تاریخ انقضاء: 2024/05 %9 تخفیف

پودر پیور پروتئین پی ان سی 1000 گرمی

PNC Pure Protein Powder 1000 gr

 • حاوی 5 گرم گلوتامین در هر وعده مصرفی
 • مناسب ورزشکاران سرعتی و قدرتی
 • به تأخیر انداختن احساس خستگی
 • مناسب مراحل پاياني بدن‌سازی
 • افزایش حجم عضلات خشک
 • ریکاوری عضلات

برند: پی ان سی PNC

دسته بندی: مکمل پروتئین وی

1,662,600 تومان

1,827,000 تومان

نوعپودر
نام برندپی ان سی PNC
کشورایران
حجم1000 گرم
کاربردافزایش حجم خالص عضلانی، بازسازی عضلات و به تأخیر انداختن خستگی
روش مصرفدو پیمانه (52 گرم) پودر را در نیم لیتر آب یا شیر حل کرده و خنک بنوشید.
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان
کد بهداشتی8414135250629

پودر پیور پروتئین پی ان سی 1000 گرمی (PNC Pure Protein Powder 1000 gr)

پودر پیور پروتئین پی ان سی در یک نگاه

پودر پیور پروتئین پی ان سی(PNC Pure Protein) ساخت ایران و یک مکمل عالی برای افزایش حجم عضلات بدون چربی در بدن است پودر پیور پروتئین 1000 گرم پی ان سی حاوی 83% پروتئین وی است که برای عضله سازی مقدار بسیار مناسبی است. پیور پروتئین پی ان سی برای تسریع ریکاوری، بازتوانی و به تأخیر انداختن خستگی در تمرینات بدنی سخت بسیار مؤثر است. با خرید پیور پروتئین پی ان سی می‌توانید توده عضلات بدن خودتان را افزایش داده و به‌سادگی به وزن و حجم دلخواه خودتان برسید.

مشخصات و ترکیبات پودر پیور پروتئین پی ان سی

مصرف مقدار کافی پروتئین برای حفظ سلامت انسان ضروری است و کمبود مصرف این درشت مغذی مفید منتهی به بیماری‌های مختلفی خواهد شد. علاوه براین نیاز افراد ورزشکار به پروتئین بیشتر از افراد عادی است و آن‌ها نمی‌توانند با تغذیه عادی این مقدار را دریافت کنند. برای دریافت پروتئین کافی افراد ورزشکار از پودرهای پروتئینی مختلفی استفاده می‌کنند که به‌وفور در بازار موجود است. یکی از پودرهای باکیفیت موجود برای دریافت پروتئین بیشتر برای عضله سازی، پیور پروتئین پی ان سی است.

پودر پیور پروتئین (پی ان سی) pure protein حاوی پروتئین ایزوله وی است که یکی از باکیفیت‌ترین پروتئین‌های وی موجود است. وی ایزوله حاوی BCAA است که برای عضله سازی و افزایش توده عضلانی بدن بسیار مؤثر هستند. وی ایزوله یک پروتئین زود جذب است که می‌تواند پیش از تمرین یا بعد از تمرین آمینواسیدهای موردنیاز بدن جهت عضله سازی را تأمین کند. مصرف پیور پروتئین پی ان سی با دارا بودن درصد بالایی از پروتئین ساخت فیبرهای عضلانی را در بدن تسریع کرده و بدون اضافه کردن چربی‌های بدن باعث افزایش توده عضلانی خالص در بدن می‌شود.

پیور پروتئین پی ان سی یک مکمل ایده آل برای افزایش قدرت عضلات است؛ بنابراین باعث بهبود کارایی ورزشکاران حین تمرینات سخت شده و از خستگی زودهنگام آن‌ها با تأمین سوخت موردنیاز بدن جلوگیری می‌کند. در فرمولاسیون، پودر پیور پروتئین گلوتامین وجود دارد که یکی از فراوان‌ترین آمینواسیدهای موجود در بدن است. گلوتامین ریکاوری و بازسازی عضلات را تسریع کرده و خواص چربی سوزی دارد؛ بنابراین مصرف گلوتامین باعث ساخت توده عضلانی خالص در بدن می‌شود و برای چربی سوزی در صورت وجود اضافه‌وزن بسیار مفید است. گلوتامین سیستم ایمنی ورزشکاران را تقویت کرده و با عوارض افزایش کورتیزول در بدن مقابله می‌کند. کورتیزول معروف به هورمون استرس است و در طول تمرینات شدید مقدار آن افزایش می‌یابد. این هورمون مخرب کارایی ورزشکار را تحت تأثیر قرار داده و باعث تحلیل عضلات می‌شود.

