عوارض تقویت مژه سریتا چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانید:
سرم تقویت مژه سریتا یک محلول تقویتی حاوی ترکیبات بسیار مؤثر است که از ریزش مژه ها جلوگیری کرده و به تقویت ریشه مژه کمک می‎کند. با استفاده از این سرم مژه های بلندتر، سالم ‌تر و زیباتری خواهید داشت. محلول تقویت مژه سریتا به عنوان بهترین محصول برای تقویت و افزایش رشد مژه شناخته می‌شود، با اینحال تقویت مژه سریتا ممکن است در بعضی از افراد باعث ایجاد حساسیت شود. البته مقداری خارش و سوزش طبیعی است اما در صورت آزاردهنده بودن این علائم بهتر است از مصرف این محصول خودداری کنید.

محلول تقویت مژه سریتا چیست؟

محلول تقویت مژه سریتا یک محصول بهداشتی است که از فرمولاسیون غنی و ترکیبات مفیدی تشکیل شده است. این محصول می‌تواند برای داشتن مژه هایی سالم، پرپشت و زیبا به شما کمک کند. به دلیل اینکه حاوی مواد مغذی فراوانی می‌باشد علاوه بر اینکه باعث تحریک رشد بیشتر مژه ها می‌شود از ریزش مژه‌ها نیز جلوگیری می‌کند.

تقویت مژه سریتا با داشتن ویژگی هایی مانند افزایش مقاومت و ضخامت مژه، تقویت کننده ریشه مژه، کمک به بازسازی مژه های ریخته شده و افزایش خاصیت الاستیسیته مژه ها به عنوان یک محصول مؤثر و مفید می‌تواند در بهتر شدن ظاهر مژه و همچنین محافظت از سلامت مژه ها مؤثر واقع شود.

ترکیبات تقویت مژه سریتا

تقویت مژه سریتا محصولی است که می‌تواند به سلامت و زیبایی مژه های شما کمک کند و به عنوان یک روش غیر تهاجمی بسیار کارآمد است.

شما بعد از گذشت حدود یک ماه و نیم می‌توانید نتایج شگفت انگیز این محلول تقویت کننده را مشاهده کنید. این محصول حاوی موادی مانند ویتامین B5 و بیماتوپراست است که این دو عنصر با کمک به تحریک و تقویت ریشه مژه به افزایش ضخامت، رشد و حالت گیری مژه ها کمک می‌کنند.

همچنین حاوی عصاره شبدر قرمز و آلوئه ورا است که این دو ماده نیز با تغذیه و رطوبت رسانی کافی سلول های مژه، از ریزش مژه ها جلوگیری می‌کنند. تقویت مژه سریتا دارای خواص آنتی اکسیدانی نیز می‌باشد که دلیل آن نیز وجود مقادیر کافی از ویتامین E است که از سلامت مژه ها در مقابل عوامل خارجی محافظت می‌کند.

عصاره گیاه گزنه مورد استفاده در فرمولاسیون این محصول به بازسازی و ترمیم مژه های آسیب دیده کمک می‌کند. این محلول تقویت کننده حاوی مواد دیگری مانند نیاسین آمید، پانتنول و اسید آمینه هایی است که علاوه بر تحریک سلول های رشد مژه، کمک می‌کنند مژه های آسیب دیده ترمیم و بازسازی شوند. همچنین با کمک به حفظ رطوبت باعث می‌شود که استحکام مژه ها نیز افزایش یابد.

برای بهره مند شدن از خواص این محصول باید به مدت سه ماه به طور مداوم این تقویت کننده را استفاده کنید و سپس حدود ده روز استراحت دهید و در صورت نیاز دوره دوم را شروع کنید.

در وبسایت thelist می خوانیم:
ویتامین E عنصری است که در بسیاری از سرم های تقویت مژه و ابرو یافت می‌شود و دلیل آن عجیب نیست. این ماده مغذی نه تنها می تواند درخشش طبیعی پوست شما را فراهم کند، بلکه در درمان آکنه و محافظت از پوست در برابر آسیب اشعه ماوراء بنفش نیز موثر است. مو، مژه و ابروها نیز از این ویتامین تغذیه می کنند و قدردان ویتامین E خواهند بود زیرا گردش خون را در فولیکول های مو افزایش می دهد و حتی می تواند به جلوگیری از ریزش مو کمک کند.

