%7 تخفیف
سفارش اینترنتی کپسول ب کمپلکس آپوویتال 30 عددی

کپسول ب کمپلکس آپوویتال 40 عددی

Apovital B-Komplex 40 Caps

12533

 • تامین کلیه ویتامین های خانواده B مورد نیاز بدن
 • کاهش استرس و افسردگی
 • افزایش انرژی

برند: آپوویتال Apovital

دسته بندی: ویتامین ب کمپلکس

107,900 تومان

116,000 تومان

نوعکپسول
تعداد40 عددی
نام برندآپوویتال Apovital
کشورآلمان
کاربردتامین ویتامین های خانواده B و بهبود سلامت عمومی بدن
روش مصرفروزی یک عدد به همراه غذا میل شود.
مواد شاخصویتامین ب کمپلکس
محفظهجعبه مقوایی
جنسيتبانوان و آقایان
سنبزرگسالان

کپسول ب کمپلکس آپوویتال در یک نگاه

کپسول ب کمپلکس آپوویتال (Apovital B-Komplex 40 Caps) تحت لیسانس کشور آلمان به تولید رسیده است. این قرص ب کمپلکس یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که برای تقویت سیستم ایمنی بدن و رساندن 8 نوع ویتامین ضروری برای بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حاوی 8 نوع ویتامین است که هر کدام در گروه ویتامین های ب می باشند. ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین های ضروری برای بدن محسوب می گردند که هر کدام خواص خاص خودشان را دارند. مصرف این ویتامین ها برای تقویت قوای عمومی بدن و پیشگیری از برخی بیماری ها توصیه می شود.

ترکیبات به کار رفته در قرص ب کمپلکس

 ب کمپلکس آپوویتال یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که می تواند برای جلوگیری از ضعف جسمانی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول حاوی 8 نوع ویتامین است که همه آن ها برای بدن ضروری به نظر می رسند. ویتامین های گروه ب، از جمله ویتامین های محلول در آب هستند که خواص بسیار زیادی برای بدن دارند.

با توجه به اینکه این محصول دارای 8 نوع ویتامین گروه ب می باشد، برای بدن بسیار مفید است. در جدول زیر لیست ترکیبات موجود در قرص ب کمپلکس آپوویتالرا مشاهده می کنید.

نام ترکیب

 مقدار در 1 میلی لیتر 

 نام ترکیب

مقدار در 1 میلی لیتر 

Niacin

31 میلی گرم

Vitamin B2

9.2 میلی گرم

Vitamin B6

10 میلی گرم

Vitamin B12

9 میکروگرم

Vitamin B1

9.3 میلی گرم

Folic Acid

416 میکروگرم

Pantothenic Acid

9.2 میلی گرم

Biotin

411 میکروگرم

 • ویتامین ب 12

ویتامین ب 12 از جمله ویتامین های ضروری در بدن می باشد که در اثر مصرف برخی از داروها و یا در اثر افزایش سن، میزان این ویتامین در بدن کاهش پیدا می کند. مصرف قرص ویتامین ب 12 خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و می تواند باعث تولید گلبول های قرمز در خون شود. کمبود ویتامین ب 12 باعث ایجاد نوعی کم خونی می گردد.

 • ویتامین ب 6

ویتامین ب 6 از جمله ویتامین های گروه ب است که حلال در آب است. این ویتامین می تواند برای بهبود شرایط جسمی و تقویت سیستم ایمنی بدن مورد استفاده قرار گیرد. این ویتامین برای تولید هموگلوبین ها در خون ضروری می باشد. این ویتامین در کاهش علائم سندرم پیش از قاعدگی، کاهش علائم سندرم کارپال، کاهش تهوع و استفراغ و ... موثر می باشد.

 • ویتامین ب 1

ویتامین ب 1 از جمله ویتامین های ضروری برای بدن محسوب می شود که با نام تیامین نیز شناخته می شود. این ویتامین نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به برخی از بیماری ها دارد. مصرف قرص ویتامین ب 1 برای تولید انرژی، بهبود رشد، بهبود عملکرد سیستم عصبی و ... مناسب است.

