین های گروه B

وجود این سه ویتامین از ویتامین‌ های گروه B در کنار هم و در ترکیبات خاص این قرص، باعث فعالیت بیشتر چرخه‌های متابولیسمی، تولید هورمون‌ها، تولید انرژی بیشتر برای فعالیت‌های جسمی و همچنین افزایش تمایلات خواهد شد.

ویتامین B2 با شرکت در متابولیسم درشت مغذی‌ها باعث افزایش تولید انرژی در بدن شده و از خستگی و افسردگی فرد که منتهی به بی‌میلی می‌شود، جلوگیری می‌کند.

ویتامین B3 علاوه بر افزایش تولید انرژی و افزایش توان فرد با اتساع عروق خونی در ناحیه تناسلی باعث افزایش عملکرد و لذت افراد می‌شود. تحقیقات نشان داده است که مصرف ویتامین B3 نیم ساعت قبل از فعالیت می‌تواند باعث افزایش هیجان در افراد شود.

ویتامین B6 یکی دیگر ویتامین‌های مفید گروه B برای بهبود عملکرد رابطه است. این ویتامین باعث بهبود خلق ‌و خو و کاهش استرس فرد شده و از افزایش هورمون پرولاکتین که میل افراد را کاهش می‌دهد، جلوگیری می‌کند.

2. تریبولوس

یکی دیگر از گیاهان موجود در فرمولاسیون قرص ایکس اید خارخاسک یا تریبلوس است که اختلالات نعوظ را در آقایان برطرف کرده و با افزایش سطح هورمون تستوسترون میل افراد را افزایش می‌دهد. تریبلوس در خانم‌ها نیز باعث افزایش میل و تحریک شده و رسیدن به ارگاسم را برای آن‌ها ساده‌تر می‌کند.

ترکیبات خاص استروئیدی در میوه‌ی این گیاه موجب افزایش انرژی، افزایش گردش خون در ناحیه‌ی تناسلی و تولید بیشتر هورمون‌های می‌شود. با خرید قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی و همچنین با مصرف تریبولوس موجود در این محصول، می‌توان باعث افزایش تعداد و تحرک اسپرم‌ها شد.

3. علف هرز بز شاخی

علف هرز بز شاخی موجود در x-ade کپسول علف هرز بز شاخی حاوی فیتواستروژن است که شبیه هورمون‌های زنانه هستند و برای دوره یائسگی بسیار مفید بوده و از پوکی استخوان‌ها جلوگیری می‌کنند.یکی از گیاهان دارویی است که برای رفع اختلالات از جمله اختلالات نعوظ و میل پایین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه به ‌طور کلی با افزایش سطح سلامت بدن میل افراد را نیز افزایش می‌دهد.

با خرید اینترنتی قرص ایکس اید گلدن لایف استرالیا از داروخانه آنلاین و مصرف آن از تاثیر این گیاه که منجر به افزایش گردش خون و خون‌رسانی بیشتر به اندام‌های تناسلی شده و در نهایت افزایش میل خواهد شد بهرمند شوید.

فواید قرص ایکس اید

4. جینسینگ

در فرمولاسیون قرص ایکس اید گیاه جینسینگ بکار رفته است که این گیاه خود به‌ تنهایی قادر است اکثر اختلالات از جمله بی‌میلی و اختلالات نعوظ و ارگاسم را در افراد از بین ببرد. قطعاً مصرف چنین گیاهانی که خواص آن‌ها برای رفع مشکلات اثبات‌ شده است در کنار ویتامین‌ها و املاح مفید با اثرات هم‌افزایی به‌سرعت مشکل افراد در رابطه با اختلالات را برطرف خواهد کرد

5. جیسینگ کره‌ای 

جینسینگ کره‌ای یا جینسینگ قرمز موجود در فرمولاسیون قرص ایکس اید یکی از گیاهان دارویی بسیار مؤثر در رفع اختلالات در آقایان و خانم‌هاست. جینسینگ کره‌ای زود انزالی و مشکلات نعوظ را در آقایان برطرف می‌کند. جینسینگ کره‌ای در خانم‌ها نیز باعث افزایش برانگیختگی و رسیدن به ارگاسم می‌شود.

جینسینگ یک گیاه ضد پیری است که در سنین بالا نیز با افزایش انرژی و تأمین ریزمغذی‌های مفید میل و توان افراد را حفظ کرده و برای رفع اختلالات جنس در دوران یائسگی خانم‌ها بسیار مفید است.

ماده‌ی مؤثر این گیاه ترکیبی به نام جین ‌سینوزیدها است که نقش زیادی در افزایش میل و قوا، کاهش استرس، افزایش توان جسمی و دیگر مشکلات آقایان دارد. برای بهره مندی از تمامی فواید این گیاه خرید قرص ایکس اید استرالیا از داروخانه آنلاین داروبوم پیشنهاد می‌شود.

6. سیبریان جینسینگ 

این گیاه به‌عنوان یک آداپتوژن برای افزایش توانایی و انرژی بدن برای مقابله با استرس‌های روحی و فیزیکی شناخته می‌شود. ترکیبات در این گیاه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن، سلامت قلب و عروق، رفع بی‌خوابی، تقویت حافظه، افزایش انرژی، افزایش میل و رفع خستگی مزمن می‌شود.

7. ویتامین E

ویتامین E بکار رفته در ترکیب قرص ایکس اید یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که به حفظ سلامت قوا و باروری افراد کمک می‌کند. ویتامین E باعث بهبود روحیه و رفع کسالت‌های روزانه شده و توان فرد را افزایش می‌دهد.ویتامین E علاوه بر افزایش تعداد و تحرک اسپرم‌ها، باعث محافظت از آن‌ها در برابر صدمات اکسیداتیو می‌شود.

8. زینک و منیزیم

زینک، مینرال مفیدی است که توان افراد را با رفع خستگی و کسالت افزایش می‌دهد. روی با تنظیم هورمون‌ها مانع کاهش سطح هورمون تستوسترون در افراد شده و میل را افزایش می‌دهد.

این ترکیب که دارای خواص آنتی‌اکسیدانی نیز هست، موجب تولید هورمون‌ها و درنتیجه قدرت باروری بیشتر و افزایش میل خواهد شد. به علت تغذیه‌ی ناسالم و کافی نبودن ویتامین‌های لازم در بدن آقایان، به‌طور تقریبی بیش از 50 درصد آقایان با کمبود روی مواجه هستند. از همین رو کمبود زینک موجب کاهش هورمون تستوسترون و کاهش تعداد و تحرک اسپرم‌ها خواهد شد.

منیزیم بکار رفته در ترکیب قرص تقویتی آقایان و بانوان ایکس اید مینرالی است که ممکن است کمتر کسی فکر کند کمبود آن باعث کاهش میل می‌شود. منیزیم به آرامش اعصاب و کاهش تنش‌ها در فرد کمک کرده و با افزایش قدرت عضلات باعث افزایش میل افراد می‌شود.

با خرید قرص ایکس اید استرالیا با توجه به منیزیم موجود در آن که باعث افزایش اکسیژن‌رسانی به همه اندام‌های بدن از جمله اندام تناسلی شده می‌توان بی‌میلی را درمان کرد. این ماده در افزایش انرژی بدن، تنظیم فعالیت آنزیم‌ها، بهبود متابولیسم بدن، تقویت ماهیچه‌ها و کنترل استرس نقش بسیاری دارد.

چه عواملی باعث کاهش میل می‌شود؟

کیفیت رابطه‌ در زندگی و رابطه‌ی زناشویی اهمیت بسیار زیادی دارد. اختلالاتو مشکلات مربوط به این موضوع، همواره یکی از دلایل افسردگی و اضطراب، نارضایتی و حتی طلاق است.

ارتباط بین سلامت جسمی و ‌همچنین تغذیه از مهم‌ترین موضوعات در حوزه‌ی پزشکی به ‌ویژه متخصصان تغذیه است. این باور از قدیم تا به امروز وجود دارد که کمبود برخی ویتامین‌ ها و مواد غذایی موجب ایجاد مشکلات متفاوتی در بدن ازجمله سرد مزاج بودن، ناباروری، کاهش و ضعف میل و قوا می‌شود.

البته عوامل دیگری هم بر این موضوع تأثیر زیادی دارند، از جمله مصرف الکل، استعمال سیگار، مصرف بیش ‌از اندازه‌ی کافئین، استفاده از بعضی داروها، استرس و اضطراب، مشکلات عصبی، روحی و روانی می‌باشند.

یکی از راه‌های کمک‌ کننده برای رفع و کاهش این مشکل و اختلالات استفاده از قرص و مکمل تقویتی قوا است. قرص ایکس اید یکی از قرص هایی است که با توجه به ترکیبات موجود در آن که در ادامه به بررسی آنها پرداخته شده است برای رفع مشکل قوای آقایان و خانم ها مفید است.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

موثرترین ویتامین ها جهت افزایش قوا کدامند؟

 در اکثر مکمل‌های تقویت قوا و میل ترکیبات مشابه و یکسانی وجود دارد که از مهم‌ترین آنان می‌توان به ویتامین A اشاره کرد که مناسب برای تولید هورمون‌ها از جمله تستوسترون است که بیشترین نقش را در تقویت میل دارد.