فواید استفاده از تقویت مژه سریتا

فواید استفاده از تقویت مژه سریتا در درجه اول به تداوم استفاده از این محصول بستگی دارد. زیرا باید برای نتیجه گیری بهتر باید چند دوره این محصول را به صورت صحیح استفاده کنید تا از مزایا و ویژگی های آن به صورت کامل بهره مند شوید.

این محلول تقویت کننده می‌تواند به افزایش رشد مژه و ضخامت تارهای مژه کمک کند و همچنین با بالا بردن استحکام و مقاومت مژه ها در برابر عوامل خارجی به افزایش طول و پر پشت شدن مژه ها نیز کمک می‌کند.

این محصول همچنین می‌تواند به تیره شدن و افزایش الاستیسته مژه ها کمک کند و با بازسازی و ترمیم ریشه مژه ها از طریق تقویت فولیکول ها به رشد مجدد مژه ها نیز کمک کند.

تقویت مژه سریتا به دلیل اینکه حاوی مواد مغذی مانند ویتامین ها و پپتیدها می‌باشد با حفظ رطوبت فولیکول های مژه به ‌عنوان سریع‌ ترین درمان برای رشد مژه شناخته می‌شود. همچنین با داشتن خواص آنتی اکسیدانی خود نیز از تأثیر رادیکال های آزاد جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که ریزش سکه ای مژه نیز درمان شود.

سرم تقویت مژه سریتا

عوارض تقویت مژه سریتا

عوارض استفاده از تقویت مژه سریتا اغلب به دلیل وجود ترکیب شیمیایی است که در این محصول برای درمان ریزش سکه ای و آلوپسی های شدید مژه به کار رفته است.

 بیماتوپروست ماده است که در این محلول باعث ایجاد قرمزی و خارش می‌شود و همچنین گاهی نیز در مصرف کنندگان باعث ایجاد واکنش های آلرژیک مانند تورم پلک ها شده است.

البته تولید کنندگان این محصول اعلام کرده‌اند که این عوارض در ده روز اول تا حدودی طبیعی است و بعد از گذشت این مدت این علائم خود به خود برطرف می‌شود.

در صورت تداوم و آزاردهنده بودن علائم بهتر است مصرف این محصول را متوقف کنید. در برخی از مصرف کنندگان علاوه بر علائم گفته شده، تیره شدن پوست پلک، ایجاد گودی در اطراف چشم و همچنین خشکی مزمن چشم نیز گزارش شده است.

مقاله پیشنهادی
تقویت ابرو سریتا بهتره یا سینره؟ کلیک کنید.

نحوه استفاده از تقویت مژه سریتا

تقویت مژه سریتا یک محصول تخصصی است که به دلیل وجود ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها علاوه بر محافظت از مژه ها با کمک به تغذیه مناسب و افزایش خون‌رسانی از سلامت مژه ها حمایت می‌کند.

این محلول با کاهش ریزش مژه باعث می‌شود حجم و ضخامت مژه ها افزایش پیدا کند. استفاده صحیح از این محصول می‌تواند کمک کند که مصرف کنندگان به نتیجه دلخواه خود برسند.

بنابراین بهتر است قبل از استفاده از این محلول دستورالعمل درج شده بر روی محصول را به خوبی مطالعه کنید و همچنین به صورت منظم سعی کنید طول درمان را کامل کنید.

۱- هنگام استفاده از تقویت مژه سریتا باید ابتدا مژه ها کاملاً تمیز شوند. سپس با استفاده از قلم مو محلول را از قسمت انتهای ریشه مژه به سمت خارج بکشید. برای هر دو چشم باید در دوره اول مصرف، هر شب این کار را انجام دهید.

۲- پس از پایان دوره اول باید یک شب در میان از این محصول استفاده کنید. برای دوره سوم دو بار در هفته و پس از اتمام دوره سوم باید یک دوره به مژه های خود استراحت دهید تا کاملاً ریکاوری شوند سپس با توجه به شرایط مژه های خود می‌توانید دوره جدید را شروع کنید.

۳- هنگام استفاده از این تقویت کننده مژه لنزهای چشمی را خارج کنید. از استفاده تقویت مژه سریتا برای مژه‌ های پلک پایین خودداری کنید. در دوران بارداری و شیردهی نیز حتماً با نظر پزشک اقدام به استفاده از این محلول نمایید.