قیمت ب کمپلکس آپوویتال

مزایای کپسول ب کمپلکس آپوویتال

ب کمپلکس آپوویتال از جمله مکمل های تغذیه ای است که به عنوان قرص تقویت سیستم ایمنی بدن و فواید بسیار زیاد دیگری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حاوی ویتامین های گروه ب می باشد و بسته به خواص هر یک از این ویتامین ها، برای بدن مفید است. از جمله مزیت های مصرف ب کمپلکس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کمک به سلامت سیستم عصبی

یکی از مزیت های مصرف ب کمپلکس آپوویتال، سلامت سیستم عصبی می باشد. اکثر ویتامین های گروه ب نقش موثری در بهبود شرایط سیستم عصبی دارند و می توانند عملکرد سیستم عصبی را بهبود ببخشند.

 • کمک به سلامت سیستم اعصاب و روان

مطالعات زیادی وجود دارند که نشان می دهند افرادی که از ویتامین های گروه ب استفاده می کنند، سلامت اعصاب و روان بهتری دارند. به همین خاطر، این مکمل برای تقویت اعصاب و روان قابل استفاده می باشد.

 • موثر در رفع ضعف و بی حالی جسمی

بسیاری از بیماری ها می توانند باعث ایجاد ضعف و بی حالی و بی حسی شوند. به همین خاطر، پزشکان برای جلوگیری از ضعف و بی حالی جسمی، ویتامین های گروه ب را تجویز می کنند. ویتامین های گروه ب می توانند باعث بهبود قوای جسمی شوند و در پیشگیری از ضعف و بی حالی موثر باشند.

 • موثر در خونسازی بیشتر

برخی از ویتامین های گروه ب به ویژه ویتامین ب 12 و ویتامین ب 6، در خونسازی نقش موثری دارند. به همین خاطر، مصرف این ویتامین ها برای خونسازی بیشتر توصیه می شود. همچنین، مصرف قرص اسید فولیک منجر به پیشگیری از آنمی مگالوبلاستیک شده و نقش موثری در تقسیم سلولی در بدن بزرگسالان دارد.

تماس با فروشگاه اینترنتی داروبوم

نحوه مصرف ب کمپلکس آپوویتال چگونه است؟

 این محصول دوز پایینی از ویتامین های گروه ب را دارا می باشد و می تواند جایگزین خوبی برای آمپول های ب کمپلکس باشد. برای مصرف ب کمپلکس آپوویتال کافیست که روزانه 1 عدد از قرص ب کمپلکس را به همراه یک لیوان آب مصرف نمایید. در صورت نیاز به مصرف بیش از مقدار توصیه شده از این قرص حاوی ویتامین های گروه ب، با پزشک مشورت نمایید.

عوارض مصرف ب کمپلکس آپوویتال

ب کمپلکس آپوویتال جزء بهترین مکمل های تغذیه ای است که برای تامین ویتامین های گروه ب مورد استفاده قرار می گیرد. برای عوارض مصرف ب کمپلکس آپوویتال باید گفت این ویتامین ها محلول در آب می باشند و بدیهی است که مصرف آن ها ضرری برای بدن ندارد. ولی به هر حال داروخانه آنلاین داروبوم توصیه می کند که برای مصرف این محصول و جلوگیری از هر گونه عوارض مصرف به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • باید مطابق با نظر پزشک در دوران بارداری و شیردهی مورد استفاده قرار گیرد.
 • افرادی که دارای بیماری های زمینه ای به ویژه پارکینسون می باشند، می بایست با مشورت پزشک از این محصول استفاده کنند.
 • در صورت نیاز به مصرف مکمل های تغذیه ای حاوی ویتامین های گروه ب، برای مصرف ب کمپلکس آپوویتال با پزشک مشورت نمایید.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
نظر خود را بنویسید
*
*
5
دیدگاه کاربران
 • می تونه تو درمان استرسم که باعث ریزش مو شدیدمم شده موثر باشه؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی بله یکی از ویژگی های این محصول کاهش استرس و افسردگی می باشد.
 • سلام.ایا این محصول کاملا ساخت آلمان هستش؟ و اینکه نسبت به یوروویتال کیفیت برابری داره؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی، این محصول وارداتی بوده و از نظر کیفیت با یوروویتال برابری خواهد کرد.
 • با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم آیا مصرف ب کمپلکس همراه با درموبلا اشکالی نخواهد داشت؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: با سلام کاربر گرامی مصرف این دو محصول با هم مشکلی به دنبال نخواهد داشت.با تشکر - مسئول فنی داروخانه داروبوم
 • خیلی با ب کمپلکس یوروویتال میفرقه؟
 • دنبال ب کمپلکس ویواتون بودم که نداشتین و سایت بهم این محصول رو پیشنهاد کرد و خرید کردم . خیلی محصول خوبیه و راضیم