مصرف ویتامین‌های سری B باعث تنظیم هورمون‌های بدن، بهبود خون‌رسانی به اعضا بدن، کاهش پرولاکتین و تولید انرژی می‌شود که میل را در آقایان و خانم‌ها تقویت می‌کنند، همچنین ویتامین E و C با افزایش جریان خون باعث افزایش اکسیژن‌رسانی به اندام‌های تناسلی می‌شوند.

ویتامین D نیز با تأثیر بر هورمون‌های بطور مستقیم بر میل افراد تأثیرگذار بوده و مصرف آن به شکل مکمل باعث تقویت میل در افراد می‌شود.

مزایای مصرف قرص تقویتی ایکس اید

قرص تقویتی آقایان و بانوان ایکس اید یک مکمل گیاهی ایمن و بدون عارضه برای افزایش میل خانم‌ها و آقایان است. این مکمل حاوی مواد اعتیادآور یا مواد شیمیایی مضر برای بدن نیست بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید آن را مورد مصرف قرار دهید.

در طراحی قرص x ade از گیاهان و مینرال‌هایی استفاده ‌شده است که نقش آن‌ها در افزایش توان و میل از نظر علمی ثابت شده است. از طرفی کپسول ایکس اید برخلاف اکثر مکمل‌ها، فقط بر روی افزایش میل آقایان متمرکز نیست و می‌تواند برای رفع مشکلات در خانم‌ها نیز مورد مصرف قرار بگیرد.

ترکیبات بکار رفته در قرص ایکس اید با اثرات هم‌افزایی بهترین نتیجه را به دنبال خواهند داشت. این ترکیبات علاوه بر افزایش میل سلامت عمومی افراد را بهبود بخشیده و هیچ اثر سویی بر روی بدن نخواهند داشت. همچنین قیمت قرص ایکس اید گلدن نیز نسبت به کارایی و محصولات مشابه موجود بسیار به صرفه است.

این قرص به تمام افرادی که به علت مشکلات تغذیه‌ای، استرس و خستگی مفرط دچار بی‌میلی شده‌اند کمک می‌کند که نیروی جوانی و شادابی خود را دوباره به دست بیاورند. قرص ایکس اید با دارا بودن ترکیبات آنتی‌اکسیدان سیستم ایمنی افراد را تقویت کرده و از ابتلا به بیماری‌های مختلف پیشگیری می‌کند.

برخی از ترکیبات بکار رفته در این قرص تقویتی برای خانم‌ها در دوران یائسگی نیز بسیار مفیدند و با جایگزینی هورمون‌های زنانه اصلی از عوارض یائسگی و تحلیل اندام‌ها جلوگیری می‌کنند. شما می‌توانید با خرید قرص ایکس اید گلدن لایف استرالیا از داروخانه آنلاین داروبوم باعث افزایش میل و رفع سردی مزاج و اختلالات ارگاسم در همسرتان شوید.

مقدار  و نحوه مصرف ایکس اید X-Ade گلدن لایف

دررابطه با طریقه مصرف قرص لایف توصیه می‌شود روزانه 1 عدد از قرص ایکس اید گلدن لایف را به همراه غذا و آب میل نمایید.

عوارض قرص ایکس اید گلدن لایف

تا کنون موردی مبنی بر عوارض قرص ایکس اید گلدن لایف گزارش نشده است. با توجه به نظرات درباره قرص ایکس اید اغلب مصرف کنندگان رضایتمندی خود را از این قرص ابراز داشته اند. با این حال بهتر است مادران باردار و شیرده قبل از استفاده از این مکمل با پزشک خود مشورت نمایند. عوارض قرص x ade ممکن است براثر تداخل دارویی و یا استفاده بیش از اندازه بوجود آید. همچنین در صورت استفاده از داروهای ضد انعقاد خون، ضد سرع و دیابت نیز برای مصرف قرص ایکس اید گدن لایف با پزشک مشورت شود.

نظر خود را بنویسید
*
*
32
دیدگاه کاربران
 • سلام خسته نباشید. ما مدتی هست برای بارداری اقدام می‌کنیم ولی نتیجه نگرفتیم ، دختر زنان برامون این رو نوشته. خواستم بپرسم آیا این تاثیری داره؟ ممنون اژشما

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،
  ایکس اید بیشتر برای درمان و تقویت قوا مورد استفاده قرار میگیرد. برای بهبود و تقویت قوای باروری بهتر است با نظر پزشک از محصولاتی همچون اوابوست استفاده نمایید.
  باتشکر

 • بهترین دارو واسه افزایش سایز الت چی هس؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربر گرامی،


  محصول و مکملی برای کارایی مدنظر شما در داروخانه وجود ندارد.
  باتشکر

 • ایا قرص ایکس اید باعث افزایش سایز الت هم میشه؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  سلام کاربرگرامی،
  قرص ایکس با توجه به ویتامین های موجود در داخلش باعث افزایش سایز نمی شود.
  باتشکر

 • سلام و درود جناب آقای دکتر وقتتون بخیر سه ماهه عمل جراحی دیسک کمر انجام دادم تا حدود چهار هفته پیش مشکلی نداشتم ولی متاسفانه در این سه هفته مشکل نعوذ داشتم، یعنی نصفه نیمه یا در حین رابطه و یا قبل ا رابطه به شدت به مشکل برخوردم و باعث مشکلات روحی ام شده یعنی هفته ای یک بار هم برایم سخت شده یکی از دوستان پیشنهاد استفاده ا داروی X-Ade را بهم داده میخواشتم ببینم طول درمان که ۶٠ روزه حتما باید طی شود و یا زودتر اثربخشی داره و درمان میشه، همچنین استفاده از داروی ویاگرا در کنار هم میتونه بهم کمک کنه که زودتر درمان شوم، خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید و قیمت دارو را هم
  با تشکر
  آرزوی بهروزی و سلامتی براتون دارن

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربرگرامی
  استفاده هم زمان دو محصول تاثير گذار خواهد بود ، در صورتي كه از داروهاي قلبي و فشار خون استفاده ميكنيد با پزشك خود در ميان بگذاريد. باتشکر

 • سلام مصرف این دارو همزمان با قرص های کارمابازپین و سدیم والپراید مشکلی ندارد؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  با اختلاف زمانی دو ساعت از هم منعی ندارد.
  با تشکر

 • سلام من قرص پروسیال میلی و ایکس اید رو باید باهم مصرف کنیم یکی روز و پروسیال ۵رو شب
  چند روزه دارم مصرف میکنم سردرد شدید دارم میخاستم بینم باید چکار کنم؟
  در ضمن قرص قرص تادالافیل ۱۰‌رو نصف میخورم جای پروسیال ۵

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  علت سردرد شما مصرف بیش از حد قرص های تقویت قوا می باشد. بهتر است ابتدا مصرف همگی را قطع کرده و بعد از مشورت با پزشک، ادامه دهید.
  با تشکر

 • طریقه خوردن قرص به چه صورت است؟ جویدنی است یا باید همراه آب خورده بشه؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  قرص ایکس اید یک مکمل عالی برای تقویت قوای آقایان است. این محصول را روزانه 1 عدد همراه با آب میل نمایید.

 • قرص xaid چی هست؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  قرص xaid یک مکمل بسیار منحصر به فرد برای تقویت قوای آقایان  و بانوان است. این مکمل با داشن ترکیبات ویژه در برطرف کردن اختلالات نعوظ، کاهش استرس و اضطراب، افزایش لذت و... نقش بسیار مهمی دارد. قرص ایکس اید هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده است و در تنظیم هورمون ها آن ها نیز اثر گذار است. بخش اعظمی از ترکیبات قرص ایکس اید را گیاهانی همچون  جینسینگ، هلف هرز بز شاخی، خارخاسک، سیبریان و... تشکیل می دهند. هر کدام از این ترکیبات در بهبود سلامت عمومی بدن نقش داشته و می توانند مشکلات را برطرف نمایند.

 • اگر ممکنه درباره عوارض قرص ایکس اید گلدن لایف بیشتر توضیح بدین. متشکر

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربر گرامی،
  قرص ایکس اید گلدن لایف مکمل مؤثر بر تقویت قوا است که می تواند هم برای آقایان و هم بانوان مؤثر باشد. این مکمل با افزایش گردش خون باعث خونرسانی به اندام تناسلی شده و همچنین انرژی جسمانی را نیز افزایش می دهد. باعث کاهش استرس و حس نشاط می گردد. با این وجود ممکن است این مکمل برای برخی افراد همراه با عوارض جزئی باشد. یک مورد از این عوارض ایجاد سردرد است که دلیل آن افزایش سرعت گردش خون است. سرگیجه و مشکلات گوارشی نیز در موارد بسیار نادر مشاهده شده است. بهترین راه جلوگیری از بروز این عوارض مصرف آب، کاهش مصرف کافئین، قهوه و چای است چراکه این نوشیدنی ها باعث بیشتر شدن سرعت گردش خون می شوند. 

 • سلام ترکیبات قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی و انرژکس 60 عددی خیلی شبیه هم هست و حتی انرژکس ترکیباتش کامل تر هست برای اینکه افزایش انرژی حالت عادی و بعد رابطه و ضد خستگی کدام بهتر هست؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربر گرامی
  در صورتی که تقویت قوا مد نظر شما باشد، قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی انتخاب بهتری بوده و اثرات بشتری در این مورد خواهد داشت منتها در صورتی که استفاده از یک ترکیب مولتی ویتامینی به منظور افزایش انرژی مد نظرشما باشد، انرژکس 60 عددی انتخاب بهتری می باشد.
  با تشکر