سخن پایانی
سرم تقویت کننده مژه سریتا محصول ایران است که به دلیل اینکه حاوی ترکیبات منحصر به فردی است برای افرادی که مژه های بسیار ظریف، شکننده و کم پشت دارند بسیار مناسب است. این سرم می‌تواند با کمک به بهبود ضخامت و استحکام مژه ها، رنگدانه مژه ها را نیز تحریک کند و انعطاف پذیری مژه ها را نیز افزایش دهد. برای بهره مندی از مزایای این سرم و دوری از عوارض احتمالی توجه به نکات درج شده روی بسته بندی و همچنین انجام تست حساسیت قبل از استفاده توصیه می شود.

منبع: medicalnewstoday ، cerita

مطالب مرتبط
74 نظرات
 1. Fatemeh

  ایا تقویت کننده مژه سریتا باعث ضعیف شدن چشم میشه؟

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   تاکنون چنین موضوعی گزارش نشده است.
   با تشکر.

 2. پردیس

  آیا کسانی که اکستنشن روی مژه هاشون دارن هم قابل استفاده ست

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   بعد از برداشتن اکستنشن به رویش مجدد مژه ها کمک زیادی می کند. اما روی خود اکستنشن تاثیر خاصی ندارد.
   با تشکر.

 3. زهرا

  سلام من از محصول سریعا دارم استفاده میکنم مژه هام بلندشدن ولی به یکباره ریزش بدی گرفته و مژه هایی که حتی بلند شده بودن همشون الان ریخته و دارم افسردگی میگیرم صورتم رو میشورم یا درحالت عادی مژه هام میریزن نمیدونم چیکار کنم محصول سرینا رو قطع کنم یا استفاده کنم تا مژه هایی که ریختن مجدد دربیاد ممنون میشم راهنمایی کنید باسپاس

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   بهتر است مصرف را قطع کنید.
   با تشکر.

 4. گلناز

  سلام آیا استفاده این سرم برای کودک ۶ساله ضرری نداره

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   این محصول برای مصرف بزرگسالان تولید شده و بهتر است برای کودکان مصرف نشود.
   با تشکر.

 5. فاطمه

  سلام
  من یک ماهه استفاده میکنم خیلی عالیه فقط من چشم درد و سر درد میگیر ماه سریتاس؟

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   تاکنون سردرد و درد چشم از عوارض سرم مژه سریتا گزارش نشده است.
   با تشکر.

 6. لنا

  بعد از ۴۵ روز استفاده میگم که عالیه.البته من مژه هام خوب بود اکستنشن کردم ریختن. کمک کرد دوباره دربیان و بلندتر شدن.بهترین محصول درمانی بود که استفاده کردم.در عرض دو هفته خودشو نشون میده.البته من هر شب استفاده کردم.

 7. محبوبه

  بعد از ۳ شب استفاده از تقویت کننده مژه سریتا دور چشمام سیاه شده. حتی حس میکنم گودی اش،بیشتر شده. آیا مصرفش رو قطع کنم؟

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   اگر اطمینان دارید که بعد از مصرف تقویت مژه سریتا رخ داده است بهتر است مصرف آن را قطع کنید.
   با تشکر.

 8. داداشی

  آیا باعث تیره شدن رنگ چشم هم میشه؟چون اکسیلیا چشم روشن رو تیره می‌کنه خواستم ببینم سریتا هم بله؟

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   تاکنون تیره شدن رنگ چشم از عوارض سرم سریتا گزارش نشده است.
   با تشکر.

 9. سپهری

  بعد از مصرف سریتا دور چشمم سیاه شده، این سیاهی از بین میره؟ چکارش کنم

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   احتمالا به این محصول حساسیت داشته باشید. مدتی مصرف آن را قطع کنید و اگر با مصرف دوباره سرم تقویت مژه سریتا دچار این مشکل شدید محصولات دیگری را مانند سرم مژه وچه جایگزین آن کنید.
   با تشکر.

 10. لنا

  مژه هام بعد از مدتی که مرتب کاشت مژه انجام داده بودم خیلی ریخته بود و آسیب دیده بود با این محلول الان یک ماهه استفاده میکنم و واقعا تغییر کرده و دوباره مژه هام دراومده

  1. کارشناس داروبوم

   سلام کاربر گرامی
   از اینکه تجربه مصرف خود را به اشتراک گذاشتید از شما متشکریم. سرم مژه سریتا از بهترین محلول های تقویت کننده مژه هاست که برای درمان ریزش مژه بعد از کاشت بسیار موثر عمل می کند.
   با تشکر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.