با توجه به موارد فوق می‌توان به جرات گفت پودر پیور پروتئین پی ان سی PNC، یک مکمل ورزشی بسیار عالی برای تقویت عملکرد و افزایش توده خالص عضلات در ورزشکاران است. شما می‌توانید با خرید پیور پروتئین پی ان سی به‌سرعت به وزن و هیکل دلخواه خودتان برسید و خیالتان از بابت دریافت پروتئین کافی برای عضله سازی در بدن راحت باشد.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

مزایای مصرف پیور پروتئین پی ان سی

پروتئین یکی از درشت مغذی‌های ضروری برای انسان است که از طریق رژیم غذایی باید تأمین شود. پروتئین‌ها در بدن به عضله سازی، ترمیم بافت و تولید انرژی کمک می‌کنند و بدون مصرف آن‌ها امکان ادامه حیات برای انسان وجود ندارد. پروتئین‌ها منشأ نیتروژن موردنیاز بدن برای بسیاری از عملکردهای بیوشیمیایی هستند. این درشت مغذی‌ها در یک فرآیند طولانی‌تر نسبت به کربوهیدرات و چربی در بدن هضم شده و به آمینواسیدها تبدیل می‌شود. آمینواسیدها از طریق گردش خون به عضلات و بافت‌های مختلف رسیده و برای عضله سازی یا بازسازی و ترمیم مورداستفاده بدن قرار می‌گیرند. پیور پروتئین پی ان سی یک پروتئین باکیفیت برای دوره‌های مختلف بدن‌سازی است. این مکمل مقدار کافی پروتئین را برای عضله سازی در دسترس بدن قرار داده و عضله سازی را افزایش می‌دهد.

مصرف پیور پروتئین پی ان سی PNC برای دوره‌های پایانی بدن‌سازی که ساخت عضلات خالص موردنظر است بسیار مناسب است و ورزشکاران می‌توانند از مزایای این مکمل بهره‌مند شوند. بهترین زمان مصرف پیور پروتئین پی ان سی برای ورزشکاران پرورش اندام يك ماه آخر دوره بدن‌سازی تا سه روز قبل از مسابقات است. ورزشكاران قدرتي – سرعتي نیز می‌توانند در دو هفته پاياني دوره بدن‌سازی تا دو هفته قبل از مسابقه از مزایای این مکمل برای تقویت عضلات خودشان استفاده کنند.

مکمل پیور پروتئین پی ان سی در طعم‌ها و وزن‌های مختلف در بازار موجود است و شما می‌توانید برحسب ذائقه و نیاز خودتان هریک از آن‌ها را خریداری کنید. در صورت دسترسی محدود به مراکز معتبر برای خرید اینترنتی پودر پیور پروتئین پی ان سی می‌توانید این مکمل را از هرجای ایران از سایت داروبوم سفارش داده و آن را درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

محصول مشابه با پودر پیور پروتئین پی ان سی جهت افزایش حجم عضلات و ریکاوری بدن پس از تمرینات محصول"پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس انمی‌باشد.

مزایا و خواص پودر پیور پروتئین پی ان سی 

 • مناسب ورزش‌های قدرتی – سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی
 • مناسب برای تسریع ریکاوری و جلوگیری از خستگی
 • مناسب برای دوره پایانی بدن‌سازی
 • حاوی 83% پروتئین وی ایزوله
 • افزایش توده عضلانی خالص
 • حاوی 5 گرم گلوتامین

 مقدار و نحوه مصرف پودر پیور پروتئین پی ان سی 

 • دو پیمانه (52 گرم) پودر پیور پروتئین پی ان سی را در نیم لیتر نوشیدنی خنک، مانند آب، آبمیوه و یا شیر حل کرده و پس از هم زدن میل نمایید.
 • نکته: مقادیر مصرف پیور پروتئین پی ان سی برحسب وزن،‌ جنس و طول دوره مصرف این مکمل تعیین می‌شود. حداکثر مقدار مجاز برای ورزشکاران حرفه‌ای و سنگین‌وزن 4 پیمانه در روز است. 

 عوارض پودر پیور پروتئین کارن 

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف پودر پیور پروتئین پی ان سی

 • پیور پروتئین پی ان سی را با آب فراوان مصرف کنید تا دفع مواد زائد حاصل از متابولیسم به‌خوبی انجام شود.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‎های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • افرادی که داروهای آنتی پیرین و تئوفیلین استفاده می‌کنند، با مشورت پزشک مصرف نمایند.
 • مصرف این مکمل برای افراد مبتلابه نارسایی کلیوی و فنیل کتونوری مجاز نیست.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • پیور پروتئین پی ان سی را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها خریداری کنید.
 • مصرف این مکمل از ۳ ساعت قبل از تمرین یا مسابقه مجاز نمی‌باشد.
 •  در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی پیور پروتئین پی ان سی مصرف نکنید.
 •  در صورت حساسیت به شیر قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده